Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
tak uz se to zase zene... cerno na cernym moste...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: držím palce ať to zítra dobře dopadne!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi neprivolavej ty mracna :-) potrebuji sucha dojet dom :-) nemam destnik i kdyz pokud bude takova bourka jako vcera tak mi stejne bude k nicemu :-D
Odpovědět
Tady dneska od vcerejska taky prsi, jednu chvili byl taky kvalitni lijak :-|
Odpovědět
Ahoj, u nás stále nádherně, nespadla ani kapka, díky bohu. Radši trpím ve vedru, než ty deště. Už jsem spálená, samozřejmě mám vypálená ramínka, snad to půjde nějak zamaskovat a nikdo mě nepomluví, že jsem to neuhlídala. Úspěšně rozdávám oznámení a zatím mám jen kladné ohlasy, všem se moc líbí, tak jsem ráda. nuuna: držím pěsti, ať zítra všechno dopadne dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer :-) Tak už se na procházkách taky začínám opalovat jako pablb podle nejrůznějších druh svršků. Naštěstí mi to nevadí, šaty budu mít bez ramínek, ale je mi vcelku jedno, jaké druhy opálení si obstarám, zas až takhle do detailů to naštěstí neřeším :-) Už máte všechny doma prstýnky? My máme vybrané, ale ještě jsme neobjednávali, dlouho předlouho jsem na internetu hledala, ale všechny byly pro nás příliš drahé. Navíc bych ráda nosila zásnubní a snubní na jednom prstu. Budete to mít taky někdo tak??
Odpovědět
Ahojky holky, prosím všechny, co už máte prstýnky, kam bych se měla jít v Praze podívat? Konečně totiž pojedeme příští týden vybírat prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj luci, suprový prstýnky má podle netu Lukáš Rýdl, má na netu i ceny, tak se dá udělat představa. Jinak my byli třeba na Palmovce (svetsnubnichprstenu cz), tam jich mají dost a různé cenové varianty, od hodně levných i třeba 3 500 - 5000 kč za pár. No a pak mají i ty dražší ;-) Nebo ve Vysočanech (snubniprsteny.info), tam jich snad měli úplně nejvíc... Ale nakonec jsme si vybrali v menším zlatnictví ve Vysočanech u pana Mádra...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: taky držím palce! Kéž by to pomohlo. midy: hlavně si to užijte, máš dobrý přístup... Však se určitě někdo najde, komu bude milejší váš vkus. A nevěsta v tu chvíli budeš ty, ta je vždycky ta nejdůležitější a nejkrásnější ;-)
Odpovědět
lucinka: my máme prstýnky ve finále od Rýdla... a jsme max. spokojený... jsou stejný, jako jsme si vyhlídli od Retofy.. sice asi ne taková kvalita a asi tam není taky tolik zlate, ale padnou super... a vyšli nás na nějakých 13 tis. a já tam mám 4 brilianty... a od Retofy za ně chtěli 28 tis.
Odpovědět
Holky díky moc :-) K Rýdlovi se chceme podívat a k Mádrovi taky. Prý udělá cokoliv, co člověk chce a poradí, tak jsem zvědavá. Ale právě chci ještě někam, když už v té Praze budeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mádr je ve Vysočanech, tak to můžete vzít i přes ten druhý krámek, co jsem psala ;-) My máme od Mádra prstýnky za 11 tisíc a mám tam 3 briliantíky. Jsou tam fakt milý, je to rodinný podnik. Ale zkuste vybrat brzy - my jsme čekali minimálně 1,5 měsíce, než jsme si je mohli vyzvednout... Ale možná to bylo i tím, že nám ještě zbývalo dost času. Jinak kvůli prstýnkům se s nimi dá domluvit i mimo pracovní dobu (Mádr).
Odpovědět
Článek se načítá
No právě, že máme nejvyšší čas!! 7. srpna se blíží rychle! Ale když tam příjdu normálně v otevírací dobu, tak nemusím být objednaná nebo tak něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, to se objednávat nemusíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem se jich na to kdysi ptala :-D
Odpovědět
:-) já už jsem totiž úplně zblbá, jakmile se to totiž týká svatby, tak se většinou musíš objednat :-D my máme nějaké obrázky, co by se nám líbilo, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou fakt šikovní, taky nám říkali, že si můžeme spoustu věcí vymyslet... ale my byli nakonec šťastní, že jsme se shodli na prstýnkách, u kterých je hezké zdobení a je dobré na dámském i pánském - že není na chlapa přehnané ;-) No a vymýšlet si něco, co nevidím v reálu, to se mi fakt nechtělo... Ty naše prstýnky jsme neviděli na živo, ale jen na fotce. Ale stačilo to na zamilování se :-D
Odpovědět
ahoj holky, konecne na chvilku tady... :-N my mame prstynky od jelinka, z palmovky, uz tu jeho web padl. trosku ted lituju, ze jsem se do prstynkovych diskusi nezacetla driv.. nechala jsem si dat do prstynku zirkony, protoze podle pani by brilianty vysly na mnohem draz.. hm.. jenze jak uz jsem ted poucena, tak briliantiky jsou cenove taky ruzny, v zavislosti na kvalite, velikosti atd... hm. ale to je jedno. mame pekne :-) pajik je ma taky odtamtud. objednavali jsme to tesne po veletrhu, meli honku, ale za mesic uz byly hotovy, i kdyz vyhrozovali, ze to bude trvat asi dyl. objednavat jsme se nemuseli.
Odpovědět
holky.. na víkend jedu do Bratislavy.. jsme pozvaný ještě s jedním párek k jedné bývalé kolegyni od přítele... jenže ten pár se kterým jedeme, tak mají ročního chlapečka... a k těm co jedeme, tak jsou na začátku sedmého měsíce těhotný ;-) jako sice se těším.... ale už se připravuji na to rejpání, kdy co my... to bude přítel rád, že tam má podporu.. ach jo... :-) u nás je to tak, že on už chce, ale já nějak ne...
Odpovědět
brou: hm, ja bych to videla spis na to, ze holky sklouznou k debate o detech, pripravach, jak to bylo tam a tady :-D jo, asi si rejpnou, ale obavam se ze to ze jeste nechces nebude uplne stredobodem diskuse :-D neboj.. :-D
Odpovědět
jo to jo.. to jsem s tím ani nepočítala... a právě doufám, že ta debata se nestrhne jenom na dudlíky... to fakt jako nevím co bych s nima probírala...
Odpovědět
brou: bys nasavala, se ti to bude jednou hodit ;-) :-D no zalezi, jaky holky jsou.. mam kamosky a ty se vetsinou fakt snazily nesklouzavat do podobnych diskusi, ale vetsinou se taky neubranily, jakmile tam byly dve detny.. tak uvidis, budu drzet palce, at to prezijes ve zdravi :-) nuuna: drzim ty palce, clovece.. a ty nikde.. uplne se bojim, co to znamena.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brou: tak vymysli pár super témat do zásoby, kde děti tolik nehrají roli nebo nemusí hrát... dovča, svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: taky mě napadlo, že je tu od rána celkem divný klid :-(
Odpovědět
brou: to jsme na tom stejně, přítel chce dítě a já jěště ne :-D ja_fi/danca: taky čekám co nuuna a ona nikde, ale pokud se neobjeví, tak budu aspoň doufat, že to dopadlo dobře...
Odpovědět
holky, jdu si sepsat ukoly na svatbu! proste at to mam na papire, mame uz tiskarnu, tak si to pekne barevne vytisknu :-D aby me v noci nebudily myslenky na to co jeste musim udelat atd.... :-D
Odpovědět
no taky na nuunu myslím.. jo já doufám, že v tomhle budou holky v pohodě.. ale určo k tomu dojde, tak to chvilku přežiju ;-)
Odpovědět
ja_fi: já so zatím říkám, že je čas, všechno zařízené máme, jen doladit detaily :-)
Odpovědět
midy: jo, ja si taky myslim, ze cas jeste je, jenze! :-D za a me tu nekdo furt drti hlaskami "mam to za par" :-D midy nevis nahodou kdo to byl posledne?? :-D a na me to zacina tlacit, protoze budou dovoleny, i nase, musim nektery veci objednat dopredu (treba ke kadernikovi, na kosmetiku..) a furt to odkladam.. takze to jdu sepsat, at mam klidny svedomi.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: já to sice sepsané mám, jen se donutit a včas to všechno udělat :-p Musíme někde objednat dort, vývazky mám hotové jen z části, nějakou ozdobu na auta mám taky někdy v plánu, svatební noviny potřebuju dotáhnout :-( Ale vždycky se uchlácholím, že mám ještě čas...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?