Plánujete svatbu v areálu Botanika v létě 2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, plánujete někdo svatbu v Botanice v Horním Bezděkově na léto 2011?
Odpovědět
@marcipanka.k jedině že bys to pak zkusila prodat tady na bazaru. Vím, že na Botanice mají stoprocentně zelenou, bordo a zlatou
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha hmm to je fakt, dalo by se to pak prodat. Omkrnu tu bordo, ta by mozna nemusela byt spatna, uvidime. Mas predstavu, jestli treba svicky a svicky jsou soucasti te vyzdoby? Nejak me nenapadlo se minule zeptat....co si vzpominam, tak Moris tvrdil, ze oni zaridi veskerou vyzdobu krome zivych kytek, ale treba uz je zase vsechno jinak.
Odpovědět
@marcipanka.k já tu bordo mít budu, neviděla jsem ji teda ještě naživo ale na fotkách a vypadá dobře. Stejně chci mít červený růže a ženich bude mít červenou kravatu, takže to bude tak nějak sladěný :) Co říkali mně někdy v červenci tak součástí jsou sukně na stoly a židle a mašle na židlích. Mají tam takové svícny, ale ty envím jestli nejsou za příplatek. Už bych se tam konečně měla vydat :) páč zatím je to všechno hodně teoretický
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k Ukazovali nám je a měli tmavě zelenou, modrou, bordo, bílou a takovou béžovou. Taky se mi nechce vše kupovat, tak jsem přemýšlela, že si to někde půjčím.. ale zatím nevím kde :-( ..
Odpovědět
@petulinkaaaaa a nevíš jestli jsou tam i svícny? nebo třeba něco ve středu stolu, organza nebo tak? Holky budete mít kulatý stoly nebo I, T?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha svícny tam mají, ale o organzách nic neříkal. Budeme mít T.. k obědu nás bude 22, takže kulaté by moc nešly... ty kulaté jsou lepší, když je větší svatba...Myslím, že nám Moris říkal, že se ke kulatému stolu vejde tak 9 možná 10 lidí, takže kdyby nás bylo na oběd 50, tak bych je určitě chtěla :-) .. jsou mnohem hezčí než obyčejný T.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkaaaaa Tak ted jsem asi trosku mimo....ty barvy, o kterych se tady bavime nejsou barvy organzy?? :-N Svicny jsou, tak to je super...holt si budu muset vybrat nejakou z tech jejich barev, nechce se mi nic kupovat. Taky budeme mit stoly do T a to hlavne z toho duvodu, ze mam rozvedeny rodice, takze chceme sedet v cele jen ja a zenich. Mne se naopak libi, ze u toho tvaru T jsou vlastne vsichni svatebcani pohromade.
Odpovědět
@petulinkaaaaa @marcipanka.k jojo obojí má své výhody a nevýhody. my budeme mít právě na oběd 53 lidí, takže budu muset zvolit kulaté stoly. Jen doufám, že se mi tam takový počet vůbec vejde :) Osobně si myslím, že kulaté stoly mají právě výhodu v tom, že lidi více stmelí. Byla jsem teď na svatbě kde byl dlouhatánský stůl T a tím pádem tě to omezuje ke konverzaci jen s lidmi naproti a vedle sebe. U kulatých stolů, když je 12 lidí tak můžou komunikovat všichni. Každopádně kdy bych měla 20-30 lidí tak určitě kulaté stoly nevolím. Co se týká těch barev tak např.červené jsou ty mašličky na židle a právě nevím jestli je tam i výzdoba uprostřed sstolu, jako je na fotce kterou přikládám níže (také z jedné svatby z botaniky)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Tak ja doufam, ze barva se tyka masle na zidlich a toho prostredku prave. Ono stejne ten obed trva chvili a pak si muzou vsichni posedat, jak budou chtit...na raut nam vecer dorazi jeste kamaradi a tak..takze odpoledne a vecer uz urcite zadny zasedaci poradek dodrzovat nebudem.
Odpovědět
@marcipanka.k jojo snad tam ten prostředek mají. Jinak s rautem to je jasný, nám taky ještě dorazí další lidi a myslím, že u těchto stolů už se moc sedět nebude. Lidi budou spíš venku a u parketu a tak. Zasedací pořádek bude akorát při obědě.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Uvidime, musim se na to podrobne preptat pri dalsi navsteve....hlavne me teda zajima, jestli jsou schopni neco udelat s ozvucenim obradu. My nebudeme mit DJ, takze nevim, jak bych schanela mikrofon a ozvuceni na pul hodiny obradu... :-| a zas mi prijde blby, kdyz pak nikdo z hostu nic neuslysi.
Odpovědět
@marcipanka.k to máš pravdu. To ozvučení musím taky pořešit. To je nevýhoda svatby takhle ve volném prostranství. My budeme mít DJe až večer, ale vybavení si přivezou už ráno, takže bych se s ním případně zkusila domluvit jestli by mi mikrofon třeba nezapůjčili. Problém je v tom, že se to musí nějak sesynchronizovat s bednama a tak, takže nevím jestli to bude tak jednoduché.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky tak co? nějaký novinky? Já mám schůzku v Botanice v pondělí tak jsem zvědavá :)
Odpovědět
@marcipanka.k ty jsi se s tím "naším" provozním viděla viď? jakej je? mně po telefonu připadal nějakej stahanej :) a po hlase se mi zdá starší
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Ahoj, jj videli jsme se s nim.....rekla bych, ze je mu tak kolem 50, byl milej, ochotnej. Moris mi pripadal jako vetsi sympatak, ale tenhle byl taky ok. Tak jsem zvedava, co se dozvis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...Aktuálně máme 52 dní do svatby a v podstatě jediný, z čeho nejsem moc v tranzu je pan provozní, máme Jakuba Vytáčka..., vzhledem k tomu, že budeme mít kolem 100 lidí, tak jsem jednání s ním vzdala a máme najatou koordinátorku, která s ním detaily dořeší... Je strašná škoda, že Moris odešel, s ním by to bylo určitě v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
@montmark Fakt? Je mimo? To mi ani nerikej...my mame sice toho druhyho, ale nikde neni psano, ze neonemocni a nebude s nami ten Vytacek.....jezis....
Odpovědět
@montmark a co konkrétně s ním je špatně?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha No, celé je to divoké, na první domluvenou schůzku regulérně zapomněl, omluvil se, ale to mě na začátek docela naštvalo, vzhledem k tomu, že jsem šla z práce dřív, najela jsem si 80 km, David vytočenej..., pak nám vykládal do telefonu, že dělá 10 let svatby, že nic není problém, všechno, co jsme měli domluvené s Morisem, platí...jenže materiály, které jsme si s Morisem posílali tak nemá, údajně mu nešel počítač, pak se do zaheslovanéího počítače nemohl dostat, atd...pak jsme tam vyrazili s naší koordinátorkou...ta z něj byla taky dost vyděšená, protože svatby asi určitě nedělal, když pracoval jako program. ředitel v Kubánském baru!?...no a teď už s ním nebudu komunikovat já, ale naše Anetka, která má pevné nervy a řekla, že se nemám stresovat a nechat to na ní...
Odpovědět
@montmark to je celkem drsný. Někdo tady pár stránek dopředu psal, že se mu ten Vytáček zdá schopnej, takže asi ne. No já mám v pondělí schůzku s tím druhym, tak jsem taky zvědavá. Snad to bude v pohodě ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Taky doufám!:)...spoléhám na to, že tam do toho našeho datumu nějaká svatba bude a trochu se rozkouká...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@montmark Jezis to je teda sila!!! Jeste ze mas organizaci na koho hodit...at se s nim vzteka nekdo jinej ;-)
Odpovědět
Holky byla jsem včera na Bezděkově tak jsem se zajela mrknout na Botaniku a zrovna tam byla svatba :) Dívala jsem se zdálky na to obřadní místo a s těma židlema v sukních to fakt nevypadá tak špatně. Hlavně je tam hodně místa a svatební hosté vše uvidí. Jediné co mi tam vadí je ten výhled do toho křoví, ten je hroznej. Fotky se rozhodně musí brát z druhé strany :) a doufám že oddávající bude vysokej/á a tlustej/á abych přes něj neviděla :D Jinak tam měli venku bílé stolky s tím občerstvením a nosilo se šampáňo a vypadalo to efektně. Zatím se tam teprve scházeli hosté, takže nevěstu jsem neviděla. Každopádně jsem se začala ještě víc těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Prima ;-) po dlouhe dobe pozitivni zprava :-) ja si taky myslim, ze kdyz nacancaji ty zidle a stolky a prijdou slavnostne obleceni svatebcane, tak to bude vypadat hezky.
Odpovědět
@marcipanka.k už víte jak to budete mít s jídlem? Já třeba přemýšlím jestli je uvítací pohoštění vůbec potřeba. Každý se přijde podívat na obřad a ne se hned cpát :) nechala bych asi jen šampaňské a nealko jako welcome drink. Jak to budete mít vy? Co se týká jídla a rautu budete to nějak upravovat? Někdo také navrhoval nechat vodu perlivou, neperlivou jen v karafkách, že to vyjde levněji než ve flaštičkách. Co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Jidlo porad presne nevim...ten napad uvitaciho pohosteni se mi libi, ale taky porad diskutujeme, jestli je to nutne :-) zvlast kdyz budeme hned potom obedvat. Co se tyce vody, tak nam Moris tehdy rikal, ze nam muze nabidnout vodu ve velkych plastovych lahvich, jako se prodava normalne v obchodech...a mam pocit,ze za 35,- za lahev...ale uz si to presne nepamatuju. Ja bych klidne byla pro obyc vodu z kohoutku s citronem nebo s limetkou do karafy, tim by se usetrilo hodne penez, ale nevim, jestli budou v Botanice souhlasit. Nejake upravy rautu delat chceme, treba trochu jine salaty, nez nam navrhli, chteli bychom grilovat treba i syry - Hermelin, to nam chutna :-D ....nechci ani pulnocni gulas ani minidezerty, myslim, ze sladkeho tam bude az moc. Jsou to spis takove drobnosti, cenu to nejspis moc nesnizi..uvidime. Chystam se ted v prubehu kvetna to menu dotahnout, abychom konecne meli finalni rozpocet.
Odpovědět
@marcipanka.k já tam jdu dnes, tak poreferuju co jsem se dozvěděla, na tu vodu se chci zeptat. Jinak jak jsem se tam byla v sobotu mrknout, tak vypadá dobře, když tam tak roznáší to šampaňský, takže welcome drink určitě zachovám, ale uzobávání je podle mě zbytečné. Já jsem na žádné svatbě nezažila ani welcome drink,t akže aspoň tohle bude příjemné zpestření. Dám zítra vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha super, tak budu zvedava na novinky ;-) My jsme uvitaci rautik a welcome drink zazili na jedne svatbe a bylo to moc fajn a prijemne, ale je fakt, ze jsme po obradu cekali neco pres hodiny nez se nevesta se zenichem vyfoti, takze mala svaca prisla k duhu :-D
Odpovědět
@eupha Holky, dloho jsem tu nebyla, protože mi zabírá veškerý čas jednat s Vytáčkem - už mi pěkně frčej nervíky. Máme to už za pár a pořád není nic dotaženo. Kolem obřadního místa (u restaurace) jsou kopřivy (nechápu že to nevěstám nevadí - už tam byly asi 3 svatby!) vše působí neupraveně, to dětské hřiště a hlavně to mlází v lese - listí - neupravené - no katastrofa... Mám strach, co si budou svatebčané šuškat. Takž jsem se do toho trošku opřela... Poprosila jsem přímo majitele objektu ať to tam upraví nebo to prostě nějak vyřeším s naší floristkou - napůjčujeme stromy, keře a nějak to tam zahradíme... :) S Botanikou doporučuji vše písemně a neustále urgovat a ujisťovat se, že vše běží tak jak má. Jezděte tam osobně a to co se vám nelíbí, tak prostě chtějte změnit. Svatební místo by mělo mít nějakou úroveň a vypadat důstojně... :)
Odpovědět
@montmark No evidentně si to procvičí na nás.,. :)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?