Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem se taky zalekla, kdyz pani kadernice vzala nuzky, ustrihla 20cm vlasu a zustali tam 2cm.... se me ptala, jestli s tim ma prestat... ale uz bylo pozde x-) co porad si rikam, ze kdyz to bude blby, tak to zase doroste.... ted to porad zkoumam... a mozna to necham ze tech 14dni, co jdu na melir, jeste trochu zkratit....
Odpovědět
Profilova fotka
Klidne to muzes mit i kratsi, ale ted se mi to moc libi...az tam bude ten melir, tak to bude jeste vic platictejsi, takze to vubec bude pekny... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,taky se tesim......
Odpovědět
Profilova fotka
Ja s tema svyma pacesama musim taky neco udelat, hlavne asi zajit na barvu, je to sileny, ale mame to v rodine, uz mam celkem dost sedivych vlasu a v pesince je to videt, sampony uz to nevezmou, tak pujdu asi podruhe v zivote na barvu, ale opet jen na "odrosty"jsem z toho nestastna, ale mamka v mych letech byla uz uplne sediva, takze to mam jeste "krasny"ted uz ma uplne bily vlasy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja si bravim vlasy snad od 14 let... nikdy jsem to nemela na preliv... ale vzdycky barvu... cervenou, cernou, hnedou.... vsechno.... takze ja se barvim porad... ale moje mama byla taky strasne brzo sediva a ted ... je ji 47, ma taky uplne bily vlasy, takze porad to barvi.... ja jsem si jeste nevsimla,ze bych nejak sedivela... ale muj mladsi muz uz sem tam sedivy vlas ma... ale jemu to slusi ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
se divim, ze vlastne jeste nejaky vlasy mam, protoze se barvim porad a vetsinou sama... ale ted uz jsou ty barvy docela šetrné...
Odpovědět
Profilova fotka
ja se prave snazila co nejdele nebarvit, protoze mamka se barvila taky sama a od 20let a ted ma problem s tim, ze nemuze uz prejit na jinou barvu...ze zacatku jsem si davala uzoucky melirky, aby se nejaka ta sedinka ztratila, ale to bych za chvilku byla blondyna :-D a to by manza neprezil :-D :-D takze asi zacneme barvit fest ;-) to je hrozny, porad tady nejsou, asi se ucekam...
Odpovědět
Profilova fotka
asi zaspali... prece nebudou tak brzo vstavat.... i kdyz, kdyz jedou za takovu kočkou, tak by si mohli přivstat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D uz dorazili :-D ale dozvedela jsem se, ze tu budou az asi do 7hodin, takze nevim, nevim, jak stihnu v 6hodin srazik s kamoskou a to jsem se tak tesila...no snad se s nima nejak domluvim, dam jim klice, tak snad by mohli zamknout... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy, jdu se asi ucit, sice tady budou sileny rany, ale musim se na neco mrknout....pak vyrazim v mezicase mezi dalsi smenou pracantu do Hornbachu, juknout na nejakou vetsi skrinku do te koupelny, znovu jsem si to premerila a vejde se trosku vetsi a v nasem prostoru se to musi vyuzit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uzivej si prestavbu, ja se jdu poradne zapojit do pracovniho procesu.... pa
Odpovědět
Profilova fotka
čauko hoky a zároveň dobré ráno ikdyž pro mě to počasí je hrozné :-( právě kontroluji výzdobu na odvezení jak se máte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeste jedna zpravicka, manza vcera jen tak mimochodem volal, ze ma listky na predpremieru Medvidka a ze teda jde s kamosem, ze tam budou i herci a tak...to je zivot, co? uziva kulturni zivot v pze a ja tady "dru", strasne me to se... Maji, pocasi hnus, ale v so bude pekne uvidis
Odpovědět
Profilova fotka
maji... uz jen par dni.... budu na tebe myslet, abys nezmokla a nezmrzla....
Odpovědět
Profilova fotka
marti naši jdou v úterý na toho medvídka, taťka dostal lístky tak jsem zvědavá jaké to bude, chceme jít na to taky satyy jj ještě pár hodin a je to tu, díky že na mě budete myslet, a myslete na mě ať to počasí se umoudří
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky!!! teeeedy Saty!!! super změna!!! moc ti to sluší...fakt perfektní ...jsi v tom strašně šmrcovní ...fakt krásný moderní účes!!! :-D jsi odvážná a vyplatilo se viď ;-) těším se na fotku s melírkama!!! Majinko...v sobotu bude určitě mnohem hezčí počasí uvidíš!!! držíme palce a budeme na tebe myslet jů! Martinko to je tedy spravedlnost...ty doma s dělníkama a manžílek si jde za kulturou :-D no toto!!! JO a držím palce,ať vyjde ten pohovor konečně!!!! tfuj tfuj tfuj ... jé já taky potřebuji nějakou skříňku do koupelny ...pořád se mi všechny věcí válí v koupelně po zemi a v obýváku na skříňce... x-) holky ...dneska jsem totálně nevyspinkaná! se nám to loučení včera zase nějak protáhlo a nějak víc jsme popíjeli...já nevím...ale asi nikdy v tomhle nedostanu rozum. ]-( ..a ani ten můj manžel mě nenahnal domů... ale to ráno bylo krušné ...ještě,že jdu dneska dříve domů ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo a včera nám přišla sms,že už máme konečně hotové svatební DVD!!! tak se moc těším! snad ho dneska stihneme vyzvednout...nevím,jak dlouho zas bude manžel v práci...to bude tedy něco ...nemůžu se dočkat!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo erenko tak to je moooc dobře že už je hotové :) porávě mi svědková dovezla supr košíčky pro družičky na okvětní lístky růží co po mě pak budou házet, nejen rýži budu mít všude :-D :-D :-D :-D a cukroví už je taky na cestě, za cvhilku mi kamarádka doveze šampáno na přípitek a na focení a já vyrážím pro šaty , se tak těšííím už je budu mít domaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D :-D holky já se tak těším, ale to počasí je fakt hrozné, doufám, že se dneska vypršíííí já vím že nám prší štěstí, ale ta zima a vše kolem toho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dobre rano, dopoledne, odpoledne, vecer...podle toho, kdy se tady objevite ;-) :-D Tak dneska opet pokracuje akce koupelna...uz aby to bylo a hlavne zachod.... :-N :-N :-N Vcera jsem tu mela kamaradku, sice v tomhle sprasku, ale valeley jsme se na posteli a kecaly a pily smpano, tak jsem si to uzivala...dnes uz opet realita, ale vecer mi prijede MUZ, tak se tesim, jeste teda nevim, kde budeme pobivat, ale hlavne budeme spolu, skoda jen, ze ja tak blbe, ale v so bude urcite fajn, protoze Majinka bude nevestaaaa ;-) ....Maji, budu myslet a drzet pesticky, at vse vyjde, ju... :-) Delniky uz tady mam, jdu si udelat kafe a pak asi opet zacnu studovat na pondeli, protoze pres vikend toho moc neudelam...
Odpovědět
Profilova fotka
teda pobyvat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Marti.... kdyby ses neopravila, tak bych si te chyby ani nevsimla :o)) Jak je s delnikama?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prisli v pul osmy a rekli, ze jedou pro material...jeste nedorazili, hrozny...jen mam prede dverma nejake "cihly", ale prace stoji...jo a nemam zachod... :-N :-N :-N teda vcera ho provizorne pridelali a prej ze ho muzu pouzivat, ale splachovat kbelikem...tak jsem sla :-N ...a pak jsem zjistila, ze to tece vsude okolo :-N :-N :-( ]-( sileny...
Odpovědět
Profilova fotka
tak asi budes muset chodit misto na zachod do dřezu do kuchyně ;-) :-D ja jsem byla rano na Gyn .... a pani doktorka se me ptala, jestli chci predepsat antikoncepci a nebo jestli si uz neporidim ty deti... kdyz jsem ji rekla, ze deti jeste ne, tak me zacala jakoze přemlouvat, že už bych mohla a na co čekám a tak.... a že by se ta inteligence :-x měla víc rozmnožovat.... že si hromady dětí pořizují jen socky a lidi, co by měli mít děti je nemají a tak....... no, ale já si prostě nepřipadám jako matka rodu.... jestli někdy budu mít děti, tak max. jedno.... chci si užívat manžela sama a svůj čas taky... proč si každý myslí, že bych měla rodit děti???? ]-( a kdo za mě bude chodit do práce a platit hypotéku???
Odpovědět
Profilova fotka
Chodim na kbelik a uz me to...i vcera kamoska :-D :-D :-D dost jsme se nachechtaly ale... Ja bych uz asi mimco brala, ale porad je tady neco, proc jeste pockat....ale oproti tobe praci nemam, hypoteku taky ne...uvidime, co my rekne muj gyn za 2tydny, jestli tam pojedu pro prasky....zkratka si myslim, at si to kazdy zaridi, jak chce, a pokud se na tom s manzilkem shodnete, tak neni co resit ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, pravě se moc neshodneme.... manžel by měl nejraději kupu dětí..... s tím já úplně nesouhlasim...... přece nebudu jen rodit děti..... jedno možná.... ale ne Klapzubovu jedenáctku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!!! tak Marti to je tedy super akce ...misto zachudku na kbelik :-D :-D :-D drzim palce,at uz se ti delnici pohnout a koukaj makat!!! S temi detmi je to podle me na kazdem...jak to kdo citi preci...ja jsem taky jednou pro a pak zas proti ...my mladi mame v dnesni dobe sice vice moznosti, ale taky vice starosti a nikdo pro nas nic neudela...takze je fakt dost narocny si poridit miminko a pritom platit z jednoho platu hypoteku...auto ...a vubec celou domacnost...ale o tom nema smysl tady debatit...to kazda vime... :-| Jo a vcera vecer jsme stihli vyzvednout DVD a nevim jak to :-( ...ale nejak jsme trosku zklamani ..nebo proste se nam to vcera moc nelibilo...asi jsme se sami sebe vydesili na kamere a par zaberu bychom vic prostrihali a tak...no jo..asi clovek, co si neudela sam, tak s tim neni nikdy 100% spokojen..ale s fotkama a svatebnim knihou jsme fakt nadseni...ale to DVD se nam zatim nejak nezda a jeste nam blblo v DVD prehravaci..ale pritom v notebuku hralo perfektne...tak nevim...zkusime si to o vikendu pustit s rodinkou a uvidime i cizi ohlasy ...ale me tam par veci moc nesedi... ale jinak je to pekny a hlavne mame na obrade konecne nasi vysnenou super hudbu x-) a vzpominku na nas velky den uz naveky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Eren... rada te vidim..... moc se tu nepotkavame :o( S tim DVD me to mrzi... ale treba je to jen nezvyk se takhle videt v televizi.... hlavne, ze aspon z fotek jste uneseni... ja mam treba radsi fotky nez nejaka videa.... ma to pro me vetsi kouzlo x-) My ti to video zkoukneme na mejdanu u Lucinky... a uvidime, jestli nejsi jen moc kriticka ;-) Holky, me byla v noci zima... u nas jeste netopi... a my jsme si v noci zafuněli ložnici na 19,5 stupnu.... brrrr, rano se mi nechtelo z postele do te zimy :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
To souhlasím Saty ..já miluji dětičky...ale tipuji,že porodit a vychovávat zvládnu maximálně 2 :-D i když nikdy nevíš...třebas se ti to zalíbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak uz se opet maka...konecne Erenko, zdravim, jo byla to celkem zabava...s dvdckem uvidis, treba az to uvidite podruhe, potreti, tak se ti to bude zdat krasny, ale hlavne jak rikas, je to vzpominka, zaznam...ale z vasich vzpominek se to nevymaze a to nejdulezitejsi.... Satyyy, treba te deticky nekonec chyti a po tom jednom se nam rozrodis o sto sest :-D :-D ;-) nekdo to ma proste jinak a zacne se mu to libit, az kdyz to svoje mimi drzi v naruci...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja teda taky maximalne dve ratolesti :-) ;-) jedinacka bych ale asi nechtela, myslim, ze by byl dost rozmazlenej, neeee ze bych byla rozmazlovaci typ, ale je to zkratka uz dany tim, ze je sam a vse se kolem nej toci....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?