Menu Forum

Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

21. říj 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
Registrovala se 6. dubna 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 299 příspěvků a 4 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 3. července 2010
    V Ostrožské nové Vsi
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
Registrovala se 6. dubna 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 299 příspěvků a 4 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
    V Ostrožské nové Vsi
 lendy.st:tak to máš teda super.. emoticon a co všechno ti chybí??
31. kvě 2010 v 08:16  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickasru
Registrovala se 3. května 2010 na beremese.cz. Přidala 120 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lenickasru
 Ahoj holky emoticon
Leni, neboj, to zvládneš a 3. července budete mít krásnou svatbu emoticon Já v to taky doufám emoticon Taky toho nemám spoustu vyřešeného. My máme svatbu 2 měsíce po zasnoubení, takže jsme moc čas na přípravy neměli. A to jsem ještě 14 dní nic nedělala, prottože jsem si myslela, jak mám plno času (původně jsme totiž měli termín 28.8.)
Renčo, já zatím moc nevím, jak to s mylým uděláme. U nás doma budou ale nejspíš spát moji rodiče a babička s dědou. Děda má problémy se zády, tak na oslavách dlouho nevydrží, většinou odchází kolem osmé hodiny, tak možná uložím Tadeáška, děda si půjde taky odpočinout a měla bych to vyřešené. Tadík je zvyklý chodit spinkat kolem osmé hodiny a spinká celou noc, tak by to neměl být problém. Ale jestli se děda bude dobře bavit, tak ho samozřejmě domů posílat nebudu. Ale jak bych to udělala v tomto případě, to zatím vůbec nevím.
31. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brindik (32 r.)
1
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 400 příspěvků a 2 alba. Má 32 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
    Na liberecké radnici, Region Jablonec nad Nisou
fotoportrét
fotoportrét
brindik (32 r.)
1
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 400 příspěvků a 2 alba. Má 32 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
 Holky, máme před sebou 33 dní svobody, jak jste na tom s nervozitou?
31. kvě 2010 v 11:40  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
 Holky tak já už nervozní jsem..dneska mi došly botičky tak jsem na ně tak koukala a brečela jak želva..já už se na ten den tak těším..jsem hrozná cíťa...
31. kvě 2010 ve 12:11  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
 leni:taky jsem přemýšlela jak to udělám a mám podobnej nápad jako ty dám malého spát s babičkou...jen je problém v tom že malý chodí spát v 6 a bez koupání to u nás nejde..Takže moje mamka pujde malého okupkat a uložím ho sama...jen je problém v tom že on vstává v 6 tak nevím kdo sním bude.Babičku vidí jen občas a nejni na ni zvyklí,navíc nevím jestli by ho zvládla přebalit nakrmit a být sním celé dopoledne než se vyspíme my...Taky jsem přemýšlela že by jsme malého uložily u nás v novomanželském apartmá na hotelu kde bude svatba ale tam nevím zda by usnul protože tam nejsou žaluzie a navíc se tam asi ponese hnuk zezdola...je to totiž nad tím sálem..Tak nevím jak to vymyslet...
31. kvě 2010 ve 12:16  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
 Ahojky holky,no c e je s váma??jak jste na tom s přípravama???A co pačasí??vyňouraly jste něco nového??
5. čer 2010 v 19:26  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickasru
fotoportrét
fotoportrét
lenickasru
 Ahojky nevěsty emoticon
docela se nám to blíží, co?! Včera jsem byla na zkoušce líčení, dneska účesu. Kosmetička super emoticon , kadeřnicí si moc jistá nejsem emoticon , vypadala, že se tím účesem dost trápí. Ale je to v jednom salónu, což by byla úspora času. Tak snad to ve svatební den zvládne emoticon
Jak jdou přípravy? Já vůbec nepokročila emoticon
8. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dollphinka
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
dollphinka
    Region Karlovy Vary
 Ahojky budoucí nevěsty emoticon
Přidávám se k tomuto datu. Máme svatbu na rychlo, před týdnem jsme se rozhodli. Jsme prostě akční emoticon Ale teprve pročítáním Vašich příspěvků zjišťuji, že jsem vůbec netušila, co všechno se musí zařídit. Jediné co máme zařízené jsou prstýnky, kterými to začalo a ještě máme fotografa. Toť vše emoticon
9. čer 2010 v 00:16  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
Registrovala se 9. října 2009 na beremese.cz. Přidala 2234 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Brno, Region Blansko.
  • Svatba byla 4. října 2013
    Černá Hora, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
Registrovala se 9. října 2009 na beremese.cz. Přidala 2234 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Brno, Region Blansko.
 Ahojek holky emoticon
Tak u nás přípravy pokročili, ale ještě toho mám spoustu před sebouemoticon Mám pulku ušitých mašlí na židle ( došla mi organzová stuha, tak zítra musím dokoupit ) Pulku dozdobených krabiček na mandličky a hlavně potřebuju vyladit výzdobu auta ženicha a zavolat paní kastelánce, abysme se domluvili na venkovní výzdobě. Včera jsem zaplatila zálohu na koláčky a vyzvedla ženichovu upravenou vestičku.
Zkoušku účesu mám týden za sebou. Paní mě bude jak česat tak i líčit, takže 2 v1, což jsem chtěla...a ještě dorazí k nám domů. Jen mě překvapuje, kolik bude potřebovat času na mě emoticon emoticon No a pak ještě sháním ozdobný hřeben do vlasů a nemůžu nikde nic sehnat emoticon
Příští týden jdu se zálohou na kytí a 30.6 si jedu pro šatičkýýýýýýý emoticon
V sobotu jsem měla rozlučku se svobodou...no mazec emoticon Od svědkyně jsem dostala podvazek s poslední záchranou...musím ho vyfotit a dát do albíčka emoticon
dollphinka: ber to tak, že aspoň nebudeš mít čas vymejšlet nějaké blbinky emoticon A obřad ani hostinu nemáte ještě zařízenou?
9. čer 2010 v 06:56  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dollphinka
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
dollphinka
    Region Karlovy Vary
 Nika: Obřad byl zajištěn hned po prstýnkách, místo hostiny právě vybíráme. Pravda, na blbinky nemám čas, ale jen doufám, že toho nebudu jednou litovat. Když vidím jak všechny máte všechno tak načančané, hned bych si vymýšlela samé sarapatičky emoticon
10. čer 2010 v 00:37  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berennika
1
Registrovala se 1. března 2008 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
    Zámecká zahrada Kladno, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
berennika
1
Registrovala se 1. března 2008 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
 Tak jak to u vás všech pokračuje??? U nás se dnes a zítra rozvážej koláčky a včera jsem byla vyzvednout prstynky a jsou nadherne emoticon
Zítra jdu na zkoušku učesu a na líčení emoticon tak se těším
17. čer 2010 v 11:11  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brindik (32 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
brindik (32 r.)
1
 U nás se bude "koláčkovat" o víkendu, dneska si dám asi šichtu se skládáním košíčků..Jinak jsem se úplně náhodou stavila v půjčovně šatů a tam mi oznámili že k poslednímu zavírají..Já si šaty kupuju, tak mi to může bejt jedno, ale fascinuje mě, že to nemají třeba na stránkách, ani na baráku - nějaký upozornění..Zkouška líčení a účesu proběhne v pondělí, snad se mi to bude líbit..Protže pak by to asi zůstalo na mě a to by nebylo dobrý.. emoticon Babičku mám dneska po operaci, ještě před týdnem chtěla umírat, pak si uvědomila že se jí vdává jediná vnučka a rozhodla se nenechat si to ujít emoticon
17. čer 2010 ve 14:48  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
 Já mám zítra schůzku se zahradníkem ohledně obřadu, tak jsem zvědavá, jestli vyjdou moje plány emoticon
U nás se koláčky budou rozvážet až těsně před svatbou, takže mám na ně ještě 14dní čas, ale asi to bude mazec, všechny objet..nevím jestli to stihnu za jeden večer emoticon
17. čer 2010 ve 14:56  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brindik (32 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
brindik (32 r.)
1
 My máme dvoje, jedny "zvací" a druhý na svatbu...ty přijedou z Plzeňska a chutnaj jako z ráje emoticon A na rozvoz počítám půl dne...A to je to jedna vesnička..

A jak jste na tom s nervama? 16 dní..to uteče...
17. čer 2010 v 15:11  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lutsousek
24
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1796 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lutsousek
24
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1796 příspěvků. Má 30 přátel.
 ahoj nevěsty emoticon
tak my naštěstí koláčky vozit nebudeme. Neumím si to ani představit a nezávidím vám.
Jinak už jsme vyřídili faráře a matriku, zítra jdu na zkoušku líčení a účesu a pak se až do neděle budu loučit se svobodou emoticon
Ale pořád nemám hotový jmenovky, etikety na minivína, který budou tento víkend atd. A vůůůbec se mi do toho nechce.
17. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berennika
1
fotoportrét
fotoportrét
berennika
1
 TAk já včera rozvážela včera 25 košíčku a trvalo to od 13:00-20:00 a to bylo jen Kladno a okolí a dnes jedem s 5 do Prahy.

lutsousek: Já taky ještě nemam ani jmenovky ani minivína emoticon
18. čer 2010 v 07:52  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
 Tak to vidím, že koho nestihnu rozvézt, ten to dostane až na místě emoticon
jmenovky mám..jen stačí na pár prázdných doplnit jména, lterá ještě při tisku nebyla jasná a je to emoticon Včera jsem krabičkovala mandličky a ještě k tomu musím vytisknout co která znamená....aby hosté byli v obraze. Holky utíká to co, za pár dní to máme za sebou emoticon
18. čer 2010 v 08:17  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickasru
fotoportrét
fotoportrét
lenickasru
 Ahoj holky,
já koláčky rozvážet nebudu. Všichni je dostanou až při odchodu ze svatby jako výslužku.
Dneska jsem byla na druhé zkoušce účesu (první byla hrozná, tak jsem změnila kadeřnici) a bylo to super. Snad to ve svatební den dopadne dobře emoticon
Včera jsem si vyzvedla můj opravený snubní prstýnek - vyryli mi tam špatně jméno a ještě byl moc malý emoticon Ale naštěstí se to stihlo opravit emoticon
O víkendu se chystám na vývazky. Jmenovky taky ještě nemám, ani spodní prádlo, boty, šperky ... ach jo, nějak moc se to blíží emoticon
V pondělí mám schůzku s paní, co nám dělá výzdobu a květiny. Už je to poslední schůzka, tak budu platit i zálohu. Mám přes paní objednaný i dort a ona mi ho ozdobí stuhami, květinami a motýlky, tak jsem na něj zvědavá emoticon
18. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brindik (32 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
brindik (32 r.)
1
 Leni, máš vážně úžasný šaty...moc se mi líbí...
Nám chybí prstýnky, doladit co bude na dortech, mě něco na převlečení..Jmenovky mám, vývazky bude dělat květinářka (nemám na to nervy), chybí mi dodělat svatební noviny a etikety na vína (na normální velká - děkovací pro svědky). Takže místo čumákování tady bych se měla dát do těch novin...
18. čer 2010 ve 14:30  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
 No tak noviny taky musím dodělat....nascanovat fotky a ještě nějaké bláboly, jo a zasedací pořádek emoticon Vývazků mě zbývá dodělat asi 5 emoticon No a pak už jen ty mašle a ozdoby na auto...holky...taky se tak těšíte? emoticon
18. čer 2010 ve 14:52  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brindik (32 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
brindik (32 r.)
1
 Nikaa: já jsem asi blázen, ale netěším se, spíš obávám..přemýšlím co se tím pro mě změní...A bojím se...přemýšlím kde co nevyjde..jinak jsem spíš optimista, ale svatba mě zatím docela ničí..Je tam i těšení, ale drží se v pozadí..
21. čer 2010 v 10:07  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
 AHOJKY HOLKY,TAK CO JE S VÁMA??NEPÍŠETEemoticonTAK JÁ TOHO MÁM TENTO TÝDEN UŽ TROCHA VÍC...ČEKAJÍ MĚ VLASY,SKOUŠKA LÍČENÍ PAK ČIŠTĚNÍ PLETI...JEŠTĚ VE STŘEDU JEDU DO SALONU DOHODNOUT ÚPRAVU ŠATŮ A KOUPIT MOJÉMU KRAVATU A MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY..HOLKY SONDOVAL NĚKDO TO POČASÍ??NEVÍTE JAK NÁM HLÁSÍ???
21. čer 2010 v 11:18  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
 brindik: obavy stranou emoticon možná se ti to přehodí ještě a ty obavy pujdou do pozadí emoticon Mě teda zatím nedochází co všechno se změní, ale myslím, že krom jména už nic emoticon
renulem: to víš....práce hafec emoticon já byla v pátek dojednat se zahradníkem podrobnosti k obřadu a byl hrozně příjemnej a vstřícnej, takže to bude super...se o nic nemusím starat...jen to tam v pátek večer jít nachystat a hotovec...i výzdobu na stůl mi udělá...emoticon No ale jak tak čtu...taky toho nemáš pomálu emoticon Ve čtvrtek jdu taky na stříhání, barvu a kosmetiku a kravata mě čeká koupit pro svědka emoticon
S počasíčkem to bude dobré holky....určo nebudem potřebovat deštníky..už o tomto víkendu se má oteplit a má být jen líp emoticon
21. čer 2010 v 11:31  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
 BERENIKA:Co tvoje šaty??který to vlastně vyhráli??
21. čer 2010 v 11:33  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lendy.st
Registrovala se 20. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 3 alba. Region Litoměřice.
    Na zámku v Ploskovicích
fotoportrét
fotoportrét
lendy.st
Registrovala se 20. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 3 alba. Region Litoměřice.
    Na zámku v Ploskovicích
 dollphinka: tak to jsme na tom obdobně. Vždy když sem nakouknu mám pocit, že vlastně na svatbu nic nemám nachystáno emoticon emoticon
Spoustu věcí mít ani nebudu (mandličky, truhla na oznámeni....), některé mít nechci, hlavně že tam bude ženich a svědci nee emoticon
zbytek už je vedlejší emoticon
21. čer 2010 ve 12:09  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
 nikčo:pořát přemýšlím co ještě nemám..na co jsem zapoměla...furt mi to dokola šrotuje palicí...ještě dodělávám zasedací pořádek...vítání hostů...menu....tombolu už skoro mám 75 cen...skoro už vše zabalené..ted jsem obalovala krabice vlizelínem at to mám do čeho šoupnout...
21. čer 2010 ve 14:52  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
 mandle jsme dělali včera do 11 do večera ale ještě musím napsat to čtení k tomu a poešit kam to strčím..estli dovnitř nebo tam udělám dírku a navleču to na tu stušku...kdyby byly ty krabičky co má nikča tak by to bylo super jenže oni je neměly...emoticontak se musím smířit s těma šatama..
21. čer 2010 ve 14:54  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
 nikčo s tím počasím jsimě potěšila...snad ale nebude pršet...
21. čer 2010 v 15:07  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
fotoportrét
fotoportrét
nikaa666
10
 renulem: tak já jsem to povídání o mandličkách dala dovnitř těch krabiček...ale v tvém případě by myslím bylo hezké to navléct na tu stužku emoticon Jinak já ještě zasedací pořádek nemám, na ten se vrhnu až v průběhu týdne...ty jo a tombolu teprv taky budem řešit, ale jen nějakou malou...max 20cen emoticon A co si myslela tím vítání hostů? Mě ještě chybí výzdoba na auta a mašličky na doma a na výslužky. Někde tu bylo psáno, že se nemáme stresovat, zda máme všechno co jsme chtěli, protože hosté to nemohou tušit a tudíž když se na něco zapomene, tak to nikdo nepozná emoticon
21. čer 2010 v 15:09  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
fotoportrét
fotoportrét
renulem (28 r.)
3
    V Ostrožské nové Vsi
 moje družička bude vítat hosty před domem takovím říkáním...
21. čer 2010 v 16:00  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš