Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, ještěže jsi mi to připomněla, nějak mě nenapadlo že se tam asi může fotit :D :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
ne zemuzes, ale musis, muiss pak doma ukazat foto a nechat si poradit, ktere jsou nejlepsi.
Odpovědět
Holky, já už mám těch fotek taky dost a pořád to procházím a pořád nevím :-D ale ještě mě čeká jeden salon, tak uvidíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl, taky jsem mela spoustu fotek a porad vahala, prosla jsem spoustu salonu a pak jsem si je oblekla a vedela, ze uz nechci zadne jine.
Odpovědět
picasso, no já vím, ve kterých jsem se cítila fakt dobře a všechno, ale prostě nějak si nejsem jistá, jestli jsou to ty správné, nevím jestli mě chápeš :-D ale budu ještě vybírat dál.
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: neboj chapu, mela jsem pocit v mnoha satech, ze jsou fajna aze se mi libi, nakonec jsem si vybrala. ale porad jsem vahala jestli jsou to vazne ony, ze jsem mela jinou predstavu a slevila jsem . tak mi to nedalo a jela jsem jeste do jednoho salonu a nasla ty o kterych jsem snila a citila jsem v nich lip, a pry bylo videt i na mem vyrazu ze mam vybrano, ze uz zadne saty nema smysl mi nabizet :-) :-) :-)
Odpovědět
picasso: jj, myslím, že člověk to hned pocítí, jestli jsou to ony, nebo ne. Tak já jdu ještě příští týden do jednoho salónu a uvidím. Kde sis vlastně nakonec ty šaty vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
u Svozilku na Sadove ulici
Odpovědět
Profilova fotka
dam si fotecku na chvili do alba, tak kooukni
Odpovědět
Ty jsou krásné x-) , moc ti sluší. Já teda nejsem příznivcem vleček, ale tyhle vypadají fakt moc pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
ja prave hledala hlavne vlecku, mela jich spousta satu,a le vetsinou sukne byla takova moc rasena. a tohe byla jsna volba, chtela jsem byt princezna a mam pocit, ze v techcto satech budu
Odpovědět
Určitě jo ;-) já na to nejsem, i když by mě tak někteří viděli rádi,já mám radši jednoduchý styl. :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky taky se přidávám ke zlínským nevěstám 2011 My plánujeme svatbu na 20.8. na hradě v Malenovících.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicka vitam te mezi nama
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojka nevěsty, taky se přidávám do klubu. Termín máme 13.8. v Pozlovicích u Luhačovic v hotelu Vega. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmmmartinka taky te vitam jak tka koukam, tak se nas tadymozn anakonec sejde spousta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo, vypadá to tak :-)
Odpovědět
Vítáme vás holky ;-) zatím to vypadá, že se budu vdávat první :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Všechny nově příchozí zdravím, už je nás tu konečně dost :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kdo by hledal něco na výzdobu, tak v Baumaxu mají venku obří výprodej, mají tam písky, vázičky, květináčky, skleněné svícny, dekorace, hodně hlavně v zelené barvě, ale i v jiné. Určitě doporučuji navštívit :-)
Odpovědět
verisek.s.: to je dobré vědět x-) Máš krásné šaty, už se taky těším na zkouškul, bude to fajn s holkama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zzvonecek: děkuju, zkouška je super, moc si to užij!!! Budu se těšit na fotečky ;-)
Odpovědět
verisek.s.: nějakou představu mám, no uvidím jak dopadnu, ještě jsem uvažovala zajet do Otrokovic.Třeba vyberu na poprvé u Svozílků a bude o starost míň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zzvonecek: v Bonetce v Otrokovicích mají taky krásné šatky a poloviční ceny jak u Svozílků, paní je moc milá :-) A kdypak máš svatbu?
Odpovědět
verisek.s.: no právě, tak asi zkusím oba salony, ať můžu porovnat a vybrat ty pravé :-) v dubnu na Lešné, chtěla bych i kočár, mám ráda koně a byl by to můj splněný sen, jen to počasí může zlobit. I když po letošním léťe si člověk nemůže být jistý ničím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: to je fajn, jen se ted nejak do toho baumaxu nedostanu a zrovna ta zelena by se mi hodila :-( :-( :-( :-( bud na me neco zbyde nebo uvidim nekde neco jineho ;-)
Odpovědět
Holky budete někdo dělat svatební noviny pro hosty? Já jsem se do toho pustila a celkem mě to baví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: chtela bych je taky vyrobit. zatim mam dost casu, tak doufam, ze to brzy zvladnu. chtela jsem zacit ale porad to nejak odkladam. muism nejdriv naskenovat stare fotky
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: nám dělal noviny celé přítel a už je máme přes měsíc hotové :-) Moc ho to bavilo :-) Teď už jen dolaďuje a vylepšuje :-) Hosté pojedou na obřad a hostinu autobusem, tak je dostanou tam, aby se po cestě nenudili :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdy se pojedete fotit? hned po obradu pred hostinou(nez na sebe vyliju polevku :-D :-D :-D ) nebo az po hostine at se svatebcane bavi. nevim cim svatebcany zabavit pri foceni, myslim, ze to bylo foceni tak na pul hodinku maximalne na hodinku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?