Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Holky, dnes se mi zase zdálo, že jsme měli svatbu, ale nedodali nám na ni zákusky, místo svíčkové byl chleba s máslem, obřad byl jinde než na Janohradě... Asi už z toho blbnu :-D
Odpovědět
brou: tka to myslim, ze toho mas azaz! ja jsem premyslela, ze pro tech planovanych 50 lidi bude jen ten 40porcovy dort a pak jen kolacky a ovoce na rautu. vic nic. Minizakusky nejak neresim, mozna jeste poresim az budu videt, jaky bude pocasi v srpnu.. ale porad si rikam, ze leto a alkohol jde dohromady spis se slanym nez s dortama :-D jinak pritel dneska prisel s tim, ze jeho rodice nam chteji prispet na svatbu a ze teda asi budeme platit tvrdej... no potes... bud vsechno treba do deviti vecer, coz by mohlo jeste jit, nebo jen vybrane druhy... uvidime. asi se tomu nevyhneme, protoze na sk je to holt zvykem a rodice se boji, aby nemeli ostudu. hm. nejak rezignuju a uz nejsem tak zasadova :-D
Odpovědět
holky, ja mam vetsi problem, nez svatebni nocni mury... me se zatim nezda nic dramatickyho, zato kdyz se v noci vzbudim treba kvuli mimisum, zacne mi to v hlave srotovat, uplne mi jede v hlave film, jak ta svatba probiha, pripravy, snazim se vychytat mouchy a nemuzu nparosto usnout! hruza! si vyrobim permanentni kruhy pod ocima..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: kup si ten hypnox forte :-D Ja ho taky planuju! J ateda dnes taky nespala, i kdyz spis kvuli kocce, ale kvuli svatbe me to taky ceka. Ale musim rict - krasne mi to vyhnalo nervozitu ze svatby z hlavy :-D
Odpovědět
Já uvažuji, že objednám určitě míň zákusků než mi v cukrárně navrhovali vzhledem k počtu hostů. Teď jsem byla na oslavě tetiných 50 a zákusky v tom horku skoro nikdo nejdel. Místo toho raději koupím ovoce, to půjde na odbyt víc :-)
Odpovědět
Já už ze svatby nervozní nejsem, je mi jasné, že se má svatba nejspíš nebude nikomu líbit, protože jsem nedala na jejich "rady" Tak jsem úplně klidná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: ono je jeste dost casu, nervozita prijde ;-) :-D Ja treba nejsem nervozni kvuli tomu, jestli se to nekomu bude libit - na to kaslu :-N :-D Ja jsem nervozni z toho jak je to velky zivotni krok :-)
Odpovědět
nuuna: no, uprimne, to radsi budu nervozni z ty svatby.. :-N midy: a to je presne ono! ja fakt zakusky nebo dort nechci davat do vysluzek, tam to udela maximalne bordel.. budou tam suchy kolacky. a urcite babi jeste napece nejaky cukrovi, tak na dalsi vyhazovani penez za sladky fakt kaslu. max to ovoce. uvazovala jsem, ze necham udelat takovy ty ovocny spizky.. vypada to moc pekne... ale mozna kvuli financim se na to pak taky vykaslu a necham tam jen ovoce.. melouny, jabka, merune, broskve, hrozno, nevim..
Odpovědět
nuuna: tak tuhle nervozitu jsme si uz odbyli - nas velky zivotni krok probehl rozhodnutim, ze spolu budeme mit deti a ve srovnani s tim uz nam nejaka svatba fakt nejak neprijde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mi vubec zakusky mit nebudeme, staci nam dort a kolacky. Stejne vetsina bude chtit slane nebo ovoce :-)
Odpovědět
nuuna: moje rec!
Odpovědět
nuuna: to jak je to velký životní krok mi zatím nějak nedochází, větší krok pro mě bude mimi, a nevím jak přežiju těhotenství, bojím se porodu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
midy: vska neni kam spechat ne ;-) Na miminko casu dost a dokud se necitis, prece se do nej nebudes nutit ;-) Ja zas tolik dopredu nemyslim, beru to poporade :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: my jsme se s přítelem shodli, že se mnohem víc než na svatbu těšíme na dovolenou :-D když tak koukám na kalendář, tak za 10 dní máme 8 let výročí od seznámení :-) my tu svatbu děláme letos z taktických důvodů - příští rok chceme rekonstruovat, další rok už možná mimi... nějak se nám ta svatba jinam nevešla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: chi chi,t ak to jste to zvladli jeste hezky vecpat mezi to vsechno! ;-)
Odpovědět
holky.. sestřenka měla na svatbě dort a minizákusky, koláčky a všechno se to vyluxovala kolem 10, pak tam už nic nebylo.. takže já se fakt nebojím, že by se to u nás nesnědlo ;-) vedro nevedro :-D
Odpovědět
nuuna: jenže už mi dochází výmluvy :-( má slova před rokem byla, že rok po svatbě klidně můžem na mimi zapracovat ( ale to jsem ještě nevěděla, že se budem brát, ořítel mi stále tvrdil že se ženit nechce)
Odpovědět
Profilova fotka
a s tím miminem - já jsem asi padlá na hlavu, ale kdyby to byo čistě na mě, tak ho mám hned - naštěstí můj rozum je zatím silnější a v klidu hodlám dokončit školu a nejmín rok pracovat... ale stejně... minulej rok to přišlo a nemůžu se toho pocitu zbavit :-)
Odpovědět
holky komu se to libily tyhle saty? http://www.beremese.cz/album/view.php... jsem prave zjistila, ze to byl kamaraduv bratranek, co si tuhle slecnu bral :-D
Odpovědět
ja_fi: ty šaty se líbili ajuschak
Odpovědět
Profilova fotka
midy: pri porizeni miminka by snad mel byt hlavni duvod, ze chteji oba ne? Tvuj pritel neni ten, kdo bude rodit, takze by mel respektovat to, ze se na to jeste necitis. Nebo si snad chces poridit miminko i pres to, ze se necitis? =-) To nedela dobrotu a muze to hodne veci pokazit....
Odpovědět
nuuna: to ne, on už jej chce sice dlouho, ale zatím to ani nešlo. Ale je pravda, že za rok nebo za dva můžu taky miminko chtít a když ne, tak to snad pochopí
Odpovědět
midy: můžu se zeptat kolik ti je?
Odpovědět
Ty fotky v metru vypadají dobře http://www.beremese.cz/album/album.ph... brou: málo 22
Odpovědět
Profilova fotka
midy: ja bych se v 22 taky na miminko necitila ;-) ted me v 25 sice uz obcas chytaji pudy, ale kdyz jsem o tom vic premyslela, kupodivu jsme dosla k tomu, ze na to vlastne vubec nespecham, a ze chci abychom zatim byli fakt jen sami dva :-) Takze mam na nejakou dobu zase klid :-D
Odpovědět
midy: jj, to je zuzka scharf :-) ty metro fotky.. jinak teda na kazdyho to samozrejme prijde jindy, ta touha mit deti, a ve 22 mas spooooustu casu, neni kam spechat.. hm? kolik je priteli??
Odpovědět
midy: ježiši.. tak to se ti ani nevím, že se na dítě ještě ani necítíš! Až se na to budeš cítit, tak do toho jdi.. ale v tomhle případě se nenech k ničemu přemlouvat... prosto se na to musíš sama citit..
Odpovědět
moje sestra měla mimčo, když jí bylo 25, ale bylo neplánované, otěhotněla i přes prášky...
Odpovědět
Já se přiznávám, že mě miminkovské vášně už postihly a s přítelem jsme se rozhodli, že po svatbě tomu necháme volný průběh... :-) Ale my jsme teda starší - 27 a 33...
Odpovědět
nuuna: ty prekvapujes! mile :-) midy: me teda mimi pudy prepadly az se soucasnym pritelem nekde v 33 letech :-) do ty doby mimi sice hezky a roztomily, ale moje??? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?