Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta - ona bude zvyklá se denně pohybovat mezi lidma a zvířatama, budu si ji brát do práce, takže by to měla zvládnout - pokud ne, tak hostina bude jen 200m od bytu, tak ji máma nebo brácha odvedou domů; stejně tak naši babušku bígličku - ta je zas našich, tak uvidíme, jak to holky budou zvládat, navíc to plánujeme jen od 16 tak do půlnoci do ohňostroje, a pak všichni povinně na kutě. Brácha bude hlavní psovod a ženichova sestra náhradník. To už je vymyšlené;-)
Odpovědět
leawil: Juu a kde pracuješ, že si tam můžeš brát pejska? Zrovna ráno si mi kolega stěžoval, že je to na houby, jak je od rána do večera v práci a pejska tu mít nemůže, tak si radši žádného pořizovat ani nebude ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta - na veterině :-D takže je to v pohodě, psa tu máme všichni, jsou tu kotce, ven můžem kdykoliv, když nejsou lidi, zvířata jsou dokonale socializovaný a tudíž bez problému. V práci jsem taky dlouho, takže kdybych si ji nemohla brát s sebou, tak si ji taky nepořizuju, to by byla občas i 10 hodin sama, drahá půlka taky pracuje dlouho, ale na radnici si psa brát nemůže:-)
Odpovědět
leawil: tak to musí víc pracovat, aby byl větší zvíře a pak si bude moct i pejska brát sebou do práce ;-) :-D jinak naši dělali velkou oslavu narozenin, bylo tam asi 60 lidí, bylo to teda ve vinotéce s posezením venku a bylo léto, takže všichni byli i vevnitř i venku, psy jsme tam měli všechny tři a úplně v pohodě... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak to máme jisté na 25.4.2009 :) Už máme zamluvenou restauraci, kostel...tak snad to všecko klapne ;-) Jinak nemám ještě nic :-D
Odpovědět
elenore: to nejdůležitější máte a na zbytek je čas... ;-) :-) máš nějakou představu o šatech? A budeš si je půjčovat, nebo ne, nebo jak? :-)
Odpovědět
natrix: No budu si půjčovat, ale když jsem viděla ty ceny ]-( Uz jsem se byla po satech divat v Ostrave, ale chci jit jeste do Zlina a okoli a obhlednout, jak to vypada tam.. Původně jsem chtěla nějaké spíš úzké, bez kruhu, ale když jsem si ty "vysněné" zkoušela, tak už nebyly tak super jak na obrazku :-D hlavne se v nich blbě chodilo a půjčovné bylo asi 11000, takže docela mazec.. Docela by mě zajímalo, jaké jsou ceny jinde... Ty jsi odkud a se šatama to máš jak? :-)
Odpovědět
elenore: jsem z Brna, šaty mám z Břeclavi, byl tam svatební salon, už není, ale sídlo mají v Mikulově, doporučuju tam zajet já si koupila krásné, nové, nepoužité šatky :-) a za dobrou cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix obávám se, že zvíře je dost velký, ale ani to největší zvíře tam si psa nebere do práce :-D a že mají kerry blue teriera;-) nene, psa budu tahat já :-D v práci se na ni už všichni těšej, tak jsem zvědavá na to pozdvižení, až se tam sejdou všechny 4 čubiny :-o :-D :-p - ovčanda, malá kníračka, bulteriérka a strakačka elenore - tak to gratulace, já mám skoro všechno ostatní, ale zatím nemám kdy a kde:-D protože jsem to nechala na ženichovi... ale jen co bude listopad, čuba doma, dovolená - tak ho trochu přiškrtím;-)
Odpovědět
leawil: ovčanda jaká? německá? Mně by se taky líbilo brát pejska do práce... to si ale asi budu muset pořídit nějakou agroekofarmu a stádo oveček... :-N :-D :-D :-D A ve které části republiky bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix jojo německá - má kolega - ted měli štěňata svatba bude na krutém severu :-D (Jablonec)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a natrix - pozdravuj do Brna - 6 let jsem tam studovala;-) v pátek budu Brnem projíždět, a musím si tam vyzvednout balonky na svtabu:-D
Odpovědět
Článek se načítá
leawil: já mám bílýho švýcara :-) x-) k těm šeltiím :-) a Ty jsi tam odněkud? Od Jablonce? Balonky? Od někoho, nebo je tu nějaký úžasný obchod? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix jsem přímo z tohoto města:-) Ty nevíš, že tam máte úžasný obchod na balonky? 8-) :-D - objednvala jsem od nich po netu, a jelikož tam jedu, tak si to vyzvednu osobně, abych neutrácela zbytečně za poštovné - Brno-Lesná - myslím, že Okružní ulice 19b (Balonky s.r.o) - tak doufám, že to s navigací najdu:-) Já znám dobře Krpole a to není daleko, tak bych ani bloudit moc nemusela
Odpovědět
Profilova fotka
bílí švýcaři se mi taky líbí, jen jsou to trochu takový plašmušky, hlavně v ordinaci
Odpovědět
leawil: můj je netypickej, ten to má v paži... 8-) :-D je na horní hranici výšky, takže je to nádhernej mohutnej pes (dostal se ke mně v 10 měsících, podvyživenej, zanedbanej a nevychovanej), ale byli jsme i na táboře a viděli jsme plašany... mají úzkou chovatelskou základnu a je to znát... navíc některé stanice ty plašany produkujou... to je sice hezký, že mají exteriér, když nejsou povahy... :-S ]-( O obchodu na balonky jsem nevěděla, teda na netu jsem narazila, ale nějak to nezkoumala... kolik budeš mít balonků? A jaké? A helium?
Odpovědět
Profilova fotka
chci jen na výzdobu svtaebního místa - tak mám spočítáno 26 bílých a 26 zelených, ale beru od každého 30 - helium nechci, si to nafounu jen tou pumpičkou, co tam inzerují, cjci to jako visací ozdoby na zábradlí věže a na okna na kličky; o úzké chovatelksé základně mi povídej - u strakáčů je to taky tak, ale povahově jsou dobrý
Odpovědět
lkeawil: pumpičkou? to je nějaká pumpička na balonky, ale fouká normální vzduch? Já mám teda 10 smetanových a 10 zlatých a pak myslím po 15 růžových a zelených, smetanové a zlaté budou na výzdobu místa hostiny a ostatní pro děti ;-) :-) u bílejch se taky dá najít, vím o jedný stanici, kde mají suprový... ale jsou tam i zdravotní problémy jiný - kryptorchizmus, srdeční vady...
Odpovědět
Profilova fotka
natrix jojo - jaí je na stránkách, taková s pístem - no něco na způsob pumpičky na kolo, ale s náústkem na balonek - fouká vzduch - je to ruční - nebudu kvůli tomu pořizovat kompresor:-) vlastnoústně se mi to tedy taky dělat nechce, to se mi motá hlava už po jednom nafouklém balonku o srdeční vadě mi radši nemluv - to má Tina, zatím se ale drží - popírá všechny přírodní zákony, zrovna včera jsme jí dělali sono - má to děsný
Odpovědět
ahojas, tak jsem se dneska asi podruhé zamilovala. Na bazárku jsem tady našla popisem zajímavé šatičky za až královskou cenu a už jsem mailem dostala i první fotečku. Ačkoliv jsem původně šaty zatím řešit nechtěla, tak je možné, že je do neděle budu mít doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak se pak určitě pochlub;-)
Odpovědět
leawil: samo, pokud to klapne, hned je šoupnu do albika. Ale musím se s tím nadšením krotit.. já totiž ještě chtěla před svatbou hubnout. Pokud si ale teď koupím šaty, tak z nich pak vypadnu.. no uvidíme :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no to záleží, jak moc hubnout chceš a zda jsou šaty na šněrování, že se to dalo zkousnout - já mám opačný problém, měla bych spíš tloustnout - ono sehnat šaty na mě, nebylo lehký, proto jsem skočila po prvních, co mi sedly skvěle, ani krátit se nemusejí:-)
Odpovědět
leawil: Ty máš šatky? Ukaž... :-) jinak já mám šaty vel. 36 a ještě mi je budou poněkud zabírat na míru, ale jsou na šněrování, přibrat nebo otěhotnět klidně můžu... :-D omca: taky jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix tak mi hoď mail do IP, pošlu fotku, já je zatím nechci dávat do alba;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vlastně ho máš na stránkách, že? pošlu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš je tam, tak taky pošli, prosím ;-) zvědavost je hrozná, co?:-D
Odpovědět
Ty taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak přibírání zdar:-D natrix fakt pěkný, já si vlečku nemůžu dovolit, protože budeme mít speciální místo na oddávání a tam na mě budou čučet všichni ze předu, a vlečku by mi "sežral" ventilátor a hlavně bych se s ní asi ani do věže nedostala:-D
Odpovědět
leawil: já ji původně nechtěla... :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?