Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
No č. 2 Ti dělá super výstřih č. 3 se mi líbí, pač jsem zatížená na ty kytky (sama jsem takové nesehnala :-S ) č. 4 Ti strašně sedí, máš krásnou postavu a tyto to zvýrazní č. 7 jsem taky zkoušela :-D a nelibi se mi tam ten spodek - divná krajka č. 8 a 9 jsou super č.10 jsou princeznovské č.11 a 13 taky krásné Já fakt nevím, které se mi líbí nejvic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
ach jo,,, tak kdo to má vědět??? ;-) fakticky nevím které, dle mých představ nejsou, pořád sháním ještě trošku jiné, ale bohužel ... musím vybrat z tohohle
Odpovědět
Profilova fotka
odkud jsi a v kolika salonech jsi už byla zkoušet
Odpovědět
asi 5 salonů :-|
Odpovědět
Profilova fotka
skia: mám stejný problém, ráda bych už konečně nějaké vybrala, ale pořád se nemůžu rozhodnout..
Odpovědět
blizenecnec:tak sem dej taky fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl: mě se asi nejvíc líbí 8 a9
Odpovědět
Profilova fotka
holky a vy už šaty vybraný máte?? teda kromě skia.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blizennec: Já mám objednáné z e-bay a čekám až budou hotové a dorazí.
Odpovědět
blizennec: ahoj, já mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blizennec - ja vybrala v utery - mam je na dnesek v albu
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotečky sem asi bohužel nevložím, fotka prý musí mít max 700kb a z těch mých je většina vetší než tohle :-( jestli někdo víte, jak je zmenšit a vložit sem tak s radou sem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ruru: a kolik cca stojí si je z e-bay koupit? ty si tam vybereš z nějakýho katalogu, zadáš svoje míry a oni ti je podle toho ušijou? nebo jak, zkušenosti s tímhle nemám
Odpovědět
Profilova fotka
skia já hlasuju pro 3, 5, 8 a 10:-) řekla bych, že 10 vede ne? jak jsem to orientačně tu na diskuzi zahlídla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já tomu taky moc nerozumím, mám to objednané přes artichoke a ta objednává u asapa. Ten má svoji nabídku, ale obměňuje ji, tak že nemá pořád všechny šaty na stránkách. Ty si buď vybereš u něho a nebo i někde jinde, on šije i pouze podle fotek, tak že vlastně ušije jakékoliv. Pak pošleš svoje míry a k tomu připíšeš, jaké máš k těm šatům požadavky (barva, pevný korzet, šněrování místo zipu....)prostě to čím, by se měli lišit od obrázku, pokud teda nějaké požadavky máš. A platí se předem, já dala 6 500 i se spodničkou a ty šaty už jsou v lepší kvalitě, což znaméná třeba u těch mích, že tam budou kamínky swarovski. za tu kvalitu je lepší si připlatit, když tam máš nějakou výšivku, krajku, kamínky... Ať si s tím prostě pohrajou.
Odpovědět
Profilova fotka
blizennec vítej - fotky by měly jít zmešit , al záleží jestli máš nějaký upravovací prgram, já třeba zmenšuju v Picase
Odpovědět
Profilova fotka
ruru a artichoke je někdo odtud, nebo někdo kdo se tím zabývá obecně a má nějaké stránky?
Odpovědět
Profilova fotka
a platíš to na účet v zahraničí nebo na její?
Odpovědět
Profilova fotka
lea: Arti je odsud, chodí do diskuze o asapovi, ale jinak je lepší jí napsat IP, ale objednávala šaty už spoustě holek, má udělané i album, kde jsou již hotové šaty co holky měli, tak třeba by ti dala odkaz. Jinak já to platila na její účet, do zahraničí musíš mít kartu, kterou to jde platit do zahraničí a musíš být zaregistrovaná na paypal, a to fakt není nic pro mě. takhle to bylo pro mě snažší. Já ji poslala pak e-mail se vším a peníze na účet a ona vše zařídila.
Odpovědět
Profilova fotka
zmenšuju fotky, za chvíli tu budou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rur to jsem chtěla vědět, mě právě taky děsilo platiba nějak složitě paypal a to já nemám a neovládám, má to skoromuž a těžko přes něj objednávat šaty, že?:-D děkuju za vysvětlení
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: to je super cena, v podstatě půjčovný. myslíš tedy že jí teda můžu v pohodě napsat do IP ?
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotky jsou v albíku, teď čekám na vaše názory :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blizennko 6 7 10 tydle mi k tobě asi nejvíc jdou,někak velká sukně mi k tobě nejde
Odpovědět
blizenecnec:asi bych zkusila úplně jiný typ šatů.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
skia já hlasuju pro 3 a 7:-)
Odpovědět
Profilova fotka
skia: jaké například? přijde mi že už je to všude skoro stejný :-|
Odpovědět
mě se teda líbí č. 2 - ale zkusila bych něco modernějšíhobez korzetu, možná šatky, více zdobenější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blizennec: ahoj tak asi 2 nebo 3, 10 taky není zlé, ale možná by to chtělo zkusit něco s rmínkama nebo rukávama nebo za krk v tom korzetu mi připadáš jako že v něm vysíš ;-)
Odpovědět
Ahoj kočeny, už jsem na této diskuzi dlouho nebyla a vidím, že to ani nestihnu všechno přečíst.. Jak jste na tom s přípravami? Doufám, že to moc nehrotíte - jako já :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?