Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam taky z netem dobre zkusenosti, ale vzdycky slo jen o drobnosti, kosmetika, neco kolem svatbicky a tak...no uvidime Ja bych jela moc rada k mori, Pariz sice byla nadherna, ale slunicko, valenicko, relax, koupani ma proste neco do sebe, ve Francii jsme male prochodili boty :-D :-D ted to vidim nejdriv v zime na lyze, ale tam se taky tesim
Odpovědět
Profilova fotka
no o zimě mi teď ani nemluv :-D :-D :-D :-D ale jinak plánujeme zase dolomity takže se taky začnu těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My asi taky vyrazime nekam tam, ted jsme byli v Rakousku v Söldenu a bylo tam moc krasne, no ale to je jeste daleko, spis bych to moricko, ale to nejde i kvuli manzilkove dovolene v praci Jak jsem psala v sobotu bude skvele, hlavne si nenech svuj(vas)den nicim pokazit a uzivej kazde minuty :-) My s holkama jsme taky myslely, ze bude blbe a nakonec parada....
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam ,ze sobotni pocasi tady ma uz i sve tema ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem vas jen prolitla,docela me bere hlava a ten pocitac mi nedela dobre.... -neveste letim projet albicko,desne se tesim ;-) -marti nesmutni, posilam ti silu!!!! - maji-pocasi hlasi lepsi!!!to se urcite zmeni,moc drzim palecky!!!! my jdeme na svatbu v patek!! asi zmrznu,pripravuju se na dobu ledouvou ,spime v chatickach- umru!!! tak snad ne vy!!!!! holky papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoojky holky!!!! Maruško ještě jednou moooockrát gratuluji a přeji ti hodně moc stěstí a krásného života v manželství!!! :-D Majinko tobě držím všechn prstíky,aby jsi měla v sobotu pěkné počasí!!! Určitě bude tepleji a sluníčko!!! ;-) holky moje nestíhám jsem vůbec dojít a mrzí mě to...moc práce no... Martinko ...kočičko drž !!!Určitě jsi moc statečná a ten týden vždy do víkendu přežiješ bez manžílka...bude jezdit každý víkend? Doufám, že ano...a jestli ne...tak si za ním dojedeš ty vi´d! ale koupelna a další aktivity tě jistě aspoň trošku zabaví! :-) Lucinko konečně jsi se nám vrátila!!! tak už se moc těšíme na tu super párty u tebe!!! Jejda to nám půjde z těch všech fotek a videí hlava kolem! nedávno se mi zdálo,že se vdávám!!! tak krásný sen jsem ještě o svatbě neměla...ale naše svatba byla stejně ještě krásnější ...byl prostě živá a skutečná :-) pavlínko ...jak pak to,že jsi stále takto nemocná! Užíváš si dětiček paní učitelko viď ! to je úžasné...asi ti tohle zaměstnání začnu závidět :-D Satyy...to je super,že chystáš změnu účesu...už se těším na fotky! já se chystám v sobotu taky na změnu...tedy zatím jsem odhodlaná...ale možná dostanu zase strach a nechám to jen přistřihnout nakonec x-) holky moje musím končit ...těším se až se konečně sejdeme a pokecáme o všem osobně! krásný den!!! a brzy paaaaaaaaaa :-D PS: netušíte někdo co je s wailin? už se vůbec neozývá...??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky erenko!!! Jsem ráda, že tě tu taky vidím!!!! :-) :-) :-) Jak se žije v novém bytečku??? Ani nevíš, jak se už moc těším na toho 6. října!!! Holky, já se fakt nemůžu dočkat!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D to bude bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! erenko, ty taky změna??? No néééé, abyste mě ještě nenakazily :-D =-) ;-) já si je nechala jen zkrátit a sestříhat, ale byla bych to asi chtěla i víc zkrátit, ale kadeřnici se už tak to zdálo o hooooooooooooodně (vždycky jsem totiž jen křičela, že o 2 cm a teď jsem chtěl dobrých 10 :-D :-D :-D )... na wailin taky myslím už pěkně dlouho, co s ní je a kde se nám toulá.... ani na IP ohledně srazu mi neodpověděla... :-o =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... kouknu se, jestli nemam na Wailin maila a kdyztak ji napisu...... No, ja planuju radikalni zmenu, tak jsem zvedava, jestli mi to do odpoledne vydrzi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristýnko, no já maila na ní určo mám... ty a neprozradíš trošku, co chystáš za změnu??? =-) x-) já jsem zvědavá nooo............. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem wailin napsala mailika, tak uvidime, jestli se ozve..... zmenu?? chtela bych to kratsi sestrihany, na krku delsi ale nahore na hlave docela dost kratky a asi nejaky melir... vidime jak bude kreativni kadernice :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to si celkem umím i představit, to bude super!!! :-) ;-) jsme se včera zas koukali na svatební dývko x-) x-) x-) a si představte, že ne kvůli mě, ale kvůli manžílkovi :-) on na to děsně rád kouká =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, to ten muj si fotky prohlidnul jen jednou... a jednou vzal CD s fotkama do prace, ukazat kolegynim... ale my to nejak neprozivame oba... na fotky se sice obcas kouknu, ale zas tak to neprozivam.... Luci a Vrata bude doma, az budeme mit u vas ten mejdan?? ne ze by mi jeho pritomnost vadila, jen mam strach o jeho zdravi... tolik zenskejch a budou mluvit jen o svatbe... aby se z toho treba nezblaznil...... :-x :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já jsem čekala, že si konečně na své svatbě pobračím, až uvidím to dývko a ono nic :-N holt si obrečím ty vaše, až je uvidím :-D ;-) ale jinak koukat na to můžem furt dokola oba, to jo... :-N x-) no včera zrovna říkal, že jeden náš kamarád slaví narozeniny zrovna toho 6., takže večer se asi vzdálí na oslavu a pak přijede v noci... neboj, on se kdyžtak zavře do pracovny a bude pracovat ;-) :-) amožná že se i rád na nějaký fotky nebo dývko koukne. vsadím se, že zrovna ty vaše ho budou zajímat :-D ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, v rychlosti zdravim...moc diky za pisemnou podporu od vas vsech, tady je ted bozi dopusteni...prach po celem byte...sileny, bude teda totalni grunting.... Eren, to vis, ze bude manzilek dojizdet na vikendy, ale prakticky cela bude jen sobota, v ne odpolko bude opet razit do Prahy...ale to vis, kdyz bude tak malo v HK, tak ho bude chtit ten den kazdy videt, veskera setkani s kamarady a rodinou se budou odehravat v so ev. v ne, takze se o nej budu muset delit... :-( :-( Mejte se vsechny krasne, zase se ohlasim, zatim papa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Marti - ten bordel pri tom bourani koupelny verim... ale zase musis myslet na to, jak to bude krasny, až to bude hotovy a uklizeny ;-) tak jednou za mesic manzela rodine ukazat muzes ;-) ale nerikej mi, ze ho kamaradi a rodina musi videt kazdy vikend... zvlast, kdyz vi, ze ho cely tyden nemas doma..... oni ti ho urcite nechaji nej pro tebe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, jasně, trošku sobeckosti ;-) k rodičům se podívejte společně v pátek když přijede a sobotu ssi nechte jen a jen pro sebe, no a jednou do měsíce v sobotu večer nějaký mejdánek, kafčo či vínko s kamarády ;-) víc bych ho nedala ;-) a ten bordel ti nezávidím, mám v živé paměti výměnu oken :-S :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak ted odesli bouraci, vybouravala se jedna pricka z panelu, tak si makli, ja uz asi 3krat vytirala celou chodbu a ze je dlouha, asi 25metru , aby se neroznosil bordel po celym baraku...ale furt je to spinavy, chce to jeste nekolikrat, ted cekam na instalatera...a zitra bude elektrika...ja se tak tesim, az to bude krasny, jen je skoda, ze si toho asi moc neuzijeme, pokud se budeme presouvat do Prahy :-( :-) Holky, to vite, ze budu o manzilka bojovat, uz jsem mu to naznacila, ze se s nikym nechci delit, ze to pak neni ono...drzte hlavne palecky na pondeli, jedu za jednim profesorema a snad vymyslime, jak se dostat na kliniku Jo a potrebovala bych se zeptat, nevite, kolik stoji sundani gelovych nehtiku? uz to mam silene odrostly a doplnovat to nebudu, nema to pri me praci cenu a ted trpim, protoze se bojim, ze si je zalomim pri ted uklidovych pracech...jooo a taky se chystam ke kadernici, chce videt fotecky ze svatby a ja nutne potrebuju aspon sestrihnout konecky, nechala jsem to rust na svatbu a ted uz jsou ty konce mrtvy, to a mozna po vasem vzoru budu trochu radikalnejsi :-D jeste nevim
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, budeme na tebe v pondeli myslet, to je jasny.... a klidne se do Prahy presunte, tady je pekne x-) a k nekterym z nas to budes mit bliz (ja, Lucinka, Erenka ;-) ) Kolik stoji sundani nevim... ja uz je mam skoro vsechny dole, taky si je nenecham dodelat, v praci se mi nehodi.... odrustaly, ja je zapilovavala, aby nebyli tak dlouhy.... zbyvaji mi posledni ctyri, tak snad uz taky brzo upadnou.... x-) Ted se loucim.... paaaaaaaaaadiiiiiiiiiiiiiiiiim ke KADERNICI... zitra dam vedet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristynko, diky moc, drzim pesticky ke kadernici, pak dej hned vedet, ju....tesim se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Marti!!! jsem tu zas jen na moment!!! TO je dobre, ze jde taky do zmeny ...tedy ja zatim machruju a jeste nevim ,jak to dopadne ;-) ale chtela bych to zkratit a prostrihat a mozna nejakou ofinku ci patku ;-) Jooo a manzilka si hezky sobecky nechavej pro sebe ...to maji holky pravdu!!! souhlasim! a taky souhlasim,ze se tesim,jestli se presunete do Prahy ...budeme se moci casteji setkavat trebas ;-) Kristynko drzim taky palce,at se zmena podari!!! Luciku taky se mooooc tesim! My jeste svatebni video nemame...melo byt minuly tyden a zatim nic...tak snad zitra nebo zas az pristi tyden...nejak se nam neozyva...tak mu asi budeme muset zavolat..ale jinak holky nestiham s fotkama vubec nic...mame krasnou svatebni knihu a na CD par fotek...ale jeste musim nekter doobjednat a pak si vybrat je jeste nechat vyvolat a jeste nam chybi temer vsechny CD od rodiny a pratel,kteri fotili...takze to vidim az tak po Vanocich :-D ja na svatebni knihu koukam casto,jelikoz ji stale nekomu ukazujeme...ale na ty kreativni profi fotky koukam jak na obrazek...porad mi nedochazi,ze jsme ty dva modelove tam ...my dva ...manzelata x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Erenko ahooooj, tebe jsem tu dlooouho nepotkala, ja ted uz taky musim jit, prubezne se ucim na to pondeli a vubec, abych z toho uplne nevypadla....blazen, co...hlavne aby to nakonec k necemu bylo ]-( ....
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí v novém bytečku se stále zabydlujeme a stále kupujeme nové a nové potřebné věci ...většinou opět v Ikee ...ale zatím nám chybí důležitá věc jako například zrcadlo v koupelně a záclony nebo prostě něco na okna...takže holky držte se...máme místo závěsů přivřené deky v oknech :-D respektive v ložnici máme oranžový přehoz přes postel ...a v obýváku oranžovou deku...no aspoŇ mi to ladí že... :-D :-D snad tento víkend už se nám podaří něco sehnat a dozařídit...ale na jednu stranu mě to ani moc nebaví...když vím,že tam nebudeme dlouho a že si chceme pořídit konečně něco svého...ale vypadá to,že necelý rok tam určitě budeme... než by byl domeček nebo byteček...obojí by bylo nové a není to ještě zdaleka hotové... JO a Martí...já ty nehty hned po svatební cestě tak říkajíc odkousla ...oni se mi asi od toho moře...stejně začaly trošku odlupovat...tak jsem je ze strany lehce sundala...ale pokud ti drží...tak je spiluj a počkej až odrostou...už je taky nechci...dosívala jsem je dřív a mým nehtíkům to vůbec neprospívá...mám je potom jako papír ...no hnus! když už tak gel na vlastní bez uměláků...ale i to není dobré...není nad přirozenou krásu že ;-) ale znám holčiny,co je nosí x let a jsou spokojený ...tak držím palce,ať se jich brzy zbavíš x-) letím na autobus...dneska jsem opět bez autí...pověsit prádlo a napapkat se domů a pak za kamarády do báru...kamarádka má rozlučku, v pátek letí za přítelem zpět do Irska... zítra paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vám všem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Eren, paaaa, ja jdu na to uceni, dokud neprijde ten instalater, tak snad neco udelam ;-) jooo a pak zacnu pilovat nehtiky, drzej moooc, takze odloupnou to nejde, asi bych cekla jeste hodne dlouho, tak to aspon zkratim...pa
Odpovědět
Profilova fotka
marti, já když je měla prvně, pak ěm naštvalo, že nedrží a stojí to spoustu peněz, tak jsem je taky ty co šly, sloupla, ty zbylý spilovala a bylo. Zbytečně bys utrácela korunky na nesprávném místě ;-) Palečky budu držet ostošest - na jakou je to kliniku? Praha nebo Hradec??? A ty se takhle pilně učíš jooo??? Tak to tedy smekám.... ;-) Holky, dnes jsem si uvědomila, že nové příjmení už říkám automaticky, už si nemusím vduchu říkat, abych se představila tím novým a blbě koukám, když mi přijde dopis na starý :-D Jako třeba výpis z banky, ještě čekám na OP, takže to stále nemám změněný... erenko, tvojí nechuť k zařizování chápu, mě už to tady tak ynebere... jsem měla v plánu zrcadlo do koupelny, vymalovat žlutě kuchyň, natřít linku na žluto... kdepak.. už nee... i když tedy mě to stěhování čeká tak za ty tři roky noo... :-S ;-( ]-( ale i tak už mi to nebere, už čekám do domečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko, je to na Kralovske Vinohrady...a moje klasika: korektivni dermatologie ;-) uvidime, co se dozvim, pak dam zpravu...jo ja jsem prdla, ucim se, vlastne vzdycky pred tema pohovorama jsem na neco mrkla, oni se obcas ptaji, jestli ma clovek aspon paru...a kdyz je vylozene vyberove rizeni, tak to muze hrat roli ;-)....
Odpovědět
Profilova fotka
Kristynko :-) cekam na delniky a vyplnuju cas a najednou TVOJE NOVE FOTO ;-) fakt ti to slusi, moc moc...asi taky pujdu do neceho radikalnejsiho....dobre jsi udelala, jses kocka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... jsem nova, o par kilo vlasu lehci... a uz se tesim, az pujdu za 14 dni na meliry, to uz budu neodolatelna ;-) Zmena je to radikalni.... na vrsku hlavy mi zbylo z vlasu cca 2cm... ale je to uleva :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt super, ten uces ma svih a myslim, ze se bude i snadno upravovat, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Marti, ty jsi ale ranni ptace x-) Diky za pochalu :o) No, uprava jeste nevim... ale rano to nebylo ani moc přelezely.....takze dobry... uvidime, co s tim dokazu udelat, az si umyju hlavu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ranni ptace, kdybych mohla, tak spim jeste aspon 3hoodiny, ale meli prijit v 7h pokracovat, tak cekam a cekam, snad se dockam...takhle je to s nima furt... Ten uces se mi fakt libi, presne takhle jsem chtela nechat ostrihat mamku, nebo jsem si to aspon predstavovala, ale ona na to nema odvahu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?