Plánujete svatbu v areálu Botanika v létě 2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, plánujete někdo svatbu v Botanice v Horním Bezděkově na léto 2011?
Odpovědět
@montmark to je v pohodě, do 18. 6. se to ti noví už naučí :P
Odpovědět
Profilova fotka
@montmark Ahoj...jojo je to tak, jsou tam dva novacci...my se videli s tim Trepesem a zdal se byt celkem v pohode, rozhodne vypadal, ze ma s organizovanim velkych akci zkusenosti, tak snad to bude ok ;-) Ja se uklidnuju tim, ze podnik jako Botanika si nemuze dovolit zamestnat nejakyho troubu. Ber to tak, ze do cervna jsou jeste dva cele svatebni mesice, kdy se ti novi otrkaji a v cervnu a cervenci uz to bude parada :-D doufejme
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo a byla jsem vcera na zkousce u vizazistky Romany Beitlove a jsem nadsena!!! Nejen z toho, ze ze me udelala fakt kocku, ale i z ni, je strasne fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děkuju:))...byla jsem fakt nadšená z Morise a te´d tohle..no uvidíme, ale je fakt, že holkám, co tam mají svatbu te´d někdy, nezávidím..A ještě jeden dotaz..na matrice máme termín zajištěný, ale dostavit se tam máme s rodnými listy měsíc dopředu nebbo něco takového?...btw..strašně to uteklo, už jen 2,5 měsíce a to jsem si pořád myslela, co máme času:))
Odpovědět
Profilova fotka
@montmark My jsme na matrice uz byli (predtim jsme termin rezervovali jen telefonicky), ale rikali, ze mesic predem staci. Rovnou jsme zaplatili spravni poplatek a v den svatby uz v podstate jen znovu ukazeme obcanky a bude to :-)
Odpovědět
@montmark já bych se toho nebála, ty svatby jsou tam zajetý a ty nováčci si to na pár svatbách do těch našich vyzkouší :) Já právě proto zatím pořád čekám ze schůzkou, aby trochu nabrali zkušenosti. Nám na matrice říkali, že s rodnými listy a penězmi tam stačí dojít kdykoliv do svatby, ale taky tam plánuju už zajet, ať to máme z krku. Máš pravdu, mně to taky strašně utíká, když jsem dneska zjistila, že to máme už jen 3,5 měsíce tak jsem se taky vyděsila co všechno ještě nemám, a že bych to už měla začít pořádně řešit :) Holky vy to budete mít všechny přede mnou, tak doufám, že pak budete referovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Ja si taky rikam, ze toho sice uz moc neschazi... jsou to takovy drobnosti, na ktery mi pripada porad dost casu....ale uz ho asi tolik neni :-D
Odpovědět
@marcipanka.k Já bych už hlavně chtěla mít v ruce něco k tý Botanice, mám předběžný rozpočet, ale pořád to různě překopáváme, takže bych už chtěla mít jasno kolik to vlastně budete stopro stát :) Navíc chci vidět barvu toho dekoru, protože od tý se bude odvíjet barva kytek atd.....takže mám pořád pocit, že vlastně nic nevím a kromě šatů a prstýnků mám pocit, že vlastně nic nemám :)) nicméně na Botaniku bych chtěla jít až v květnu, až si to kluci pěkně vyzkoušej a budou něco vědět. Já na tu Beitlovou četla spoustu rozporuplných reakcí tady na Beremku a jsou buď jako ty, že totálně nadšený a nebo naprostej opak :) Kolik tě to vyjde cenově i se zkouškami a líčením?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Jojo to ja taky porad nevidela barvu dekoru a konkretni rozpocet samozrejme taky nemame....ja bych to rada s nima vyresila nekdy ke konci dubna at mam klid a jasno, snad to vyjde. S tou RB to asi zalezi, co od ni kdo ceka...ja tam sla s tim, ze se moc nelicim, protoze to vlastne ani neumim...a ze si proste necham poradit, co by mi mohlo sluset..a bud se mi to bude libit nebo ne. Nalicila me strasne prijemne a prirozene, tak ze to vyzdvihlo moje hnedy oci a schovalo nedostatky...byla jsem mile prekvapena, protoze jsem cekala, ze se budu topit v tune make upu :-D A na ucesu jsme se v podstate shodly hned, vyzkousely jsme ho, prislo mi to ok a za hodku a pul jsem odchazela. Za zkousku jsem dala 600,- a ve svatebni den bude liceni a uces za 1800,- coz mi prijde hodne dobry. Zalezi, jakej uces chces...protoze ten muj neni tak slozitej a zdlouhavej na pripravu, tak proto stoji min, nez kdyz chce nekdo slozitej drdol z dlouhatanskejch vlasu. A urcite zalezi, jestli ti je ona sympaticka jako clovek...jinak by to asi neslo. My jsme si tak nejak kaply do noty a musim rict, ze si umim predstavit, ze dokaze byt ve svatebni den fakt oporou a cloveka uklidnit a naladit na pozitivni vlnu. Ja jsem tu diskusi o ni taky cetla a spousta holek tam pise, ze se jim jeji liceni nelibi, protoze je takovy a makovy, ale v tom pripade nechapu, proc za ni vubec chodi...kdyz uz predem maji pocit, ze je to blby a ze by to samy vlastne zmakly lip :-D
Odpovědět
@marcipanka.k tak nejdůležitější je, že si spokojená s líčením a účesem a to že je příjemná je určitě milej bonus :) Já budu mít na doporučení kamarádky jednu holčinu z Prahy - zkouška účesu a líčení, nalíčení a účes v den svatby + doprava 3.000,- Cena v pohodě, na zkoušku se chci objednat taky na květen tak jsem zvědavá co se mnou vymyslí. Hrozně se na to těším :¨)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky se moc těším na zkoušku účesu a líčení, mám jen hrůzu, aby ty kudrlinky vydržely :-N ...Obřad máme v 15 hod, tak když začneme kolem 12 s vlasy a make-upem, tak snad to bude ještě ok?!:))...holt bude zlakovaná helmička:) Šaty už mám doma, nechala jsem si je ušít v Číně, měla jsem z toho strach, ale nakonec to s úpravami dopadlo dobře...první šaty, co přišly byly moc krátké, tak jsem je vrátila a ušili mi je zase moc dlouhé, nejenom sukně, ale i korzet..., tak jsem je vzala ke svojí švadleně a ta na nich skoro 2 měsíce pracovala a teď jsou super, komplet mě vyšly na 9500 kč včetně úprav, což je celkem ok ve srovnání s půjčovnou... Máte někdo info o ozvučení zahrady?..nebo něco podobného?..napadlo mě, že když budeme mít tolik lidí, tak paní oddávající asi uslyšíme jenom my...:)) přidávám finální fotku šatů, bez bot, takže je courám po zemi:)))
Odpovědět
Profilova fotka
@montmark Dobre ranko! Saty vypadaji prima ;-) S ozvucenim zahrady si taky delam starosti...nejaka nevesta tady prave psala, ze sice hudba je slyset nadherne az do pokoje, ale pani oddavajici pri obrade vubec...takze se na to chystam ptat v Botanice, jestli neni mozny zajistit nejakej mikrofon atd...nevim, jak bychom to my sami zarizovali, protoze DJ mit nebudem, ktery by to treba mohl nazvucit nevim no...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj budoucí nevěsty! Tak jsem zase po delší době mrkla do diskuze. Už se nám to blíží, tak docela finišujeme :) Vypadá to, že já budu první průkopník - květen - tak držte palce. Pak poreferuju, jaké to bylo a co si ohlídat :) V Botanice nás má na starosti Jakub Vytáček. Je super, má hodně zkušeností s pořádáním nejrůznějších akcí, vyzná se a dobře se s ním jedná. Snad bude vše ok. Včera jsme byli okouknout aktuální vzhled v Botanice. Máme mít obřad vzadu u restaurace. Docela nás nemile překvapilo, že je to tam poměrně neupravené (ale snad je ještě brzo, jaro začníná a za měsíc bude vypadat vše lépe), ale hlavně se celá zadní část proměnila na dětské hřiště, což nás tedy docela vylekalo. Kazilo by to fotky i atmosféru, tak doporučuji si to také ohlídat. Navíc u obřadního místa je vyrovnaná stěna z polen - to se k tomuto místu opravdu také nehodí. Nechápu, že to nedali někam stranou. Budeme to tam chtít upravit, odstranit nebo posunout... Až se tam půjdete podívat, tak to aktuálně omrkněte a případně na to také upozorněte. Nemá cenu jim to psát bez schůzky. Určitě bude lepší, až se tam poohlédnete osobně. Přípravám zdar :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mia236 Ahoj, no to jsou zase novinky teda....foto prvniho manzelskeho polibeni s hromadou dreva v pozadi to byl vzdycky muj sen :-| Snad to tam daji nejak do poradku!!! Nam rikali, ze maji nejake svatby uz v dubnu, takze doufejme, ze to tam zkrasni uz mnohem drive. Neresila jsi nejak ozvuceni obradu? Mam strach, ze oddavajici nebude slyset..kdyz je to venku, navic tam casto letaji letadla atd..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jeste mam otazecku, kolik objednavate kolacku na svatebni den....nemyslim do vysluzek, spis kolik by jich tak melo byt, aby se daly na stoly a snedly behem svatebniho dne?? Nemam vubec tuseni... :-(
Odpovědět
@mia236 ahoj a jak to tedy budete řešit s tím hřištěm? Budete mít obřad jinde?, ještě je tam jedno to obřadní místo
Odpovědět
@marcipanka.k já při cca 60 lidech počítám tak 10 kg na stůl a 5 do výslužek. Když něco zbyde tak se to sní ráno k snídani, případně ještě dorozdá
Odpovědět
Holky byla jsem dnes u ségry, která bydlí v Horním Bezděkově, tak jsem se také zajela mrknout na Botaniku. Musím říct, že to obřadní místo, které je přímo u té restaurace se mi fakt nelíbí. Jsou tam takové opelichané stromy a kapradí a stejně to tam vypadalo i v létě, takže nevím jestli pomůže to, že se na jaře "zazelená". Navíc je tam vpravo to dětské hřiště a vedle obřadního místa ta polena, což se mi také nelíbí. Pravděpodobně se necháme oddat u toho původního obřadního místa, které je vedle vily Botanika a vedle toho dřevěného altánu, tam to vypadá romantičtěji. Sice to bude větší přecházení, tam vzadu by to bylo vše více u sebe, ale tohle se mi asi líbí více.
Odpovědět
Polena od obřadního místa slíbili odstranit a nějak se s nimi domluvím i na tom zbytku. Snad to bude všechno fajn a pěkné. Ono se to tam také "zútulní" až tam budou lidé, banketové stolky, potažené židle před obřadním místem atd. Zase je tam prostor, určitě to bude pěkné. Taky budu dělat s floristkou květinovou výzdobu, tak to to také doladí. Po svatbě dodám nějaké fotky, abyste měly představu a mohly si to doladit dle svého :) S ozvučením také přemýšlím, bude nás tam hodně a není dobré, když budou slyšet pouze lidé, kteří budou v naší těsné blízkosti. Takže to ještě doladím s naším DJ - který bude ozvučovat celý den :) - hudební podres je důležitý a udělá super atmosféru. Množství koláčků také netuším. Ještě se poradím v dané cukrárně. Nakonec se zdá jako nejtěžší úkol při zařizování svatby najít pěkný a hlavně dobrý dort. S přítelem pořád chodíme a ochutnáváme, tak budeme u obřadu asi za pěkný kuličky :)))))))) Zatím patří mezi favority Erhartova cukrárna, jinak je to opravdu bída, tak ještě uvidíme. Budete mít kromě hudby večer ještě nějakou zábavu?
Odpovědět
Profilova fotka
Vy me teda s tim obradnim mistem desite....mne se prave za tou restauraci libilo, ze je tam vic prostoru a nikdo cizi tam nebude okounet a prekazet...takze to presouvat fakt nechci :-| Na vecer mame objednanou kapelu a jinou zabavu neplanujem, ja nejsem priznivce takovych tech radoby vtipnych spolecenskych her..takze jen tanec a spolecenska konverzace :-)
Odpovědět
@mia236 My budeme mít na večer DJ, ale právě o nějakém programu přemýšlím. Oni když ti hosté budou sedět už od oběda, tak si pokecaj až až, takže by to něco chtělo, ale nevím ještě co. @marcipanka.k ono je dost možné, že je to po zimě ještě neupravené a bude to vypadat trochu líp, ale já se pamatuji, že se mi to tam nelíbilo už v létě, když jsme se tam byli podívat poprvé. Ono taky může ten den pršet a bude to úplně jinak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Mne se tam hlavne nejvic libilo, ze je to tak trochu v ustrani....to druhe obradi misto mi prislo nesympaticke, protoze to je v podstate po ceste na recepci a predstavila jsem si tam courajici se golfisty :-D Zase kdyz si za tou restauraci predstavis ten nazdobeny oblouk a nacancane zidle a svatebcany, tak to bude urcite utulnejsi ;-) Uvidime podle fotek, mia236 budes moc hodna, kdyz nam das po svoji svatbe avizo :-)
Odpovědět
@marcipanka.k to že je to v ústraní a je to vlastně hned u restaurace se mi na tom líbí také. Vím, že to druhé místo je mimo a můžou tam courat cizí lidí, ale fakt nevím. Zkusím ještě zapojit více představivosti a ty nazdobené židle si představit a uvidíme :) každopádně budu počítat raději s oběma variantama. Jinak jak bylo venku krásně, tak celý ten areál vypadá fakt super, jen se budu modlit, aby bylo krásně i v můj svatební den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Jooo to ja uz se modlim ted..a i kdyz ten altanek vypada docela sympaticky a obrad v nem by me asi az tak nemrzel, tak si popravde neumim predstavit, jak by se to udelalo s focenim na Botanice za deste... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsme se konečně dokopali zajet na Botaniku... Má nás na starosti Jakub Vytáček a musím říct, že mě mile překvapil :-) . Řekl nám snad vše, co jsme potřebovali, takže super.. Polena z obřadního místa slíbil, že zmizí. A o to ostatní se taky postará... Jen mě zklamalo, že nemají růžovou na dekoraci, takže budu muset všechno sehnat sama :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, koukam, ze ma vsechny na starosti "ten druhy"...jenom nas ten Trepes. Ja bych chtela dekoraci do hneda, coz snad maji..ale jeste jsem tu barvu nevidela na zivo, tak jsem na to taky zvedava.
Odpovědět
@marcipanka.k nás má na starosti taky Trepeš, ale ještě jsem se s ním nesetkala. Zařizovala jsem s ním po emailu ubytování a na maily reaguje poměrně rychle. Musím tam také konečně dojednat schůzku :) @petulinkaaaaa ahoj, kámoška měla svatbu teď o víkendu a dekoraci kupovala v tom obchodě svatební doplňky na Praze 4 a říkala, že tam máš od každý barvy spoustu věcí
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k Do hněda bohužel nemají :-( ... já chci růžovo-hnědou a jak jsem zjistila, tak nemají ani jednu, takže si vše buď koupím nebo někde půjčím...
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Fakt? Super, zajedu tam :-) . Díky za tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkaaaaa Jeee no to mi ani nerikej, ze hnedou nemaji :-( Budu tam muset zajet znova a omrknout ty barvy, fakt se mi nechce vsechnu tu dekoraci kupovat, co bych s tim pak delala..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?