Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: nevím jestli je mají, ale v albech příprav jsou velmi oblíbené a chtěné. Taky by se mi líbily, ale to jsou 38, že? myslim jsem je tu viděla. Já potřebuju 37.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak byly by Ti veliké, protože jsou malinko i mě, musela jsem si do nich koupit vložky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu spinkat papa |-| zítra ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se konečnéě podařilo sehnat botičky přesně podle mých představ, dokonce oi pán nám volal že jsou hotová oznámšní HURÁÁÁÁÁÁÁÁ :-D dokonce už mám sehnané punčošky samodržky příští týden budou nebyla má velikost a ještě spodní prádlo a něco škádlivého na svatební noc a pak ženich nemůžu ho donutit se rozhodnout jestli si chce oblek koupit a nebo půjčit ]-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! HOlky, kam jedete na svatební cestu? My - jestli dostaneme dostatek penízků jako svat.dar - bychom chtěli do Karibiku ;-) Dominikánská republika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno...... no tak my nepočítáme, že těch peněz dostaneme nějak moc, tak že ani neíme jestli svatební cesta bude, ale jinak by jsme aspoň rádi do Egypta.
Odpovědět
Profilova fotka
evita my budeme na svatební cestě na maltě a na zlatých pískách:-D přestavujeme, takže na žádnou cestu to nebude, max. pojedeme dva dny po svatbě se psem do PHA na výstavu :-N jestli se konečně dokopu ji přihlásit... jinak snubáky ticho po pěšině, tatík ani slovo, no nechám mu čas dokonce února, pak ho budu muset trochu přiškrtit
Odpovědět
Ahojte,tak to my pojedeme na naši starou dřevěnou chatu do hor...tam jsem byla požádána o ruku,tak tam pojedeme hned jako manželé:-)
Odpovědět
ahojky :-) u nás taky malta a zlatý písky :-) :-D a brzy po svatbě zkouškové, ale snad nám to potom vyjde v srpnu k moři... kam, to se uvidí podle financí... lea: jedete na mezinárodku? Jsme se tam nechystali, ale kdybychom se tam potkaly... ;-) :-) Na intercanis se nechystáte?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix jojo, do Letňan, chceme zkusit štěňata, abychom věděli, zač j e toho loket, a zda to má smysl:-) intercanis je Brno co? to nezvládneme časově a máme to trochu z ručky no jestli vyrazíš do Práglu - tak nás v sobotu vyhlížej u ČSP:-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás taky místo svatební cesty zlaté písky a malta, ale chtěla bych aspon za pár korum Londýn nebo Paříž se uvidí snad příští rok
Odpovědět
lea: tak já to ještě zvážím a kdyžtak bych dala vědět :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
koukám, že malta vede:-D natrix zvaž;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme k dyspozici 10 tun písku :-) vyhráli jsem je na plese :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee co to bylo za ples?:-D stavařský? písek se hodí skoro vždy, v nejhorším do pískoviště pro děti:-))
Odpovědět
Profilova fotka
byl to volejbalový ples a tohle byla hlavní cena od sponzora :-) , jo kdyby jsme bydleli někde jinde než teď tak by jsme o tom také uvažovali dát to dětem...
Odpovědět
Profilova fotka
jo takže písek na volejbalové hřiště:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ne normálně na stavbu. To by musel být úplně jinej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky včera jsem listovala netem a našla jsem tuhle stánku: http://www.peceni.info/obrazkove-gale... je tam 36 stran různých dortů jakékoli
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pořád koukám a hledám co dát na auto, ten můj chce panenku a mě se to nelíbí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: panenku ne-e-e-ee mně se to taky nelíbí ;-) Můj chtěl případně medvídky, ale nakonec bude mít jen nějakou organzu s mašlema, nevím jeste, neco jednoduchého. Já budu mít to co mám v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
ty dorty jsou nádherné.......! My už ale objednali, mám taky v albu.
Odpovědět
marrsee: taky nechci panenku, budu mít organzu do V a kytici, která bude na magnetu a pak se dá na stůl, do čela :-), do kostela to máme 300m (musíme ho obejít, takže ženich půjde asi pěšky, šla bych taky, ale s tou vlečkou nee, takže se tam dovezu, ale z kostela už pojedeme spolu, takže druhé auto nebudeme řešit, budou jen klasické bílé stužky na ostatních autech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky posílám odkaz na dort kde jsem si objednali my.... www.sweetdelight.cz www.e-party.cz
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy: ale jaky presne jste objednali? Jsou super, a myslím hodně drahé
Odpovědět
Profilova fotka
evita: na e-party dort exclusive č. 4 jahodovo čokoládový
Odpovědět
Profilova fotka
¨jsou opravdu krásné, ale strašně drahé
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: nepříjdou mi drahé tedy na Prahu... myslím že ta cena je odpovídající kvalitě...
Odpovědět
Profilova fotka
Dorty proste jsou drahé a když chce člověk krásný - nezapomenutelný, tak zaplatí. Nás ten co mám v albu: http://www.beremese.cz/album/view.php... bude stát neco pres 1000,-Kč, což je super, ale je to paní cukrářka, co dělá doma. Plus jsme objednali ty tradiční krémové (bleeee) - jednu podkovu a jedno srdce - mamince od ženicha s textem "Děkuji za syna"
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, jsem cerstve registrovana :-) , muzu se za vami holky moje svatebni pridat?? ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?