Plánujete svatbu v areálu Botanika v létě 2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, plánujete někdo svatbu v Botanice v Horním Bezděkově na léto 2011?
Odpovědět
@mia236 to jsou teda věci takhle těsně před svatbou, tak snad Vám to všechno klapne! Dej pak po svatbě vědět jak to všechno proběhlo ;) Držim palce
Odpovědět
Profilova fotka
@mia236 ...takže v podstatě ta samá zkušenost s Vytáčkem, taky jsem z něj zoufalá..., už nás taky napadla ta varianta s p. Novákem, že mu event. zavoláme, protože jednání s J. Vytáčkem je fakt peklo...úplně na to s...To okolí obřadního místa musí upravit oni, nevyhazuj ještě další peníze navíc za stromky!...holt tam budeme jkezdit tam a zpátky, dokud to prostě neudělá!...Mio, fakt ti to nezávidím už v květnu, jsem ráda, že máme ještě měsíc, protože je to fakt provozní úplně na h...., :)))
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsem teda zvedava, jak se bude snazit ten nas....s p. Vytackem me teda dost desite!! :-(
Odpovědět
Holky byla jsem tam včera a je pravda, že ten výhled do pralesa je fakt hroznej. Oni když se tam dají ty židle a nazdobí se slavobrána tak je to trochu lepší, ale výhled je děsnej. Možná když svítí sluníčko tak je to taky lepší, ale včera lilo a byla to hrůza. Také doufám, že s tím něco provedou, protože za to bych se trochu styděla. Byla tam se mnou floristka a taky se toho zděsila.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Ahoj, my jedeme na obhlídku zase v neděli, tak podám info, ale moc si od toho neslibuju:))
Odpovědět
@montmark jj tak dej vědět. Já budu u ségry na Bezděkově příští víkend, takže to tam taky půjdu omrknout a když tak je začnu prudit taky. Ono čím víc lidí jim to bude připomínat, tím víc je to snad přesvědčí s tím něco provést :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, z p.Vytáčka už jsem fakt vytočená! Když jsme tam byli vše dohodnout a upřesnit, slíbil, že se nejpozději do 10ti dnů ozve a pošle přesnou a konečnou variantu smlouvy. Už je to měsíc a pořád nic :-( . Dneska se na něj chystám, tak jsem zvědavá, co naslibuje, pokud mi teda zvedne telefon. Jak to máte s ochutnávkou? Na té jsme se dohodli s Morisem, ale teď vůbec nevím, jak to bude :-| chjooo !!
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkaaaaa Koukam, ze to jeho jmeno na nej fakt sedi co? :-( Ochutnavku nam Moris loni v lete taky sliboval, ale ted o ni nepadlo ani slovo...
Odpovědět
@petulinkaaaaa @marcipanka.k Holky já jsem na ochutnávku ptala. Nejdřív na mě provozní koukal jako na blázna a řekl mi, že tu svíčkovou si můžu kdykoliv objednat z jejich menu. Pak řekl, že by ochutnávka šla, ale že se musím objednat dopředu, a že bude "samozřejmě" zpoplatněná. Měla jsem pocit, že když jsem to probírala s bývalým provozním, tak jsem z toho pochopila, že by měla být pro snoubence zdarma, ale nevím, asi jsem to tenkrát špatně pochopila.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha No mne se to taky tak zdalo, ze Ti daji zadarmo ochutnat z toho jidla, o kterem uvazujes..treba ne celou porci, jen proste na ochutnani, porovnani, aby se clovek mohl rozhodnout...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem p. Vytáčkovi psala mejla, ale nereaguje. Ale na facebooku je každou chvíli, to je fakt super ! Asi tam zajedu, protože jinak se s ním asi nedomluvím.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkaaaaa Tak se mi zda, ze na to celkem slusne prdi....co zkusit napsat nekomu z vedeni Botaniky, aby vedeli, jak se pan provozeni stara o klienty, kteri se u nich chystaji utratit nemale penize :-| Je to fakt neskutecny!! Drzim palce, at se to nejak vyresi. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak milé nevěsty - trošku jsem se do toho opřela. Botanika se nyní předělává - tedy myslím tu "zahradu" u obřadního místa! Dohlédneme na to, aby to bylo pěkné, tak se nemusíte bát. Máme to už za týden, nemám schválenou nabídku a dolaďěno spoustu věcí - ta komunikace fakt vázne, ale zase jsem ráda, že to místo upravují. Stálo nás to čas a další nervíky, ale věřím, že to za to stojí :)
Odpovědět
Teď ještě nahonem řešíme oblečení pro svědkyni. Co bude mít na sobě ta vaše? Nemáte nějaký tip?
Odpovědět
@mia236 Tak skvělý, jsem ráda, že s tím něco dělají, jsi šikulka :) Doufám, že to za týden dopadne podle tvých představ ;) Já nechávám oblečení na svědkyni, aby si sama vybrala co je jí pohodlné. Každopádně já byla v dubnu také svědčit a koupila jsem si krásné šaty na Kladně http://www.salonsofia.cz/. Měli tam výprodeje a měla jsem je jen za 590,-. Mám je i v albu tak mrkni, každému se líbily. Koukala jsem na webovky, že tam výprodej mají napsaný i teď, tak třeba tam na něco se svědkyní narazíte.
Odpovědět
Profilova fotka
@mia236 Ty jo, uz za tyden....snad vsechno dobre dopadne. Jsem zvedava na Tvoje celkove hodnoceni Botaniky... Salon Sofia muzu taky doporucit, koupila jsem si tam saty na prevleceni a svatebni boty, urcite stoji za navstevu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám ze Sofie svatební šaty i boty :-) ... takže také doporučuji
Odpovědět
Holky díky moc za tip! A když už jsme u toho, co máte na převlečení. Já chci pokud možno zůstat ve svatebkách - přeci jen by to mělo být jednou v životě, tak si to chci užít, ale asi budu mít pro jistotu ještě něco.
Odpovědět
Profilova fotka
@mia236 Ja jsem si taky myslela, ze zustanu ve svatebnich celou dobu..ale presne jsem si rikala, ze si pro sichr poridim neco na prevleceni, kdyby me nekdo polil atd. Nakonec jsem si koupila tak krasny saty na prevleceni, ze si je proste budu muset vzit taky :-D ale myslim si, ze se prevliknu az nekdy behem vecera, treba kolem devaty, prece jen ty kratsi saty budou lepsi na tanec, nikdo mi po nich nebude slapat atd :-)
Odpovědět
@mia236 Já se taky budu určitě převlékat, protože mám poměrně náchylné šaty a nerada bych, aby je někdo při tančení v podnapilém stavu nějak roztrhal :) Šaty na převlečení zatím nemám, asi se do Sofie taky zajedu podívat, chtěla bych nějaké bílé
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy co uz to mate za par...chci se zeptat, co vsechno je soucasti vyzdoby od Botaniky? Dodaji napr svicky na stul? Zdobi nejak obradni misto? Chci objednat kytky a floristka mi nabidla, ze muze zaridit i nejakou vyzdobu, tak abych zbytecne nezarizovala neco, co Botanika poskytuje..
Odpovědět
No já mám na všechno floristku, jinak by to fakt nebylo nic moc... Ale z Botaniky skarty (potahy na židle a ubrusy), svícny na stoly, malé svíčky na banketové stolky ven a na večer louče
Odpovědět
Profilova fotka
@mia236 @marcipanka.k @eupha Holky já mám taky šaty na převlečení. Koupila jsem si je v Jannisu v Praze na Václaváku a vyšly mě na 400,- :-D .. Mají tam fakt velký výběr. Doporučuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ještě jsem Vám nenapsala moje dojmy z minulé návštěvy v Botanice..., ale asi to je i zbytečné, s p. Vytáčkem máme všechny stejné zkušenosti...Nasliboval, co pošle, zařídí, ...a zase nic...Nechápu, jak tam vůbec může někdo jako on fungovat?...p. Novák si asi myslel, že se mu vyplatí, když tam přijme někoho, kdo mu tam přivede "celebrity"...ale bude to mít trochu opačný fin. efekt...Botanika byla vždy pojmem pro dokonalý svatební servis a můžu s jistotou říct, že bych ji nikomu nedoporučila a že kdyby jsme již všechno neměli vytištěné a připravené, tak změníme místo a určitě bychom ušetřili i dost peněz...Náš rozpočet na svatbu je 350 tis, opravdu jsme si ji chtěli udělat podle našich představ a ten fakt, že nám to " nějakej frajer, "rádoby celebrita", kterej frčí na koksu , celý posere" - slova mého partnera, je docela děsivá!!!...nereaguje na maily, už nebere ani telefony, ...příští týden jedeme za p. Novákem, takhle to fakt dál nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
A to jsme po něm nechtěli zase tak moc!:...ppt soubor, do kterého přepíšeme meníčka, s hlavičkou areálu Botanika, aby jsme měli jejich logo...podstavec/podium pro musicu festivu při obřadu/ ,nakonec zařídíme sami, bílé koberce na podium a cestičku / taky nakonec zajistíme sami, ochutnávky jídel jsme vzdali, ale s jistotou můžu říct, že kuchaři jsou tam výborní, takže celkově se o cathering nebojím:)...a plno dalších drobností, které prostě nefungují..p. Vytáček si asi neuvědomuje, že jsme normální pracující lidé, kteří nemají holt tolik volného času, aby mu stáli pořád za zadkem a kontrolovali, jestli dělá, to co má!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, jsem zděšena po tom všem, co jsem se tu dočetla... :-o Já měla s Vytáčkem jednu schůzku a působil na mě dojmem, že se vyzná a že vše "ošéfuje". Koukám, že první dojem byl klamný! No tak to je dost hrozný. Já myslela, že když budeme mít svatbu na vyhlášeném místě, jako Botanika je, tak se o nic nebudeme muset starat (o plynulost organizace apod.)... Teď jsem měla v práci fofry, tak jsem to nechala být, ale taky se teď do toho vložím, ať je nás na to víc... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mia236 I já Ti chci poděkovat, že jsi nám "umetla cestu" a zařídila tu zahradu. Dívala jsem se, že máš svatbu už příští víkend, tak držím pěsti, ať je vše bez problémů!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na nás p. Vytáček taky působil schopně, ale to opravdu byli jen sliby, od té doby neudělal vůbec nic. Stále čekáme na nabídku,kterou nám měl poslat do 24.4.2011, už je půlka května a stále nic, nereaguje na maily. Rozhodla jsem se obrátit na p. Piedermana, protože p. Novák s tím stejně nic dělat nebude. Poradila mi to i moje floristka, tak doufám, že se začně něco dít. Upřímně máme teď strach, aby vše vyšlo tak jak má.. když tam byl Moris, tak jsem byla úplně v klídku, protože nám ve spoustě věcí pomohl, vyhověl a byla jsem si jistá, že to klapne bez problémů... nemít měsíc před svatbou, tak to zruším a uděláme si to jinde. Ach jo, fakt mě takový přístup štve !!!! ... Když si tak pročítám celou diskuzi, tak mám chuť to poslat na Botaniku, aby věděli, co si tam vzali za neschopnýho blbečka!
Odpovědět
Holky, já myslím, že to ten Vytáček nakonec zvládne a vše bude fajn. On jen prostě nekomunikuje. Už si s tím nechci lámat hlavu - máme to za pár dní, nějak to prostě dopadne. Co se týče úpravy "zahrady" tak opět jsem uvěřila slibům a řečem, ale i po týdnu je vše téměř stejné ne-li horší, takže to vzdávám a vše si zařídíme a dozdobíme sami. Doufám, že alespoň zvládnou posekat ty kopřivy kolem oddacího místa... Problém totiž je, že to tam nemá na starosti někdo, kdo tomu rozumí (zahradník) a celé to tam hrozně pytlíkujou :( Pan majitel je sice vstřícný ale nějak to jde od 10 k 5. Upřímně vám řeknu, že pokud bych do svatby měla ještě delší dobu, tak to tu zruším a udělám jinde... Tuhle diskuzi prosím zatím do Botaniky neposílejte - kdyžtak až po mé svatbě nebo mi to tam ještě pěkně okoření :)))))))) Pořád věřím, že mě nakonec něčím ohromí a celý den bude perfektní :) Tak zatím pa a držte mi palce!!! Pak budu referovat :)
Odpovědět
@mia236 věřím, že všechno dobře dopadne! To místo je samo o sobě hezké (až na to obřadní místo) a vaří tam dobře, takže o jídlo bych se nebála. Zábavu si obstaráte a vše bude super, uvidíš! Držím palce a těším se na reference :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?