Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: s těma prstýnkama to mám stejné....když jsme se byli koukat po snubácích, tak jsme se moc neshodli :-( měco však najdem, vždyť máme ještě pul roku :-D :-D jerry: ahojek...myslím že začínáš akorát ;-), my už máme většinu zařízenou...krom prstýnků, dortu, koláčů a kytek...o výzdobu se starám sama, tak pomalinku nakupuji na netu a ve městě co se kde líbí.....pracuji na novinách a na vývazcích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jerry:ahojky...vítám tě tu...tak se náš termín začín rozrůstat... :-) no tak my máme taky spousta věcí už zamluvených,zařízených a zaplacených...chybí nám asi to stejný co nikči..prstýnky,květiny dort...koláčky a cukroví už máme...vízdobu taky pomalu okoukávám a už začnu obědnávat...vývazky si koupím v salonu kde budu brát šaty... jinak v pondělí jedu s malým na plavání tak se stavím v salonu a zaplatím zálohu na šaty...snad to bude už naposled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jerry85: Vítej mezi náma :-) já také myslím že to bude akorád já už mam věci na vyzdobu a v šatech si nejsem ještě jistá a termín nám potvrděj až v unoru, tak jsem zvědavá :-) a kdepak to budete mít???
Odpovědět
Profilova fotka
berennika?ty ještě nemáš zamluvené šatky??já myslela že jo...
Odpovědět
Ahojky holky, také se přidávám. Náš termín je také 3.7.2010. Můžu se přidat?
Odpovědět
Ahoj, tak já zatím jen doufám, že nám vyjde termín 3.7. , ale jak koukám, hned v tejdnu se půjdem poptat, jestli maj volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
niky: ty botky, co máš jsou moc krásný, já bych chtěla něco obdobnýho, ale napůl zavřený...nevím, jestli na mou tlapu vůbec něco seženu :-D a na kolik tě ty botky vyšly? a z jaké stránky sis to objednávala, nebo kde jsi je sehnala? a ty šatičky, který sis zkoušela, jsou přenádherný...i ty favoritky č. 2 já jdu zkoušet na konci ledna, tak uvidím...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky..tak se pěkně rozrůstáme..paráda... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iwetta ty botky se dají koupit na těchto stránkách... http://www.mimibazar.org/bazar.php?al...
Odpovědět
Profilova fotka
já je taky chtěla ale v bílé ale jelikož mám šaty šampaň tak ta bílá by byla rušivá a vé šampaň se mi moc nelíbí... jo a myslím si že by jsi si měla první vybrat šaty protože nevíš jakou budeš mít barvu a pak by se Ti botky nemuseli hodit...
Odpovědět
Profilova fotka
holky..když budu mět šampaň šaty tak asi budu muset mět hnědé punčochy že??bílé asi né že??
Odpovědět
Profilova fotka
joudie a hrosatko1 : Vítám vás :-) renulem: nene ještě je nemam zamluvené jsem do jedněch zamilovaná, ale ve štvrtek jdu do dalšího salonu a pak ještě do dvou :-) A myslím že je jedno jaké budeš mít punčochy já si asi nevemu žádné a když tak tělové lesklé, ale spíš ne protože jestli bude horko tak se neci zapotit :-) hned
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojek všem novým tvářím :-) iwetta: jak píše renulem s těma botkama,ale mě se podařilo je sehnat tady na bazárku za 1000,- a viděla jsem i s uzavřenou špicou stejný typ.....co je to tlapa :-D :-D já mám 41 a je to boj ;-) renulem s těma punčochama asi bílé ne...chce to nějaké tělovky, ale počkej, třeba bude vedro a budou punčochy passe :-D...já budu mít asi určo tělovky (když budu nějaké mít) a to jen na obřad pokud bude hic
Odpovědět
Profilova fotka
holky já myslela že punčochy budu mět určo...na druhou stranu je fakt že když by bylo horko tak je to lepší bez nich..ale to zase budete mět podvazek na holé noze??
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska se zastavím zamluvit ty šatky..přemýšlím že je ještě hodím na sebe a udělám ještě pořádné fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
však proč ne podvazek na holé nožce ;-) myslím, že to vadit ničemu nebude... Ty šatky by sis určo nejraděj odnesla už domů že? Já to tak teda aspoň mám, nejraděj bych je nedala z ruky už :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:ořesně tak...nejradši bych si je už vzala...ale před náma ty šaty bude mět ještě strašná spousta nevěst...to je na nic že??
Odpovědět
Profilova fotka
zahlídla jsem teď ty moje šatky na fotkách na jedné nevěstě jak si je zkoušela....a uplně se zastesklo a normálně bych je vůbec nikomu nepujčila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem taky zpátky doma po všech těch oslavách :-) A připojuji se s přáním- Šťastný nový rok :-) Holky, jak to máte s hudbou na obřad? Budeme si dělat vlastní CD a nevíme, kolik těch písniček je vlastně potřeba...kromě té, kdy půjdu já s taťkou. renulem: já punčochy mít taky asi nebudu, bude teplo... mám právě taky šampaň šaty a hnědé punčochy nechci. Podvazek stačí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: budeme mít živou hudbu při obřadu...shodou okolností nám budou hrát i na hostině...tak doufám, že nám dají na výběr a řeknou co se na co hodí...v těch písničkách na obřad také trochu tápu :-D
Odpovědět
Ahojky holky, děkuji moc za přivítání. Koukám, že se tady řeší všechno možné. Já se přiznávám, že jsem šatky ještě neřešila. Akorát jsem si zjistila, kde jsou všechny možné půjčovny tady v okolí. Nějak na to teď nemám čas, protože dělám 1. února poslední státnici a nějak se na ty příjemné starosti nedokážu soustředit. Ale možná, že až si budu chtít dát pauzu od práce a učení, tak ještě v lednu vyrazím. Jinak vy všechny už máte šatky zařízené? Jinak co se týče těch punčoch, tak bych klidně šla bez nich, ale možná bych měla strach, jestli bych neměla odřené nohy z bot, ale to záleží na tom, jaké si vyberu a s velikostí 41 toho asi moc nebude. Všechny zdravím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak mám zamluvené ty šaty...jupííííííííí.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
renulem.....to je super :-) a zkoušela sis je ještě? Nebo si odolala? :-D :-D joudie: s tou velikostí boty to máme stejné, ale naštěstí botky jsem měla jako vůbec první věc na svatbu :-) tak to mám za sebou....Držím palečky při učení, taky jsem si tím prošla...jen v létě a to bylo fakt maso se donutit učit :-D Jakou školu děláš? Jinak holky dneska se mi zdál strašný sen, že už jsme stály před zámkem a já najednou zjistila, že nemám na sobě šaty co bych chtěla, ani boty...učesaná a namalovaná nejsem, nemám nic na prstýnky a paní matrikářka poslala všechny kamarády kluky aby odjeli už na hostinu :-(...jediné co bylo pozitivní....že to ženichovi moooc slušelo :-D :-D Byla to úleva, že jsem se probudila a byl to jen sen...už z toho asi magořím. To bude tím, že jsem večer v postely ještě začla zkoušet tvořit vývazky :-D :-D docela to šlo a mám asi tak 8 variant :-D, tak se musím rozhodnout pro některé...nebo myslíte že nemusí být všechny uplně stejné?
Odpovědět
Profilova fotka
nakaa:no neskoušela ale dalo mi to mooc přemlouvání...ale šlo o to že byl můj v autě s malým tak jsem nechtěla aby tam čekaly mooc dlouho...když jsem přišla do auta tak jsem dostala sprda páč malý děšně řval...takže ještě že jsem neskoušela páč by to bylo ještě na minimálně půl hodiny...
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo tk to byl děsnej sen...chuděro..mě se taky dneska zdálo o takových šílenostech ale bylo to jinak...zdálo se mi že mě můj podvádí..no děs...
Odpovědět
Profilova fotka
reni no to musel bejt hroznej sen....:-( raděj nebudem myslet na takový věci ;-) já jsem teď v očekávání příchodu asi 4 balíčků se serepetičkama a se závojem...neskutečně se na něj těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renulem: gratuluji k šatičkám!!! :-) jodie: taky mám před státnicema, takže sedím u učení :-( A s botama mám taky problém, potřebuju vysoký podpatek 10cm k šatům... abych je nemusela zkracovat a daly se potom líp prodat. Mají být na výšku 165cm..já mám 166 a stejně potřebuju vysoký podpatky! :-( A to normálně podpatky nenosím... bude to zlý sen. A navíc, nikde nemůžu žádný sehnat a přes net se bojím objednávat, protože mám velikost 36/37 a co bota, to potřebuju jiný číslo... Zjišťovala jsem tu hudbu a má být vybráno 5 skladeb... těch hlavních- příchod svatebčanů/ženicha, příchod nevěsty, prstýnky, podpisy, gratulace....A ještě může být nějaká instrumentální při řeči oddávajícího.Tak to nevím, kde seženu a hlavně vyberu tolik skladeb. Chtěli bychom kombinaci klasiky a moderních písniček, ale nastávající je ve výběru laksní a nechává to na mně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nám budou hrát u obřadu tihle: http://www.aristoquartet.cz/index.html a repertoár nechám na nich kromě jedné skladby na který trvám...a to PACHELBEL-CANON IN D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: to tě obdivuju s těma podpatkama, ale když v těch botičkách potom budeš občas chodit doma, tak si zvykneš taky ;-)...já naštěstí jsem zvyklá na podpadky a ty botky co budu mít, jsou pohodlné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky k té rezervaci těch šatů jsem dostala podprsenku...piere cardin..je moc hezká...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?