Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hnědá s růžovou by asi byly jako nehé líčení, viď? O tom jsem taky uvažovala... Aspoň pro srovnání.
Odpovědět
Profilova fotka
danca: teď jsem tě zase chvilku okukovala, ta světlejší verze líčení je hezká... takže určitě jemnější líčení... možná by nebylo od věci vyzkoušet kombinaci hnědé a smetanové stíny... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
danca: jj nahé líčení, myslím, že by ti slušelo... zkuste uvidíte... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za tipy,t to zní dobře. Vezmu si s sebou radši ještě jednoho pozorovatele z rodiny, tak snad něco hezkého upečeme.
Odpovědět
Profilova fotka
danca: ;-) to uděláš úplně nejlíp, aspoň tam hned bude někdo objektivní... určitě pak zase hoď fotečky... ;-) už jdu taky do hajan, musím brzy vstávat... tak dobrou a hezké sny..třeba o svatbě... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc. Dobrou, taky už se pomalu chystám na kutě. P.S. Dostala jsem nabídku od paní, co se potřebuje naučit fotit svatby. Nabízí, že by byla zdarma jako druhý fotograf, aby nasbírala zkušenosti. Za odměnu pak pošle cd s dobrými fotkami. Když jsem to četla, nevěřila jsem vlastním očím x-) Kdybyste někdo chtěl kontakt, písněte. Ještě shání nevěsty jak může. Jo a je z Prahy.
Odpovědět
danca:nad tou paní jsem taky uvažovala, ale měla by to k nám daleko :-(
Odpovědět
Ahoj holky, my máme svatbu 27.8. na Hradě Zvíkov, moc se nám tam vždy líbí, tak bylo rozhodnuto :-) neměl tam už z vás taky někdo svatbu? Nějaké zkušenosti? Děkuju a mějte se :-D
Odpovědět
Dobré ráno, holky, už neprší ;-) Zdravím novou nevěstu. O Zvíkově moc nevím, takže neporadím. ja_fi: taky jsme kdysi měli pocit, že co je z Polska, je nic moc. Ale dneska je to úplně jiné, oni pochopili, že nalákají na kvalitu a navíc polské holky a ženy jsou vysazené hodně na módu. Takže když chci něco super a originálního, jedu tam, protože tady v obchodech je to bída a často se stane, že to co vidím v obchodě, pak najdu i u Vietnamců. Totéž s věcmi pro děti, obleky, šaty... Prostě super, že je máme blízko.
Odpovědět
dobre rano holky :-) danca: s tim tvrdsim a jemnejsim licenim - vem si, ze jsme te videli uz na fotce, ne v realu, a to tvrde nam prislo fakt tvrde (teda aspon tem co se tu ozvaly :-) ). na foceni je urcite dobre se nalicit, ale prehanet se to taky nemusi ;-) ty tipy co jsem posilala odkaz byly pro modelky, tam se s licenim asi vic blbne. nevesta ma byt jemnoucka a nahe liceni myslim, ze by mohlo byt u tebe super. mas vyrazne oci uz sama o sobe.. pajik: zaloz si internetovou poradnu :-D ;-) misaroz: jj, polsko.. kdybych to tam mela bliz, jedu to omrknout :-( ivillla: ahoj nova nevesto, vitej mezi nami :-) ta fotoslecna oslovila kdekoho. u nas to nejde, nas fotograf by byl nejradsi, kdyby nefotili ani hoste, ehm, ale kamaradce jsem ji dohodila, tak to treba klapne tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny, krásné ráno :-) .Tak už to máme dneska za 100 dní! :-) parada
Odpovědět
ivillla: ahoj, vítej mezi námi, jak jdou přípravy? Vidím, že opět řešíte líčení. Já jdu do toho sama, nejspíš budu mít to, co mám v albu, zdálo se mi tmavé, lae na těch fotkách to tak nevypadá, když mám otevřené oči, tak to není moc vidět. danca: taky se přikláním k jemějšímu líčení.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko, děkuju za podporu - občas už přemýšlím, jestli mi z té svatby nehrabe a moc si nevymýšlím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ještě přemýšlím, že bych zkusila i jiný účes nebo si nechám vlasy víceméně rozpuštěné. To abych toho neřešila málo :-D Přijde mi, že tenhle účes je dost podobný, jako když si udělám culík. I když je to lepší "culík".
Odpovědět
Profilova fotka
danca21: koukala jsem na tvoje liceni,moc hezké a ten učes taky. Něco podobného bych si představovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucinka: :) tak si to vyměníme ;-) Každý má koukám úplně jiný vkus, ale to je dobře, alespoň je svět zajímavější. Jestli jsi blondýnka, tak by to na tobě bylo asi ještě temnější než na mě.
Odpovědět
Profilova fotka
já měla na mysli ten účes :-) líčení už mám tak nějak ozkoušené,moc se nemaluju takže,to byl pro mě docela nezvyk,ale prý to na mě hezky vypadá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-) To je dobře, že už máš líčení rozhodnuté. alší položka ;-)
Odpovědět
Dobre rano vsem :-) luuciinkka: za 100 to mame az zitra ;-)
Odpovědět
Ahoj, holky. Tak to vypadá, že budeme mít na svatbě o jednoho člena z mé rodiny míň :-( Takže se stalo to, co jsem čekala. jak to šlo ze začátku jako po másle, teď to teda stojí za to :-(
Odpovědět
danca21: Líčení pokud bude jemnější, budeš nádherná a účes bych asi volila jiný, mám pocit, že ti nedrží :-|
Odpovědět
picasso: jak to? to je mi líto
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vy jste po vecerech ukecany, kdo to ma docitat :-D Ohledne liceni a MAC - na Youtube ma profil jedna straasne sikovna holcina, pouziva prave MAC, a ukazuje nazorne na sobe, jak se nalicit. Nutno rict, ze holka je normalne profik, umi naprosto perfektne stinovat a vypada pokazdy bezchybne...Kdo am zajem, hodim odkaz na jeji profil do IP ;-)
Odpovědět
nuuna: Já mám zájem :-D
Odpovědět
midy: Včera vyústila dlouhodobá věc s mým bratrem a tak odmítl jít na svatbu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nuuno, prosím, prosím, pošli mi odkaz :-) To víš, po večerech máme víc času a potřebujeme se z toho všeho vypovídat. Kdy jiný než jiné nevěsty má pro tohle pochopení a nervy :-D
Odpovědět
nuun: taky se hlásím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: to je mi moc líto. Ale ještě je čas, třeba se to stihne srovnat? Nám nepřijde přítelova sestřenice, protože je v zahraničí, ale zas tak moc nás to netrápí... Bratr je přeci jen něco jiného. Moc vám přeju, aby se to dalo do pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: to je mi líto,že máte takové nepříjemnosti. Třeba si to ještě rozmyslí
Odpovědět
picasso: taky drzim palce, at se to s bratrem stihne urovnat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?