Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo:k těm krabičkám nejni ta stužka co je na obrázku??
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo jsem na Bigoše mooc zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
stužka k tomu neni...pouze krabičky se prodávají zvlášť :-( já si samostatně koupila stužku tyrkysovou saténovou a čokoládově hnědou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pěkná sviňárna..ono je to hezké tak celé..já neudělám tak hezkou mašličku..no pak nafoť jak to vypadá a já se pak buď odhodlám nebe né..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes byla ještě v jednom salonu, ale byla jsem teda v šoku pani řikala jak jdu brzo že tam má ted jenom jarní kolekci a že klidně stačí měsíc před svatbou. Měla tam krásné doplnky hafo závoju a všeho, ale šaty nic moc zatím, ale zkoušela jsem jedny a mam je v albíčku a nelekně te se takhle mě naaranžovala celou pani. Šaty jsou hezké a lehounke , ten korzet byl pruhledny a vyšívaný a ta sukně celá jen z organzi, ale bála bych se že je někd trhnu. Jinak jsem čučela jak blázen na cenu maj tam nějakou akci a všechny šaty za 3500,- a k tomu zdarma šperky.
Odpovědět
Profilova fotka
tak tomu říkám cena :-o :-o :-o a teda nedovedu si představit, že bych šla měsíc dopředu pro šaty...ale myslím, že ti sluší jednodušší typ šatiček ;-) tohle je na těbe až moc dorotvské...teda podle mého ;-)
Odpovědět
ahojky Holky, tak já se přidávám k Vám vybrali jsme si taky toto datum :-)
Odpovědět
Koukám holky co všechno už řešíte. Přítel tvrdí, že je na všechno čas. Jediné co máme tak jsme si k vánocům koupili snubní prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
barunkasol:ahojky Barčo,vítám tě mezi náma...no jo spousta věcí už máme ale prstýnky teda ještě ne...
Odpovědět
Profilova fotka
barunkasol: Ahoj Baru, taky tě vítám :-) berennika: Paní tě naaranžovala moc pěkně :-) Ta cena je neuvěřitelná, fakt čučím! :-o Ale jak říká nikka, zdá se mi to na tebe až moc zdobené...líbí se mi na tobě ten typ 19. Já objednala dva dny zpátky čeleku do vlasů, figurku na dort a polštářek pod prstýnky, tak už to netrpělivě očekávám :-D Mělo by to přijít už dneska....a už máme konečně zamluveného DJ. Bude hrát od obřadu do půlnoci a chce i s ozvučením a osvětlením 6800...což je teda dost :-( A pak můžem dokupovat další hodiny hraní...
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo vítej :-) ono na všechno čas je i není....já raděj všechno dělám s předstihem, teda krom práce :-D :-D tu dělám na poslední chvilki, ale jelikož ještě opravujem ( skoro stavíme od znova ) domeček, tak si to postupně všechno zajišťuju aby toho naráz potom nebylo moc :-) lutsousek: to bude asi normální cena, to se neděs.....nám si vezme hudba taky 800 na hodinu
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Jo? Tak to jsem hned klidnější..nám měl totiž původně hrát profi DJ, který je "dobrý" kamarád přítele. Ale minulý týden mu to zrušil se slovy, že už ho ty svatby se...ou a ať si najdeme někoho jiného. Že bude hrát jen diskotéky a že teda by na naši svatbu přišel jako host i se ženou... :-( Tak jsem sehnala jiného, co vlastní přímo agenturu s hudbou.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je od něho teda jako sprostý, myslím, že když by ty svatby už nechtěl dělatm tak vás klidně mohl vložit jako poslední vyjímku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:no my jssme na tom podobně..budeme mět 5 členou skupinu a chcou 300 euro..Budou hrát od asi 4 do "kedy sa luďja bavja :-o "tak uvidíme...snad nám nějak nevyskočí kurz...
Odpovědět
Profilova fotka
No taky bych normálně očekávala, že kamarádovi udělá vyjímku.. Ale co už :-) renulem: 300 euro od 4 je taky docela dost..A já se málem hroutila, když mi napsal, kolik chce... Je dobrý vědět, že je to fakt normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:jj je te normální taxa..prostě když chceš pořádnou hudbu tak za ni musíš zaplatit...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já musím ještě Dj nějákého sehnat :-( vubec nevím ale písně máme na obřad na muj nástup U2-With or Without You( http://www.youtube.com/watch?v=Kw88cX...) a na prstýnky Sarah Brightman - Deliver Me (http://www.youtube.com/watch?v=JoOTl-...) a na gratulace Somewhwew Over The Rainbow( http://www.youtube.com/watch?v=moqxdi...)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: Israel Kamakawiwo´ole..to je nádhera :-) Vážně krásná písnička!
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo mě ještě na ten nástup napadla Vangelis - Chariots of Fire (http://www.youtube.com/watch?v=TYJzcU...) a nebo ji dát na to jak nám budou všichni přát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám celé DC od Vangelise a má tam spoustu krásných skladeb! Ach jo, těch krásných písniček je tolik, že se člověk nemůže rozhodnout. Vždycky nějaké už "definitivně" vybereme a pak stejně najdem nějakou jinou a začíná to znova :-D Ale ten náš DJ chce poslat skladby, které chceme na obřad, aby je mohl sehnat a dát na CD... tak už to musíme konečně vymyslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chystáte se některá na svatební veletrhy? My máme v březnu dva v Brně a přemýšlíme, že pojedem i v únoru do Prahy do Diplomatu. Nevíte, jaký to tam je? Jestli to má vůbec cenu...
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych jla do toho diplomatu máme to kousek , ale vubec nevim ani kdy to tam je. Každopádně mi ted řikala známá že na ukrajině maj nádherné šaty a za krásnou cenu že tam si je nevěsty kupují , tak přemejšlim jestli tam sní nepojedu se podívat a nějaké koupit protože furt nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
V tom Diplomatu je to 12.-14.2. A jestli máš tu možnost tam jet, tak neváhej. Aspoň si uděláš výlet a věřím, že tam mají krásný šatky za pusu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já právě nevim jak to takhle chodí na těch veletrhách jestli je to třeba jen pro salony a nebo jestli se tam dá i takhle něco koupit a nebo jestli je to jen na koukání.
Odpovědět
Profilova fotka
Já to teď myslela s tou Ukrajinou na ty šatičky. Jinak jsem taky ještě nebyla nikdy na veletrhu a nevím. Ale pro veřejnost je to určitě a asi se tam dají i ty věci nakoupit..aspoň tak nějak jsem to pochopila z těch jejich stránek...Diplomatu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo taaak :-) no to určitě čikala právě že je tam maj levně protože je tam všichni kupujou tak uvidím :-) když mě veme sebou tak pojedu :-) mam dát 7000 za pujčení a nebo si je koupit :-) no jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: chystáme se teď v lednu do Pardubek a asi se pujdu mrknout i tady v Brně a do Futura :-), původnš jsem se chtěla na veletrzích věnovat prstýnkům, ale když už je máme, tak se tam pojedu jen kochat :-) a třeba dokoupím nějaké doplňky... S tou ukrajinou je to dobrý nápad a když je ta možnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo...kdy je to v tom FUTURU?
Odpovědět
Profilova fotka
27. a 28. února
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:Dík za informaci...taky se tam pojedem asi podívat..Prosím tě mám dotaz...jak širokou stuhu budeš používat na ty krabičky???Já přemýšlím jestli 4cm nebo stačí 2??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?