Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holčinky dnes a zítra!!!!!!!!!!!!!! Počasí máte překrásné a tak hlavu vzhůru, žádné nervíky a ať to krásně dopadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
holky, taky na vás myslím, počasí je nádherné... :-) x-) snad nám taky vydrží...
Odpovědět
Jéje, je fakt téměř letní počasí, holky dnešní i zítřejší, budete to mít supr!!! 8-)
Odpovědět
Tak hlasim, ze marrsee to moc a moc sluselo :-) stejne jako panu zenichovi... a pred radnici meli moc prima srank. Ted uz se asi nekde veselej, takze preju hodne stesti :-) a vam vsem krasne svatby a spoustu prima zazitku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
opět těm, co "svatbují" dnes (nebo včera) vyšlo počasí naprosto suprově - holky, užijte si to! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem nevěstinkám včeran a dnes HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A holky... nás co to čeká 25.4.2009.............ode dneška přesně za 14 dnů !!! :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mondaaa: uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,toto letíííííííííííííííííííííííííííííí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evita: už máš nervíka ?? :-D já trochu že to nestihnu všechno..... to co jsem si naplánovala... no uvidíme :-|
Odpovědět
Holkám to počasí dnes taky krásně vychází - už se moc těším na první dojmy :-) Už abych měla konečně fotečkyyyyyyyyyyyyyy pořád se to nějak komplikuje, ach jo :-(
Odpovědět
Jo a taky jsem byla dnes nakouknout na modrého koníka - jen tak pro inspiraci :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!!!!!!!!!!!! tak se hlásí další vdaná mladá paní, počasí nám opravdu přálo a užili jsme si to i přez nějaké pokaženosti od pár lidiček.......... jsemmm moooooooooooooooooc šťasná!!!!!!!!!!!!!! fotečky dodám hned jak bude čas..... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marrsee gratulace:-) na fotečky se tu všechny třeseme, stejně jako od zuhur:-D
Odpovědět
Ahoj nové vdané paní 8-) :-D
Odpovědět
Jo a jinak dobrá zpráva - byli jsme dneska u kvetinářky, konvalinky budou 8-)
Odpovědět
dobré ránko :-) mar: tak to je super! :-) omca: no paráda! :-)
Odpovědět
Marrsee: ahoj paní :-D moc gratuluju
Odpovědět
ahojka holky kdo má svatbu 18.4.? už nám to taky letíííííííííííííííííí ale počasí hlásí špatné :(
Odpovědět
Marrsee:gratuluji :)
Odpovědět
Profilova fotka
skia předpovědím na týden dopředu bych moc nevěřila - to se pětkrát změní, musíš doufat;-)
Odpovědět
skiasl: ne abys tomu věřila! Přivoláváme sluníčko! ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
taky přivolávám sluníčko :) jak jste na tom se stresem? ;-)
Odpovědět
ski: už dorazil... :-p ]-( :-D co ty? Všechno připraveno?
Odpovědět
ještě máme skládat ubrousky, kornoutky,dovezla jsem potahy na židle (to bude piplačka), pak nazdobit košíčky ... a chystám nějaké věcičky na focení. a co ty natrix?
Odpovědět
skiasl: taky tak nějak... doladit dekorace, natisknout menu a ovázat stužkama, dodělat jmenovky, dolepit etikety, mašle na židle... přemýšlím, na co jsem zapoměla... hlavně příští týden se naše rodina promění ve spediční firmu :-D :-D :-D
Odpovědět
natrix:vůbec si to zatím nedovedu představit jak to bude probíhat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky tak nějak to vidím, samé nedodělky - a to mám ted pohotovost a furt lítám do práce, nestím ani udělat oběd a obarvit 5 vajíček, když se vrhnu na třídění věcí na svatbu, nevím hlavním špeditérem budu sama 2 dny před svatbou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj slečny a paní!!! :-) Holky svatba proběhla nad očekávání úžasně, ;-) :-D užili jsme si to, všichni byli úžasní......... Prostě to bylo supr!!!! :-) a na takových věcech jako je výzdoba fakt nezáleží, |-| ten den je o něčem úplně jiném, :-) takže všechny co to ještě čeká, tak nic neřešte a hlavně si to užijte a prožijte, protože to strasně moc rychle uteče..... Jsem nejšťastnější vdaná paní na světě a doufám, že i vy si ten den užijete jako já´... My za chvilku jedem na svatební víkend, mějte se krásnově :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavka gratulace:-) a dík y za povzbuzení, že se až tak nemusíme nervovat věcma okolo - ono to asi fakt nějak dopadne :-N užijte si víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky opravdu si to užijte a vůbec není důvod být nervózní, jen co můžu poradit tak předtím než vyslovíte ano si polkněte, protože budete mít úplně vyschlo v puse... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?