Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
já jsem se chtěla vdávat, až dodělám V3 (ccaza 1 a půl roku), ale nakonec jsem se nechala přesvědčit... jinak počítáme s tím, že si 95% zaplatíme sami, ale maminka mi koupila šaty a zaplatila nám oznámení, nic jsme po nikom nechtěli, přítelova maminka pak objednala cukroví a ještě dort u nás je ale nestandartní situace - díky našim máme byt, takže tradice, že nevěsta platí svatbu a pak se stará ženich je u nás jinak - naši se postarali o bydlení, takže svatbu platí ženich, ale naši přispívají, i když nemusí...
Odpovědět
Profilova fotka
newulin: no tak to jsem na tom podobně.... přijde mi to už přežitek... ale at je po jejím... :-) a s tím hledáním s tebou souhlasím na 100%... já než ho našla tak jsem si prožila své....
Odpovědět
Eimmy: jako bych to psala já...o to víc si toho svého teď vážím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: tak to je jasné že to nejde brát .. je to jiná situace :-) my si zálohy zaplatili sami... a chtěli jsme si zaplatit vše sami ale naši a Míšovi rodiče to nějak nerespektují... ale aspoň nás zbyde na svatební cestu.... bydlení už máme ...
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: přesně tak... někdy si říkám že je to tak hezké že to ani nemůže být pravda.. po zkušenostech co jsem měla jsem dost nedůvěřivá ale Míša je trpělivý... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY jak řešíte svatební dary? udělali jste si seznam nebo to necháváte na náhodě... 3 rychlovarné konvice apod. hi hi hi my jsme úplně zařízení takže nic nepotřebujeme.... ale nevím jestli není blbé si říct o peníze....
Odpovědět
Tak to my jsme tak nenápadně všem řekli,že bychom raději penízky:každý se ptal co potřebujeme,tak jsme takovým slušným způsobem poprosili o peníze...akorát babička byla akční a koupila nám nové peřiny:-D,ale už nám je dala,že nám teda dá i peníze...a peřiny jsou super! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: tak my si taky řekneme o penízky....
Odpovědět
Myslím,že tohle je nejlepší:-)...jen svědci nám řekli,že nám peníze nedají,že od nich musíme dostat něco co nám zůstane...ale já jsem šikovná a zjistila jsem si co to bude :-D ...od mojí svědkyně dostaneme obraz(který nám nechala namalovat)...noa svědek od Radka je takový vtipálek,tam čekáme nějakou husťárnu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn... my za ty peníze poletíme na svatební cestu
Odpovědět
Profilova fotka
No tak my bydlíme zatím v nájmu a už kvůli tomu trochu dluzime, tak mam strach, at po svatbe ty dluhy moc nenarostou, rodiče nám totiž s osamostatněním ani se stěhováním moc nepomohly. A co se týká darů, tak jsem si tu uďála seznam věcí, které by jsme chtěli a hlavně těch co nechcem a napíšu jim ten odkaz na kartičky k oznámku a uvidím. Rodina je u nás spíš na věcné dary i kámoš, co mě poveze mi řekl, že mu peníze přijdou hloupé, tak jsem mu ukázala ty tipy a prý nám koupí dolce gusto
Odpovědět
eimmy, ewulin, souhlasím s Váma oběma :-) eimmy: máme v rodině tety, které výborně pečou (věnečky, trubičky, koláčky a pod.), tak ty jsme poprosili, aby nám místo svat. darů napekly (ušetříme a stejně bychom dostali nějakou blbost, taky jsme zařízení ;-) :-D ) strejda vinař nám dá víno, skorošvagrovci parní hrnec (s těma jsme se domluvili na konkrétní dar), ale třeba velmi dobrý známý řekl, že než by kupovali blbosti, tak nám přispějí na hostinu, babičky a dědečci dávají peníze předem, co kdyby umřeli ( ]-( ]-( ]-( nesnáším ty řeči!)no a tak jsem vlastně byla porpvé v situaci říct si o peníze u sestřenice, bylo mi to blbý, ale chceme si koupit sporák se sklokeramiskou deskou, kdyby se na to sesbíralo a ona říkala, že je super, že nemusí nic shánět a vymýšlet...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nat: tak to máte dobrý. My by jsme si zas rádi penězma nasbírali na automatku, ta mi pořád ještě chybí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: pokud se zařizujete tak je to ok.. ale my bydlíme ve vlastním domě a máme vše zařízené tak by nám přišlo zbytečné dostat věci které už máme nebo nevyužijeme... dolce gusto je super... budeš s tím mega spokojená...
Odpovědět
Profilova fotka
nat: je to o tom kdo co potřebuje... ale u nás jsou taky tyhle kecy o umírání... štve mě to... !!
Odpovědět
ruru: no tak tu mají naši dole v přízemí, takže by se taky hodila... ale raději budu příjemně překvapená, když si budeme moct koupit obojí, než zklamaná, že bude ,,jen" na jedno z toho.. Dolce Gusto jsme taky chtěli, ale vadí mi na tom, že se tam musí dávat ty kapsle a nedá se tam dát kafe, nebo jiná náplň z pytlíku... eimmy: pravda, dědovi je 94 let, tak to chápu... :-S
Odpovědět
Dolce Gusto je bájo.... :-D jo jo,kecy o umírání posloucháme pořád od babiček, tak se radek naštval a hned ve dveřích, když jdeme na návštěvu říka:babi,dej mi pusu,co když se té svatební nedožiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ewu: hi hi tak to je borec....
Odpovědět
Profilova fotka
když tak koukám na alba holek co se vdávali tak většina z nich hned po svatbě otěhotněla.... asi jsem divná ale my s tím nějak nepospícháme....
Odpovědět
On je hlavně hrozně praštěný:-)...ale můj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: to ten můj taky.. je s ním pořád veselo a proto ho miluju.... můžu s ním mluvit úplně o všem...
Odpovědět
taky,taky...jen nám kapánek žárlí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin : říká že ten kdo žárlí miluje.. ten můj taky žárlí ale tak zdravě
Odpovědět
tak nejsem sama,je to dobrý:-)...svatba bude v kostele nebo na úřadě?
Odpovědět
Profilova fotka
ten můj taky žárlí, ale spíš je z toho vždycky pak sranda a mě to přijde od něho hrozně roztomilé, když se pak tváří jako že on je ten jedinej kdo mě má :-D
Odpovědět
ruru: my se tomu taky pak smějeme...jednou řekl,že si mě bere i stěma chlapama co se kolem mě točí:-)...nejlepší je,když se snaží tvářit jako,že nežárlí...hi hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
jj ty pohledy jako že jim je to jedno ale při tom jsou naštvaní,... hi hi a já ještě provokuju hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít svatbu v kapli na zámku... a co vy ?
Odpovědět
My v evangelickém kostele,pastor je kamarád,ten by mi neodpustil kdybychom to neměli u něj...ale máme to bez modlení a tak...rodiny nejsou věřící :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to bude hezké...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?