Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já mám svůj den 30. 4. 2011 na zámku ve Vizovicích. Už se to docela blíží. Oslava bude U Ogara. Prý tam budou v ten den celkem dvě svatby. Není tady náhodou ona nevěsta, se kterou tam budu? Díky za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky vidět fotečky krásné nevěsty.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v neděli mi napsala kadeřnice, se kterou jsem se domluvila na česání, že mě bohužel nemůže učesat.. :-( nevíte o nějaké dobré kadeřnici ve Zlíně a okolí...?
Odpovědět
@janauhr ahojky, my máme společné akorát ty vizovice 30.4.2011 :-) Oslavu pak máme jinde. V kolik máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl ahoj obřad máme v 10:20 a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... @verisek.s taky jsem zvědavá a chci vidět krásnou nevěstu :-) ;-) @slunicko333 a ty jsi taky psala, že máš vybrané šatičky, hmm? Tak to jsem taky zvědavá :-) U nás se stagnuje, protože to důležité máme a na zbytek je ještě čas... Spíš tak koukáme po prstýnkách a oznámení, co a jak a tak... a hledám látku, ze které budou vyrobené jmenovky a taky ladění výzdoby stolu... Jsem si nemyslela, že to bude tak strašné, ale je... líbí se mi milion látek, ale ve fialové nic moc... tak uvidíme, co z toho nakonec vyleze... Jinak stále chodíme za farářem, a protože si to nerozmyslel ani on, ani my, tak to vypadá, že svatba vážně bude... :-D A 2. 4. mám domluveno líčení a česání na oslavu u své kadeřnice a vizážisty, tak doufám, že to konečně klapne a zamluvím si i jeho, ať mám v duši klid. Uvidíme, jak make-up bude sedět.
Odpovědět
@janauhr my jsme až na 11:45, takže se ani nepotkáme ve dveřích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já to tam na chvíli vložím a pak zas honem vymažu :-) :-) :-) Ale vlásky už tam mám zase jinak, budu je mít nahoře víc vyčesané, jinak to sedí :-) :-)
Odpovědět
@verisek.s Pěkné fakt, byla jsi i nalíčená? Nejde to tam moc vidět, ale účes a šatky pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc, nene, nalíčená jsem nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla jsem se zeptat, když máte něco pro rodiče na památku, budete to předávat ráno při předávání nevěsty nebo až na hostině?
Odpovědět
@capaja1 My něco chceme dávat rodičům, ale ještě nemáme vyřešené co...nechceme dorty, protože sladkého bude dost...chtěli bychom jim to dát při předávání nevěsty,....co dáváte rodičům vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Holky HELP, vypadá to, že se na nás DJ vykašlal. 8-( Nemáte náhodou nějaký kontakt na někoho?
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Tak boticky zatim nemam, nebyly to presne ony, ale nahodou jsem se tam zrovna potkala s chlapikem, ktery tam ty boty vozi a kdyz jsme se tak bavili, tak mi vyznelo, ze mi udela botky primo podle predstav, tak jsem zvedava:-) Ale na cenu jsem se zapomnela zeptat:-/ Tak doufam, ze to nebude nemile prekvapeni;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 ahoj, tak my předáme rodičům dortíky s nějakým jednoduchým textem, ale kdy to netuším. Při "převzetí" nevěsty asi těžko, když už se snoubencem nějaký ten rok žijeme dohromady:) Takže to asi necháme po přípitku na svatební hostině. Kdo ví:) @gutgirl Ahoj, tak to mně mrzí, že se ani nepotkáme na zámku, jsme aspoň mohly hodit očkem:) Škoda i toho DJ, ale myslím, že na internetu toho seženeš dost. My muziku ještě neřešili vůbec takže nešil, času je si myslím ještě dost:) Ale i tak držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@maryen.k My jsme se právě i s rodiči dohodli, že si ty klasické dorty dávat nebudeme. To by bylo fakt zadortováno. :-D Chtěla bych dát rodičům jen symbolicky víno s naší společnou fotkou.
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr Taky spolu s přítelem bydlíme, ale ve svatební den půjdu k rodičům, což je 3 vchody vedle. :-D :-D Tam si mě přítel i se svými rodiči vyzvedne. Dorty nedáváme, chci dát rodičům víno s naší fotkou, tak to bychom jim mohli asi předat i ráno při předání nevěsty. ;-)
Odpovědět
Ahoj, přidávám se ke zlínským nevěstám 2011, my plánujeme svatbu na 10.9.A rovnou přidávám dotaz, nemůžu sehnat kameramana,nedoporučily by jste mi někoho?
Odpovědět
@capaja1 Tak to je dobrý nápad....možná něco takového taky vymyslíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :), chtěla jsem se zeptat, jestli neznáte nějakého dobrého fotografa ze Zlínského kraje? My máme svatbu 20.8 v Brumově-Bylnici, takže kdyby ještě byl tam odněkud od nás, tak by to bylo výborné ;-) .
Odpovědět
ahojka, holky potřebovala bych poradit. Neznáte některá dobrou švadlenu ze Zlína a blízkého okolí, která dokáže upravit svatební šaty? Děkuji :-)
Odpovědět
@maryje ahoooooj 8-) 8-)
Odpovědět
@maryje zase po dlouhé době jsem sem koukla a koho tu nepotkám ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vesule Jee, tak to mame společný termín:-) Kde to máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 týýý jo tak s tím vínem to zní jako moc dobrý nápad, asi pouvažuju i o tomhle ;-) Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ajoj. Tak se musím pochlubit - dnes nám pošta donesla prstýnky a jsou super. Nechávali jsme si je dělat u firmy Žabka. Parádní s něma domluva a cena dokonalá. Tak su ráda, že máme další věc odškrtnutou :-) A jinak ty vína budeme mít taky. Mamky dostanou dorty a tatínci víno :-) Kdyby bylo na mě, tak dorty zruším, ale bohužel to budoucího manžela mamka čeká, tak to hold musíme dodržet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dortíky jako poděkování rodičům jsme zrušili, budeme dávat víno s vlastní etiketou. Skoromanžílek vyrobí etikety s básničkou a s motivem prstýnků, který máme na svatebním oznámení, takže to bude super. Dortů tam bude stejně plno, a co budou mít jako památku až je sní? Nic. Takže víno, i když vypijí, tak flaška jim zůstane jako "suvernýr" :-D Díky za nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máte nějaký nápad co dát za dar rodičům krom vína? U nás by alkohol nebyl vhodným dárkem a drahý by chtěl něco co jim zůstane jako památka? Jinak dorty mít budeme pro maminky s básničkou...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor fíííha vždyť vy máte ještě spoustu času! =-) Do té doby si jsem jista, že vymyslíte opravdu něco hezkého. I když si tedy myslím, že víno jim jako památka zůstane:) Jo necháváme dělat ještě magnetky na lednici s obrázkem nevěssty a ženicha, našimi jmény a datem svatby. To ale dáme každému do páru ;-) Co se mi třeba ještě líbí nějaký zdobený talíř s vašimi jmény a datem, nebo šperk... Je toho spousta a jak se dívám fakt na to máte ještě skoro rok :) tak žádný spěch a hodně štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr jo to jo,času je kupa..ale víš jak to je,každý nápad je dobrý :-) vás sem chodím tak nenápadně "vykrádat",aby to pak bylo v pohodě :-D Navíc to vidím tak,že ted tomu dám ještě tak měsíc či dva a pak až na podzim ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?