Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
leawil: no to teda nebrat ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky začínám být nervozní, zatím jen vnitřně, že si to nepřipouštím, ale sny začínají být divoké :-N Hodila jsem do albika pár účesů, tak mi je kdyžtak zkritizujte, ať vím který si vybrat, rozhodila jsem je po kamarádkách a známých, tak čekám co si vybrat Popůlnočky mám jen na fotu ve foťáku a k tomu nemám kabel, takže se do nich budu muset oblíknout a vyfotit na foťák. Zítra jdu na poslední úpravu šatů, tak se těším :-) Počasíčko v sobotu bylo fakt na vdávání, teda aspoň na ostravsku, a od zítřka mám být zase, tak snad to už vydrží |-|
Odpovědět
pavka: mi se moc líbí účes 1. Speciálně když si k tomu představím ty tvoje romantické šatičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omca, asi vyhraje, všichni zatím říkají 1. ale ještě počkám, mi by se možná líbil, kdyby do 1. dala tu šňuru s těma perličkama z 2., ale i ty kytky, nečekala jsem že to bude tak složité vybrat si :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavka já se taky hlásím k 1:-)
Odpovědět
Tak idnes už má taky úžasně pozitivní předpověď počasí na víkend.. pokud to nezkopírovali z novinek, tak je to sup trupr! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla 4 ale bez těch ozdob jen s tou čelnkou
Odpovědět
Profilova fotka
už jen 4 dny. Už mám trému ted. Doufám že vyjde počasí, jestli bude takové teplo, tak si ani kabátek nebudu půjčovat.
Odpovědět
Profilova fotka
veru: jééé já to mám 17.4. a už se mi o tom začíná i zdát....
Odpovědět
Profilova fotka
veru to se nedivím, že máš nervíky, ale to počásko vypadá, že vám vyjde;-) což by bylo super, když si vemu, jak to vypadalo minulý týden... eimmy to mně taky:-D
Odpovědět
Holky, už se na Vás těším, co máte svatbu 4. 4. :-) Bude určitě krásně a vše se vydaří... jste už nervózní? Protože já pomalu joo... a nestíhám... :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nat: zatim ještě sedim v práci, tak mi to moc nedochází, ale od zítřka se naplno vložim do příprav, tak to na mě asi padne, ale snad tu nervozitu v sobotu nějak rozdejchám ;-) hlavně, aby počasí vydrželo x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nat až se přehoupne to číslíčko měsíce zítra na tu 4 - tak začneme být nervní všechny:-D, teda já už jsem dlouho a nepřejde mě to ani ve svatební den - už se mě máma snažila uklidnit, že v ten den mám přesta myslet na vše a všechny, a jen si to užívat - když to se dobře řekne, ale hůř udělá, když to mám všechno na svých bedrech - snad se podaří úkoly nějak rozdělit, zatím se to moc nedaří - nikdo nespolupracuje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek zavidím, že už to budeš mít za sebou:-D počasí bude určitě bezva;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje! tak hrozne moc dlouho jsem tu nebyla ;-( ... a jak se citi holky co jsou se mnou najedne lodi? ;-) - mikanek, verunka, zuhur,... ty jo ja uz tu tak dlouho nebyla, ze uz ani nevim kdo vsechno se vdava 4.4. ;-( - moc se omlouvam tem na ktere jsem zapomnela. .....tak co holky jak se citite? ja vcelku fajn, moc se tesim...jen mam porad takovy pocit ze na neco zapomenu...ale to je asi normalni
Odpovědět
tea1909: neboj, já pocit, že jsem na něco zapomněla, mám už víc jak měsíc 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tea: jak se cítím? trochu se bojím, aby všechno klaplo, jak má a jak jsem se to snažila do posledního detailu vymyslet, tak snad bude vše O.K. a všichni kolem z rodiny prožijí pohodový den.... ale jak píše leawil, měla bych se na všechny radši vyprdnout a hlavně, že se to bude líbit mě a ženichovi... :-D
Odpovědět
mikanek: přesně tak. Ať se budem snažit sebevíc, tak polovině lidí nebude chutnat jídlo, druhé polovině nebude vyhovovat nabídka nápojů a třetí polovina bude brblat na moc hlasitou hudbu 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca to máš recht - vždy se nejade nějaký nespokojenec - no co, když se to někomu líbit nebude, nemusí tam být - jednoduché...
Odpovědět
Hihi, zrovna na idnesu čtu další dlouhodobou předpověď na duben.... a uvažuju, kdo od nás tak mohl ty meterology uplatit, že slibujou tak supr počasíčko :-D :-D
Odpovědět
Takže update od maminky - tabuli nám sice v restauraci nazdobí podle našeho přání, nicméně jelikož nechceme jejich defaultní bordó, tak mě čekají ještě nákupy :-D a začínám být nervózní - v sobotu se jdu stříhat a domlouvat na účes - co když se s tou kadeřnicí neshodnu? Kde já chudák budu shánět jinou? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny, tak už se nám to pěkně krátí. V práci jsme už od kolegů dostala první svatební dar a tak začínám věřit, že to opravdu bude :) Počasí začíná být také pěkné a tak to snad vyjde. Všem co se vdávají tento víkend přeji všechno krásné a hlavně ať je to podle vašich představ ;-)
Odpovědět
tea: tak mě už solidně hrabe :-D ]-( :-D ]-( Zítra jdu naposled do práce - pak už mám volno. Už mám konečně aspoň ty vývazky - jsem na sebe fakt pyšná - pokud se mi to podaří šupnu je ještě dnes do alba. Od kamarádky svědkyně jsem dostala nádherný podvazek - něco modrého už by tedy bylo :-D :-D Ještě musím upravit zasedací pořádek a kartičky ke stolu - jo a vytisknout noviny.
Odpovědět
Profilova fotka
Jej baby uz tu mate za chvilu .. jaj jak vam zavidim ;-)
Odpovědět
tak vývazky už jsou v albíčku
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur pěkné:-) hlavně držím palce, ať vše ve zdraví přežiješ:-) holky - obecná otázka - kolik volna si berete před svatbou? já mám 3 dny (kompletně musím krom výzdoby hostiny, dovozu koláčků a dortů a všeho, ještě uklidit a vyzdobit místo obřadu), přemýšlím, jestli mi to vůbec bude stačit:-D jestli dobře počítám, tak zuhur má 2 dny
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám volno od zítřka. Ve čtvrtek budem s babi a mamkou péct svatební koláčky. V pátek si jedu pro šatičky. Už jen tři dny, ale už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
já plánuju si vzít volno před svatbou ST, ČT, PÁ a pak ještě snad PO. Ve středu se budou dělat a rozvážet výslužky. čt a pá bude shon, uklid, príprava, nehty, vyzvednout šaty.....atd atd.
Odpovědět
Ahojas.. no já ve středu budu vyzvedávat šaty, ve čtvrtek po práci jedeme na Moravu, pátek nehty a zbytek zařizování (koláče se u nás budou rozvážet víkend před svatbou), sobota svatba, neděle popravky, pondělí na úřad a večer zpátky do Prahy vrátit šaty. Ale navazuju hned dovolenou, takže v práci budu až 17.5. 8-)
Odpovědět
Takže odpověď na otázku jakože zkráceně - budu mít ten den před svatbou, co je ze zákona a pak dovču.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?