Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
někde jsem tu četla, že si i novomanželé dávají dárky o svatbě, co je na tom pravdy? já to teda řeším tím kostýmkem, kdyby náhodou; ale i tak, jestli je to nějaký obyčej, nebo to byla náhoda... člověk se tu občas dočte i věci, ze kterých jde hlava kolem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak jsem dneska udělala super nákup, sehnala jsem popůlnočky za 700,- něco, jako musím se pochlubit :-D , jelikož jem byla nakupovat sama, tak jsem zneužila prodavačku a další přítomné nakupující aby mě zhodnotili :-N Dopadlo to dobře, jen sháním ještě botky na přezutí, sice jsem nějaké viděla a dokonce i bílé, ale nehodí se :-| Dneska jsem měla brutus sen, že jsem se nemohla dostavit na obřad, prostě jsem nestíhala účes a líčení a bez jsem jít nechtěla a ještě předtím, že mi paní v půjčovně řekla, že šaty nemají, že je dali někomu jinému, moje nervy :-D
Odpovědět
pavka411: no a kde máme fotku? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já na ty fota moc nejsem, ale snad by se s tím dalo něco udělat, o víkendu budu mít čas, drahoušek se jede loučit se svobodou. Tak restíky snad dodělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavka no to se koukej pochlubit:-) já jdu taky sázet další fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
tak - samodomo-košíčky větších rozměrů máte v albíku
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě právě dorazila máma - prý koláčky i pro kosmetičku a kadeřnici - budete někdo něco takového taky provozovat, nebo budu za cvoka?
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: nene, pro ně nic. tak kosmetička je opravdu jen známá a u kadeřnice jsem byla jen 2x, takže těm nic dávat nebudu, max. nějaký dyško :-D trochu jsem přemýšlela spíš o výslužce pro kapelu a do restauračky.... nebo foťákovi a kameramanovi, ale nevím....těm by mělo stačit, že se nají a napijou zadarmo. na výslužku asi kašlu. co vy??
Odpovědět
Profilova fotka
no já kosmetičku taky uvidím podruhé, zas ji dobře zná máma, chodí k ní už 10 let, kadeřnici máme taky obě stejnou cca 2 roky, ale zas abych všem nosila koláčky... to bych nedělala nic jinýho a pořád na něco myslet - když to máma chce, tak ať si to zařídí, já už nemám sílu :-| jsem pěkně vyčerpaná, problémy na stavbě, v práci, do toho ta svatba, všechno mám na krku já... už fakt melu z posledního mikanek a jak to zvládáš Ty, máš to za týden, to už budu asi jednou nohou v blázinci:-D
Odpovědět
leawil: no mamka říkala, že výslužky pro kadeřnici, kosmetičku, fotografa, hudbu, obsluhu v restauraci a bůhvíkoho ještě, připravovat budem. Prostě se to tu tak dělá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak máme už oznámení máme ho v albu
Odpovědět
Holky s břečťanovým srdcem na kapotu - kolik vás tak bude stát? Naša květinářka se mrkla na fotku, odhalila co tam všechno je a tipla, že to bude tak litr :-( což mi připadne teda dost :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
omca no možné to je, u nás to tak běžné není, ale když si to maminka zařídí, tak klidně, já už to v hlavě na svatební den neudržím - tak když mi to vrazí do ruky, tak to tam hodím
Odpovědět
Dubnovkýý, kde jstééé?
Odpovědět
Profilova fotka
tadýýýýý:-) s tím břečťanem - nezkusíš to umotata sama? jsi škovná, já myslím, že na tom až tak moc těžkého nebude
Odpovědět
leawil: uvažuju o tom... ale má to pár problémů... jako třeba - nemám břečťan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no s tím já problém nemám, roste nám na zahradě, co takhle obejít sousedství a pár zdí, někde se něco najde:-) já ho budu sápat na stoly a kdyby ten na zahradě nestačil, tak mám zálohu u jednoho paneláku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a v květnářství by Ti ho sehnali ne? otázka za kolik
Odpovědět
leawil: njn, ono se to blbě zařizuje takhle na dálku - nevím moc co mají sousedi u babi a mamky na zahradě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zaúkoluj, ať omrknou:-D když ony procházky se psem mají něco do sebe, ted jsme obíhali zdejší hotely v centru a koukali na ceny, jedni přátelé pozvaní na svatbu chtějí tip na ubytko - ted dohledávám na netu - děs a bída - nejlevnější 900,-/noc dvoulůžák a nebo pochybná ubytovna 315,- /os/noc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-D Dneska jsem byla na zkoušce účesu, kadeřnice šikulka :-) spokojenost nadevše, zkusila mi asi 5 účesů, tak jen se rozhodnout pro ten pravý, ale fakt paráda!!!! Fota sice mám, ale kabel jsem nechala doma :-N během víkendu pokud budu na netu, tak dodám, ať paní kadeřnici udělám reklamu, a když ne o víkendu, tak v pondělí určitě ;-) Jo a ještě máme rozvezené koláčky od přítelovy strany, byla to makačka, ale zvládli jsem to 8-) za dva týdny nás to čeká u moji strany, ale už teď máme na skoro celý novomanželský víkend ;-)
Odpovědět
pavka: no supršikuly! A na fotky se těšíme už teď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) konečně pátek!!! omca: mě květinářka řekla, že srdce není problém, ale že ho nebude dělat z břečťanu, prý stojí asi 120,- (musela by ho objednat), tak že mi ho udělá z buksusu a k tomu připevní přísavky, takže je vyřešeno ;-) cenu netušim.... břečťan roste u našich, tak jsem jí to mohla nabídnout, že bude materiál zadarmo :-D
Odpovědět
mikanek: no právěže kromě břečťanu tam vidí ještě - srdce z nějakého materiálu, co bude držet tvar, aby na to mohla namotávat ten břečťan... pak jsou tam bílé růže, ozdobné bílé listy jakési, ozdobný drátek, etc... napadlo mě už, že bych si to umotala sama z buxusu, no uvidíme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: trocha šikovnosti a dá se to vzládnout... já se do toho ale pouštět nebudu, taková aranžérka nejsem... já se jí ještě pozeptám, jestli mi srdíčko něčím dozdobí nebo to bude jen celý zelený :-)
Odpovědět
mikanek: no já se trochu bojím, jestli nebudu muset vymýšlet něco úplně jiného - nevím totiž, jakou barvu bude mít nevěsty auto - pokud bude zelené, tak to asi docela zanikne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca záleží jak zelené bude, pokud do toho srdce zakomponuješ fakt něco bílého, tak by to nemuselo být špatné u nás je to jednoduché, moje auto je červené - ale srdce nebude:-) přemýšlím, zda něco do okýnek - ale vzhledem k tomu, že jich je 6, tak asi jen mašli na zadek a jinak ozdobit pouze kapotu, aby toho nebylo moc
Odpovědět
leawil: no já právě vymýšlím, jak odlišit auto nevěsty a ženicha od ostatních.. panenku, medvědy, prstýnky jsem zamítla... zbývá mašle, kytka nebo něco jiného - právě třeba jako to břečťanové (nebo buxusové) srdce.
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY! Cenu za to srdce z břečťanu mi taky květinářka zatím neřekla, ale za 1000,- rozhodne nebrat!!!! 8-( Já myslim, ze ani neni potreba tam cpat dalsi ozdubky, vim ze je tam videt i neco jineho nez brectan, ale ja tam ani nic jineho mit nemusim, tak snad to bude za par kacek! ]-( :-D
Odpovědět
evita: no právě mě to úplně zarazilo.. litr... a to jsem chtěla "ušetřit" oproti klasické kytce na kapotu :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?