Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
Máme to už fakt za pár..Tak kdybych se sem už nedostala, tak vám (i sobě) přeju, aby vše vyšlo podle představ :-) a doufám že sem všechny brzo dáme fotečky...Tak hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já jsem právě přivezla šatky..juchuchu...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: mas s. patrik, nepletu se?
Odpovědět
Profilova fotka
jj...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já jdu teď spát. Umyla jsem všechna okna a s kamarádkou jsme dodělávaly košíčky na výslužky a balily jsme tombolu. Zítra musím ještě vyrobit krabičku na přáníčka, sehnat podprdu pod popůlní. Snad to všechno stihnu. Už je to nějak blízko, vlastně už zítra. Všem nám :-) přeji krásné počasí, příjemnou atmosféru a ať vše vyjde tak, jak jsme si vysnily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme včera vyzvedli dort, cukroví a koláčky a vezli to na hotel a asi do 10 večer jsme s mamčou balily výslužky. Uf, uf, ale máme to hotové. Dneska jdu ještě zkusit šatky...vstávala jsem v okolo 5té, nějak nervíky pracujou,.. :-S Jsem zvědavá, jak se vyspím na den D. Ať vám to všem vyjde podle vašich představ, nevěstinky! ;-) A užijte si, pokud možno, svůj poslední svobodný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem zítřejším nevěstám přeji hodně štěstí do manželství :-) Krásné počasí a všechno přichystané už máme, takže si to krááásně užijme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak ať nám to všem zítra vyjde tak, jak jsme si to naplánovaly!!! A každé maličkosti, která nebude přesně dle představ, ať se jen zasmějeme a celý den si užijeme na 100% !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěstinky, dnešek ať je pro vás jedním z nejkrásnějších dnů ve vašem životě!!! ;-) Počasí máme více než krásný, tak věřím, že to bude super! Hodně štěstí všem!!! ;-)
Odpovědět
Zdravím všechny dnešní nevěsty, ikdyž znám odtud jen Leničku ... Přeji vám v dnešní den mnoho štěstíčka a ať vše vyjde dle vašich představ. Těším se na fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Novomanželky, tak jak vše u vás proběhlo??? U nás vše v pořádku bylo to nádhrné ale krátké :-) ve svatebních šatech jsem vydržela až do veřera a ještě že nejsou pujčené protože jsou uplně černé a mam ušlaplou vlečku :-) ale jinak nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: gratuluju! u nás taky nádhera, vše perfektní, moc jsme si to oba užili včetně svatební noci ;-) a v šatech jsem tancovala až do půl čtvrté ráno a jsou taky pěkně zaneřáděné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Všem veeeeeelká gratulace :-) vidím, že se nám zadařilo a vše proběhlo podle plánů. Já měla úžasný den, hned bych si to zopakovala. Šatky mě děsně překvapili, na to jak jsem se v nich válela při focení v trávě, lezla na posed a na balíky slámy, tak byli luxusně nezašpiněné....jen zespod jak jsem zametala ten parket, tak trochu zašpiněné. Vydržela jsem v nich až do rána a klidně bych v nich chodila ještě dneska :-D :-D Holky, všem vám přeji krásné manželství a ať vás v něm provází láska a štestí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj novomanželky :-) moooooooc gratuluji!!!!!!! Viděla jsem od některých pár foteček a musím uznat, že jste byly všechny hrozný kočky!!! Je vidět, že jste z Beremka :-D :-D :-D Teda, ale tak rychle ten den utekl... já jsem pro zavedení minimálně dvou denních svateb! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj paní (holky už se nesluší) :-) moje šatky vypadají teda šíleně, co se špíny týče, ale mám spousty fotek s dětma i zvířátkama a to za to stálo :-D celej den se povedl, až na pár drobných škobrtnutí, ale nic tragickýho a těch hezkých věcí bylo víc.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co novomanželky která byla unesena??? Já nechtěla a nakonec jsem byla a ženich ač jsem se bála , že to nezjistí to zjistil hned a hned i věděl kam jet :-) takže to trvalo chvilku, že nikdo ani nebyl naštvanej a bylo to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Tak jsme se dnes vrátili z první kraťoučké "svatební" cesty. V neděli jsme hned odjeli na chaloupku s mojí svědkyní a její rodinkou (přítelem a dvěma dětičkami). Svatba byla opravdu nádherná x-) Ale málem nebyla. V pátek v půl 10 večer už měl jet Radíš ke svojí mamce, tak si ode mě chtěl vzít občanku (abych nemusela do obřadky). Ale občanka nikde :-( Tak jsem hledala, hledala, pak už jsme hledali celá rodina, dokonce přišla pomáhat i kamarádka (svědkyně). V 1 ráno občanka stále nikde nebyla ;-( Tak jsme objížděli policii, jestli ji někdo náhodou nenašel. Žádný nalezený OP nikde neměli. V autě už jsem brečela. Bez OP by nás neoddali. Už jsem viděla, jak je všechno v háji, jak jsme vyhodili plno peněz, plno příprav a svatba vůbec nebude Vrátili jsme se domů, ani tam nic nenašli. Seděli jsme všichni zhroucení v kuchyni a přemýšleli, jak budeme všem volat, aby vůbec nejezdili... Pak jsem si uvědomila, jak mi Tadeášek ve čtvrtek nebo v pátek vyházel celou tašku, peněženku a mydlil řidičákem o zem... tak jsem začla rozebírat kuchyňskou linku. Moje občanka byla schovaná pod ní. Holky, ani si nedokážete představit, jak moc se mi (vlastně nám všem) ulevilo. 4,5hodin jsme ji hledali, nemohli ji najít a nakonec zjistíme, že mi ji schoval můj milovaný chlapeček. Teď už se tomu smějeme, ale ty hodiny, co jsme ji hledali, byly opravdu hrozně dlouhé a šílené. Svatbu nám málem překazil ani ne roční chlapeček... ale naštěstí to všechno dobře dopadlo. Ve dvě ráno Radim opravdu odjel spát k mámě a v sobotu jsme měli úžasnou svatbu x-) Jinak všem vám samozřejmě moooc gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda,tak to je hezký příběh.hlavně že vše dobře dopadlo.já bych teda byla úplně zhroucená.a když si to tak napsala,tak budu muset před tím našem raubířem schovat kabelku :-D :-D jinak gratuluji a hodně štěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: tak u nás to bylo naopak :-) kluci mi unesli ženicha :-D :-D :-D Naštěstí to nebylo daleko, tak jsme si s holkama daly na kuráž panáka a došla jsem si pro něj pěšky :-) lenickasru: tak to je šílenej příběh! :-o Hlavně, že jste tu občanku našli a svatba se vydařila!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79: Jo muj ženich byl taky pěkně smutnej, že ho nikdo neunesl a tak ho kámoš vzal aspon na záda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenickasru: Leni, teda takový nervy bych nedala.... naštěstí to dopadlo dobře! :-) Fuj... Já teda unesená byla.. švagr kvůli tomu nepil až do večera. Já o ničem nevěděla, a když mě s bráchou unášeli, tak jsem se málem rozbrečela, že nechci :-D :-D přiběhla moje mamka celá vyděšená, co se mi stalo. Ale nakonec jsem s nima odjela. No a ženicha zabavoval jeho svědek na kulečníku, jenže si toho okamžitě všiml, že tam nejsem a nechal se instinktivně zavést přímo do správné hospody. Takže nám číšník nestihl donést ani pití :-D Ale bylo to fajn, připili jsme si všichni dohromady i s tím číšníkem a za chvilku jsme byli zpátky na svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já unesená nebyla. U nás by to ani moc nešlo, měli jsme tam malého. A já jsem i všem dopředu říkala, že unášet nechci, tak se toho všichni naštěstí drželi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy teda kloubouk dolů byly jste všechny nádheré, moc Vám to slušelo!! Hodně štěstíčka v novém manželském životě. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, týdení manželky, jaké to je? Já teda změny nepociťuji a na nové jméno ještě neslyším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás také žádné změny. A stále se představuji starým příjmením... bude to trvat, než si zvyknu na nové =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky:-) tak jak se vede? Za chvilku to budeme mít už měsíc po 8-) u nás únos teda proběhl...ještě před krájením dortu a prvním tancem :-D to nějak nikdo nečekal a ani ženich :-D Sice byl chvilku naštvanej, ale pak taky uznal, že to byla nejlepší varianta a už nemusel po zbytek večera hlídat, zda mu někdo neunesl ženu :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Ahoj vdané paní, za měsíc budeme rok po svatbě :-). Jak se cítíte a jak jste spokojené? Jsem strašně zvědavá, tak doufám že se ozvete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já bych se hned vdávala znova :-) teprve před měsícem jsem se dokopala uklidit svatební šaty do vaku a vycucnout je , jinak do té doby na mě vypadávali vždy ze skříně. Plánujeme s manželem miminko , ale jinak je vše při starém. Máte někdo nějaké nápady jak oslavit 1 výročí, nebo co za dáreček???
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se šatama ještě horší, ještě jsem je nedala ani vyčistit a to jsem je chtěla prodávat... :-) Znova bych se taky vdávala a kldině za stejnýho chlapa :-D Výročí bych oslavlit chtěla, jen tápu, protože se bojím že můj chlap to bude ignorovat a mě to bude líto... On prostě tyhle věci neřeší...Mám v mrazáku ještě nějaké koláčky a chtěla jsem nechat udělat dort (měla jsem schované figurky (marcipán)) a tak jsem to viděla spíš na nějakou véču. Ale úplně nejvíc by se mi líbilo, sezvat kamarády a udělat party na naší oslavu. Ale to je z říše snů.... :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mladé paní :-) Já se pořád kochám fotkama a vzpomínám, jak to bylo krásný :-) Škoda, že se nedá udělat malá svatba na každé výročí. :-D Jinak jsme měli v plánu v zimě ještě svatební cestu do exotiky, ale od listopadu čekáme miminko, takže z toho sešlo a bavím se kupováním výbavičky a chystáním x-) Tím pádem i oslava výročí proběhne komorně, TP mám 30.7. V mrazáku máme schované vrchní patro svatebního dortu, tak si dáme do nosu a asi půjdeme jen někam na véču. :-) Nad dárečkem jsem taky už přemýšlela, ale nic pořádnýho mě nenapadlo... takže se ráda inspiruju!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?