Plánujete svatbu v areálu Botanika v létě 2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, plánujete někdo svatbu v Botanice v Horním Bezděkově na léto 2011?
Odpovědět
@marcipanka.k no to jsem si myslela, že toho moc vědět nebude. Asi to tedy také nechám na ten květen. Taky doufám, že nezdražili! Jinak moc díky za doporučení na cukrárnu v Tuchlovicích, dnes jsem si byla vyzvednout koláčky na ochutnávku a jsou fakt moc dobrý a hlavně ta cena je luxus. Určitě si je od nich objednáme. Navíc mi ochutnávku, k mému překvapení, dali zdarma. 1/2 kg koláčků. Zatím jsem za ně všude platila, takže příjemný bonus :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha neni zac, jsem rada, ze Ti taky chutnaly ;-) My jsme byli zase prekvapeni tim, ze dostaneme od Botaniky jako novomanzelsky dar noc v apartma zadarmo...pocitali jsme s tim, ze si pokoj normalne objedname, takze taky prijemny :-D
Odpovědět
@marcipanka.k jj to jsem věděla s tím apartmá, akorát jsem ještě neviděla jak vypadá. Hele a on ti ten nový svatební katalog pošle nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha My jsme taky pokoje nevideli, protoze tam vzdycky byl nekdo ubytovany... Rikal, ze katalog posle mailem.
Odpovědět
@marcipanka.k tak až ti ho pošle tak dej vědět jestli tam jsou nějaký překvápka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Ahoj, tak prekvapko zadny...ceny zustaly stejny. Zaridil nam presun obradu na tu 1 misto 2, takze jsem spokojena :-D Ted jeste aby nebyl problem na matrice...
Odpovědět
@marcipanka.k tak super a v čem je tedy ten katalog jiný? taky si ho asi od něj vyžádám. To je ten Trepeš?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Hihi no vlastne moc rozdil nevidim.... :-D Proste nam znova poslal navrh kalkulace, jen s upravenym poctem hostu na obed a na veceri a s konkretnim poctem pokoju, ktere chceme zarezervovat. Cena obeda a vecerniho rautu zustala stejna. Jj je to ten Trepes...shodli jsme se s pritelem, ze neni takovy sympatak jako byl Moris, ale vypada, ze ma s organizovanim takovyhle velkych akci nejakou zkusenost, pusobil na nas dobre.
Odpovědět
@marcipanka.k a jak se tedy váš rozpočet pohybuje? Já jsem to měla při schůzce v létě odhadnuto pro cca 30 lidí na oběd a 60 na raut a ubytko asi pro 12 lidí asi na 100.000,-. Každopádně nakonec bude na oběd lidí asi 40 a ubytko bude pro přítelovu rodinu z MOravy ještě o jeden den navíc, takže se to asi ještě vyhoupne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha To jsme na tom podobne...my aktualne pocitame se 40 lidmi na obed (z toho 4 jsou deti, takze ty asi dostanou nejakou mensi porci), 60 na vecer a ubytovavat budeme 10 lidi...ted nam to spocital na 75.000,- ale bez piti...a to bude takovych 30.000,- stopro, mozna i vic..takze jsme na 100.000,- raz dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha A jeste bych rada udelala nejaky upravy na tom vecernim menu..tak doufam, ze se pak ta cena trosku snizi za osobu....nechci ten gulas, ani minidezerty napr
Odpovědět
@marcipanka.k jj, to to bude mít cca podobně. Pití mi již tenkrát nacenil na 30 tisíc, takže to tak nějak počítej. My jsme taky nějaký úpravy dělali - celkově jsem cenu snížili na 500 os. oběd a 500 os. raut. Některý věci jsem také vyházela. Každopádně teď to budeme asi s tím novým řešit od znovu :) guláš taky nechci, jedna nevěsta mi tu psala, že se vůbec nejedl.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eupha On rikal, ze se nam bude snazit vyjit maximalne vstric..ale ze bude lepsi se sejit, az bude mit za sebou par svateb, at nam neslibuje neco, co nebude moct splnit. Ja jsem chtela hlavne vedet, co vsechno treba oni nazdobi...protoze floristka mi nabizela, ze muze zaridit nejaky masle na ten oddaci stul, ubrus atd....ale zas za to nechci zbytecne platit, kdyby to udelali na Botanice..coz by za 3.000,- mohli :-D Pokud si dobre vzpominam, tak Moris o nejake vyzdobe mluvil...
Odpovědět
@marcipanka.k Mně tenkrát říkal, že by v ceně měly být sukně na židle a stoly a mašle na židle ve zvolené barvě. Ostatní - tedy květiny na stoly, svícny, organza na stůl bychom si měli zařídit sami. Také nazdobení slavobrány říkal, že by mělo být v naší režii. Když j sme se tam byli podívat, tak mi přišla taková opelichaná, ale on nám říkal, že to ještě obroste :) Každopádně nechápu, že když tam někdo nastoupí nový, že není třeba vůbec proškolen na to, co tam nabízí a nenabízí. Sice je pěkné, že to získá praxí, ale tohle mi přijde celkem neprofesionální. Co mají pak říkat nevěsty, které se tam chtějí vdávat třeba teď a tento pán nic neví a praxi zatím nezískal. Myslím, že za ty prachy co jim tam necháme by měli mít jiný přístup.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Hmmm takze koukam, ze obradni misto budem zdobit sami.... :-( to mam teda radost. On se nam omlouval, ze nic nevi...protoze ve chvili, kdy nastoupil byl reditel botaniky s nejakym tim vedoucim arealu na dovoleny....ze si berou v zime mesic, protoze pres sezonu nemuzou....takze vedel jen to, co nasel v pocitaci. Tak ted uz se to s jeho informovanosti bude asi lepsit ;-) My tam jeli hlavne kvuli te zmene casu, ani jsem necekala, ze by se s nim dalo dohadovat neco konktretniho. Ale opravdu bych nechtela byt v situaci, ze mam svatbu v dubnu a resi to se mnou nekdo, kdo nevi, ktera bije :-S
Odpovědět
@marcipanka.k takže další návštěvu tedy plánuješ někdy na duben, květen? Já jen nevím jestli bychom si tam neměli zarezervovat aspoň nějak ty pokoje, ale podle mě zas taková obsazenost tam nebude ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Presne...nejradsi bych nekdy v prvni pulce kvetna...doladit presne vsechno jidlo, barvu vyzdoby a ostatni detaily a pak uz jen nejaky kontrolni telefonat tyden pred svatbou. Pokoje jsme si radsi rezervovali uz ted, protoze Moris nam rikal, ze to chce co nejdriv dopredu, ze tam casto ubytovavaji ruzny firemni akce apod...ze to byva hodne plny.
Odpovědět
@marcipanka.k aha, no tak díky za info, raději se s ním spojím a aspoň ty pokoje pořeším
Odpovědět
@marcipanka.k jinak jsem koukala, že tam už je další nový provozní manažer :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha aha....no to jsou mi novinky :-| ale je fakt, ze v jednom cloveku se to asi neda prezit....byt tam kazdy vikend od rana do noci...fuj, to bych nechtela delat :-)
Odpovědět
@marcipanka.k no to já si taky neumím představit, navíc do toho ještě golfový turnaje a další. Už jsem mu napsala email ohledně ubytování a dokonce už i odpověděl, takže rychlost komunikace hodnotím kladně :) Musíme si tedy dnes s přítelem urychleně ujasnit kolik budeme potřebovat pokojů, protože my potřebujeme ubytovat přítelovu rodinu, která je z Moravy, již den předem. A on mi právě už psal, že je tam jiná svatba, takže to musíme pořešit. Díky, že jsi mě na tu myšlenku vůbec přivedla :)
Odpovědět
@marcipanka.k a ještě jedna věc. Kolik je tam tedy to ubytko na hlavu?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Tam je asi svatba porad :-| tak drzim palce, treba to nejak vymyslite..snad ta predchozi svatba nezabere celej areal :-D Ted v aktualni verzi rozpoctu nam napsal 1.300,- za dvouluzak i se snidani (vcetne DPH) a 975,- za jednoluzak.
Odpovědět
@marcipanka.k ta nevěsta co se tam v pátek vdává asi nebude mít radost když jí to tam vybookuju :) ale ne, já potřebuji na ten pátek jen 3 pokoje. V sobotu už jich bude víc.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Tak 3 pokoje jim snad zbydou.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, byla jsem dnes na Botanice a mluvila jsem s panem Vytáčkem - novým provozním manažerem. Ani jsem nečekala, že mi zodpoví tolik otázek. Spíš jsem byla připravena na to, že ještě nebude úplně zorientovaný, když je tam nový. Je ale znát, že má zkušenosti a ví, jak to na Botanice chodí. Schůzka s ním byla super. Byl ochotný a dokáže i poradit. Ukázal nám, do jakých barev se dá ladit svatební tabule, což mě asi v tuto chvíli zajímalo nejvíc (i když je ještě dost času :-) ). Mají tam teda zelenou, zlatou, bordó a modrou. Nemají problém s tím, abysme si to tam vyzdobili sami, což asi využiju. Tak jsem vám jen chtěla říct, že z tý dnešní schůzky mám dobrý pocit a že se snad nemusíme obávat, že by to po organizační stránce nějak kulhalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kapicka Ahoj, tak to rada slysim, ze je taky milej. Koukala jsem, ze mas svatbu tyden po mne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k Tak to budu celá zvědavá a vděčná za zprávy od Tebe, až Ti ta svatba proběhne ;-) Jak jdou přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
@kapicka Celkem dobre, postupne odskrtavam polozky na seznamu veci, ktere je potreba zaridit. Trosku me rozladilo, ze uz neni v Botanice Moris...ale co se da delat :-( A taky nam po novem roce odrekla fotografka, nastesti za sebe sehnala nahradu...sama uz bych asi tezko nekoho nasla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si přečetla Vaši diskuzi a jsem úplně vyděšená!:)))..kde máme Morise?... :-o ..svatba 18.6.2011 pro 100 lidí, panikařím!..měli jsme se v dubnu s Morisem sejít a domluvit detaily... Ach joo, to bude průšvih!!!!...prosím, uklidněte mě něčím:)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?