Plánujete svatbu v areálu Botanika v létě 2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, plánujete někdo svatbu v Botanice v Horním Bezděkově na léto 2011?
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k je pravda, že já už mám trasu z Prahy taky v hlavě uloženou, ale to je asi tím, že jsem nejvíc zainteresovaná :) taky radši všem dám hodinku na welcome cocktail, aby něco neprošvili :) dám náš nějakou obecnou radu k organizaci ?
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Cesta z Prahy je jednoducha, to se snadno vysvetluje i pamatuje..navic po sjezdu z dalnice ma Botanice svoje cedulky, takze se nam fakt nikdo neztratil. Welcome drink urcite doporucuju..ja jsem ho teda prosvihla, protoze jsem se cesala a licila, ale zenich z nej byl nadsenej, ze to bylo moc prijemny vitat hosty. Obecnou radu...nic svetobornyho me nenapada :-) Urcite konkretni veci kolem jidla resit az tesne pred, my jsme si tam zasli na veceri a ochutnali. I panu provoznimu se to pak lip pamatuje, kdyz se to resi relativne kratce pred svatbou. Co je potreba nejvic resit dopredu je rezervace terminu, bookovat fotografa, kapelu/DJ..ale to uz asi vite:-) Jinak mam pocit, ze v Botanice Vam vyjdou v cemkoliv vstric, takze zadny strachy. Jestli mate nejaky kontretni dotazy, tak rada pomuzu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k tak termín máme zerezarvovaný v Botanice i na matrice, takže první bod mám odškrtnutý :) fotografku mám taky, teď přemýšlím o hudbě, měla si kapelu nebo DJ ? Nejvíc mě děsí to jak je to všechno hodně dopředu, ale nemůžu pomalu nic konktréně naplánovat..ptala jsem se jich tam jestli můžu noc předtím ( z pátku na sobotu ) využít pro sebe jeden pokoj a být tam se svědkyní a užít si poslední noc za svobodna, jenže na to mi řekli, že až tak měsíc předem budou vědtě jestli je bude nějaký pokoj volný.. v tom případě ani nemůžu rezervovat vizážistku, protože nevím kam ( jestli teda do Botaniky nebo k nám do Prahy ) :(
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin My jsme meli kapelu Duo Mane, tu muzu jenom doporucit, hrali skvele a delali zabavu. My jsme byli rozhodnuti pro kapelu od zacatku, protoze nam prislo na vsech svatbach, kde jsme byli, ze ziva hudba spis donuti lidi tancovat. Ja prave rok dopredu zamluvila Botaniku a matriku, fotografku a hudbu a zbytek jsem zacala resit az nejak od jara. S tim ubytovanim je to v Botanice napjaty, mivaji tam dost plno, nicmene ten jeden pokojicek by se snad najit mel. Ja jsem prave na pripravy mela domluveny jeden pokoj od 9 od rana, nebylo jiste, jestli uz bude k dispozici novomanzelske apartma, ale pan provozni slibil, ze jeden jakykoliv pokoj zaridi....z nej jsem si potom behem odpoledne jen prenesla veci do novomanzelskeho a bylo to. Takze neboj, urcite se to vyresi..ale chapu, ze rok dopredu Ti to nikdo neslibi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k Já vím, jenže hledat vizážistku příští rok v březnu s tím, že se vdávám v létě je taky dost na prd.. ty, o kterých se tady nejlépe mluví jsou už dávno rozebrané..četla jsem nějaké reakce na paní Bietlovou, z tvojí strany asi spokojenost, ne ?
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Jojo Romana je kouzelnice :-D nedam na ni dopustit, ale samozrejme zalezi na osobnim setkani, jestli si budete sympaticke. Tu jsem zamlouvala urcite az po novem roce, protoze ona driv terminy na leto ani nedava..alespon to tak bylo letos.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Trochu vám vstoupím do tématu. Můžu ti doporučit vizážistku Gábinu z líčíme tečka cézet. Pracuje v Praze, Kladně a do Botaniky by ti určitě taky přijela. Za mnou taky cestovala. Myslím, že jí by nedělalo problém udělat rezervaci termínu nyní a detaily ohledně místa domlouvat třeba až na jaře. Mám s ní opravdu výbornou zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Díky moc, určitě se podívám na stránky co píšeš..
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k Ahoj, měla bych jeden dotaz - teď koukám ještě na ten svatební katalog Botaniky a tam je zajištění občadu 3000Kč - to je ten poplatek c po nás chce matrika ( 3400Kč ) nebo to je ještě něco dalšího ? Díky za odpověd..
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Jo to jsi videla dobre...je to navic k tomu, co zaplatite na matrice (matrika si to pocita za to, ze se berete v jiny den nez je jejich oficialni oddaci den - ctvrtek , za to, ze vas oddaji jinde nez v oddaci sini a ze za vami prijedou). V Botanice je ten poplatek za usporadani obradu, za "obleceni" zidli do bilych potahu jak na obradu tak pak k obedu a za ostani vyzdobu, co Ti poskytnou (svicny, ubrousky, skart...).
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k výborně, to nám ty náklady krásně narůstají :) tak ještě jen k té Botanice, v tom manuálu je ještě 5000Kč za dekoraci stolů atd. takže mám celkem počítat s 8000Kč za dekoraci ?
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin ahaaaaaa..tak to je asi nejaka nemila novinka pro pristi rok....jeste jsem to ted kontrolovala v nasi objednavce z Botaniky a mame tam jen ten poplatek za usporadani obradu ve vysi 3000,- a pokud si dobre vzpominam, tak nam prave tvrdili, ze v tom je i veskera vyzdoba, potahy na zidle a stoly..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@marcipanka.k to není novinka, je to v tom svabením katalogu, co se dá stáhnout na jejich stránkách - ten je pořád stejný.. právě že tam je zajištění obřadu - 3000Kč, květinová dekorace, dekorace rautových stolů, koktejlových atd. 5000Kč.. což mi přijde trochu přehnané..
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin hmm tak to nevim, to nam to asi zapomneli nauctovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k Tak to jen budu doufat, že na nás taky zapomenou :) výzdobu si chci vzít do vlastních rukou, takže ještě jim platit za něce co nechci :) nebyly v Botanice ještě nějaké jiné skrté poplatky ? :)) vím zatím pouze o korkovném..
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Jinak snad ne...krome jidla, piti, ubytovani jsme platili jen ty 3000,-. Korkovne jsme neplatili, protoze jsme se nakonec rozhodli pro vino z jejich nabidky a tvrdy alkohol jsme si taky "vlastni' nedonaseli.
Odpovědět
@jaja_kubin ahoj já jsem se na to ptala a je přesně tak..3400matrika Unhošt a 3000 za obřadní místo v Botanice, to je poplatek za to že se tam postavíme a řekneme ANO :-) Tu dekoraci si můžeš nechat udělat od nějaké floristky
Odpovědět
Profilova fotka
@lenca26 to si děláš legraci ? :) poplatek matrice samozřejmě beru, nějaký poplatek Botanice taky, ale 3000,- za ANO a 5000.- za nějaké dekorace ?
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k No alespoň tak :) už teď z těch nákladů omdlívám a hlavně to pořád roste..
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Jojo....to poroste porad :-) je to sileny....mam pocit, ze jakmile se pred neco napise "svatebni", tak se cena automaticky nekolikrat nasobi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k Doufám, že se s nimi nějak rozumně domluvíme, protože po nás chtějí i 8000 za pronájem, když budeme mít míň jak 40hostů..
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Jo tak o tom jsem tady od holek cetla, ze pokud je mene hostu, chteji neco za pronajem...to je blby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k no právě, blbější na tom je, že když jsem si tak spočítala co všechno od nich chceme za služby, že chceme pokoje pro všechny atd. tak předběžný můj rozpočet pro ně je 130 000tisíc..
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Jojo to je dost....my jsme ubytovani platili, ale jen 5 nebo 6 pokoju pro hosty z daleka, ostatni byli z okoli, takze jeli domu, ale je jasny, ze platit ubytovani pro vsechny je silena palka. Pak bych mozna hostum nabidla, ze je mozne zajistit jim nocleh, ale ze si ho musi zaplatit sami...v zahranici je to myslim docela bezne, ze si ubytovani hradi kazdy host sam. My jsme takhle na svatbe taky byli, ubytko jsme si zaplatili a nijak nas to nepohorsilo. Clovek chape, ze rozpocet proste neni nafukovaci...
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k tak to víš, že to nějak zkusíme, přemýšlím právě nad textem jak to hezky zaobalit :) jinak jsem to spíš myslela v rámci Botaniky - ty peníze za ubytování jim tam necháme tak jako tak, buď my nebo hosti, takže jejich "skryté poplatky" mi přijdou trochu mimo :(
Odpovědět
@jaja_kubin Ahojky, těch 5000,- mají v katalogu za dekorace napsané, ale nakonec si za to nic neúčtovali a navíc mi i zapůjčili jejich svícny na stoly, takže to byl asi nějaký poplatek kdysi, teď už ho ale neúčtují. A jak jinak jdou přípravy? Kdybys chtěla můžeš mrknout na toho Picasu jak jsem ti posílala odkaz i na video, dělal mi ho kamarád, a tam zas uvidíš nějaký další drobnosti z Botaniky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Ahoj, tak jaká byla první svatební cesta ? Nevrátilo se vás víc ? :) No hurááá, první dobrá zpráva, že někdo nechce peníze, ale radši si počkám až na výslednou kalkulaci.. no přípravy, dobrý, už se to rýsuje :) Botanika - rezervováno, matrika - hotovo, vizážistka - rezervováno ( schůzka v říjnu ), fotografka - rezervováno ( schůzka v říjnu ), jsem dohodnutá s paní na dorty, že v říjnu pošle ochutnávku a šaty se šijou :), prstýnky jdeme objednat příští týden a snad to vše nejdůležitejší máme za sebou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Jojo nam tech 5.000,- taky neuctovali, tak uz to asi neni aktualni...uvidis, co Ti spocitaji.
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k Tak to mám radost :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k chtěla jsem se zeptat, když jste pořádali welcome drink před obřadem, dorazili vám tam třeba i lidi, kterým jste dávali jen oznámení ? já vůbec nevím jak to mám totiž pojmount, svatba bude zhruba pro 35-40 lidí, ale oznámení budeme samozřejmě dávat i jiným..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?