Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás mladé paní a nevěsty!!! :-D majinko!!!! už za dva dny se vdáváš! no páni!!! to je úžasný...přeji ti,ať se vše vydaří a aťjsi šťastná s manžílkem a prostě ať jste zdraví, máte kopu dětiček a láska vám jen kvete!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooooooj holky vím, že jsem ostuda, že jsem tu teď nebyla, ale od pondělí pracuji v nov= firmě takže nosím domů místo hlavy zápisník, který je nabitý informacemi no hrůza erenko jestli si myslela mě tak já mám ještě týden časíííík x-) x-) x-) :-D :-D :-D :-D ale už se na to takkkk těšímmmmm holky měj te se já se musím trošku vzpamatovat ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... tady to teda upada.... ]-( :-( Maji - gratuluju k nove praci.... za chvili se tam vsechno naucis a pujde to i bez zapisniku.... i kdyz ja mam ruzne pracovni tahaky v zapisnicku i ted, po dvou letech x-) Pekne se tes na svatbu a snad se pocasi umoudri....
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda to jsem ale popleta!!! samozřejmě Maruska má zítra 1.9. svatbu!!! :-) ale Majinko tobě přeji to samé i když se vdáváš až za týden!!! Přeji vám všem krásný víkend! a snad příští týden se nás tu už bude zase scházet více! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooj, rychle vás zdravím z dovči!!!! :-) MTR a myslím na vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky marušce přeji aby jí to vše dneska vyšlo a vás taky moc a moc zdravím, právě začínáme uklízet, protože přes okna už není vidět a v týdnu už to nezvládám takže se mějte krásně
Odpovědět
Profilova fotka
maruskoooo, moc na tebe myslim,jsem zase dojata,ty jsi dneska nevesta!!!!!!! :-. ! uzij si to, at se vam vse povede a at jsi stale stastna!!!!!! tfuj tfuj tfuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz jsem opustena... :-( :-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(bez manzilka, nevim, jak tohle vydrzim....oba jsme to obreceli.... :-( :-( Marusko, taky se pridavam k holkam a doufam, ze se vam vse vydarilo a tesim se na fotecky x-) gratulace velika....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, marti nesmutni!!! mas nas,vim,ze je to krute,ale urcite to prezijete a jak to chodi-posili vas to ;-) (ale taky bych byla pekne hotova,to vim) jinak jsem o vikednu uklizela-konecne normalni rytmus-jen uklidit a proste je hotovo-parada a taky jsem jeste pripravovala praci-mam ted naskok-to jsem rada.... deticky moje jsou uzasne....jsem to dneska malem obrecela! no blba no, jsou to moje kotata no a jinak me stale trapi ryma-uz asi 3 tydny mozna vic jsem nic necitila a poradne neslysim-jsem hotova,nevim,to je zoufaly...a uz mi tim padem nechutna ani nic jist, at jim cokoliv,nepoznam to-jsem otravena...kasel stale taky neprestal,mam novy inhalator - druhy den,tak snad uz se to zacne obracet k lepsimu.... tak zatim pa pa!!!
Odpovědět
Marti, je mi to líto...ale jak říká Pavy, co Tě nezabije, to tě posílí. Dívej se na to z těch lepších stran, určitě něco najdeš a vymyslíš. Ber to tak, že jsou mobily, sms, PC, skype...vím, že to není ono, není nad to objetí, ale to zvládneš! Bu´d tu co nejvíc s námi, mrkni třeba i na koníka...a drž se! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jste moc hodne, diky...ale zatim je to teda hrozny....snad si nejak zvyknu, kdyby se aspon rysovala nejaka prace, ale taklhe je to vse jedna velka neznama a pusto prazdno, dnes jsem litala kolem te nasi koupelny zapeklite, opet neprisla vana, tak jsem jim rekla, ze ji teda sezenu sama a taky ze jooo! kolem pul dvanacte jsem ji mela sehnanou a objednanou na zitrek ;-) a ve stredu se zacne snad fakt konecne bourat...jinak se asi utyram poustenim videa ze svatby :-( kdyz to vse vidim, chce se mi brecet, kdyz jsem ted tady sama...ve ctvrtek mam sraz s kamoskou, tak aspon prijdu na jine myslenky....jinak si samozrejme budeme volat pres skype, ale kdyz jste s nekym prakticky 7let v jednom byte a to temer stale, tak je to skok,noo... Kati, na konika chodim omrkavat miminka uz asi rok, jsem ujeta na deti, ale do diskuze se mi zatim nechce pridavat, nechci moc vystrasit manzilka :-D ale myslim, ze prijdu brzo ;-) jste holcinky moc hodny.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky,všechny vás zdravím a všem moc děkuji za přání,hlavně především Lucince,podporovala mě přes smsky celý den,bylo to moc krásné a já ji za to velmi děkuji,omlouvám se pouze jsem nestíhala odepisovat,ale to snad chápe,svatba byla kouzelná,moc rychle to uteklo a i když cestou na zámek nám dost pršelo( potom už ne,vyjasnilo se) tak se tím netrpím,pršelo nám štěstí,zítra už mám noční tak uvidím jestli stihnu dát nějaké fotky,teď jsem tu vážně na skok ........... jinak jsem VDANÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ A NESKUTEČNĚ Š´TASTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!! MTR HOOLKY!!! PAPA
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marusko, zdravim, mlada pani a zaroven mooooc gratuluju, sup se s fotkama, at mam co okukovat ;-) x-) uzivej libankovy cas.....
Odpovědět
Profilova fotka
Taky zdravím,fotky určitě dám,jen dneska už ne,profi fotky budou v pátek ty první a ty další až za 14 dní,slibuji budou,teď letím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Marti s tim videem vim presne co myslis...Ja dneska dostala nase DVD a videla jsem ho jiz 5krat...+ vyplakalo potok slz..samozrejme stesti.Byla to nadhera.Skoda, ze to nejde zopaknout...ale asi proto je to tak jedinenecne,ze? Marti, manzel sel do Brna? A ty tu nenajdes praci? Pavli, jsem rada, ze byl prvni denv ve skole fajn.Uzivej deticky a at je ti brzo lepe. Marusko, gratuluji ke svatbe a tesime se na fotecky.Vychutnej si krasne prvni okamziky po svatbe, jsou nadherne. Katy, jak se mate? Co noveho u vas?Co v praci? Porad makacka nebo lepsi? Me dneska prisla nova kolegyne, tak jsem na jednu stranu rada, ale na druhou me zdrzuje to zaucovani...No uvidime. Mejte se krasne holciny moje. MVR. Hanicka
Odpovědět
Profilova fotka
Hanicko, manzel jde spis do Prahy, ted na mesic, pak na 4,5mesice teda do Brna, ale pak uz opet Praha a ja bohuzel ve svem oboru nemuzu praci sehnat, obeslala jsem vsech 7nemocnic s akreditaci a stale nic, ale musim se tam nejak dostat, ev.casem. jinak se tady sama zblaznim :-( ted se opet neco rysuje na pristi pondeli, ale nechci to zakriknout, holky, tak to nebudu rozepisovat, uz se fakt bojim....video je mor a to ja jsem jeste nic, proti manzelovi, ten urcitou pasaz videl asi uz 50krat, ja sama si to poustela zatim3krat, ale te, jak jsem tady sama, tak me to brozne boli u srdicka, kdyz manzilka nemam u sebe...zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!! tak konečně mám čas si sem taky sednout!!! Maruško, nemáš za co děkovat, ty jsi vzpomínala na mě, já teď na tebe ;-) a chápu, žes neodepisovala, já to zvládla až druhý den navečer :-D ;-) doufám, že sis vše užila, snažila jsem se zpomalovat čas :-D ;-) ale nějak mi to nešlo... :-S ]-( ;-) moc se těším na fotky :-) Martinko, vážně s těbou soucítím... neuměla bych si sebe takhle představit... no vlastně o tom jsme si už psali přes IP... posílám ti aspoň trošku doborou náladu ;-) x-) a co práce?? Nějaké pohovory na obzoru??? Haničko, ahojky!!! Jak se máš??? My včera taky poprvé viděli svoje DVD a hned 3x!!! :-D :-D Pavlínko, na tebe jsme myslela včera, co asi děláš a jak se dojímáš nad těma prťatama, takže daleko od pravdy jsem nebyla, co??? :-) ;-) Kačenko, ahoooooooooooooooooj, jak je u vás??? :-) ;-) holky, mě přijde, že jsme s vámi nemluvila celou věčnost!!! :-D :-D :-D MVR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ... konece tu nekdo je :o)) Luci, jak bylo na dovolene?? a co svatebni video.... povedlo se? ;-) x-) a kdypak ti zacina skola???
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, ahoooj, jééé, ty máš novou fotku?? !! =-) :-) dovča OK, ale na mě moc turistiky :-D :-D já už pomalu začínám odpočítávat do svatební cesty, tam si to teprve pořádně užiju :-D válení na sluníčku a občas výlet za exotikou, to můžu, ale jít 12 km po lesní cestě, všude stromy, kleče, tráva, cílem cesty vyhlídka ve skále, na kterou stejně nevylezu... :-S nic moc pro mě :-D :-D :-p ;-) DVD je naprosto nepopsatelně krásný a dokonalý a vymakaný, děsně lituju toho, že jsem do toho nevrazila víc peněz a nemáme to až do půlnoci, měli jsme ho jen do 18 ;-( ;-( ;-( škola až v říjnu, myslím, že to vychází i na 1... akorát koukám na rozvrh - v pátek jedna jediná přednáška, ale od půl 3 do pěti ]-( ]-( bych se pos.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tos mela krasnou dovolnenou ;-) ja bych jela taky nekam na vylet..... no, asi az pristi rok x-) Fotku mam novou .... aktulani vizáž.. zitra jdu totiz je kadernici a bude snad doufam velka zmena... tak abyste si me jeste prohlidly a potom budu uplne nekdo jiny :o))) Co ty? Pujdou vlasy dolu nebo je nachas takhle dlouhy??? Jeee, skolu zavidim, sla bych hned...... ale takovou patecni prednasku muze vymyslet jen blb... ale prednasky nejsou povinne, ne?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás některé joo, je to o tom, kdo si to jak udělá... někdy na semináře nemusíš, někdy na přednášky musíš... banda tupců ]-( jooo, tak se těším na velkou změnu image :-D ;-) já už ostříhaná jsem ;-) o takových 10cm min... a jak je mi hned líp x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to verim... ale deset centrimetru v tvem pripade neni moc..... ve ctvrtek rano dodam fotku noveho vzhledu :o)) Uz za mesic nas ceka mejdan v Ricanech, co?? uz se na vas, na fotky a videa tesim x-) Jak se vlastne manzelovi libil svatebni dar, cos pro nej mela,?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, já se těším děsně moc!!! To bude super, samé fotky ze svateb, dývka... jééééééééééééé x-) x-) x-) byl nadšený, překvapený, ohromený, te´d je pyšný a všude swe tím chlubí a ukazuje :-D musím se pochválit, vyšlo mi to super a jemu to udělalo vážně ohromnou radost ;-) hele, už se tě chci dlouho zeptta - jaká byla vůbec reakce v práci, že se buidete brát a reakce ostatních, že jste se vzali??? Se ptám brzo co? :-D :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je super, ze se darek libil... a to te ted vsude ukazuje i na tech fotkach... kde mas na sobe jen zavoj?? ;-) V praci jsem to rekla sefum tyden pred svatbou... ostatni se to dovedeli az kdyz prislo v pondeli oznameni, ze to mame za sebou... vsichni se vztekali, ze jsem nic nerekla.... Takova reakce byla i od vsech kamaradu, behem toho tydne, co chodila posta s oznamenim, mi volali a rikali, co jsme to provedli, ze jsme jim nic nerekli a tak..... no a skoro vsichni si z te tajne svatby vydedukovali, ze cekame miminko.... no necekame.... Takze vlastne meli vsichni radost, ze jsem si Petra vzala x-) a byli prekvapeny, ze jsem to dokazala nikomu cely pul rok nerict :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám tam závoj a před sebou nařasený tyl, uvidíš v říjnu ;-) :-) jé, by mě nenapadlo, že mimčo je důvodem k tajné svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me ta reakce taky prekvapila... ale jinak to vetsila lidi pochopila, i kdyz je urcite par lidi, kteri cekaji oznameni toho miminka:o) jeje, rijen se uz blizi... jsem zvedava, kolik se nas nakonec sejde... mas predstavu kolik nas bude??? a si uvarime dobreho?? jaaaaaaaaaa se tak teeeeeeeeeesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, promiň, musela jsem dovybrat ještě nějaký fotky do alba a letěla jsme je nechat udělat... no zatím nevím... já, ty, pavlínka, kačenka, hanička, doufám že i majinka s erenkou... jejda, teď s ebojím, jestli mi někdo nevypadl z hlavy, jestli jo, omlouvám se!!! Tebe ještě něko napadá??? Ráda bych Marušku, ale ta je daleko a nevím s tou její prací... :-S ;-( a co si uvaříme??? To musíme vymyslet :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem byla nakupovat... potrebovala jsem neco k obedu.... taky potrebuju probrat fotky a nechat jeste neco dodelat, mam volne misto v albu..... ted si s tema fotkama trochu hraju a upravuju je, ale neni na to moc casu .o(( ale chtela bych to dodelat aspon do toho mejdanku x-) s tim jidlem bych to videla na velke mnozstvi zmrzliny .o))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak ta bude určitě :-D a pak mi napadli něajké těstoviny... třeba zapečené lasagne, mašličky se smetanovo sýrovo šunkovou omáčkou... a třeba kuřecí řízečky... :-) x-) mňam, už teď slintám :-D no já honem dodělávám album na pátek, máme s kamarády svatební afterparty. a pak taky mě láká si různě poupravovat ty fotky... jako mít na jedné jich několik a tak... v čem to děláš??? Ve photoshopu???
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to delam asi ve trech programech... v kazdem umim neco a porad mi jeste prijde, ze neumim vsechno co bych chtela.... takze neco malo ve Photoshopu, potom mam Corel a minuly tyden jsem si stahla Photo Filtre. Treba tu fotku, co mam v albu.... ted myslim, ze druhou... tu jsem delala v Corelu. Testoviny jsou dobry napad..... taky bych si je dala.... takova omacka z nivy.... mnam mnam x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?