Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jaj... koukám, že se krade fakt všude... hodně šěstí na té schůzce!!!
Odpovědět
tak jsem doma! a mam objednany boty! a kdyby nebyly s carkou od propisky, ktera nesla dolu, tak uz je mam doma :-D takhle je teda museli objednat a budou tak za mesic. zavolaj. no super! nekde najdu obrazek a hodim vam je sem. jsou takovy obyc no :-) ale bily a slavnostnejsi a me se libej. nuuna: tak co??? neskytalas? ja totiz myslela intenzivne od ctyr!! a asi jsem nebyla jedina :-D
Odpovědět
chudák nuuna ta místo odpovědí při rozhovoru furt určo jenom musela škytat.. taky na ní od 16 myslím a držím palce..
Odpovědět
ja_fi: jééé teď jsem zavítala do toho tvého alba... a koukám jakou tam máš parádní fotečku.. to nalíčení ti moc sluší.. fakt kočka ;-)
Odpovědět
brou: jeeee diky :-) no aspon vim, co zhruba chci.. :-)
Odpovědět
ja_fi: no to já jsem zvědavá co mi tam ta vizážistka namaluje :-D
Odpovědět
holky.. frčím domů (tedy nakupovat něco pro mimčo, tak doufám, že to koupím dobře), tak se tady mějte krásně...
Odpovědět
Profilova fotka
brouillard: ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: super botičky :-) co jsi za ně dala? Vypadají moc pohodlně
Odpovědět
hele, tohle taky nebyla ta, ktera me nakonec bude licit.. :-D ale dali mi v macu kontakt na jednu jinou jejich, urcite bude mit trosku svuj styl, ale aspon vim, co uz zhruba chci.. v pondeli ji budu volat, abysme se domluvily na terminu zkousky vc. ucesu (na cervenec) tak se docela tesim.
Odpovědět
luuc: diky - stoji tusim 1590 a jsou od rouba :-) brou: ahooooj
Odpovědět
nuuna: to tam jeste porad jsi??? ufufuf...
Odpovědět
Článek se načítá
porad?!?!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu . Tak jsem castecne mela pravdu - strci me na jiny baraky a budu delat s nekym jinym, jinak by me museli vyhodit. Ale je to vlastne dobry, praci mam.... Ale do konce mesice se skutecne stehuju do kancelare s nima, takze s BRMS je utrum :-( Navic ten se kterym ted budu delat...no i oni sami rikaji, ze komunikace s nim je fakt orisek a docela tezky.... Takze to bude asi ocistec... Ale na druhou stranu jsme si asi trochu polepsila - oni se me ptali, co vlastne ted delam, aby vedeli, co budu delat na ty dalsi pozici, protoze nemuzu delat vsechno... Tak jsem jim to vyjmenovala, a oni kouleli ocima, ze jako delam skoro vsechno, a co pry teda dela ten muj sef??? :-N :-D Doufam, ze jsme mu neudelala nejakej pruser...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky strasne moc dekuju ze jste na me myslely! Asi to zabralo, protoze jsem se pak uplne uklidnila :-)
Odpovědět
nuuna: tak super! no jo no, nebudes moct sem, coz chapu, ze te mrzi ;-) to me taky ;-) ale na druhou stranu, za tu obet to stoji, ne? teda jako neprijit o praci.. sef to holt bude muset nejak prezit... aspon konecne vedej, co tam delas a treba z toho neco bude ;-)
Odpovědět
zase by se sem hodil ten opocenej smajlik.. asi napisu adminum, jestli by s tim neco neudelali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no uvidime... Ale uz se od nich asi nehnu, budu pod drobnohledem :-N A sef-kolega bude nastvanej, protoze si bude muset vsechno delat sam :-N
Odpovědět
nuuna: no, aspon teda konecne zacne pracovat ;-) :-D :-D uvidis, jaky to bude na novym. treba to nebude zase takova pruda a stihnes sem obcas aspon mrknout.. hm? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: to doufam!!! :-N :-|
Odpovědět
Hezký večer, holky! nuuna: tak to je super, že to nebyla žádná jobovka. Jsem moc ráda, taky jsem na tebe myslela. ja_fi: s tím opoceným smajlíkem máš pravdu, já bych ho dnes použila na počasí, malý je už dva dny protivný, asi z toho vedra, nic ho nebaví, jenom kňučí. Spocený je od rána do večera. Ale zase je to lepší než déšť.
Odpovědět
misaroz: to mi povidej... nasi prcci jsou taky chudery cely mrzuty. dneska jsme jim to teda zpestrili a dali jsme jim na terasku vanicku s vodou, tak se rachali... aspon jim bylo prijemne :-D co kamaradka a mrnousek? ...
Odpovědět
nuuna: taky jsem na tebe myslela, tak to neni tak zly-) tak se drz!
Odpovědět
Dobré ráno, u nás v sedm hodin 27 stupňů ve stínu 8-) ja_fi: zatím žádné nové informace, jsem nervozní jak prase (to je ale debilní přirovnání), podle toho to taky vypadá. Pořád mi něco padá, dělám blbosti a utrhuju se na prcka, že kňourá. Už ať máme nějaké dobré zprávy. Jinak dnes asi zavolám do restaurace a domluvím ochutnávku a taky musím volat fotografce a vzít ji na místo, kde se budeme brát. Tak snad to vyjde.
Odpovědět
ahojda holky.. nuuna: paráda.. to jsou zprávy při pátku.. hele ale super.. hlavně, že máš práci... a uvidíš, že nakonec to tam bude dobré ;-) jo holky už mi přišli domů botky... teď už konečně padnou.. číslo jsme už s paní trefily... ale jako podpatek je dobrý... no jsem zvědavá, jak v tom celý den budu.. jako botky jsou pohodlné, ale tím, že mají janom pásek kolem paty... tak budu muset natrénovat koordinaci pohybu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky :-) brou, tak to je super ze padnou :-) Kolik ze maji cm podpatky? :-D Jinak ja mam dneska veselo, jak je sef na dovoleny, tak dnes misto nej musim jet na jednu budovu, kde bude pozarni cviceni a budeme nacvicovat evakuaci asi tak tisicovky lidi...mozna vic :-N Uf
Odpovědět
nuuna: asi 8 cm a něco.. jééé hele.. tak to je dobrý.... jsem v bývalé práce nesnášle tyhle nacvičování.. protože zrovna u nás to vůbec nefungovalo a všichni stáli na schodišti.. takže, když by opravdu hořelo.. mno nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
brou: Tak na minuly budove kde jsem byla, to taky nefungovalo, vsichni na to kaslali a zvedli zadek treba az po ctvrt hodine, co byl poplach... Fakt hruza. Ale na tyhle budove jsou ti lidi kupodivu vcelku disciplinovany, a jde jim to :-D
Odpovědět
Ahoj holky nuuna: jsem ráda, že to dobře dopadlo my jsme měli naposled nácvik i s hasiči a pěkně nás naštval správce, vyhodil eletriku a tím se nám zhroutila celá síť, takže jsme nemohli pracovat...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu vás jen pozdravit! celý den se válím na terase 8-) v pondělí jdu vyzvednout prstýnky, šíleně se těším!!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?