Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee ať vám to zítra výjde a už budeš taky paní, to to uteklo, co?? už máš stresy?? já jsem rozhozená trošku víc než včera, ale pořád nemám nervy na pochodu, dneska ještě pracuju, pak máme sedánek z práce na chvilku, podvečer rozvést koláče, a pak spinkat, zítra pro šatky, odvézt dorty a ovoce na místo určení ........
Odpovědět
Ha, tak mi napsali z kala-dekorace, že ceny v e-shopu platí pro všechny... teď už jen vybrat, co a kolik :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak vidíš:-D vzhůru do vybírání;-)
Odpovědět
leawil: no to bude právě problém... začínám se bát, že to správně nezkombinuju.. a uvažuju, co vlastně všechno na tu výzdobu budu potřebovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
problém je, když mají velký výběr:-)
Odpovědět
leawil: pro mě je spíš problém si ujasnit, co přesně potřebuju a pak se trochu bojím, jak se trefím do barev :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to je vždycky risk, to jsem právě řešila u fizeliny - která z nich je pistáciová a která zelená:-) pak jsme se s paní dohodly právě po telefonu, co barevně na monitoru a ve skutečnosti odpovídá
Odpovědět
leawil: tmavězelenou asi nemáš, co? tu tam vyfocenou totiž nemají a já nevím, jestli je aspoň trochu podobný odstín jako ubrousky..
Odpovědět
Profilova fotka
omca nemám, já mám pistáciovou a středně zelenou
Odpovědět
Profilova fotka
ale u těch tm.zelených bych se asi tolik nebála
Odpovědět
leawil: u těch tmavězelených se toho bojím právě nejvíc :-D podle mě líp bude vypadat, když by ta fizelina byla o hodně světlejší než ubrousky (co mám v albu), než aby byla třeba jenom o odstín nebo dva a bylo jasné, že jsem se "netrefila". Teda si myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
lumiha:Ahoj,tak vidím,že tady ma někdo stejny termin svatby jako já.To ráda slišim a co nervičky už pracujou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak šaty jsme úspěšně oblékla a už visí doma na háčku, je to děsivě dlouhej vak oprti tomu, že já mám 160, ale asi to tak musi bejt :) Jinak jsme ještě pořád v jednom letu, měla jsem sice týden dovolené, ale pekli jsme si sami a tak na nás čeká ještě jedna várka koláčů a zítra naplnit věnečky. ;-) Ale počasí nám přeje tak myslím, že mi bude ještě v šatech i vedro a to můj skoro muž má kompletní oblek i s vestou :-) Pokud je tu ještě někdo kdo má svatbu teď 11 tak by mě zajímalo jak na tom jste ;-)
Odpovědět
holky fotky budou zítra nebo pozítří - já se nemůžu dočkat x-) x-) x-) Prý je jich asi 400 tak bude z čeho vybírat. Fotila kamarádka - neprofesionálka, ale věřím jí.
Odpovědět
Profilova fotka
omca to není špatný nápad - kontrast asi bude vypadat fakt líp:-) andrea počasí by mělo vyjít:-) zuhur taky se nemůžeme dočkat:-D
Odpovědět
leawil: bude to boj - chci tam totiž ještě nějak zakomponovat bílou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak Vás všechny jdu ještě pozdravit a už půjdu spinkat, ale vůbec nevím jestli budu...snad jo ozvu se až to budu možné... :-) Ty co se vdávají v sobotu přeji hodně štěstí...
Odpovědět
marrsee: držím palec!
Odpovědět
Profilova fotka
elenore: děkuji mocinky asi to bude třeba ;-)
Odpovědět
Marrsee - taky drzim palce a zitra se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě se zeptám dává se mirta pod vývazek nebo na ???????????? :-(
Odpovědět
Myslim, ze vetsinou pod vyvazek, ale zalezi na sikovnosti spendlicu ;-)
Odpovědět
Kdyby byla na vyvazku, tak by schovala maslicku ;-)
Odpovědět
A bez uz spinkat, dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak nervičky pracují, dnes končím, a nevím jestli to do soboty zvládnu :-) Marrsee, hodně štěstíčka ještě jednou a holky 11. si užijte překrásný den ;-) Mějte se zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka105: jj děkuju už jdu jen jsem se na to chtěla zeptat, akorád netuším jak vás poznám... :-)
Odpovědět
Neboj se, my se prihlasime a pri gratulacich i predstavime :-) ;-)
Odpovědět
Pavka411 - mas vybrane krasne satky a ty varianty ucesu jsou taky super.. tesim se na fotky :-) a drzim palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem přeju, aby se všechno vydařilo podle přesstav! Budete mít krááásně! 8-)
Odpovědět
marrsee: ať se zítra všechno vydaří na jedničku s hvězdičkou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?