Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: hmmm tak to je super taky bych jednu brala :-) Já muset jít v podpadkách tak to bych zachvilku umřela na nohy nejen že na mou širokou nohu je to problém sehnat botky , ale hlavně i kvuli terenu ono jít po cestě s šutrama v lodičkách nic moc :-) Dneska po obídku jdu na šatičky takže večer očekávejte fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé..tak si to užij a už se mooc těším na fotky...a hodně štěstí aby jsi něco vybrala...
Odpovědět
Profilova fotka
mě zase dneska došel další balík :-D to nám to hezky holky jde...že :-) Reni závidím ti to vybírání šatiček, to mě na tom bavilo nejvíc...zkoušet si ty nejrůznější šatky
Odpovědět
Profilova fotka
berenika:no kde jsi já tu už čekáám na fotečky a furt nic.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvam se ale až ted jsem se dostala k netu :-) doufam že mi poradíte zkoušela jsem asi 6 tery šaty a tady jsou 3 nej a ted jsem zvědavá na váš názor :-) jinak ty první jsou šampaň jinak ostatní bílé ale myslím že to ani nejni vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berenika: mě osobně se z těch tří líbí ty druhé :-)..ty řetí se mi za zdají, že tě docela rozšiřují....ale možná je to jen úhlem nafocení....líp ti sluší šatky bez ramínek :-), takže ty první bych asi nebrala ale asi nejvíc se mi na tobě líbí ty z první várky fotek na pozicích 19,20,21 :-), ale zase jsou focené z dálky, tak nemůžu posoudit detail.....dělají hezkou postavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika:tak nikčo tak já bych šla do šatů co jsou na pizici 25...a myslím si stejně jak nikaa že ti sluší šaty bez ramínek...ale nejdůležitější je pocit jaký máš a jak se v nich cítíš..já jsem podle vás měla brát ty bílé s tím bohatým zdobením ale já jsem se líp cítila v těch jednodušších šampaň...a které se ti teďka líbí nejvíc...
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: a které jsou tvoje nej?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak moje nej jsou 19, 20, 21 ale včera se mi moc líbili ty za krk, ale pravě to za ten krk se mi na nich nelíbilo , ale jinak jsou nadherne tak nevim :-( ještě mě čeká jeden salon
Odpovědět
Ahojky, celkem Vám všem závidím, že už jste v přípravách tak daleko. My jsme zatím vyřešili jen datum 3.7.2010, ani místo ještě nemáme dořešené :-( Tak snad to nějak zvládneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: Cannon in D máme taky, je to nádhera :-) nika666: no děkuju, budu ty podpatky trénovat doma a doufat, že mi neupadnou nohy :-D berennika: ty šatky 19,20,21 ti moc sluší, ale líbí se mi i č.2. Ale přidávám se k holkám, bez ramínek ti sluší víc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek a máš ještě nějaké hezké skladby podobné cannon in D?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Takže jsem se rozhodla že ještě navštívim jeden salon a to hned v pondělí protože nechci aby bylo pak pozdě :-) a uvidíme jestli ani tam nic tak jsem jednoznačně zamilovaná do 19,20,21 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hurááá máme prstýnky :-) :-) a oznamko se taky tvoří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: tak to gratuluju!!! My už máme prstýnky vybrané, stačí objednat, ale oznamko ne a ne vybrat :-( Dívala jsem se na fotky a vybrali jste moc dobře! :-) Jo a máme doma mopsíka, slečnu Miu, tak už ji taky vybírám šatečky :-D renulem: no tak nějak jsme se shodli ve skladbách... Přichod hotů, ženicha-Cannon in D (Pachebel), Já pochod-You raise me up, instrumentální verze (Josh Grohan), Prsýnky- Ave Maria, nezpívaná a Gratulace-One more reason to Celebrate (Weddding song).
Odpovědět
Profilova fotka
holky jaký význam mají ty mandličky??já to nějak nechápu ..a jaké mandličky se tam dávají a proč??
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jeee máte mopsíka....my měli dva, teda děda ;-) a byli přesně jako na fotce :-) v tom oznamku budeme mít jen malou drobnou změnu v grafice ale jinak se mi snad podaří ho vyrobit uplně stejně :-)....řeknu ti ž eto byl ale boj, my jsme pořád vybírali a vybírali a ne a ne se taky rozhodnout, ale uvidíš, že tě pak náhodou nějaké praští do nosu ;-) Holky, já si budu muset ty vaše skladbičky poslechnout :-) vůbec nevím o čem mluvíte :-D ...jen vím, že chci aby mi tam hrály od Svobody - Jště že tě lásko mám....to je moje oblíbená, vždycky ji ořvu :-D :-D ( a to ještě moje babička umřela ve stejnej den jako Svoboda, tak mi to tak nějak i připomíná ji ) renulem: mandliček se dává 5 a každá představuje něco jiného: Mandle v lichém počtu tří, pěti, sedmi nebo devíti se dávají jako důkaz štěstí a blaženosti. Tradičně se používá pět mandlí, z nichž každá má svůj význam – zdraví, bohatství, dlouhý život, hojnost a štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo a to se dává jako domů nebo to budeš dávat už na svatební tabuli??ve svatební den??nebo je něka m naskládáš a kdo bude chtít si veme???a ty mandle koupáš nebo si je upražíš doma??a odkud máš ty krabičky a kolik víjde jedna??
Odpovědět
Profilova fotka
Mandličky budeme mít taky, asi to dám v pytlíčku se jmenovkou a budou na stole... dvě mouchy jednou ranou :-))) jmenovky i dáreček svatebčanům . Možná k tomu přidáme ještě čokoládky. ;-) Nika: Jee, tak ty si budes ty oznamka i rovnou delat? To je super... ja bych na to potrebovala grafcky program do pc, ale kupovat si ho jen kvuli oznameni nema cenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: mandličky mám objednané z netu a budu je dávat do krabiček každýmu na stůl zárověň se jmenovkou :-)....takže jak už je tu psáno dvě mouchy jednou ranou ;-) lutsousek: jj budu si je tvořit sama, krom toho tisku..to nam vytiskne bratránek ( dělá v tiskárně ) a grafiku nám dělá taťka ( ten se grafikou živí )....já si koupím mašle, rožky a hnědý papír, bude asi potřeba nějaký tvrdší a pujdu do toho....sand to bude nějak vypadat :-d jo a ještě jsem včera viděla takovou fintu na provázání té stuhy s papírem, tak to možná zkusím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nika: Tak to to máte perfektně zařízené!! Já mám svědkyni designerku, tak ji zkusím zapřáhnout :-D Tiskaře má kamaráda taťka, tak to snad taky dáme nějak do kupy. My totiž když už najdeme nějaký pěkný, tak nám na něm něco vadí, třeba maličkost, ale vadí :-) Tak snad nám to taky vyjde, jako vám! Jo a koupila jsem si bižu na svatbu, tak se můžete mrknout do alba :-) A dala jsem tam i to naše psí mimino :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: já bych vždycky nejraděj skloubila tak tři dohromady, takže to jsem dala za úkol taťkovi, ať to nějak vymyslí :-D :-D jsem zvědavá jaké to bude až to bude....určo ale to taky nějak zvládnete a budete mít vše podle představ ;-) Bižu máš krásnou :-) a bude k tomu ještě něco na krk? No a pejsan je boží :-) my máme kocoura, ale ještě přemejšlím, jestli ho vezmem ssebou na obřad :-D on by chtěl být furt u mě a to se asi nepodaří :-D, ale zase je mi ho líto nechat doma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak se koukám, že si mi vyfoukla fotografku :-D :-D jsem ještě zapomněla napsat :-D...já ji chtěla a ona že už má obsazeno :-D to je náhodička
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak to je dobrý s tou fotografkou!! Ale čistě mezi námi, Simča je vážně nejlepší ;-) Já ji zamlouvala už v červenci nebo srpnu a psala, že máme štěstí, že je ještě volná :-) Na krk právě mám taky, ale už se mi to nechtělo fotit, ale ještě nevím, jestli si to vůbec vezmu. Náušnice, náramek jsou jisté, ale ještě chci čelenku do vlasů, tak aby toho nebylo moc :-) No pejsan s náma jde. Má ho na starost moje mamka :-D Budeme mít na svatbě celkem tři psy- mopse, pudla a čivavu :-D :-D Naštěstí mají v tom našem hotelu psy moc rádi...
Odpovědět
Profilova fotka
já taky zamlouvala fotografa v létě a měl jen jeden volnej termín tak jsme ho rezervovaly a vše zamluvili na ten termín... kolik vás holky bude stát fotograf??
Odpovědět
Profilova fotka
No tak nás stojí focení připrav,obřadu, skupinek, portrétů a hostiny 8500. Je to nějaký balíček "standart" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nás celej den 7000, taky nějakej balíček :-D Ono s těma fotografama to není jen tak...nám bude ale ještě fotit kamarádka, která do má jako koníček, tak uvidíme které fotky budou lepší :-D Já se hrozně nerada fotím a neumím se tvářit na fotkách, potřebuju nějakou příjemnou ženskou a tak toho na výběr moc nebylo :-( a taky nechci za fotky vypláznout 20 000. Na naši fotografku jsem slyšela hodně negativního, ale co jsem v reálu viděla a slyšela od jiných, tak to je trochu jinak. No necháme se překvapit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je ještě OK my dáme za Bigoša 12 000,-ale je to nej z nej tak snad budu spokojená...
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo už ti přišly ty krabičky na mandličky??jak je ta stuha kolem té krabičky??to si tam musíš sama uvázat nebo už tam je???Mohla by jsi je nafotit jak vypadají v realu??uvažujem o těch krémových..otázka je jestli jsou ak hezké i ve skutečnosti jako na obrázku...
Odpovědět
Profilova fotka
Reni čekám je každým dnem :-) stužku jsem si koupila zvlášť, protože ke krabičkám neni...jakmile dorazí, tak udělám foto a dám do albíčka. Písnu sem jak to vipadá v realu...jsem taky hrozně zvědavá 8-) A s Bigošem určo budeš spokojená, slyšela jsem je samou chválu. Já chtěla uplně původně Vokurky ( byla jsem se u něj nechat fotit před rokem ), ale nechci za to dát tolik peněz a Anna mě přijde hrozně sympatická, takže s ní určo nebudu mít problém se tvářit na fotkách přirozeně...ono totiž ať je fotograf jakkoliv dobrej, když se tváříš jak kakabus, tak je to naprd :-D :-D se mno je to děsně těžký:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?