Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cožeee??? ?to bych umrzla...i když je fakt,že nám začali topit až v úterý! ale téměř neotvírám okna...aby nám to teplíčko neuteklo... oni zatím jen tak zavlažují syčáci! ;-) jo jo Saty...moc se nevídáme...mám tu velkou absenci já vím... jo shlídnete a pak se mi budete smát ;-) :-) neee..já bych prostě třebas první tanec natočila i celou postavu a tance s rodiči které samozřejmě na polky nějaký či co to bylo za skoky ...bych více prostříhala a třebas požehnání od rodičů tak nějak podbarvila spíš hudbou než tam nechala originální zvuk se štěkajícím psem venku... asi to moc zkoumám...celá já :-) ...no to vám pak povím osobně ...ale jinak krásný!!! asi jsem včera měla prostě nějaký pitomý den...nevyspalá a utahaná a taková divná ....jsem nějaký chameleon...protože dneska se zase cítím bombově... taky miluji více fotky!!! souhlas
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych raději dvě...jedno děťátko bych určitě hooodně moc rozmazlovala ! já se jen bojím,když tak miluji cizí děti...abych ty svoje uměla taky tak zbožňovat...aby mi třebas nelezli někdy moc krkem ...jak se říká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nas se topi, takze jelikoz jsem tu sama, tak si pritapim dost, manza ma radsi vetsi zimu, tak si ted uzivam, ze mi do toho nikdo nemluvi, no aspon nejaka vyhoda, ze...hlavne myslet pozitivne,nebo se z toho zblasnis... :-D V te teplote jak pise Kristynka bych umrzla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Eren, budes skvela mamca, jestli mas rada deti i tak, tak az bude vlastni...tak vubec...a ze te nekdy bude stvat, to je jasny...
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky umrzla ! Kristý jsi fakt otužilec !!! anebo máš na sobě 3 svetry a dvoje ponožky :-D jooo Martí tak to máš fakt dobrou výhodu! mě by možná vyhovovalo i to,že uklízím jen po sobě a to málo...páč ten můj manžílek čím je starší dělá víc nepořádku...on tedy tvrdí,že je to tím,že neví kde co teď máme...takže vše odhodí kam se mu zachce...ale jsou to jen výmluvy!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky Marti...jsi mě uklidnila... ;-) zrovna včera jsem hlídala dětičky švagrový...ten větší mi pořád něco maloval a vystřihoval a malá nejdřív zkoušela plakání a stýskání po mamince,ale nakonec jsem jí zabavila panenkou a tančením :-D ale jak jsem byla nevyspalá a oba stále mluvili...neustále 2 hodiny v kuse i něco povídali...tak jsem si říkala...že to je fakt mazec ...prostě mateřská není žádná dovolená!!!! :-D a to musím upozornit,že obě dvě dětičky jsou totální zlatíčka! žádní zlobidla... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska pisu jak tatar, takze zblaZnis je spravne, fakt hrozny preklepy :-S Jo a ja neuklizim vubec, ted to nema cenu ;-) :-D :-D vse vsude...ale manzel je celkem poradkumilovny, nic prehnaneho, ale na chlapa dobry...sam os sebe vyluxuje, umeje nadobi, vynese kos, nebo treba i uklidi komplet ten nas pidibyt...takze si nemuzu stezovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko ty už jsi utekla na oběd? ... nebo hodně pracuješ viď ...já mám teď trošku klídek...dám si svačinku a pak zas pracovat...ťukat do PC ... skvělý,že už je pátek a víkend před námi! nejvíc se asi těší Martinka viď !!! přijede jí manžílek domů!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joooo, ja se modlim, aby to nase bylo po tatinkovi bylo po tatinkovi a prvni rok prakticky prospalo, protoze budouci maminka zacala chodit v 7mesicich a to tzeda spis rovnou behat, tak to byl mazec... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to můj manža taky dělával...ale teď co je víc zaměstnaný a chodí domů večer...tak se o nic nestará...ale o víkendu taky pomůže... když jsem měla zlomenou ruku...tak to byl nejlepší chlap v domácnosti!!! to stíhal vše jako ženský ...chodit do práce, nakoupit, uvařit, uklidit, vyprat, pomazlit maroda a tak pořád dokolečka! to jsem si užívala ;-) ale žil dlouho sám s maminou a musel udržovat pořádek v pidi bytě...takže si umí taky vše udělat sám a hlavně skvěle vaří ...jen na to vzít ten čas no... ty chyby neřeš... já taky dělám jistě milion překlepů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tesiiiiiim, mooooc...... x-) x-) x-) Kristy sla na obed, nebo jsme ji vyplasily hovorem o detickach :-D ...ja se pujdu ted chvilku zase ucit, ale nejak se mi nechce
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme na tom podobně...já taky prý v 8 měsících běhala jak fretka a uměla si prý nazouvat botky! :-D ale pak jsem musela na operaci s kýlou a tam strávila 3 týdny bez maminky ...a domů si mě vezla totálně vyměněnou..neuměla jsem zase nic...a jen čučela do prázdna a maminu málem vezli!!! trvalo prý pár měsíců...než jsem se z toho vzpamatovala...mamka už šílela,že je ze mě postižený dítě a že je dá k soudu ...no hustý! ale te´d jsem zase snad úplně v pořádku :-D :-D :-D ale nemocnice nenávidím!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja to ma dokonce i natoceny na kamere, jak litam na chalupe z kopce do kopce, fakt jsem byla k neudrzeni :-D kdyz to videl manzilek, tak prave rikal, ze v tomhle snad budou deti po nem, kam se dal, tam se nasel a tak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad se nevylekala ;-) já jdu tedy na sváču vedle a přeji příjemné učení...tě obdivuji! proti tobě musím mít totálně lenivý mozek... já se učím jednou týdně hoďku a půl na kurzu a jsem z toho na další týden vyřízená :-D ale v pondělí budu držet pěstičky!!! na ten pohovor... tak se ještě ukážu odpoledne! mějte se krásně Martinko a Kristýnko!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jejeee, jsem tu... ale pracuju :o( Vy jste se do toho probirani deti nejak dostaly :o))) V posteli jsem dneska mela teply ponozky.... fakt zimina..... uz aby bylo jaro x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Paaaaaa, Eren, jdu "makat" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy, uz to tady zacalo vypadat jako na Konikovi, coo :-D jdu se napapat a "makat", at fakt neco udelam, nez dorazi MUUUUUJ MUZ, ale v tomhle ramusu to bude se sebezaprenim....
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi neco delat ;-) at mas potom cely vikend cas jen na muzicka..... x-) ja jdu taky delat, aby nebyl pruser :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak se jdu s vámi rozloučit :), máme přípravy ukončené, cukroví a vše už je v hotelu, mám čerstvé nehtíky tak do toho tady kleu jak datel, myslete na nás ať to počasí vydrží a neprší a jak budou fotečky hned se pochlubíme MTR :-)
Odpovědět
Profilova fotka
držím palečky ;-) :-) Mám taky nové nehtíky a vůbec mi s tím nejde psát... Maji hlavně se nenech zaskočit počasím,je to tvůj VELKÝ DEN!!!! Tfuj Tfuj Tfuj
Odpovědět
Profilova fotka
Majinko, drzim pesticky x-) uzij si to!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, Maji, zitra drzim pesti, at vse klapne!!!Tesime se na informace a na fotecky.Hodne stesti x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky- :-) tak jsem vás prolítla, koukám koukám že zas miminka jsou na denním pořádku :-D Martinko, doufám, že sis užila muže jak se patří a nabažila ses ho na celý týden ;-) co koupelna? Už máte hotovo??? Erenko, já jsem zas s dývkem absolutně spokojená a nadšená, ale zklamaná sama ze sebe, že mi nenapadlo ho zaplatit až do půlnoci... právě třeba ten tanec my už tam nemáme a máme to jen na naší kameře, kde ty záběry prostě nejsou ono, na určitý věci tam kamera nebyla vůbec, v polovině tomboly došla kazeta a tak.... takže tohle zas mrzí mě, děsně moc, protože je to věc, kterou jsem mohla změnit, ovlivnit.... :-S vždycky se prostě najde něco... ber to tak, že i se štěkajícím psem máte krásnou vzpomínku ;-) ;-) ;-) Haničko, jak se máš?????????? Krystýnko, ten účas je naprosto supeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vzpomínaůa jsme na tebe, ale měla jsem ve čtvrtek děsný frmol a v pátek taky ( ve čt nákupy a přípravy na tu naší píteční svatební afterparty ;-) ). Fakt ti moc sluší!!!!!! Majinko, ceý den jsem na tebe včera myslela a vzpomínala, tady byly mraky,a le tys mi do smsky psala, že vám svítí sluníčko, tak doufám, že vám vydrželo po celý den a že to prostě bylo dokonalé, krásné, podle vašich představ+ ;-) už aby byly fotečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) ;-) :-) a moooooooooooooooooooooooooc se těším na sraz!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už míň jak měsíc a uvidíme se!!!!!!!!!!!!! SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!! Jo, Krystýnko, odpověděla ti Wailin?????????????????????? =-) :-. papa, MVR x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko, muze jsem si uzila, ale je to kratky, ted uz je opet pryc, odjizdel pred 16.hodinou, zitra jedu do Phy na ten pohovor, tak se mozna uvidime :-) jinak koupelna porad neni, museli jsme byt u rodicu, protoze tady neni zachod ;-) snad mi ho nandaji uz zitra nebo v utery...hotovo by melo byt nejdele v patek, zatim papa m.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme konečně taky mladá paníííííííí :-D :-D :-D Den byl naprosto úžasný, mraky nemraky a my si to teda pořádně užili. Akorát na focení nám spadlo pár kapek štěstíčka ale jinak jsme si to užili o sto šest, však fotky mluví sami :-D :-D :-D :-D Miláček byyl tak nervozní, že byl bělejší než naše mikrovlnka v kuchyni, maminka si dávala panáka za panákem jak byla nervozní, ale já jsem byla celý den naprosto v pohodě. Když mi kamárdka po dvou hodinách konečně udělala krásný účes a vizážistka namalovala nechtěla jsem věřit že jsem to já. No a miláček když mě po hodině čekání konečně spatřil ani nemluvil. :-) Dneska jdu vracet šaty, až se za ně stydím jak je mám ušmudlané, ale jsou stále tak voňavé a krásné, kamarádka a zároveň má supr svědková se mi smála že v těch šatech budu i spát, málem se tak taky stalo x-) x-) x-) Už se strašně moc těším na sraz, v pátek odlítáme do Turecka tak jde můj MANŽÍLEK krásné to slovo dneska koupit foták, protože jsme vybrali tolik, že jsme tomu ani nechtěli věřit. Pokrylo nám to jak dovču tak i celou hostinu a ještě nám zbylo, tak si foťák koupíme jako naši první manželskou věc ;-) Jdu se ještě kochat fotkama a vybírat ktré si necháme udělat, zítra jdeme vybírat profi fotky tak jsem zvědavá jak ty vyšly, protože jsme se fakt vyřádili :-D :-D a to nemluvím o družičkách x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majinko!!! ještě jednou gratuluji !!! Je úžasné,že vám vše vyšlo a jsi spokojená tedy co to melu ŠŤASTNÁ!!!! :-D Lucí díky za podporu....jsem holt člověk puntičkář a co si neudělám sama, s tím většinou nejsem moc spokojená no... ale například v sobotu jsem šla k nové kadeřnici ;-) a jsem naprosto nejspokojenější člověk pod sluncem!!! fakt super změna ! mám dlouhou ofinu a zkrácené prostříhané vlásky a čokoládovou dost tmavou barvičku!!! fotku zatím nemám, páč doma stále ještě nefunguje net...tak to nemám ani jak poslat :-| Martinko ti dnes držím palce,ať už tentokrát ten pohovor vyjde!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Martí, myslím na tebe a držím vše, co mám!!! Ahojky Erenko, no to je super, že jsi s vláskama spokojená!!! ;-) :-) Marjétko, máte krásné fotky a je z nich opravdu vidět, jak jste si to užívali ;-) :-) moc jsme na tebe vzpomínala x-) a svatební cestu trošku závidím, já už se na ní mooooooooooooooooooooooooc těším že se nemůžu ani dočkat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... taky vas zdravim... ja mela pracovni vikend :o(( jediny pozitivni na nem, byly ty penizky .o)) ale milacek v sobotu skvele uklidil byt ... tak ho to asi necham delat casteji.... Eren... gratuluju ke kadernici... cloveku je hned lip, kdyz je s takovou sluzbou spokojenej.... tesim se na fotecku.....
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, ahojky, tys pracovala jako v práci??? Téda, já takhle nebýt doma, stejně bych měla jen max vyluxováno.... :-S ]-( a co vůbec miláček říkal na změnu image? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, mela jsem na vikend takovy melouch... kamarad potreboval pomoc s nejakou praci, tak jsem sla.... milacek vydrhnul koupelnu, vsude vyluxoval, utrel prach a uklidil pokojicek, kde mame jeste nevybalene krabice...... najedou to tam vypada jak u lidi.... takze je to zlaticko..... x-) No, ja jsem ze zmeny image trochu mimo.... jsou chvili kdy nevim, jestli se mi to libi... ale on me porad ujištuje, ze je to dobry.... a důvěrně mi říká rorýsku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?