Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Tak jsme se konečně vydali do Ikei na nakupy nějakých drobnůstek :-) . Moc jsem se na to těšila, ale zase tak moc úspěšný jsme nebyli. Chtěla jsem skleničky na rytinu, ale bohužel teda vubec nebyl výběr. Na víno jich měli hodně, ale na šampus jen jedny. Na druhou stranu musím říci, že mám ubrousky, svíčky a další "blbůstky" :-D . Také jsem konečně pohnula s vývazky a mám je hotové, byla to fuška :-N . Už se mi postupně v pokoji začíná dělat hromádka s věcmi na svatbu. A vždycky, když to vidím, tak mě víc a víc dochazí, že už se to blíží ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my teda budem dávat oznamka všem i co přijdou večer...včetně těch básniček o penězích :-) ale to jen díky tomu, že máme na oznamko slevu...jinak bych jim asi taky udělala levnější variantu :-) No a holky, byla jsem v pátek v Olympii v obchodě Swarovského a měli tam ůžasné skleničky na šampáňo....ve stopce měli kamínky zalité...nááádhera...ale taky ta cena :-( takže nic nebude...já si koupím dvě klasické šampusky a na nožiščku pověsím nějakou girlandičku se srdíčkem...bo dám mašličku :-) lenya: s tím pejskem je mi to líto :-( já to vždycky těžce nesu, když mi nějakej mazlík odejde :-( A budete si pořizovat nějaké štěňátko? Lutsousek: mrkni ke mě do alba...jak tam mám ty dva mopsíky...takový přesně měl děda :-) akorát že jak je to plemenu přešlěchtěné, tak měli stále zdravotní potíže :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já měla skleničky vybrané na svatba-dekor, ale pak nám přišlo zbytečný dávat peníze za speciální skleničky. Takže buď nebudeme mít vůbec žádné nebo přivážeme mašle na ty v hotelu :-) Nevím no, teď mají všichni svatební skleničky, hrníčky, knihy hostů atd. Je to sice pěkný, taky se mi to líbí, ale přijde mi to zbytečný. Svým způsobem a ty vývazky... kdybych je nedělala sama za pár kaček, tak bych to taky oželela... nakonec budou ty vývazky, ale myrtu už dávat nebudeme. nikaa: dívala jsem se :-) v těch oblečcích jsou rozkošní. Je to úžasný plemeno, ale bohužel přešlechtěný. A ti černí jsou na tom ještě hůř. :-( Ta naše je ještě prakticky štěně, takže zatím dobrý, musím zaklepat. Ale teď jsem ji našla tukovou bulku na zádech... ale pokud neporoste, žádný zásah nebude, špatně mospíci snáší narkozu.
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: zatím štěnátko né, protože jsme minimálně doma. Přeci jenom ten náš už většinu dne prospal a byl radši doma. Takže to spíš vidím v brzké době na miminko :-D spešl skleničky taky mít nebudem, doufám, že nám něco v hotelu dají, čím si přiťuknem. A na myrty taky kašlu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My teda budeme míti i myrty nebo spíš buxus....si to bez toho nějak nedovedu představit :-( lutsousek: ten černý byl na tom nejhůř :-( pořád se mu dělaly nějaké hnusné vředy mezi packama, tak to chodili řezat a s klubama měl šílenej problém, takže se dlouho nedožil....:-( mě jen vždycky docela štvalo, jak si ho děda dal na klín u stolu a on mi prskal do jídla...to fakt jediný mi děsně vadilo... lenya: jo tak miminko :-) no to je dost, že to tu taky někdo chce po svatbě :-) já bych teda taky chtěla na příští léto si nějaké pořídit ;-) už je na čase :-D tik tak tik tak :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: jsem ráda, že nejsem sama, co nebude mít myrty :-) Většině lidí to přide divný... je to zvyk no. nikaa: no není to plemeno na venkovní podmínky :-D vyvenčit a domů, žádný procházky, běhání a tak...potom právě mají klouby v háji. Ta naše je teda živá, ale snad to přejde věkem. Ale většinu dne prospí. Jako miminko :-) Vzbudí se akorát na jídlo a venčení. S tím jídlem je to horší :-D No a jinak musíme pořád umývat tlapky po každým venčení, čistit uši a vrásky... aby se jí nedělaly ty vyrážky a vředy. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no uvidíme, jak to půjde :-D ale snad se nám zadaří brzo. Přece jenom už nejsem nejmladší :-D :-D :-D A přítel ani memluvím :-D I když tik tak ještě moc kupodivu nemám :-)
Odpovědět
Ahojky Holky, Tak já se tady s vámi loučím, protože naše svatba byla zrušená. Hrozně to všechno bolí, ale jsem ráda že to nedošlo tak daleko, že by sme se s přítelem rozešli :-( . užijte si ten krásný den budu na vás myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barunkasol: to je mi líto ;-( držím palce, ať se všechno brzo urovná a svatbu můžete zase v brzké době plánovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barunkasol: nevím, co ti říct. Je mi to moc líto :-( ;-( Doufám, že se to mezi vámi vyřeší a bude to zase všechno dobrý!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k termínu :)) My taky žádné extra skleničky kupovat nebudeme jinak myslím že už skoro všechno zařízené máme. Šaty jsem si koupila. Dekorace, zamluvený sál i občerstvení, svatební vínečka( samovýroba), krabice na výslužky, tombola je skoro hotová, oblek, šaty i boty koupeny , známá kadeřnice, fotograf (kamarád) i kameraman zamluveny , dekorace na sál, auta i místo obřadu (bude venku pod bílým stanem + 11 laviček - ty nám zbývá dovyrobit ) udělány, koncert středověké hudby před svatebním obřadem je taky zajištěn, kamarád má v tisku naše oznámka (vyráběli jsme si návrh sami), vývazky máme připraveny, svatební menu a noviny vytištěny, ozdobené láhve vína pro organizátory zatahování, mám domluvený dort s jednou známou a jako zákusky objednáme marlenky, které nejsou náročné na skladování - ale to se zařídí až těsně předtím, perníková srdce jako poděování rodičům máme objednaná, prstýnky jsou už vyryté doma, na sál jsem vyrobila vtipné čtení pro svatebčany, svatební kniha hostů už je taky doma...ufff tak snad jsme na nic nezapomněli Naštěstí výtvarničím, tak mi ta výroba dekorací a tiskovin šla skoro sama .... hahaha troška samochvály holky není nikdy na škodu...musíme se trošku jako holky šikulky pochválit...jelikož nikdo jiný to za nás neudělá :) A jak jste na tom vy? Možná trochu plaším, ale zdá se mi to už za pár...
Odpovědět
Profilova fotka
Barunkasol.... to je mi moc líto...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bosorka: ahoj, vítám tě :-) Teeeeda, vy už vlastně máte všechno nachystaný, byste se mohli vzít klidně hned :-) Ale souhlasím, že je to už za pár. My až na zákusky a výzdobu máme taky všechno objednaný, koupený a tak. Jé a kde budete mít ten obřad? To bude krásný, venku pod stanem. My máme všechno na jednom místě v hotelu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď nevím, jestli nemám propadat panice :-) . Jste mě překvapily kolik už toho máte (vypadá to vlastně, že skoro všechno). Já tak nějak plánuji postupně a co se zrovna namane to zařídím, ale koukám, že bych se do toho měla pustit pořádně, abych se z toho nakonec nezbláznila. Budu mít teď navíc dost práce a školy, tže nebude tolik času :-S . No ještě, že jste to sem sepsaly co už všechno máte, aby mě to nakoplo, díky ;-) . Bosorka: úplně ti závidím, že ti ta tvorba jde od ruky. Já se také snažím, ale tak zručná jako ty určitě nebudu :-| . Zabere mi to hodně času a dost nervů, ale nevzdávám to 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
bosorka: to bych zase měla začít něco dělat :-D ty už to máš komplet jak se tak koukám....a kdepak budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,nějak vás nestíhám... :-( :-( Jdu ale pro radu mám 3 návrhy oznamka a nevím které???poraďte... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: tak mě se líbí to druhé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: mně se líbí to druhé a třetí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: mně se taky líbí druhé a třetí :-) Koukám, že to tady trošku vázne, kde jste všechny?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tak už mám doma oznámení foto je v albíčku :-) Na kdy plánujete rozlučku se svobodou??? a koho všechno budete zvát? Já ji budu mít 7.5. protože sobotaa je svátek a já chodim o víkend do práce, takže abych mohla pořádně pařit :-) pozvala jsem jen kamarádky co jsou moje opravdu Nej.
Odpovědět
Ahojky všem :-) I já jsem si vybrala za svůj svatební den 3.7.2010. Ale jak to tu čtu, začínám propadat panice. Náš termín totiž musí jít do rady a tam se rozhodne zda jo či ne. A to až 18.5.10. Takže já nemám holky zařízeno ještě nic. Jen dnes jdu na šatky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lendy, vítám tě :))) No už je to za pár, ani ne dva měsíce... pěkně se nám to krátí. lendy: no když se do toho pak pusíte na plno, tak stihnete zařídit všechno, neboj. Tak doufám, že to datum u vás na radě projde! :-)
Odpovědět
Taky jsem si myslela, že to stihnem v poho. Ale když to tu čtu, tak všichni se na to chystají nejméně půl roku a dnes už mají skoro vše. a já jsem uplně na začátku a ještě v nervech či nám to datum schválí.
Odpovědět
Profilova fotka
Lendy: no bude to fuška, ale stihnout se to určitě dá :))) záleží taky na tom, jestli chceš mít i něco konkrétního (fotograf, restaurace, kapela atd), protože pak je opravdu potřeba je mít zamluvené dlouho dopředu. Ale pokud chceš prostě všechno zařídit, tak jich bude mít volno spousta, toho se vůbec neboj! :))) Ale zašla bych asi už teď na úřad, jestli vás vůbec toho 3.7. oddají... a od toho bych se odrazila. Řeknou vám volné termíny na léto a pak to můžete použít na té radě :))))
Odpovědět
Profilova fotka
lendy.st: ahlojky...to zvládneš ;-) uvidíš..a kde to máte, že se to musí schvalovat?
Odpovědět
chceme to mít na zámku Ploskovice a bohužel tento datum nemají naplánovaný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme to mít v areálu koupaliště u něj krásný les... no a kdo se bude nudit během focení tak si může skáknout do vody ...hahaha. Před obřadem bude 45minutový koncert kapely řemdih, pak budou znít zvony na přilehlém kostele... a pak nás náš kamarád sezdá :-D , jinak je tam poblíž taková malinkatá hospůdka, kterou má naše kamarádka, takže během focení můžou svatebčané počkat tam , občerstvit se a počíst si vnovinách. Ve středu mám zkoušku účesu, a pak už jen pečení... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně holky neplašte, že to a to nemáte...a i když náhodou něco nestihnete, svět se taky nezboří... a hlavně nikdo ze svatebčanů o tom nebude ani vědět, že jste nestihli udělat tu a tu dekoraci nebo nakoupit tu a tu svíčičku... vždyť kvůli tomu tam přeci nejsou! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky je tu některá z Vás, která si bude sama péct svatební cukroví? Kdy se na to vrhnete? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no my teda píct nebudem :-) a ani cukroví nebudeme mít...pouze koláčky :-) Jinak 31.5 jdu na zkoušku líčení a účesu :-) to už se moooc těším...a pak dolaďuju zbytečky výzdoby. Včera jsem s kamarádkou nastříhala látku na svatební altán, takže to snad bude OK :-) Rozlučku budu mít 5.6 :-) berenika: jak dopadla ta tvoje? :-) povídej, přeháněj
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?