Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
ty krabičky mají rozměr 6x6x6cm takže max stuhu 4cm víc určo ne...já mám menší, ale teď z hlavy to neřeknu kolik to má, doma změřím ;-)...o víkendu nějaké naaranžuju a vyvěsím foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Do Futura a na výstaviště půjdeme určitě, ten Diplomat je ještě v rozhodovací fázi... taky budeme kupovat spíš drobnosti a chtěla bych obkoukat výzdobu tabule :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci a na výstavišti je to kdy??
Odpovědět
Profilova fotka
Na výstavišti je to v tom kongresovým centru 13.3.-14.3.ale vůbec nevím jak to tam bude. Jestli bude i vstupný nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky přidávám k 3.7.2010. Ještě to není datum na 100% ale nejspíš vyhraje :-) Předtím se nám to nehodí a mám narozeniny, tak to nechceme moc spojovat a pak už mi přijde, že všichni řeší letní dovolené a taky je moc teplo. Navíc se tam nabízejí ty svátky potom, takže zn. ideál ;-) Jinak nemám teda narozdíl od vás absolutně nic. Přítel mě požádal o ruku na Štědrý den, s čímž jsem absolutně nepočítala, tak se teď teprve začínám rozkoukávat a zjišťuju, že to asi zas taková sranda nebude :-. Chci se zeptat, zda z vás někdo náhodou není takový prcek jako já? 157 cm, vůbec nevím, co za typ šatů....jsem téměř rozhodnutá, že si je nechám ušít, ale stejně budu muset někam nějaký vyzkoušet pro představu co mi sedne...zatím jsme se jen shodli na místě obřadu a hostiny a na barvách - nejspíš bílo - bordó nebo vínová...
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79:ahojky,tak já tě vítám mezi náma...No co se týká výšky tak já jsem skončila na 165cm :-) myslím si že s výškou nebude problém...podpatek to jistí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a povídej,převáněj:jak proběhla žádost?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky..tady to nějak zamrzlo...tak já včera obkoukávala prstýnky dost mě zaujaly od Lukáše Rýdla...Dočetla jsem se že bude mět prstýnky vystavený i na tom svatebním veletrhu na výstavišti tak se tam chci jet podívat...Holky tam se dá i nakupovat nebo jen prohlížet??Jo a psala mi majitelka salonu že přišli nové šaty s kolekce 2010 ať se přijdu podívat tak asi ve čtvrtek tam sfouknu...snad už pak bude definitivně jasno...
Odpovědět
Profilova fotka
jj také budeme mít od Rýdla já jsem do jeho prstýnku uplně zamilovaná jsou uplně něco jiného neš maj všude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79: ahoj :-) Já mám 166cm a sháním svatební boty s 10cm podpatkem :-( kvůli šatům, přitom mají být na výšku 165cm :-D Jee, Lukáš Rýdl má krásné prstýnky :-) U nás ale nakonec vyhrál Hejral. renulemm: Už se těším na další fotečky ze zkoušení :-) A na těch veletrzích se dá i nakupovat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky....vítám nováčky ;-) Dneska jsem byla dokoupit bižu a doladit šatky :-) bylo to super je mít zase na sobě :-)...dál jsme byli dopolko podepsat vše na matrice...s obřadem venku nemaj nejmenší problém což je super a v květinářství mi paní řekla, že stačí přijít 3 týdny před :-)...takže to pak bude asi zaráz obíhačka s dortem :-) Chtěla jsem dneska nafotit přírůstky,ale zradily mě baterky ve foťáku :-( takže se nabíjejí a foto bude až zítra :-) Renulem: nová kolekce....tak to se těším na fotečky ;-)
Odpovědět
Ahojki nevěst\. Moc děkuji za hezké přivítáni a vzetí do Vašeho klubu. Od 3.1.jsem už trochu postoupila dopředu. Mám šaty, prstýnky, oznámení a to další kruci nevím, kde bych sehnala. Nevíte náhodou o nekom, kido by se vdával v Hradci nad Moravicí na zámku. Já si mám totiž vybrat, jestli chci obřed venku nebo vevnitř, ale nevím, jak to tam vypadá :-(. Já byla požádána o ruku po 9-ti letech vztahu, a konečně jsem se taky dočala. Byla to romantika. Nechal mě usnout po celodenním relaxu u moře a ráno jsem otevřela oči a byl na nočním stolku. Moc hezké. Čtu si tady taky o hostech. Jí mm největší problém, že tam nechci nikoho z manželovy strany. Jsou moc konfliktní a nedá se nima vyjít. Oni nemají rádi mou rodinu a my zase jejich. Budu mít ze svatby melu jako hrom. Z toho mám největší obavy, ale doufám, že to dopane podle mých představ. Už teď mi tchýně do všeho kecá, jak mám co udělat a tak a to si budeme ještě 5 m od nichhstavět domek. Jestli si měsíc po svatbě nehodím z toho mašli, budu ráda. Ještě nejsme svoji ona už nás rozvádí, dům ještě není postavený oan už ho vidí jak ho prodáváme černé polovině našich občanů no prostě katastrofa. Tak papa a brzy na napsanou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jerry: no jestli je to tak jak píšeš, tak ti přeju pevný nervy jak se svatbou tak i s domečkem, hlavně tě obdivuju, že budete tak blízko, když je nemusíš...nám do toho teda chtěla spíš kecat moje maminka, ale nakonec zjistila, že si to stejně uděláme po svém :-) To bude v poho ;-)...my když jsme přišli k tchýni, že se budem brát, tak řekla jen....kdoví co bude za rok :-D :-D takže buď v klidu...jo a to na každým rohu slyšíme, že po svatbě následuje rozvod a tak různě. Taky zároveň opravujem domeček, ale tam se spíš štengrujem spolu..kdo bude mít jakou pulku když spolu nevydržíme ;-) :-D :-D Jinak si teda pěkně pokročila s přípravou :-) a co takhle nějaké fotečky? ;-) A ty chceš obřad raděj venku?
Odpovědět
Profilova fotka
jerry85: ahojda a Vítám :-) a také tě obdivuji , že máš tak pené nervíky :-) nikaa666: jo tak to slyšímm taky od každého, že se dřív rozejdem než bude vubec nějaká svatba a že se pak sežerem atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauvec nevěstinky :-) , taky moc díky za přivítání mezi vámi. My se bereme po 1,5 roce a žádost o ruku přišla na Štědrý den večer, kdy jsme si rozdali dárky a za chvilku přítel, že pro mě má ještě něco.. no já se divila, proč že to nebylo pod stromečkem a on, že to se pod stromeček nehodí...jelikož to ale bylo zabalené ve vánočním papíru, tak jsem vůbec netušila, ale až z toho vykoukla ta krabička, tak už mi to jasné bylo :-D nečekala jsem to ani náhodou a bylo to fakt krásný překvapení. Jinak kromě termínu, který jde miláček zítra zamluvit, místa a domluvené hostiny, kterou jsme domlouvali o víkendu, nemáme zatím nic. Holky, co budete mít na obědě za menu??? Klasiku nebo něco netradičního? Mně se opravdu nechce jít do vývaru a svíčkovky - navíc ani jedno z toho nejím ;-( Tak zatím jsme předběžně domluvení na kuře a nějaký zeleninový krém místo polívky a na závěr zmrzku - myslím, že lidi v létě budou chtít víc než cukroví. Jooo a díky za tip na vylepšení postavy podpatkama, jenže to v mým případě, bohužel, neklapne :-S Jsem vždycky toužila po vysokých podpatcích na svatbě, jenže ten můj brouček je jen o 8 cm vyšší než já, takže podpatky můžu mít tak max. 5 cm a né moc vysoký účes. Takže jsem i s botama na 162 cm a to teda není žádná výhra :-( Včera jsme začali sepisovat seznam hostů, no to je síla, některý lidi bych vůbec nejradši nezvala, jenže jsem byla na jejich svatbě, tak je to spíš povinnost než že bych z toho byla nadšená.
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: menu budeme mít kalsické....rolka s křenem, knedličková polívka a svaíčková :-) ňam...u nás to všichni mají rádi, takže nemám proč měnit tradice :-) ale každej kdo co rád...to je přece na vás ;-) S tou povinností pozvat všechny komu jsi byla na svatbě bych to nebrala tak striktně...taky tam nebudu mít bratránka, kterýmu jsme byli na svatbě, ale prostě se nemáme moc v lásce tak tu stranu rodiny zvát vůbec nebudu...o nic nejde..chci tam mít jen ty které mám ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79: u nás bude určo také svíčková a knedlíčková polévka, ale rolka s křenem asi bude nahrazena něčím jiným to nikdo nejíme a pak ještě chci dát knedlo vepři zelo pro ty co by opravdu svíčkovou nejedli. Hosty už jsme počítli minulej týden a míme 32 lidí na oběd a pak dorazí ještě 37 lidí takže docela hafooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to teda taky vyhrála klasika, rolka, knedlíčková polívka a svíčková. Jí to všichni, takže v pohodě. Je to taková tradice.. No a večer bude raut, kde bude kýta na grilu, saláty i jednohubky, takový mix moderního i českého pohostinství, tak si snad každý přijde na svý. :-) Včera jsem psala seznam svatebčanů a máme na hostinu přesně 30lidí a večer se připojí dalších 12. Jo holky, budete je zvát už na večeři/raut nebo až po něm? Třeba až v 8 večer??? Budeme mít obřad až ve 13:00, takže oběd bude kolem 15hod a večeře tak v 19... jak to máte časově vy? Já tady v tom dost tápu... dneska se má ozvat kněz, tak nám snad potvrdí obřad ve 13hod. Máme všechno na jednom místě, tak nechci začínat už dopoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky olky,tak my máme obřad na 11 bude to tak hodinku..pak 30 minut na přesun do restauračky..oběd bude na 1...budeme mět rolku s křenem,knedlíčková polívka,svíčková :-) já ji sice nemusím ale je to prostě klasika..jako dezert budeme krájet svatební dort..každej dostane klínek...Va 6-7 hodin bude raut kde budou kuřecí řízečky v lupínách pak v 3 obalu,salát,vepřová kýta rolády kuřecí i vepřové,pajíčka na tvrdo na půl s kaviárem a pěnou,nakládané hermelíny,a pak chci takové ty velké táci na kterých bude několik druhů šumky a sýra...a ještě tam budou samozdřejmě čokoládové fondy...takže spousta ovoce...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se ted vrátila z restaurace kde jsme byli domlouvat detaily a výzdobu a budeme mít klasickej oběd jak jsem psala to cca 13:30h a pak chci tak na 16:00 aby dorazili ty ostatní lidi a když jsme zjistili cenu všeho tak na ten raut nakonec pozvem jen někoho protože nám to jinak spočítal asi na 60000,- a to fakt nejsme blázni takže uvidíme, každopádně na oběd máme 32lidí. A ještě se muj skoromanžel rozhodl když jsme koukali na svatební tabule že chce oranžovou :-( že je výraznější a bude tam lépe ladit, takže jdu hledat oranžové doplnky.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a na ten raut jsme dohodli grilované maso, zeleninové a ovocné saláty a řízky, chlebíčky ne kvuli vedru co muže být.
Odpovědět
Profilova fotka
berenika:tak my máme v naší restauraci dnou cenu a toď 700-800kč na osobu...zahrnuje to hlavní jídlo, raut, nealko pití,přípitek bude šampoňské a alkohol si můžeme vzít svůj....
Odpovědět
Profilova fotka
jinak naše restaurace je klimatizovaná takže co se týká jídla tak se nebojím že by se něco pokazilo... jo a chlebíčky taky nebudeme mět...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: tak to mate super s tim pitim. V nasem hotelu je docela drahy spuntovny, da se prinest jen vino, takze se nam to vubec nevyplati. Ale melo by nas to vychazet 800-1000Kc i s pitim, tak uvidime kolik to bude realne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:no oni nám říkaly že tvrdý alkohol si můžeme donést... :-) nakoupíme v makru..
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: jeeee, bledá závist ]-( !!! Ježíš, to by se pařilo za vlastní :-D Takhle budeme muset dát láhev vodky a něčeho, co se pije nevíc a zbytek si budou muset asi kupovat na baru... :-( To bysme se nedoplatili..
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: jo tak to máte super to vám zavidim :-) takhle to mela kamarádka že mela svuj alkohol. Taky je to tam s chladkem v pohodě, ale budem i na zahrádce a tam bude asi horko takže prej bude vše na ledu tak jsem zvědavá :-) a objednala jsem melounovej koš :-) mnam :-) lutsousek: hm taky budu muset vysondovat co kdo pije abych vedela co mam dat a co ne na stul Jinak já koukám co maj kde všude ružového no a už jsem v tom za 1500,- :-(
Odpovědět
Profilova fotka
berernnika:no tak víno máme své a slivku jsme si teďka vypálily...a jinak ostatní věci nakoupím ve velkoskladě nebo v makru..
Odpovědět
Profilova fotka
lutsoušek:to jako že si svatebčani budou kupovat za své?? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: No nezbude nic jiného. Náš hotel není zrovna nejlevnější..hlavně co se pití týče. Takže se koupí láhve toho, co pije většina ze svatebčanů a takové ty "speciality" si koupí. Ale spíš se bude jednat jen o kamarády, kteří přijdou až večer...když se jim nebude líbit "naše nabídka". Nebudou nám nic dávat jako dary, tak mi to přijde normální, že se přijdou podívat a pobavit, nají se, napijí a co budou chtít navíc, tak si zaplatí... Jsme z 90% vinaři a zbytek jsou milovníci piva, Jägra, vodky, ginu a Berentzena :-) Takže to se nakoupí, dá do ledu a bude se to dokupovat... Ale zase to má i své výhody, můžeme regulovat množství alkoholu v krvi svatebčanů :-) Už teď máme rozpočet vyšší, než jsme si určili a 100tisíc mi přijde tak akorát...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?