Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dnes jen z rychlíku, přítel mě nepustil k počítači a malý byl opět protivný :-( Žádné dobré zprávy zatím nemám. A teď ke svatbám: danuska: oznámení je úžasné, jsi moc šikovná ja_fi: já bych nakrájela jedno patro po obědě a zbytek večer, myslím si, že to tak nevadí. Těším se na šatičky. pajik: držím pěsti, určitě to zvládneš picasso: ahoj zpátky, jsem zvědavá na šaty a jsem ráda, že jste to s financemi vyřešili :-)
Odpovědět
Holky, díky. brzo se zase ozvu s dojmy po svatbě a novým albem s věcmi, které už budou "najisto" :-)
Odpovědět
Jdu zarelaxovat do vany a spinkat. Zítra se pečou koláče, tak musím nabrat síly. Tak dobrou noc :-)
Odpovědět
Ahojky všechny nevěsty, jsem tu zase a opět jen na skok ....už se nemůžu dočkat až ten blbákov kolem skončí a já budu mět chvilinku na své radosti a starosti :) nijak zvlášť nedočítám ale všimla jsem si že jste tady některá řešila kravatu verzus košeile u nás bude mět ženich bílou krátkou košilku a bílou regatu - v regatě jemně zlatoulinky proužek - a semnou bude sladěn zelenou v klopě :).... a musím řít že z prvu jsem se té bílé bála ale vypadá to parádně :) Jináč jak jsem už tady psala u nás vše podstatné vyřešeno :) takže relativní balada v pátek večer ještě jdeme detailně na 100 procent ladit restauračku a pak už jen čekačka :) Jinak Ja_fi děkuji za připomenutí - nutnosti zaplacení místa obřadu - se mě to nějak vykouřilo z kebule :-N ....takže papíry s telefoním číslem na matriku jsou už v kabelce a zítra tam už volám a bombarduji sepsání smlouvy :-D Jinak holky mooc hezké prstýnky fakt krása :).... U mě přece jen ještě jedna veeelka novinka (jak tady ted nejsem tak často tak pak zapomínám co všechno sem vám tady chtěla napsat) no zpátky k té novince ....o víkendu se mě budou stříhat a stehovat svatební šaty =) Misaroz - co jsem tady tak stačila postřehnout s mimiskem to nevypadá dobře :-( ...ale já jsem tak nějak optimista i když už teď tak nějak pořd menší a menší ....ale pořád doufám že to dobře dopadne - moc na něj myslím a držím všechny pěstičky Tak já zase pádím mějte se tu krásně se na vás zase příjdu juknout
Odpovědět
Ahoj holky, blbá nálada mého syna pokračuje :-| Furt jenom kňourá. Zítra ho přítel bere na pánskou jízdu na chatu, já se tak těším, že si chvíli odpočinu. Holino: jsem taky optimista, ale taky mi toho optimismu pomalu ubývá. Pořád ale věřím, že to dopadne dobře.
Odpovědět
Dobré ráno, Danuska: oznámení je moc krásné jinak dnes hodím do alba další 2 možnosti ženichova oblečení
Odpovědět
Tak je to tam :-)
Odpovědět
Ahoj midy, mně se líbí varianta bílá košile, vínová kravata.
Odpovědět
Dobré ráno všem! :-) midy: bílá košile + vínová kravata Dnes mám poslední pracovní den před dovolenou jupí!!!! :-)
Odpovědět
lucine: a kam že to jedete? Jinak tahle varianta nejspíš vyhraje. Jo a ženich nakonec taky s těmi bublifuky souhlasí, takže budou :-)
Odpovědět
midy: Do Egypta... :-)
Odpovědět
ahoj holky :-) midy: s tou bilou kosili je to hned lepsi ;-) jen bych se jeste primlouvala za mensi uzel na kravate, teda jestli to jde, vazani kravaty zas tolik nerozumim... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
lucine: a kam přesně, jestli se můžu zeptat? Klarrisky: Ta kravata je dost široká, takže se menší uzel váže blbě, jesině, že bych mu uvázala poloviční, ale to by zase neměl pěkný trojúhelníček
Odpovědět
midy: aha, jasne... ja jen, ze tvuj pritel na te fotce pusobi spis "drobnejsim" dojmem a ta kravata je takova "hamata"...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty! Holinko, ty tedy jedeš! :-D Jak už jsem psala Ja_fi, foť to hezky od začátku od těch plotovarů. To je právě super, jak se z toho polotovaru budou stávat ty nádherné svatební šatečky! :-) Misaroz, alespoň si chvilku odpočineš, viď? Myslím, že už to opravdu potřebuješ! :-) Lucine, malá závist! :-D A na jak dlouho letíš? :-) Midy, z těhle možností bych tedy taky vybrala bílou košili a vínovou kravatu. :-) Ale osobně by se mi nejvíc líbila vínová košile a bílá kravata akorát bych vybrala jinou kravatu. :-D
Odpovědět
veru: jenže nevím jakou jinou bílou bych vybrala, všechny jsou stejně široké a stejně bílé, jen mají jiný vzor... (teda z těch co jsem viděla)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm... :-| Tak v tom případě je číslo jedna vínová kravata a bílá košile! :-D
Odpovědět
verunka_berunka: Příští sobotu se vracíme... midy: A přítel je pro jakou variantu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! lucine: hned bych si dala dovču... závist :-) midy: já jsem určo pro bílou košili vínovou kravatu... midy, misaroz: ted je tam to správné oznámení... to, co jste chválili už neplatí :-) už jsem v tom udělala pořádek :-) ale musím ho hned smazat... mám tu špiony :-)
Odpovědět
danuska01: Moc pěkné! :-) Taky tu máš špióny? Já je tu mám taky, až jsem z toho smazala svoje přípravné album... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Danusko, ty už jsi ho smazala, nebo je to ta poslední fotka? :-N Tu jsem ale přece viděla včera, ne?! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: děkuji :-) no já se snažím nedávat sem moc věcí... co se dá dělat
Odpovědět
Profilova fotka
veru: je to ta poslední fotka, znovu jsem jí tam dala, ale když se do alba koukaly holky, tak tam bylo to staré :-) ty si chválila tu správnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Špióny říkáš?! A jsou to špióni z vlastních rodinných řad? :-D Lucine, tebe taky špiónovala rodina, viď? Teda, jestli si to dobře pamatuju... ;-)
Odpovědět
verunka: Mě špiónovala tchýně s jejíma kolegyněma v práci... Dodneška nechápu, jak mě tu mohly na beremeku vyšťourat...
Odpovědět
Profilova fotka
Danusko, tak to jsem ráda! :-D Stejně si dobrá, že jsi něco takového vytvořila sama! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ty máš s tchýní špatný vztahy? Nebo se ti do toho snažila kecat? Já bych řekla, že když někdo hledá, tak nejde! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no... já jsem poslala odkaz na album z dobré vůle a tchýně ho rozeslala dál... vůbec mě nenapadlo, že jí mám říkat, at si to nechá pro sebe... takže asi tak :-)
Odpovědět
verunka: Kecat do svatby se snažila jenom jednou, pak toho naštěstí nechala (=přítel zapůsobil). Špatné vztahy ani nemáme, jen prostě nejsme kamarádky. :-D
Odpovědět
ahoj holky! koukam ze jste se rozjely takhle po ranu :-) ja doufam, ze me tu nikdo nespionuje... =-) midy: bila kosile, vinova kravata! a uz se tesim, az se pritel bude tvarit nadseneji ;-) :-D na nem je videt, jak si to zkouseni uzival :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?