Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
natrix no tak, když ji nikde neskřípneš a lidi na Tebe budou koukat ze zadu, tak je to fakt hezčí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix - bereš některé ze svých blafáčků na svatbu? jestli jo, jak je budete "zdobit "?:-) já teda nejsem zastánce nějakých šatečků a fráčků... udělala jsem obojky, ještě přemýšlím, jak vodítko, jestli obalit, nebo sehnat bílý... a nebo, že by vyrobit z obvazu? stylové pro mě a bílé :-D
Odpovědět
holky, tak šatky nebudou. Jsem definitivně potvrzená velryba :-(
Odpovědět
omcamauta: Ale budoou ;-) Jenom budou trošku jiné, ale určitě hezčí a slušivější :-)
Odpovědět
elenore: ale jo, jako budou... ale zrovna ty, do kterých jsem se zakoukala tady na bazárku nebudou neboť jsou na pidilidi ;-)
Odpovědět
Omcamauta: a mohla bych být tak zvědavá a zeptat se, které se Ti tak líbily?
Odpovědět
Profilova fotka
omca jojo ukaž, které bys chtěla? nedají se sehnat třeba v půjčovně ve větším?
Odpovědět
leawil: jo, asi se bude dát něco takového sehnat. http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... Ale určitě ne za tuhle cenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca fíha, ty jsou fakt super a to bolerko k tomu - no to se Ti nedivím, že jsi zklamaná:-/ cena úžasná... já se teď pokouším sehnat právě nějaký kabátek nebo kožíšek - protože v dubnu já určitě bez něčeho takového zmrznu, nemáte někdo nějaké tipy?
Odpovědět
leawil: i kožíšky jsem viděla tady v bazárku. A myslím, že jak začnou zimní svatby, tak se jich tu objeví ještě víc.
Odpovědět
Profilova fotka
omca jdu mrkat, já zatím narazila na jeden v ostatních věcech na svatbu, ale tam měli jen velký, zkusím, zda nebude v šatech něco
Odpovědět
leawil: velký, jakože na velrybky? no ukaž odkaz, třeba se mi bude hodit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
leawil: bafani budou na focení, chci je mít na svatebních fotkách :-) nepodporuju žádné mašličky a sponečky a kravinky, možná bych obalila vidítka, obojky stejně pod chlupama nejsou vidět ;-) :-D pelerínky a kožíšky: http://www.studiolenny.pasaz.cz/peler...
Odpovědět
Profilova fotka
omca http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... s tou velrybou to nebude tak hrozný:-) ty od studilenny vypadají dobře natrix na ty jsem právě koukala - ale mají velký, ještě dost času, jak říká omca - budou ted zimní - něco by se objevit mohlo a za lepší cenu :-D nojo na Tvých chlupatcích obojky vidět nebudou - to na našich hladkáčích docela jo :-D myslím, že ten "podvazek" co mám v albech bude bohatě stačit, mašličky, berušky a pod. téže nejsou moje kafe a taky nevím, kam bych jim to dala - možná naušnice by mohly mít, plácačky budou mít obě docela slušné:-D já se směju, ale opravdu k nám chodí paní s křížencem (hladkosrstý) a má v uchu nastřelenou naušnici a nosí zlatý řetízek na krku - raději nekomentuju
Odpovědět
Ahoj kočky, tak jsem byla zkoušet :-D a dovolili mi fotit...né jak v Ostravě ]-( Hodila jsem do alba pár foteček, tak mi kdyžtak napište, co si o tom myslíte...protože já jsem z toho uplně "rozsekaná"...vůbec nevím, které :-( Tak papaaa a předem díky :)
Odpovědět
leawil: no to mi ani neříkej o těch naušnicích a řetízcích... ]-( Když jsme mamince k narozeninám pořídili štěňátko, tak jsme miminku uvázali (já) kolem krku velikou širokou růžovou mašli, ale jen jsme ji symbolicky předali a hned jí to zase sundali...
Odpovědět
elenore: líbí se mi na Tobě ty první, krásně sedí a dělají Ti krásnou postavu, pak ty čtvrté. Škoda že u všech nemáš vyfocenou celou postavu. Ale ty druhé a třetí se mi moc nelíbí a u pátých je otázka, jak by vypadaly, kdybys je měla na míru... :-)
Odpovědět
natrix, včera jsem byla v IKEA a říkala jsem si, že ti omrknu ty zlaté svíčky. Bohužel to vypadá, že letošní vánoční kolekce jsou v modré, červené, černé a bílé. Zlaté tam měli akorát kuličkové řetízky a pár baněk. Po hvězdičkových svíčkách (nebo jakýchkoliv svíčkách ve zlaté) ani vidu ani slechu. Ale mám nový nápad - co takhle květinářství? Většinou tam mívají i různé dekorační předměty, tak to zkus. Já včera v jednom koupila zcela naprosto úžasné ubrousky, až se trochu bojím, že jako svatební neprojdou ;-)
Odpovědět
omca: ježišmarjá, oni už mají v IKEA Vánoce? :-p :-D :-D :-D Jaké ubrousky? Nešlo by nějaké foto nebo obrázek do alba, ybch se mohla kouknout? ;-) :-) V květinářství jsem byla, prý na vánoce zlaté mít budou, ale v květinářstvích vycházejí dekorační předměty dost draze... ]-( Ale snad v nějakým hyper super, nebo v tý IKEI časem nějaké ty zlaté svíčky budou... no uvidíme, ale děkuju každopádně za info :-)
Odpovědět
natrix: No jasně. S budoucí švagrovou jsme okoukly obchoďák na Zličíně a ona utrousila něco jako - copak, že ještě nemají vánoční výzdobu? Ale v Ikea (u pokladen, jak mají sezónní zboží), to už neříkala. Tam to jede :-D No a ubrousky jsem hodila do alba ;-)
Odpovědět
omca: tak Ty jsou super :-)
Odpovědět
natrix: doufám, že tvé nadšení bude sdílet i Mauta až se mi večer vrátí z výjezdního zasedání :-D A nedopadne to jako s gumikamasutrou.
Odpovědět
Jak dopadla gumikamasutra? :-D
Odpovědět
natrix: no mám to v albiku - jako obrázek na svatební oznámení byla zamítnuta 8-) Tak snad berušky dopadnou líp.
Odpovědět
omca: jo gumikamasutra, už jsem to pochopila... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, kokám, že máte taky doma pejsánky a chcete je mít na svatbě já mám doma bersnkého salašnického psa a chci ho tam mít taky, ale nevím jestli mi to projde, moje mamka je hrozně proti, ale já ho tam chci alespoň jak už jste tu nějaká psala na focení. Chci ho mít taky svatebních fotkách :-D
Odpovědět
barnabasek: ahoj, zhodnotila jsem, že pejsky na svatbu tahat nebudu, ale na focení už to mám domluvené i s paní fotografkou :-) x-) navíc kostel máme za barákem a focení bude v blízkém okolí, takže nebude problém pejsky dovézt na focení a pak zase domů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky taky by se mi libilo mit tu naši Jorkširačku na foceni snami..ale mamina ztoho neni vůbec nadšená a tchýně už vůbec ne ale co je to přece naše svatba ne?no uvidime :-S :-(
Odpovědět
mis: no já je chci aspoň na pár fotek, navíc holky nám budou ladit i do barvy svatby (smetanovo-zlatá a ony jsou obě zlaté) a pejsek je černý, tak zase bude ladit se ženichem ;-) :-S A kdo ví, třeba se nám do té doby smečka rozroste... :-) x-) že bychom v naší CHS odchovali nějaká štěňátka, aby byly na fotkách malé roztomilé kuličky... x-) (kvůli svatbě jenom tedy určitě ne, ale na příští rok plánujeme, tak uvidíme, kdy to vyjde...) ;-) :-)
Odpovědět
Holky, já si myslím, že pár foteček (když máte někoho, kdo pejsky přivede a pak zase odvede domů) jsou v pohodě. Určitě bych je tam ale netahala na celý den - speciálně pokud to nebude opravdu někde v přírodě. Navíc spousta lidí, hlasitá hudba - pejskům by se to asi moc nelíbilo. My jsme si původně říkali, že by bylo moc fajn mít chlupaté družičky (i když teda ti tchyňky jezevčíčci jsou kluci), ale právěže nechceme z někoho udělat psího taxikáře...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?