Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojk yholky,jdu za vma kuknout... :-) tak jak jsou přípravy na den D??já už snad vše koupila...Šatky nakonec vítězí ty první...No koukala jsem na netu na dlouhodobou předpověď a hlásí déšť tak to bude snad jen předpověď a nakonec bude krásně...a co vy??už máte hotovo???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už mám vše krom šatu furt nějak nevychází čas pro ně jet ale mam vybráno přímo z katalogu 8 kousků takže pak jen vyzkoušet a je to :-) 18.6. jdu na zkoušku ušesu a chtěla jsem rozpuštěné jen na točené s korunkou, ale pak jsem viděla v tom katalogu jeden užasnej učes a dotoho jsem se zamilovala takže bude vyčesano s korunkou, pak dam fotečky Rozlučka dopadla supeeeeer , ale ještě budou 2 menší s holkama co nemohli kvuli hlidani.
Odpovědět
Profilova fotka
počasíčko snad vyjde....v červnu se to vyprší ;-) jinak holt ty moje přípravy venkovního obřadu jsou zbytečné :-( Ještě musím někde splašit deštník pro nás :-) Reni, ty vaše jsou úžasné. Ty máš koupené?
Odpovědět
Profilova fotka
NIKČO TO JSEM SEHNALA NA BYZERU TU NA BEREMKU...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem zase něco prošvihla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale jen doufejme, že nebudou potřeba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
NIKČO TAKY DOUFÁM ŽE ZŮSTANOU DOMA...
Odpovědět
Profilova fotka
holky... neděste s tím počasím! :-S Já chci mít obřad venku na louce... ach jo! Teď jsem se dočetla na tn.cz: Období od 1. do 8. července “Asi nejvhodnější dobou, kdy si naplánovat zahraniční dovolenou a vyjet do teplých krajin, je období od 1. do 8. července. V tyto dny by mělo být u nás chladněji a deštivo. Teploty se v tomto období pohybují většinou okolo 15 stupňů Celsia,“ uvedla Honsová. To je děs...modlím se, aby jim to nevyšlo. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
keciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kuš s nima
Odpovědět
Profilova fotka
no jako asi se přidám a koupím deštníky a bolerko na šaty.... kruci, se vdáváme v červenci a ne v listopadu, co to má být?!
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, dneska jsem přemýšlela taky o tom bolerku jako..:-( je to děs...ale já věřím...musíme věřit všichni
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: To je fakt, věřit musíme! Takže žádný bolerko shánět nebudeme, Leni! Tím bysme tomu dešti a zimě jen nahrály... spíš si půjdu koupit sluneční brýle :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky já myslím že bde hnesně....připravme se na to... :-( já deštníky teda mám a to bolerko si taky zamluvím...jistota je jistota... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nenene....hezky bude a basta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neeeeee, ja nechci deštníky, bolerko a mokro........... protestuju!!!!!!! Musí být krásně a hotovo. Si neumím představit ani focení v dešti, fuj- mokro, déšť, nedej bože bouřka jako prase.... to by byl konec. Máme celou svatbu více méně venkovní, krom hostiny. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem asi prohloupyla...měly jsme to mět 12.6. a pak kvůli tomu fotografovi jsem to posunula a ted to mám za trest...bude pršet...
Odpovědět
Profilova fotka
hledám počasí na toho 12.6.ale nemůžu to najít... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: no, ten můj navrhoval 24.4 a já nechtěla, protože jsem říkala, že v dubnu bude zima... a ono bylo zrovna nádherně!
Odpovědět
Profilova fotka
hm...luci no jo to máme za trest.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky teď hledám počasí...ale co tu tak koukám tam by to mělo jít trochu nahoru ty teploty v červnu....holkyyyy nevěšme hlavu..jesi já to všechno dělám zbytečně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě je vás líto..ty obřady venku to je prostě sázka do loterie... :-( ještě že mi to máme v kostele...ale i tak to focení a všechno...chtěla jsem fotky venku a táák...
Odpovědět
Profilova fotka
Od 1. do 10. července bude převládat polojasné počasí, při zvětšené oblačnosti místy přeháňky a bouřky. Postupně velká oblačnost a srážky četnější. Nejnižší noční teploty 15 až 9 °C. Nejvyšší denní teploty zpočátku 22 až 28 °C, postupně ochlazení na 18 až 24 °C. Tahle předpověď už zní líp, máme šanci i na polojasno :)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé...luci ty jsi mě uklidnila.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jestli nebude aspoň půl dne hezky, tak nevím! Prostě věřím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ale dit jsme skoro všechny z jižní moravy tak at se to klidně vyprší někde tam na horách a u nás at je hezky...
Odpovědět
Profilova fotka
podle té předpovědi co psala Lucka tak by to mohlo klapnout když to máme 3...kdyby to bylo až ten další víkend což je toho 10 tak nevím,nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Neděste s tím počasím..Sama Honsová říká že s jistotou to ví maximálně týden dopředu...Já si plánuju 24°C, odpoledne polojasno, odpoledne sluníčko s občasným mráčkem...A nic jinýho si nepřipouštím a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je ale optimista... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brindik: to je krásná vlastní předpověď!! To bych brala hnedka...no prostě nám to musí vyjít!
Odpovědět
Profilova fotka
Snažím se si nic jiného nepřipouštět... :-) Co mi taky zbývá...Bolerko ani deštník nepořizuju a v nejhorším..mě zahřeje ženich :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?