Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
nějak jsme odpadly:-) to vypadá, že už všichni dovolenkujou, nebo zařizují baráky:-D nám už malujou, takže se to blíží, ale nějak docházejí penízky, tak nevím, zda nebudem spát na podlaze :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, je to tady jakési mdlé co? :-) My koupili dnes druhé autko - Ford Fusion, tak jsem nadšená, manžel ho nechal napsat na mě, tak jsem z toho úplně mimo :-) ALe brali jsme na to půjčku (samozřejmě!), a je to starší auto. Taky chceme dodělat byt a zařídit dětský pokojík. Já už začala nakupovat výbavičku, tak jsem spíš už na modrém koníkovi, než tady :-D Kdo se tam ke mě přidá??????????? Jinak počasí je děsné, depresivní...... Ale my se nedáme! Stále se jen utvrzujeme v tom, že duben byl nejlepší volba a nad duben není!!!!!!! :-D ;-) :-N Přeju krásné léto a všem málo starostí, taky tu přijďte někdy pokecat!
Odpovědět
Profilova fotka
no když sleduju ted počasí na svatby, tak fakt jsme měly nejlepší měsíc:-) já jsem zas na modré střeše:-D na koníka se ještě chvilku chystat nebudu
Odpovědět
ahoj, no moc nás tu už nechodí pravda... já chodím taky na modrou střechu - kdyby měl někdo nápad, co s dispozicí bytu, co tam mám v albu, sem s nápadama ;-) Jinak "na koníka" bych taky ráda, i když teda já zůstanu spíš u osvědčeného baby-café kam docházím už přes rok. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny :) dneska jsem si prošla šlamastikou zařizování dokladů a bylo to peklo :) Spoustu přepážek a spoustu formulářů, měnila jsem totiž i trvale bydliště ;-) Ale "pochlapila" jsem se a dala také pár svatebních fotek do svého profilu. Mějte se krásně a všem těhotným blahopřeju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: jdu Ti to omrknout - my už máme přestavbu za sebou, no mazec práce! :-) Ale je to příjemné, když víš, že děláš pro sebe a na svém! :-D Já přidám na střechu taky pár fotek, včera jsme byli objednat 3 skříně - dvě do kuchyně a jednu na chodbu. Tak za měsíc budem mít konečně nějaké úložné prostory a začnem uvolňovat a vytvářet děcák a hlavně: bude pořádek! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
my vrcholíme - a já už upadám do deprese a šílené únavy, nemám už sílu jít řešit zase blbej žebřík do koupely, chtěla jsem užší a vypouklý, ne rovný a široký, protože už tam tím pádem nedám skříňku:-/
Odpovědět
andrea: krásné fotečky! Doklady já snad budu mít už příští týden, jupí - můžu se vrhnout do banky a na pojišťovny a tak :-D evita: no já čekám :-D :-D lea: neboj, bude líp!
Odpovědět
Profilova fotka
omca: :-D čekáš??? Noooooo, tak krom toho, že vidím, že tam máte opravdu HAFO PRACE, :-D tak je to tam dost složité! Takový byt jsem ještě neviděla! My máme teda úplně jiný, typický panelákový! :-S Tento je dosti členitý..... a té práce tam.................nooooooooo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak další fotky na modré střeše, co jsem ještě stihla ve čtvrtek pořídit na baráku; ach jo, trochu se bojím, aby malíři zvládli bez mých instrukcí speciální dekor v kuchyni omca s koupelnou se asi moc hýbat nedá co? kdyby šlo přehodit s koupelnou - ono okno v koupelně je super věc:-) a kuchyň propojit s velkým pokojem nebo minimálně fakt vyzdít koupelnu místo umakartu a kuchyň probourat do velkého pokoje, aby tak vznikl velký otevřený prostor
Odpovědět
ahoj holky, my taky pořád budujeme, tento víkend měníme velké okno a máme zedníky na špalety, taky mám album na modré střeše, ale diskutovat tam nechodím, na to máme doma odborníka ;-) a na koníka se taky nechystám, dostala jsem od září nbídku práce na půl úvazku a po škole na celej a asi by mě to bavilo, takže musím taky chilku pracovat...
Odpovědět
Profilova fotka
natrix tak držím palec do nové práce:-) já půjdu zkontrolovat na barák, co tam za včerejšek všechno provedli - docela mě to děsí, protože už to nemůžu moc ohlídat
Odpovědět
Článek se načítá
evit: jak neviděla, tohle je totálně typický fm panelák.... celé sídliště těchhle bytů tam je 8-) a myslím teda, že "práce" tam bude tak nějak standardně.... leawil: prohodit s koupelnou co? (čistě ze zvědavosti, kvůli stupačkám pochybuju, že by to šlo přesunou někam jinam)
Odpovědět
lea: díky, budu to potřebovat... dneska jsem poprvé omítala a hrozně mě to bavilo x-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca kuchyň s koupelnou, já vím, že kvůli soupačkám by mohl být problém, ale zálží kde jsou - pokud někde u WC tak by to teoreticky šlo, protože by měly být ve stěně, které spolu souvisí mezi kuchyní a koupelnou, pak by šly dveře do koupelny udlěta v příčce, kde máš psáno 96 a kuchyň by se otevřela do obýváku celou stěnou bývalé koupelny, měla by tvar "U" s možností pracovní desky kolem dokola, ale to je jen momentální nápad, každému může vyhovovat něco jiného, pokud chceš, zkusila bych to nakreslit a vyfotit, popis asi nebude moc zřetelný:-) ale záleží, zda chceš WC v koupelně nebo ne, ta varianta, co napadla mě, počítá s WC v koupelně, ale dala by se tam dát přepážka - zkusím nakreslit, neva, že si váš plánek vytisknu? nikde nezneužiju:-D už máme postaveno:-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix nechceš skočit i k nám:-D ještě bude třeba ohodit zádveří :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky strašně dlouho jsem tu nebyla a nevím o čem je tu teď řeč...
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee o budování hnízdečka;-)
Odpovědět
leawil: WC v koupelně být nemůže, je to 3pokojový byt, z toho kouká průser...
Odpovědět
lea: http://www.modrastrecha.cz/album/view... ale dělala jsem to poprvé, takže žádná olympiáda... :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
jinak teda ten plánek jsem nadhodila na diskuzi http://www.modrastrecha.cz/forum/show... a zatím se jako moc nikdo nechytá - ale pokud byste mi tam nějak vypomohli, tak budu ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak to my už jsme zabydlený od 15.4, ale teprve až teď se maluje barvičkama...
Odpovědět
Profilova fotka
omca hmm, tak to pak fakt nejde přehodit, no mohla jsi mít velkou koupenu s obrovskou rohovou vanou s výhledem z okna:-D ne, asi máš pravdu, někde se to asi píše, ale nevím přesně ty podmínky; tak aspoň vybourat celou stěnu související s velkým pokojem, dveře do pokoje s lodžijí by zavřela (nepřijde mi nijak výhodné mít od tama přístup do kuchyně) - resp.záleží, kde chcete mít obytnout místnost, se kterou by se případně kuchyn spojovala - tak tu stěnu cou zrušit, otevřít do prostopru a protější dveře zazdít, aby se dala využít stěna na linku natrix náhodou Ti to slušelo:-D mně se dnes nepodařilo se mrknout na barák, zda s tam něco pohnulo, v pondělí měli začít s podlahama a ve středu tam stále nic nebylo:-( na to, že nám mají za 10 dní přivést uchyň a není možné ji tam dík neudělané podlaze dát... no miláček bude mít co dělat, až se vrátí
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že všichni makáte na domečcích a bytečcích, my se chystáme oživit bílé stěny nějakýma barvama, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :-) :-D 8-) A taky nám koncem měsíce privezou 3 skrine na miru, nemuzu se dockat! :-N
Odpovědět
leawil: to je právě problém - co bourat? uvažovala jsem nechat ten velký pokoj jako obývací a otevřít kuchyň do něj... jenže co když pak, až budou děti, budem chtít víc místa pro ně a dáme jim velký pokoj jako dětský? (známí o pár pater níž to tak mají). To bysme zase zazdívali a bourali na druhou stranu, k pokoji s balkonem. Čéče, vůbec nějak nevím, co s tím... nebo vybourat zrovna směr k balkonu? ono to možná ani vybourat moc nejde, přece jenom ty panely jsou povětšinou nosné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no určitě to chce probrat se statikem; a pokud uvažujete o děcáku z velkého, tak bych asi rovnou bourala do "lodžie", protože pak přestavovat vše vč. linky, to by byl opruz; ale takhle je to fakt nepraktické, v kuchyni hodně málo místa tím, že tam jsou všude dveře - když nepůjde zbourat celá stěna, tak bych aspon maximálně zvětšila dveře(resp. dveře by tam pak nebyly, ale větší otvor), nebo by nešel dát nějaký sloup doprostřed jako nosný a udělat z něj dekoraci?
Odpovědět
Profilova fotka
jen přemýšlím nahlas, nemám tušení, co se tam může nebo ne, statika asi stejně budete zvát, ne?
Odpovědět
leawil: pokud by se bouralo, tak určitě statik bude.....možná bude muset být i tak, na vyzdění koupelny (přece jenom i ytong příčka má větší hmotnost než umakartové stěny). Další možnost je prostě některé dveře jen zazdít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca no to jo, to rozhodně:-) to jsem myslela automaticky, jen jsem k tomu právě vymýšlela zvětšení otvoru v "protější" zdi, ať to bude kterákoliv:-)
Odpovědět
Mám občankůůů :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?