Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl: nasel by ti to? kdyz je das do pc, nahrajes sem, a pak si je z PC smažeš? a pak je smažeš i z netu? Však ještě nemáš vybráno, tak by nevěděl stejně které............... No já se musím pochválit, že jsem si v úterý KONECNE vybrala a zamluvila jedny - dám jen na dnešek do alba. ;-)
Odpovědět
možná bych to mohla vložit do albíčka, ale asi jen na dnešek :-| pokud by mi někdo poadil :-S
Odpovědět
Profilova fotka
evita jsou krásné:-) skiasl dej, budu číhat a holky určo taky, a zkusíme nějaké vybrat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl: jasne, dej to tam jen na dnesek, jako JA :-) ;-) Poradime Ti
Odpovědět
Profilova fotka
A nemáte už žádné salony někde poblíz? A co tak podívat se do Brna?
Odpovědět
Profilova fotka
tak kabátek povolit nejde,když jsem psala paní,že mi je malý,tak se ani neozvala,takže o rovnou prodávám :-(
Odpovědět
máte to tam jen jednu fotku
Odpovědět
Profilova fotka
No vidim :-) Ty jsou hezke. Premyslis o techto?? Nebo jak to vidis
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak se po několika denní odmlce zase hlasím za Váma. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ruru čágo - co nového? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec nic... Byla jsem teď "na zkoušku" v jedné práci, ale podle pana majitele, který tam vůbec nebyla apodle pani vedoucí, která si mě vůbec nevšímala nejsem dostatečně flexibilní, pro tu práci, tak že mě ta akorát pěkně nasr... A co se týká svtaby, tak jsem na stejném bodě. V sobotu se jedem podívat k panu Kouřilovi na prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
už máte objednány?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ještě né, ale líbí se nám 2 barevný a ty on má opravdu krásný, tak myslím, že je tam hned objednáme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mají www?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, snubni-prsteny-lk.cz Má z tama prstýnky natrix.
Odpovědět
Profilova fotka
díky, mají tam krásné prstýnky, musím ukázat miláškovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No juá když je ukázala tomu mýmu, tak bylo v podstatě rozhodnuto. Žádný jiný se mu tak nelíbili. A koukala jsem, že je tu i o p. Kouřilovi diskuze a všichni tam jeho prstýnky chválí, jen tam kdosi psal, že občas mu to dýl trvá, že toho má moc. Tak už je radši objednáme teď, doma se nám nestratí a máme jistotu, že budou včas.
Odpovědět
Profilova fotka
Však jo, já bych to taky chtěla stihnout do konce roku. No tak uvidíme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
skia ty jsou pěkné, jestli jsou to favoritky, tak do nich běž, sluší:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna to je skoda, je fakt hezký já jsem zvědavá na naše snubáky, bude to trochu jinak, než jsem původně chtěla, tak uvidíme, jak se vyvedou - absolutně to totiž netuším:-)) jen pánský je jasný, protože je jedopduchý dvoubarevný, ale u mého byly nějaké obtíže, tak se exprimentuje
Odpovědět
Ahoj :-) evita: hezké šatky :-) ruru: my když je objednávali, tak jsme říkali, že to nespěchá, a on, že tak za 14 dní budou, my mysleli, že měsíc... za týden volal, že jsou hotové... jenže kvůli datu jsme je tam nechali - ještě jsme ho nevěděli a pak jsme ho zase měnili, takže je ještě nemáme, ale jsou hotové a teď už je to jen otázka času, kdy pro ně pojedeme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já četla v té diskuzi, že kdosi tam na ně čekal i 2 měsíce, takjsem si říkal, že jistota je jistota a tsejně chci většinu stihnout do Vánoc, pak už to moc uteče.
Odpovědět
holky tak mám to tam - tak honem honem pište :-)
Odpovědět
ruru: myslím, že před Vánocema nebude problém, nebylo to někdy na letní termíny? To toho možná měl hodně... já mám zkušenost více než pozitivní :-)
Odpovědět
ski: a které se Ti líbí nejvíc? Z těch to se mi na Tobě nejvíc líbí 11 a pak 3 tuším.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ski: mě se líbí 1 9 a ymslím že 10 si jo :-)
Odpovědět
vvecna:no mě se líbí 10 a pak i nějaké jiné, ale fakt nevím, chtěla jsem srdíčkový výstřih :-| ale asi nemůžu mít všechno
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl: ježkovy voči - všechny jsou krásnééééééééé a všechny Ti moc sluší!!!!!!! Jdu vybrat co se mi na Tobě líbí nejvíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím aprílové nevěsty :-) skia: jestli můžu i já svůj názor tak z těch šatů, co zde jsou si myslím že ti sluší č.9 nebo 10 - ale především se v nich musíš dobře cítit, přeci jenom v nic budeš v tom lepším případě až do půlnoci, tak aby se v nich dalo vydržet :-)
Odpovědět
tak vybírejte holky, mám ještě nějaké šaty, ale ty vypadaá hrozně, tak jsem je sem ani nedala ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?