Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
natrix: mají tam terásku, ale je v patře a musím někoho poslat na obhlédnutí, jaký je tam momentálně výhled (byla jsem tam naposledy před rokem a to byl výhled do staveniště) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: jestli o tom pochybuješ tak to změn... je to jenom jednou za život a mělo by to být krásné... my jsme si vybrali super prostředí www.certousy.cz je to u rybníka .. opravený statek.. nádhera...
Odpovědět
eimmy: ještě uvidíme, musím to nejdřív probrat s Mautou. Jestli budem vybírat jiné "dražší" místo, závisí mimo jiné i na tom, jak se u mě v práci šéfové "pochlapí" s prémiema za minulý rok :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: jj to je jasnačka že to musíte probírat spolu.... hi hi
Odpovědět
eimmy: tak tam to vypadá krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: jj je to tam nádherné ... dlouho jsme vybírali to pravé místo a pak nás napadlo tohle... denně okolo něho jezdíme do práce... a domů to máme asi 10 minut autem... budou tam krásné fotky.. a duben je už jaro.. všechno zelené... jééé já se těšim....
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: koukala jsem ted na tvoje album ... ty budeš mít taky nádherné místo.... my budeme mít obřad v nedaleké kaply v zámku
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nějak asi nebudu mít něco darovaného:-( podvaze mi asi půjčí máma svůj:-D a nebo zkusím naznačit švadlence - třeba daruje:-D mámě ho právě udělala jako dárek, jsou kámošky - no uvidíme polštářek jsem původně nechtěla a nakonec to bylo to první, co jsem vydražila na Aukru:-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: ty se máš, že už si sehnala botičky. jsou moc pěkný a bižu taky ;-) já bižu pořád řeším, hlavně, co do vlasů. ve středu jdu na zkoušku účesu, tak jsem zvědavá, co s kadeřnicí vymyslíme... o víkendu jsme byli roznést část oznámení, zatím je to v pohodě. už máme přislíbenou pomoc s objednáním cukroví, což jsem ráda, že mi aspoň v přípravě někdo pomůže...
Odpovědět
holky, co říkáte na ty prstýnky? jsou z Rotaxu, odkud jsou vaše?
Odpovědět
Profilova fotka
xivi: prstýnky hezký ;-) My máme od p. Kouřila z Brna, a některý holky tady taky, že nat :-)
Odpovědět
xivi: prstýnky moc pěkné. My se chystáme v únoru na svatební veletrh, myslím, že vybereme nějaké podobné ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
já ještě omrknu retofy na svat. dnech v Troji a jinak asi objednáme tyto... měla jsem obavu, co řekne skoromanžel na požadavek na další briliant a úplně v pohodě - prý je to investice, která neztrácí hodnotu, takže žádné bezcenné zirkony, to je radost poslouchat, toho mého investora! jo a jinak v rotaxu slíbili 20% slevu i na prodejně, že na veletrhu je moc lidí, abych se tam nehnala jen kvůli tomu...
Odpovědět
jo a před chvilkou jsem potkala pána, co nám dělá květinovou výzdobu ve firmě a domluvila si kytku, mám super moderní styl a je jediný, komu se nebojím to svěřit bez úplně přesných příkazů... :-N mám radost a není to tu komu říct, když jsme tajní... ;-(
Odpovědět
Omca: můžu se zeptat, co to máš za program, ve kterém děláš ty oznámka? :) Chtěla bych vytvořit něco na čokoládky na svatební stůl a nějak nemám insipiraci...Díky, E.
Odpovědět
elenore: stáhla jsem si GIMP, verzi 2.6.2 Grafické elementy beru z digiscrapbooku, hodně odkazů je třeba na baby-café.
Odpovědět
Mám dotaz - chystáte se někdo na taneční lekce? Nebo co plánujete za první tanec? Umíte tančit? já si říkám, že sotva jsem vyřešila jednu noční můru (šaty a boty), tak tady mám druhou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my o tom přemýšleli, ale to by zas byly peníze za další šatky a to se mi nechce. Tak si dáme nějaký hodiny tance spolu v obýváku :-D :-D A můj nastávající teda moc tančit neumí, spíš vůbec a má noční můru, že bude muset tančit se všema ženskýma co zveme. To já jsem na tom líp, i když do tanečních jsem nechodila, ale jsem takovej samouk.
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme chteli hodiny, ale neni na to čas, můj pracuje mimo domov, a asi bude az do dubna..... takze budem trenovat taky v obyvaku, a jeste se rozhodnem, jestli valčík nebo jen nějaký ploužák s otočkama a tak. Můj taky moc netančí, ale za tu dobu co jsme spolu, uz se naučil valčík a i polku, ale na to nemáme výdrž :-) nepotrebuju se potit u svého prvního manž.tance :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte do albumu,jaky jsme o vikendu objednali dort :-N
Odpovědět
evita_ij: ten je krásný! já tuším, že budeme mít něco podobného (bude to dárek od mamky, takže překvapení do poslední chvíle)
Odpovědět
Profilova fotka
evita: krásný dortík.... Jinak my taky chceme jako první tanec ploužák, nebudu se tam stresovat s nějakým valčíkem nebo polkou když na nás budou všichni zírat. A navíc je ploužák podle mě hrozně romantický... ;-)
Odpovědět
omca: my se chystáme na ty taneční lekce, protože já jsem sice chodila do tanečních, i do pokračovacích, ale můj drahý je tancem neposkvrněný... :-N :-D no a tady kousek je taneční škola a dávají soukromé hodiny, tak chci zjistit, kolik to stojí, zkusili bychom jednu a pak by se viděló, jestli to má nějaký význam... když to neumí ženská, tak se to ztratí, ale chlap... :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to s tancem nebude problém, cos e týká umění (oba dobrovolně chodíme do tanečních kurzů) - ale asi nebude kde zatančit, není místo v restauračce - leda na chodbě:-)
Odpovědět
natrix: v Praze jsem koukala na taneční školy, berou si 500-600Kč za individuální hodinu a doporučujou jich aspoň 5 :-S
Odpovědět
omca: no tak to je síla... tady na okraji Brna to snad bude lepší, musím tam konečně napsat... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my taneční absolvovali minulý rok, tak snad si něco pamatujem a kdyby ne tak budoucí tchánovci chodí do tanečních už asi po třetí, tak nám něco zopáknou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já právě mažu na jednu taneční hodinu 8-) byli jsme včera - musíme něco nacvičičt na ples -fakt sranda, když už je za 4 týdny a my včera začali - to zas bude ostuda:-D
Odpovědět
Ahoj holky,můžu mezi vás???
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: no jistěěěěěěěěěěě ahooooooj, vítej mezi dubňačkama, a hlavně 25.4.09 ;-) ;-) ;-) Tak povídej, přeháněj, co už máš, co ještě ne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?