Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mam doma ty smay Steely, a taky vypadaji ponekud detsky :-D Ale nejak jsem nepochopila to s tim ze se misto Gladiatorek vyrabi Steely???
Odpovědět
nuuna: gladiátory přestaly vyrábět, já jsem sehnala jedny z posledních. Teď jsou místo nich steely, vypadají skoro stejně, ale nejsou tak kvalitní jak gladiátory
Odpovědět
Profilova fotka
midy: aha...ja jen ze jsme mela pocit, ze STeely uz s evyrabeji silene dlouho,tak me to trochu zarazilo... O rozdilech v kvalite bohuzel nevim, ale se Steelama jsem vzdycky byla moooc spokojena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to vyznelo, jako ze vyrobce co vyrabel Gladiatorky zacal misto nich delat Steely, ale to asi nejsou ti sami ne?
Odpovědět
aha, tak to jen blbě vyznělo, je to jiný výrobce.
Odpovědět
midy: jo aha.. tak to vím.. ale nějak mi vypadlo, že se jím takhle říká.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, tak to neni mnou, uz to moje odpocitavadlo vidiiim :-D
Odpovědět
nuuna: a kde byl problém?
Odpovědět
Profilova fotka
midy: to netusim :-D Asi nejake erupce na Slunci...
Odpovědět
nuuna: hlavně že máš pro to vysvětlení :-D
Odpovědět
hola hej, jsem tu zase :-D brou: mas tam jeste tu fotku botek??? ja tam vidim jen jednu botu, ale zadny pasek..? nebo myslis ten uzsi pruh pres prsty? nuuna: no gratulace, uz to zase muzes sledovat online ;-) :-D
Odpovědět
tak holky..jsem na sluzebce, ale objevila jsem tu svatebni kram, tak tam zitra vlitnu, jestli maj nejaky pekny boticky a zavoj:-))
Odpovědět
Článek se načítá
cervenakocka: a kde na sluzebce jsi? to zni dobre, svatebni najezd! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baf jsem tu zas..uteklo mi něco??? :-D :-D :-D jo holky, Steely mám taky už asi 11 let a pořád vypadají k světu... ;-)
Odpovědět
pajik: baf :-D ja myslim, ze ti nic neuteklo ;-) Steely jsem v zivote nemela.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no jo už koukám, že jste se moc nečinily... :-) já mám o zábavu postaráno, buď koukám do krabičky s prstýnkama nebo do krabice s botama... :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D tak to verim... ja jdu jist... mezitim jsem se stihla domluvit s jednou kadernici co i lici, pry cese i svatby a od kamaradky na ni mam tip, ze je pry sikovna, tak to holt asi bude naslepo. levna teda neni, tak si budu rikat, ze kdyz neni levna, tak bude dobra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no vida, další položka co si budeš moct odškrtnout... ;-) ...to si taky vždycky říkám, že když je to drahý, tak to musí být dobrý... :-D
Odpovědět
pajik: me je jasny, ze to ne vzdy plati, ale uz odmitam se tim dal zabyvat... jeste si tak pohravam s myslenkou, ze vrazim prachy do konzultace vizazisty u MAC a rovnou si tam neco pekneho koupim.. za 1500.. pak se vyfotim a ty pani reknu, ze to chci tak :-D
Odpovědět
pajik: hele, s tou podkladovou bazi pod stiny - je to i dermacol nebo ne? jsem se dneska jen tak divala v drogerii a meli podklad pod makeup.. to neni uplne to same, nebo je?
Odpovědět
Ahoj holky! pajik: boty jsou úplně úžasné, já bych ale musela nést v igelitce sádru, protože bych se po pěti krocích zabila :-D nuuna: mně taky počítadlo na chvíli zmizelo, ale už ho vidím, nevím, čím to je ja_fi: zrovna dnes jsem předala kupu oblečení těhotné kamarádce a o nikom dalším nevím, ale kdyžtak napíšu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: my se tu zase přetahujeme o pc... :-D já právě nevím jestli jí má i Dermacol... ale tu podkladovku pod make - up chci taky koupit, ale na oči, bych to nedávala... ;-) co vím, tak podkladovou bázi pod stíny má ještě kosmetika Nyx, ale nemám jí ozkoušenou... misa: ahojky, děkuji ...mně to počítadlo, taky mizí a zase se objevuje... spíš bych řekla, že chyba bude někde na beremku... ;-)
Odpovědět
holky, nasla jsem podle me super stranku :-) jsou tam rady pro zacinajici modelky a amaterky, jak se pripravit na foceni a liceni vizazistou... mrknete :-) docela zajimavy cteni i pro bezny zivot... http://www.bra3.com/portal/texty/seri... pajik: jsem akorat cetla nejakou poradnu simony bartovy ci koho na netu, nekdo tam psal, ze ty makeupovy baze obcas maji varovani, ze ne-e na ocni okoli... a taky ji ma MAC... tak mozna zainvestuju do toho, kdyz uz tam ty prachy budu muset po konzultaci utratit... hm? :-D rovnou by mi ji tam mohli odzkouset a vedela bych, jestli jo nebo ne.. a jakou..
Odpovědět
pajik: jak maly! rekni manzelovi, at je gentlmen a pusti te k tomu! tu mame dulezity veci na reseni! :-D :-D :-D
Odpovědět
ups. gentleman.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: :-D tak stránky vypadají dobře.. to projdu až na to budu mít chvilku klid... :-) hele to není vůbec špatnej nápad, koupit to od MACu, aspoň budeš mít jistotu, že je to kvalitka... Kosmetikou MAC se líčí modelky na přehlídkách... a nech si ukázat pigmenty...ty jsou naprosto skvělý... jsou to jakoby intenzivnější oční stíny v práškové podobě... mám pár odsypků, ale žádné celé... stojí asi 600,- já teď hledám nějakej korektor a rozjasňovač na tvarování obličeje, juknu se na net jestli neobjevím taky něco od MAC, ale to bude asi pálka... =-)
Odpovědět
ja_fi: u nás je stejný boj, já na beremku, přítel na aukru nebo hrách. Ale za chvíli jde na noční a pak už je to tu jen moje. Mimochodem jsem se dnes celý den kochala prstýnka :-D Co jiného v tom hnusu upršeném dělat 8-(
Odpovědět
no... to asi bude... :-D ale mit je bude dobrej zaklad tvy kariery ;-)
Odpovědět
přiznám se, že kosmetiku mac vůbec neznám, to k nám tady na Moravu asi ještě nedorazilo :-D nebo jo???
Odpovědět
misaroz: nedorazilo, pokud vim. ona hodne dlouho byla jen na vaclavaku a ve vidni a ve svete :-D ale to jsem se dozvedela az nedavno. me totiz minuly tyden nahnala do mac stanku v jednom nakupaku tady jedna nevestinka, ze tam lici vizazisti. tak jsem objevila svet MAC :-D :-D :-D ale ja se skoro nelicim.. pajik: muzu se zeptat na doporuceni? kdyz se skoro nemaluju, jen lehce, kdyz jdu jednou za cas nekam ven, co bych si mela poridit z dekorativni kosmetiky? abych pripadne vedela, na co se orientovat u macu...?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?