Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak tu já zrovna nemusíííím :-p :-D aha, corel myslím máme taky... no tak zkusím na to kouknout x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus to... ale neco jsem delala v Corel Photo Paint... a to skladani fotek v Corel Draw... ale urcite to jde i jinde.... nejsem zrovna ten pravy radce, sama se v tom placam :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se v tom topím :-D umím něco málo ve photoshopu... jako vložit popis do fotky :-D nebo jí udělat černobílou... oříznout... a tím myslím končím, tak klídek, jsi na tom líp než já :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v tom Corelu DRAW je to o tom, ze se ti tam otevre jako bily papir a tam jen importuju fotky a pri tom si je tam naskladam, jak se chci velky a jak rozlozeny.... nekdy je pred tim jeste nekde upravim....... Minule jsem byla v pasazi Lucerna, tak je nejaky Fotolab nebo co... a delaji tam, ze ti fotku vytisknou na platno jako obraz.... maji tam ve vyloze ukazku, zenicha a nevesty, jak lezi na zemi a je tam jen jejich oblicej... presne jak mate vy tu fotku, tak jsem si na vas vzpomnela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt??? tak to musím omrknout, třeba by se to hodilo jako dárek k vánocům nabo k něčemu... to by bylo fajn x-) a co vůbec jak se máte? jak zařizujete byteček? naposledy jsem, smad četla, že plánujete nákupy v ikee...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, mame se docela dobre .o)) pomalu uz mame zarizenou loznici, vymalovano na svetle modro, koupeny nocni stolky a v sobotu jsme vybrali zluty koberec... jen ho obednat, potom jen skrin a zaclonu a bude hotovo.... zaluzie uz mame v celem byte... konecne... hura.... :o)) jinak porad vybirame, jakou podlahu nechame udelat v obyvaku, ktery je soucasne i jidelnou.... zatim vede plovouci podlaha.... tak uvidime..... jinak asi nic noveho.... Ted chci jen dodelat tu loznici, doufam, ze to do Vanoc stihneme, abychom meli jednu mistnost hotovou a mohli se vrhnout do dalsi.... :o) A co vy a stavba domecku? Deje se neco??
Odpovědět
Profilova fotka
zatím nee, protože nemusíme hypotéku řešit tak rychle, jak jsme mysleli, původně to totiž vypadalo, že o ní budenme muset zažádat už v lednu (až se uvidíme osobně, kdyžtak vysvětlím proč, sem to nechci psát ;-) ) a to nakonec nemusíme, takže nemusíme mít ani do konce roku projekt... takže projekt, povolení se bude dělat příští rok. téď se těšíme na svatební cestu, pak na první společné Vánoce a pak to vypukne x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prvni spolecne jako manzele a nebo uplne prvni spolecne Vanoce?? jee, vas jeste ceka ta svatebni cesta.... budu na vas myslet a snad ke me trochu toho slunicka doleti..... x-) nas cekaji prvni Vanoce v novem byte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už vytvářím albumek .....
Odpovědět
Profilova fotka
no my vždycky slavili spolu 23, takže první společné jako manželé 24. 12. x-) ;-) neboj, pošlu mailíkem nebo smskou trochu toho tepla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj maruško, já vím, mě neunikneš :-D ;-) :-) krááááááááááááááááááááááááááááááááááááásnéééééééééééééééééééééééé x-) x-) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaachhhhhhhhhhhhhhhhhh x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za první gratulanty,zatím vážně jenom pár momentek pro představu,od fotografa se teprve dělají,měli by být v pátek tak hned potom doladím album se vším všudy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéééééééééééééé, se tu nad tím uvzdychám.... aaaaaaaaaaaaaaaach.................. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, právě mi volal Vráťa, že fotokniha zatím nebude, protožwe jim prý nešly přečíst data z cédéčka :-( mají na to i takhle tři týdny a nejsou schopni zavolat, že to nejde a abysme jim to přinesli znova ]-( se vzteknu ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi skvělá,pár fotek jsem tu dala,pamatuji se jak jsem se nemohla dočkat až tu dáte vy červencové,tak jsem si taky pospíšila ;-) :-) neboj Lucinko však ono to nakonec bude,je to hrozné na něco čekat obzvlášť,když se na to tolik těšíš,ale dočkáš se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, jenže jak píšeš, tak jsem se těšila... navíc máme v pátek svatební afterparty s kamarády, že jim ukážeme dvd a fotky... chjooo... album teda bude, ale nejsou tam všechny ty fotky... v tý knize jich bude víc... no holt to uvidí na tradiční vánoční besídce... no a povídej přeháněj, jaký to bylo???? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by mě taky mrzelo ... no tak si uděláte další aferparty už naostro o pár týdnů později ;-) :-) Lucinko bylo to moc krásné ... nezapomenutelné a i když nám dost pršelo,tak pršelo štěstí a mě to úsměv z tváře nevzalo... moc jsem se na ten den těšila a když přimhouřím oko a vynechám pár maličkostí bylo to opravdu úžasné ... pořád ještě to mám čerstvě v paměti a nemůžu o tom dost pořádně mluvit,takže slibuji až se všechno vrátí do normálu napíšu o tom více.... dnes už jdu boužel na noční takže se musím rozloučit,jdu si zdřímnout a pak letím... tak ještě jednou děkuji za tvoji podporu Maruška
Odpovědět
Profilova fotka
opravdu nemáš zač ;-) chápu tě, mě trvalo dost dlouho, než jsem o tom byla schopná mluvit, i s albíčkem jsi mnohem rychlejší než já... a pořád holkám slibuju popis dne a pořád ne a ne to napsat... hýčkám si ty vzpomínky a nějak jako že kdybych je napsala, ztratím je... je těžké to popsat, ale asi chápeš, co myslím... já se pořád i dost prohrabuju přáníčkama, prohlížím si korunku, polštářek... prostě nostalgie jak blázen, stále to nemám uklizené v krabici, ale celkem na očích... a zatím to ani uklízet nechci... ono to časem přijde samo... prostě se musím vyrovnat s tím, že po rok a půl plánování je po a že už se to nervrátí... papa a těším se brzy na viděnou ;-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem prolezla albíčka na koníkovi a honem radši utíkám pryč nebo to se mnou manžílek večer nevydrží :-D dokonce jsem dnes dospěla k názoru, že je asi fajn vědět, co to bude a že si to tedy asi jednou nechám říct (ještě ráno bych byla tvrdila, že nikdy ani za nic že chci překvapení a ejhle...), on stejně Vráťa nedavno říkal, že on to tedy bude chtít vědět... bych to z něj asi stejně tahala :-D představa že n ví a já ne by mi nenechala v klidu :-D :-D :-D jsme děsně zvědavá |-| :-D no nic, raději jdu i odsud... dělat něco pro domácnost... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak už jsem tu zase mezi vámi. Dneska jsem nakoupila poslední drobnosti na svatbičku, dala jsem do aviváže punčošky a miláčkovu košilku a jdu se mrknout co se tu děje. Jen mě straší to počasí :(
Odpovědět
Profilova fotka
maruško to je dobře že jste si to pořádně užili :) mě to čeká za pár dní taky a už se těšííím
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda Maji, neboj, bude pekne, vsechny na tebe budeme myslet, a to by bylo, aby tolik bab naraz nerozehnalo nejake mraky a dest, bude tak akorat, proste pekne...a basta :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D marti dík moc, doufám, že to vše klapne tak jak má být, že bych byla nervozni to ne, ale právě kontroluji jestli je vše zařízené a nachystané a tak a jak se máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se mam nic moc, jsem opustena bez manzilka, takze truchlim a uz se tesim na patek, az se mi aspon na ten jeden a pul dne vrati zpatky... :-( Zitra v pul sedme se nam zacina bourat koupelna, takze tady bude bordel, no jsem na to zvedava, ted jsem tu koupelnu vyklidila a nechapu, jak se tam tolik veci mohlo vejit, mam plny zbytek bytu :-D :-D Urcite mas vse zarizene a dokonale pripravene...tesim se na fotecky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
týýý jo tak to se teda fakt nenudíš, no vím co je to za práci vyklidit tak malou místnost, i my jsem takhle loni v létě stěhovali a zvětšovali koupelnu a taky jsme nechápala kolik věci se tam vleze neboj fotečky dám hned jak se z toho opojení vrátím na zem :-D :-D :-D :-D doufám, že výjdou, každému jsme říkali že foták je nezbytný doplněk naší svatby, takže snad fotek bude dost a bude z čeho vybírat ;-) to počasí je hrozné, dneska jsem šla do rpáce v roláku jaká mi byla zima brrrrrrrrrrrrr podzim se blížíííí
Odpovědět
Profilova fotka
marti vím, že je to nějaký ten týden, ale jakou jste měli zábavu na svatbě?myslím hry a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo, je hrozna zima, ale nam dneska zacali topit, tak se dneska snad konecne ohreju :-D asi jsi to uz psala, ale kam jedete na svatebni cestu? a kdy?hned po dni D?tam se treba ohrejes ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj letíme ve čtvrtek nakonec na 10 dní do turecka, takže se teda fakt ohřejeme, já už mám kufr skoro sbalený a koupila jsem si i nové plavečky tak už se moooc těším až se v nich manžílkovi předvedu :-D :-D :-D :-D Můj skoromanžel právě někde zapíjí svobodu :-D :-D :-D :-D takže to zase bude vypadat, ještě že ho uvidím až v sobotu tak to snad bude střízlivý :-D ;-) , bydlíme sice spolu, ale na těch pár dnů jsem ho poslala pěkně k mamince, aby si ho taky užila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, a to zapiji takhle v tydnu jo? tak to je odvaznej... ja bych taky nekam letela, ale musime setrit penizky, ted ta koupelna ma holt prednost, hlavne aby to uz bylo, a konecne budeme mit taky pracku, je to zvlastni :-D ale fakt se nemuzu dockat, az budu normalne prat...teda doufam, ze dorazi, objednali jsme ji pres net...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to budu držet palečky aby došla, já zatím, musím zaklepat, mám s internetem dobré zkušenosti, tak snad i ty :) jj miláček je odvázanej, šel s kolegama z práce tak to zítra asi budou vypadat všichni stejně :-D :-D :-D :-D my jsme taky chtěli šetřit ale na auti, ale na dovči jsme nebyli no ani nepamatuji, tak jsme se trošku plácli přes kapcu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?