Menu Forum

Plánujete svatbu v areálu Botanika v létě 2011?

29. srp 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marcipanka.k
6
Registrovala se 1. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 143 příspěvků. Má 5 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
marcipanka.k
6
Registrovala se 1. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 143 příspěvků. Má 5 přátel. Region Kladno.
 @jaja_kubin par lidi se prislo "jenom podivat", ale byly to snad jen 4 nebo 5, takze nic zavratnyho. Welcome drinku se nakonec ani moc nevypilo, protoze jsme meli zimu, takze na studene sampano nemel nikdo moc chut emoticon Zalezi to hodne na pocasi, kolik se toho vypije...pocet obcerstveni je tak jako tak dany, takze az se sni, tak se sni, my jsme ke slanemu z Botaniky pridavali jeste vlastni kolacky a cukrovi.
26. srp 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja_kubin (31 r.)
132
Registrovala se 19. června 2011 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Horní Bezděkov, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
jaja_kubin (31 r.)
132
Registrovala se 19. června 2011 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Praha.
 @marcipanka.k a jaký jsou ty jejich kanapky ? Stojí to za tu cenu ? Přemýšlela jsem že na welcome drink určím třeba 15 flašek šampaňského, vody a tak a až to dejde tak to dojde, tys to počítala nějak na osobu ?
26. srp 2011 ve 12:16  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcipanka.k
6
fotoportrét
fotoportrét
marcipanka.k
6
 @jaja_kubin kanapky ja neochutnala, ale vsichni rikali, ze dobry emoticon ostatne jako vsechno jidlo. Piti jsme nemeli napocitany na pocet osob, proste rozlili tolik sampanskeho, kolik lidi ho chtelo..ale limitovat to muzes urcite, vsechno se da domluvit.
26. srp 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eupha
3
Registrovala se 21. července 2010 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
eupha
3
Registrovala se 21. července 2010 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků. Má 34 přátel.
 @jaja_kubin ahoj, svatební cesta byla super emoticon Jinak koukám, že už si se v přípravách hodně pohnula. Co se týká welcome drinkeu, tak s tím jsem počítala pro všechny kdo se přišli podívat na obřad, takže cca 60 lidí a ne každý si dá, takže i když přijde někdo na čumendu tak to vyjde pokud to máš nějak limitované. My jsme to také nijak nelimitovali na počet flašek a nijak závratně se nám suma nevyhoupla. Kanapky jsme vůbec neměli, stejně hned po obřadu následoval oběd. Nechala jsem dát na stoly akorát naše svatební koláčky.
29. srp 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja_kubin (31 r.)
132
fotoportrét
fotoportrét
jaja_kubin (31 r.)
132
 @eupha Ahoj, jsem ráda, že jsi zpět emoticon já jsem ohledně toho slaného přemýšlela nad nabídkou paní z e-dorty, vypadá to vcelku dobře a paní je fakt ochotná a z vašich reakcí na sladké i šikovná emoticon

ve středu přiveze budoucí tchán ochutnávku vín z Moravy, se moc těším, konečně pořádná zábava z příprav emoticon no ale nejvíc se nemůžu dočkat fotek šatů, už se šijou a slibovali fotky koncem září - začázkem října, tak jsem jak nedočkvé dítě emoticon
29. srp 2011 v 17:08  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš