Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
omca: no jo, obřad u baráku (skoro) má své výhody i nevýhody... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Plánuje některá z vás svatbu v pardubicích či okolí?Co všechno už máte nakoupené?máte už vybrané šaty?Já jsem byla minulý týden zkoušet a potkala jsem se stím,že jdu moc brzo at si příjdu až v lednu,jak to máte vy
Odpovědět
vvvecna: Pardubice a okolí se mě netýká... co mám nakoupené mám skoro vše v albu a šaty mám taky, je ale pravda, že v některých salonech v lednu dovezou novou kolekci, takže pak můžeš zkoušet aktuálně nové modely... ale je to salon od salonu - někde mají řeči a někde je půl roku dopředu pozdě... ;-) :-)
Odpovědět
vvvecna: jinak ty co máš v albu a máš u nich, že si připadáš jako princezna, tak ty Ti moc sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: jenže ty nové šaty bývyjí moc zdobené a drahé,já bych radši obyčejnější dík za info za šaty,mě se asi nejvíce líbíly na té první fotky,ale nesměla bych tam mít ty růže,ve středu jdu jinak,tak uvidíme jak dopadnu tam máš svatbu na radnici?budeš mít venku nějaké občerstvení
Odpovědět
vvvecna: no v tom případě Ti nic nebrání vybírat šaty hned ;-) :-) tak to se těším na fotky, ráda se kouknu :-) my máme svatbu v kostele, takže u nás doma bude nachystaný takový raut před tím... obřad bude asi v 11:30 a oběd kolem 14.00 - 14:30, tak aby nám tam neumřeli hlady... ale bydlím hned za kostelem ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barnabasek - to máte krásný telátko:-) salšníka chtěl i můj milášek, ale to jsem m vysvětlila, že to není nejlepší do 1+kk:-D mis: já myslím, že na focení by se to zařídit dalo ne? určitě se někdo ochotný najde, kdo pohlídá. Teda záleží jak daleko od domova máte svatbu... my to máme za rohem, takže když se to psím holkám nebude líbit, půjdou spinkat domů; jinak se chlubím, právě jsem přijela od mimin - nové fotečky princezny:-)
Odpovědět
leawil: No tak to určitě není nejlepší... :-) za prvé jak pro něj především, tak pro vás. Takové 50 kilové telátko v 1+kk to je tak pro něj samotnýho x-)
Odpovědět
Profilova fotka
barnabasek n právě, takže jsem ho naorientovala na něco rozumnějšího:-D
Odpovědět
Chjo, holčiny, já už nevím... nemůžu se zaboha rozhodnout, kde by ta svatba měla být - jestli v okrese kde bydlí moje rodina nebo jeho nebo úplně jinde... Vždyť my už tam pořádně ani nic neznáme :-S
Odpovědět
omca: kde žijete? V okrese kde bydlí Tvoje rodina, jeho? Doporučuju buď místo praktické pro zařizování, nebo takové, ke klterému máte vztah ;-) :-)
Odpovědět
natrix: bydlíme v Praze. Tam by to bylo jednak drahé a druhak bysme museli řešit, jak přesunem obě rodiny :-S Takze to bude bud v jeho nebo mem rodnem kraji - oboji severni morava... takze prakticke na zařizování to nebude ani omylem. Chjo, koukám, že dobře magořím, když půlku věty napíšu s diakritikou a půlku bez :-D
Odpovědět
Článek se načítá
omca: ani jsem si toho nevšimla... :-D jak daleko od sebe jsou rodná města? která maminka pomůže se zařizováním? Kde to lépe znáte případně je lepší vybavenost? (Takhle se těžko radí, jeden jste možná z vesnice, druhý z města a tak... :-( :-N )
Odpovědět
Hihi, já jsem z Frýdku a miláček z Kelče a to by se naštval, kdyby se řeklo, že to jejich sídlo s 2,5tisícem obyvatel je vesnice, neb mají status města už pěkných pár set let... No každopádně tenhle víkend jedem do Frýdku okouknout nějaké hospůdky (na matrice ještě nevypsali termíny, takže to zatím neřešíme) a příští víkend do Kelče (tam je asi 1 svatba do měsíce, takže vůbec nebude problém se případně domluvit). A možná budu mít fotografa, jsem si po letech vzpomněla na známé z xchatu - jsem věděla, že se mi ty stovky nachatovaných hodin jednou vyplatí :-D
Odpovědět
omca: možná bych zkusila těsné okolí Frýdku - dobré spojení a levnější ceny... nebo na půl cestě, ale není to od sebe tak daleko, takže bych asi volilo tohle a ne Prahu - toť můj názor... ;-) :-) Tak mě se třeba taky jednou vrátí čas strávený na beremku :-D
Odpovědět
natrix: no jako čas na beremku se mi myslím vyplácí už teď - jsou tu diskuze o ebay (uvažuju o ušití šatů, tak díky holkám vím, u koho jo a u koho ne), jiná slečna tu má odkaz na krabičky na výslužky (za polovic ceny, než to prodávají "svatební" eshopy), mám představu, jaké se mi líbí fotky.. kolik by tak měla stát hostina... spousta hezkých fotek prstýnků... určitě je to lepší a pohodlnější způsob plánování než jak to dělaly naše maminky - info jen z okruhu nejbližších známých nebo nedejbože podle telefonního seznamu ]-(
Odpovědět
omca: to určitě, navíc už mám nové kamarádky odtud, které už jsem viděla i naživo a super, taky mi tady jedna slečna pomohla s formální úpravou diplomky, jiná s tvorbou životopisu, další mě možná zaměstná... :-N :-D :-D :-D a to mi muž občas vyčítá, že tu trávím moc času... :-p :-D :-D :-D Ale dneska se loučím. Dobrou :-)
Odpovědět
natrix: můj taky nadává, že u toho furt sedím :-D Prostě chlapi pro to nemají pochopení...
Odpovědět
Profilova fotka
holky o chlapech a pochopení pro plánování... no raději mlčet:-) ale klidně mu to všechno s radostí přenechám, když to zařídí... což sám řekl, že je rád, že nemusí:-) jinak omca - natrix má pravdu, jestlli vám pomůžou rodiče, tak by bylo rozumné mít to v rodišti mně asi nikdo moc nepomůže, jen s pečením, ostatní si stejně chci udělat sama, prostě to bude dle našich představ, ne rodičů, protože svatbu si platíme my. NAštěstí v tomhle jsou naši rozumní, horší to bude s tchýní - tý se nezamlouvá už to datum:-)
Odpovědět
leawil: počítám, že rodiče s ničím až tak nepomůžou - možná koláče. Jinak si to platíme taky sami. A v rodišti to bude hlavně proto, že přidat si k plánování ještě starosti s přesouváním všech hostí do Práglu, no brr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca no to mi povídej:-) proto to chcem všechno u baráku, a jen já pojedu těch 200m autem k radnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nemusíme řešit zdobení všech aut, parkování u radnice, parkování u hospody, vše je v dosahu 300m od bydlení
Odpovědět
leawil: jo, pokud bydlíš u rodičů nebo někde blízko nich, tak je to fakt výhoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no naši jsou 5 mnut od nás, jeho přes ulici a tatínek 10 minut chůze, takže všecho docela dobře, také kvůli ubytování rodinných příslušníků z dálky dobrý
Odpovědět
leawil: no tak to máš královské :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě aby to klapo:-) zajednané není nic - to je právě to, co echávám chlapovi, protože tohle musí on, přece mu nepolezu na matriku a nebudu dohadovat hostinu s jeho známým, ale nějak nechápe, že by to už chtělo řešit
Odpovědět
leawil: a sákryš, nechávat to na chlapovi.... no, držím pěsti, ať se vůbec vdáš 8-) teda pokud ten tvůj je jako ten můj, co všechno zařizuje tak den předem...
Odpovědět
Profilova fotka
omca no právě že je:-D to mě děsí, takže jak nastoupí listopad, mámm dovču, budu do něj rejt, abych taky mohla oběhat úřady a musí se to pohnout, neb já jsem ten, kdo hlídá,, aby bylo všechno včas, on chodí všude pozdě:-) do konce říjma má hájení, takže se držím, ale pak budu "zlá" :-D
Odpovědět
holky, tak dneska jsme byli u zlatníka a nechali dělat prstýnky :-) A taky mě vybrali na tom pohovoru, z 23 lidí zatím jako jedinou za první dva dny :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix gratulacééé:-)) jinak prstýnky jsem zadala tátovi - snad je do svatby stihne:-D teda on sám mi tvrdil, že je to brzo, že se nám změní prsty (no mně teda ne , já mám prsty už 20 let stejný) - a miláškovi by to holt třeba povolil, to nebude problém, když bude mít prsten jednoduchý, jen by to chtělo už potvrdit to datum:-( aby se to mohlo i dát vyrýt; safra, já to asi fakt půjdu zařizovat sama:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?