Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
jutuskaz @magda002 : kapelu Showband můžu opravdu vřele doporučit, profíci...vystupovali mimo jiné i v zahraničí...Já jsem jsem je slyšela tady na nějakých kulturních akcích např. na slavnostním zakončení mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež... Velmi příjemné...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme na focení úžasné bytosti, Verunku a Peťu Mlýnkovi, fotili nás už na oznámení a odvedli luxusní práci. Video mít nebudeme, to mi přijde zbytečné, pak už se na to nidko dívat nebude a bude se na to prášit v poličce - toť můj názor. Jinak se z rodiny vždycky najde někdo s kamerou a bude točit. Kapelu máme 1+1 z Liptálu, na líčení mám Peťu Hejdovou ze Zlína a kadeřnici Kačku Zítovou z Otrokovic :-) @capaja1 a můžu se zeptat, kde jsi sehnala svatební skleničky? Děkuju :-) :-)
Odpovědět
Já řeším tento týden kameramana i fotografa...kameramam bude pan Bartas z Otrokovic...a fotograf Kováč ze Zlína, tak snad to bude v pohodě....
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Myslíš ty s textem nebo ty s těmi srdíčky? Ty s textem jsou z aukra a ty se srdíčky z prodejny Kik ze Sparu v Prštném. :-)
Odpovědět
@capaja1 ty skleničky z aukra máme taky doma, včera nám došly :-) :-) Holky, kde jste kupovaly nebo budete kupovat botky? Mě nic nenapadá, pár obchodů jsem obešla ale nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 Perfektní, díky moc za tip, na Aukro jsem se taky dívala, zkusím i ten Kik :-) @gutgirl já jsem si objednala přes ebay a čekám, až mi dorazí. Snad mi budou sedět, jinak je prodám dál :-) Ale všechno tady třeba na mimibazaru kupují na ebay za směšné peníze a tady potom za ty botky chtějí jednou tolik...to mi přijde opravdu bláznovství, když si to každý může z ebay objednat sám :-) Jinak tady ve Zlíně jsem viděla pěkné v Humanicu a ještě sem tam i v Daichmanovi, chce to teď jak bude plesová sezona, tak se určitě něco krásného najde :-)
Odpovědět
@verisek.s já jsem do ebay ještě nepronikla, ale mohla bych to zkusit :-D :-D Tak to někdy chodí i na aukru, že to někde nakoupí za malé peníze a pak to zkouší prodávat. 8-( Musím to prolézt kdyžtak ještě jednou, tyhle obchody jsem už procházela, ale všude měli zimní boty, tak třeba teď budu mít víc štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@magda002 Mlýnkovi fotí nádherně a jsem mo ráda, že i když jsme měnili termín, tak jsme u nich mohli zůstat. Teď se jim uvolnilo datum v červnu, ak jedině to celé překopat a přesunout :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jutuskaz: Ahojky můžu se zeptat kolik vás bude stát ten Showband, a který z těch jejich programů budete mít? Viděla jsem je naživo a byli fakt skvělí, tak jenom abych měla představu co taková kapela stojí... :-) Jinak my máme zamluvenou fotografku Martinu Crlovou taky ze Zlína, no a video jsme nakonec odpískali. Abych řekla pravdu, tak mě opravdu zaujala snad jen videa od Leoše Brabce, ty jsou naprosto luxusní, ale než jsme se rozhoupali, tak měl náš termín bohužel obsazený.... No a jinak botičky mám taky z Ebaye, jsou myslím za velmi pěknou cenu, sedly mi jak ulité a vypadají krásně, myslím, že takové bych tady horko těžko sháněla ... Ebay můžu jedině doporučit! :-)
Odpovědět
kaculkad magda002 Budeme mít obřad v Žeranovicích v kostele a hostinu v Sazovicích na sále, možná to ani znát nebudeš... Showband by nás měl stát kolem 8 tisíc ve třech lidech, ještě hrají ve 4 nebo v 5 ale to už je potom pálka. Videa od Leoše Brabce se mi taky hrozně moc líbily, ale tak náš termín už byl taky zajednaný. Tak doufám, že video od pana Májka bude taky stát zato.
Odpovědět
Ahojka mohly by jste mi prosím poradit nějakou cukrářku, která dělá výborné dorty? A ještě mi teď vyhořel fotograf, taky prosím o radu. Děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
nikolenkaxxx : slyšela jsem dobré reference např. na Petra Zemláka nebo Pavel Ligr z Otrokovic...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím po delší době... ;-) mohla bych poprosit na nějaký odkaz na Showband? Sice mám předběžně domluveného známého (zivahudbazlin - mají tam i ukázky nahrávek), ale kdyby byly někde ukázky, nebo tak - ráda bych skoukla... Jj, pro mě taky video od Leoše Brabce nikdo nepřekoná, ale ta cena... takže utratíme hlavně za fotografku a video mi opravdu přijde zbytečné, pokud není právě od Leoše... :-D ale prosadila jsem si fotografku, tak mi už neprošel kameraman...
Odpovědět
@marefa Najdeš kontakt na jejich stránkách showband tecka cz. No já jsem si zase říkala, aby mě to někdy nemrzelo, už tak je to pro nás hodně drahá položka. Fotografa zase máme takového normálního, ale poctivého. A už víš kde se necháš líčit a česat? Toto já vůbec netuším... Jinak jsem si všimla že to budete mít v tmavě fialové, taky to tak mám v plánu, nádherná barva.
Odpovědět
Profilova fotka
@jutuskaz díky, podívám se... Tou drahou položkou myslíš video? Co se týče účesu, domlouvala jsem se se svou kadeřnicí z Hair Factory - jsou tam šikovné všechny holky, líčení zatím nevím, mám tip od ní na kolegu, asi vyzkouším líčení na nějaký ples a dle toho, jak budu spokojená, se rozhodnu... Jj, fialová barva bude vládnout zlínsku :-D já chtěla bílo zelenou kombinaci, i proto, že fialová je teď všude, jenže mi kamoška řekla, že mě snad v životě v zelené neviděla, že mám všechno fialové, tak ať neblázním a jdu do toho...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@verisek.s a které datum se jim uvolnilo?taky jsem chtěla, aby nás fotili, ale měli plno:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nejdu s davem, svatbu budeme mít do žluta. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sestra se vdávala v září a měla na focení paní Vránovou tady ze Zlína. Fotky má krásné, obyčejné, žádné vyumělkované, ale mě osobně se moc líbí a beru si ji i na svou svatbu. Na facebooku mám pár jejích fotek: http://www.facebook.com/profile.php?i...
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 žlutá je krásná... a u mně vyhrála tm. fialová né proto, že bych šla s davem, ale proto, že ji mám ráda, že ji nosím... ;-) bych třeba nikdy nešla do rudé nebo vínové, jen proto, že by to bylo in... každý dle svého... :-) uvažovala jsme nad malýma žlutýma dýněma na stůl, když už máme podzimní svatbu a k fialové se hodí, ale já tak nějak stále nemám jasnou přestavu, co provedu s výzdobou stolů, to má čas...
Odpovědět
Profilova fotka
dýně zní dobře :-D já právě miluju žlutou - sluníčkovou, jsem takový typ, co miluje sluníčko a horko, ještě mám ráda takovou tu modrou - tyrkysovo azorovou, jako moře :-) , ale nakonec jsem zůstala jen čistě u té žluté ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
doporučuji fotografku Veronikou Součkovou, my jsme ji měli a maximální spokojenost
Odpovědět
@jutuskaz: dobry vyber, hostinu i obrad v Sazovicích na sále mela kamaradka (cca pred 3 lety) a myslim, ze to bylo velmi prijemne a hezke prostredi. Oni byli spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
@maryen.k Mají to na stránkách, 9.7. :-)
Odpovědět
@verisek.s díky...tak to nic...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už jsem tu strašně dlouho nebyla. Jsem to tu trochu pročetla a zjistila jsem, že snad už máte všechny všechno :), my krom toho co jsme měli domluvené v říjnu nic nového nemáme :))
Odpovědět
@p.tulipanova Tak to jsem ráda :-), moje dvě sestry tam taky měly svatbu a všechno bylo fajn, já jsem si říkala že bych dala nějakou změnu, ale pro 100 lidí asi vážně není velice kde jinde, při tak pěkném prostředí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, měla bych jeden dotázek. Jak se to dělá, když už s přítelem spolu žijeme. Má se nevěsta ráno připravovat doma, kde teď bydlí a tam také pozvat hosty s ženichem nebo u rodičů? Vdávám se prvně, tak všechny pravidla a zásady ještě neznám. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 Já myslím, že je to úplně jedno :-) I když asi podle tradic by měla být nevěsta tam, kde vyrůstala, takže asi u rodičů :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?