Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jstééééé?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky asi už všechno prázdninujou:-) my zatím společně moc o přípravách nemluvili, myslím, že tomýho nastávajícího leká-teda ne svatba, ale ty přípravy kolem, že je eště čas , a tak.. to akorát já blázním a koukám, co už bych si pořídila :-) ale prstýnky to už zhruba víme typ, my bysme chtěli kombinaci žlutýho a bílýho
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: Tak to máme stejně:-) s těma prstýnkama i s těma přípravama:-) Já bláznim a miláška nechávám mimo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ono milášek taky říkal, že je čas, ale jde o to, že některé věci se opravdu naplánovat musí a taky, když člověk pořídí pár věcí dříve, nebude se muset všechno platit najednou. Se to prostě tak nějak rozdělí.. x-) i když všechno samozřejmě předem koupit nelze. A já žluté zlato opravdu neee ani proužeček.
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: Táák přesně, ja jsem si řekla, že tak měsíčně tu tisícovku utratim na potřebný věci, a nebo jí dam stranou- na šetření. takže efekt je stejnej,akorat mě to udělá daleko větší radost řádit už od Teď :-D Jen mě už nenapadá co bych mohla ještě všechno vykoumat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jde o to, že když si člověk jen tak řekne, že tu tisícovku dá do obálky bokem a pak se něco stane, nebo jsou větší výdaje, tak spoléhá na obálku a v klidu penízky použije, kdežto, když je už něco koupené a penízky utracené, tak se to stát nemůže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: Ja vim 8-) A proto už je hodně nakoupeno..ale teď je to složitější...takže teď asi ani jedna možnost:-(
Odpovědět
Profilova fotka
nu taky bych to ráda postupně,takže už mám aspon tu spodničku :-D ale od zítřka jdu na brigádu (pořád studuju),tak at aspon vydělám nějaký korunky na mé vysněné šatičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ 28.8. ... ještě má tenhle termín misahonza ;-) Hrozně mě potěšilo, že zrovna v Liblicích měli vypsány 2 termíny na srpen a to tak, že 7.8. už plno a pak VOLNEJ 28.8. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D můj vysněnej!!! Tak jsem ho hned rezervovala - i bez zásnubáku a přítele :-D Co se týče fotografa, tak nám bude stačit jen na půl dne (mám totiž jednoho poloprofíka i mezi hosty) a tak to bude stát 6000 - zhruba 8O fotek plus DVD - příprava nevěsty, příjezd, obřad a pózy v zahradách... hostina už nafocená profíkem být nemusí... ;-) Můj miláček taky zatím nic neřeší, to jen já jsem ulítlá 20 hodin denně na beremku, modrým koníku :-D , šaty, oznámení,............
Odpovědět
Profilova fotka
tak nějak, taky jak jsem to tady objevila, tak tu každý den nakukuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přítel se tím taky nezaobírá.. Ale já mám občas chvilky, kdy takhle na netu blázním a hledám a koukám a čtu.. Nejhorší je, že je ve všem tolik možností a já nevím mnohdy jak se mám rozhodnout a co třeba předložit ke schválení :-D . A už víte, co na svatební hostině na jídlo?
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem už uvažovala nad jídlem a třeba takovou tradiční svíčkovou bych ani moc nemusela, můj tatík to taky nemusí, oni jsou spíš ti chlapi všichni na ten řízek :-D a na naší svatbě těch chlapů bude hodně, ale rozhodně k večeru budou švédcký stoly nebo něco na ten způsob,přijede jedna firma cateringov á a všechno nám to tam nachystá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak na papání určitě NE svíčkovou... mám představu asi takovou: předkrm studenej, teplej, polívka - určitě vývar s knedlíčky - klasika a hlavní jídlo... ale ještě nevim co no a večer rautík, jak studenej tak třeba mini řízečky s citrónkem... mňam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,souhlasím,tak nějak, ta polívka musí být,pak nějaký to hlavní jídlo,který se vybere a ten raut večer je taky tutovka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je teda pěkné jsem ji mocinky chtěla a jak jsem se dívala na její stránky tak už právě měla náš termín zarezervovaný. Je fakt ale že je od nás hodně daleko pocházíme skoro z Ostravy. U nás v okolí jsem zatím žádného tak suprovního nenašla. Tak budu hledat dál musím ale asi rychle protože vidím že jsme si vybrali jeden z žádaných termínů. Chci mít originální a jedinečné fotky tak za ně budu muset asi zaplatit větší sumu :-D aby si to ten můj nerozmyslel jak pořád něco vymýšlím a vždycky se mi líbí to nejdražší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo pro alkapinku :-D jsem tu dlouho nebyla tak tak opožděně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem zdeeee:-D JJ já jsem jí psala jestli ten náš termín 27.8.2010 neni problém, když má 28mýho obsazeno, a ona že v pohodě, že to má v praze(nebo kde, si už nepamatuji) a že odjíždí až ve 21:OO takže super:-) Thyjo já jsem tu našla odkazů na fotografy- se opravdu pokoukni:-) Já myslim že něco najdeš:-) To spíš já se bojim, jak se milej crcá s tím prstynkem (stejne už to neni wáááu překvapení), že nám ukradnou termim na zámku :-D Jídlo neřešim, to je pro mě až po domluvě s restaurací (kterou musim nejdřív najít):-D Jinak tady na beremku závislačim od tý doby co s eu nás začlo mluvit o svatbe:-) Jsem tu taky tak 30hodin denne:-D :-D :-DA na mým pc mam ve svý složce asi už 100fotek co by s emi líbílo :-D :-D Miláček už tomu říká uchylačství .. Takže, když ho nechci timhle opeet otravovat, tak říkám: jsem na těch mých stránkách, a on: zase uchylačíš? :-D :-D No co k tomu dodat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi brouček říká, že jsem závislačka... kdyby byly volný termíny, tak můžu mít opravdu svatbu do tejdne (svatba vymyšlená od místa obřadu,hudbu až po svatební mandličky... :-D :-D :-D ), jak mám už všechno projetý... :-D nevim co budu ten rok ještě dalšího vymejšlet... ale ono to uteče a práce bude dost... Jinak složka v PC se mi už taky dost plní... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hihi :-D :-D To jsem fakt ráda, že nejsem sama:-) :-DAle už jsme fakt nemocnááááá :-D jsem koukala už i na alba z příprav holčinám co už jsou třeba 2roky vdaný, a tam maj tak kolem 7-20fotek - amatérky.. přijde mi že ja budu mít tak 3 alba po 100 :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak ten můj taky furt nechápavě kroutí hlavou, co tady můžu furt študovat. A vždycky se ptá a copak Ti holky dnes píšou ? Tak začnu referovat, co už máte, nemáte, tak chvilku poslouchá a pak rychle zdrhá pryč. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, noo myslím,že naše drahé polovičky toto nikdy nepochopí :-). Tím nechci říct, že by byli hloupí, to opravdu ne, ale holt muži jsou z marsu a ženy z venuše. :-D :-D :-D A taky plánujeme knedlíčkovou polévku, hlavní jídlo a večer raut, ale právě vůbec netuším co jako hlavní chod.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeje, dlouho jsem tady nebyla a teď koukám, že jsem s přípravama pořád pozadu...Zatím mě vůbec nenapadlo, že budu potřebovat fotografa :-N :-D Ale jinak v hlavě mám už vše naplánováno...místo obřadu, hostiny, raut...Akorát nic z toho ještě nemůžu rezervovat, když prstýnek se má dostavit až letos v srpnu :(
Odpovědět
Profilova fotka
zr.ska : neboj, určitě se dočkáš a pak to budeš mít zarezervováno rychlostí blesku , když už to máš vše v hlavě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jéje.... tak to já rezervuju i bez prstýnku... teda zatím jen hostinu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já sice mám prstýnek už od února, ale ještě nemám nic zajištěné, ale plánuje se pořád :-D . O víkendu se snad už něco malinko naplánuje
Odpovědět
Profilova fotka
No holky abych vám teda řekla my jsme už taky měli zarezervovaný termín na hostinu a prstýnek nebyl nikde :-D pak ten můj medvídek nevěděl ani jak velký mi koupit tak jsme se šli jen tak podívat i jaký by se mi líbil a on ho asi za tři dny koupil a pak mě požádal o ruku takže taky žádné překvapení jelikož už jsme to taky plánovali :-D Jo a abych řekla pravdu ten můj už z toho taky šílí mi nedávno říkal na co se tu pořád dookola čumím že tu je jedno a to samé mě vůbec nechápe :-D kluci to asi berou jinak holky to chcou mít perfektní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se stěhuji do září 2010 a to 4.9. jelikož a protože už jsme nesehnali v naše vysněné datum místo v naší best restauračce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) hlasim se že mě voda nevzala a žiju a zas závislačim :-D Tak a díky cestování jsem našla i naši budoucí restauračku na hostinu- konečně:-) Skvělééé..te´d už jen prstynek a je toooooo:-D :-D Misahonza: Jéééjej tak to je mi lííto:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak jsem ráda,že nejsem za blázna když už máme termín a já se poohlížím po očku co tak asi by se líbilo. Máme termín 13.8. doufám,že zůstane musíme vybrat místo aby se oddávalo v pátek. :-D V plánu zatím je barvy ladit do vínovo - bíla (podle toho jestli budou šaty bílé nebo šampaň) původně jsem chtěla zelenkavou a bílou ale ženichovi sluší vínová (je špinavý blonďák) tak asi vínovou. Plánujete některá svatbu jinde než na zámku, hradu nebo úřadě?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dalfy:-) No skoro manžílek chce venku... Ale jelikož vim že jsem lepidlo na problémy -tohle si opravdu nelajznu. I když si dělá srandu že preci déšť je romantika, tak mě to při představě zmoklých vlasů, šatů, rozmazaných očí- no romantika jak stehno :-D :-D Takže určitě zámek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?