Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 právě hledáme a zvažujeme místo kde by to šlo venku a když bude nejhůř tak uvnitř. Zatím vím jistě,že nechci obřad na Karlštejně a na Berounské radnici ( jsme z Berounska)
15. črc 2009 ve 13:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 438 příspěvků. Má 35 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 438 příspěvků. Má 35 přátel.
 Dalfy: my mame svatbu sice letos v srpnu, ale neni to ani na urade, ani na hrade, ani na zamku. Je to Ruzovy sad v Lidicich. A oddava se tam v patek (my mame svatbu v patek 14.8.). Chce to ale zamlouvat minimalne pul roku dopredu. Puvodne jsme chteli letos 7.8., ale kdyz jsme tam na konci brezna volali, tak byly na cele leto volne tri nebo ctyri terminy. Misto vyhralo, zmenili jsme termin. Jsme z Rokycanska, takze se nemusis bat spatny dostupnosti.
Jeden typ na Berounsku je hrad Tocnik, tam by mozna byla sance se domluvit na obrad treba na nadvori. Kdybys mela nejaky dotaz, tak mi napis do IP. Zatim me na Berounsku nic dalsiho nenapada
15. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Cukeťáčku to je přesně to co máme vytipované Točník ale tam to je uvnitř a ty Lidice ty jsou nádherný sice jsem viděla jen fotky ale mám z toho takový divný pocit - ale říkám si počkám až to uvidím na vlastní oči a pak budu soudit. SIce když jsem to řekla před budoucím manželem tak zíral ale taky říkal že se podíváme a uvidíme. Ty Lidice splňují moje přání venku a je to krásné. Právě si naší svatbu chceme udělat dle svého vždycky jsme chtěli někde venku nejsme tipy za zámek apod. ale zjišťuju,že tady v okolí neznám místo kde by to šlo udělat venku. A kde máte potom hostinu?
15. črc 2009 v 16:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
 My potom budeme mit obed v Lidicke galerii a na zbytek prejizdime do mista bydliste (nekteri pribuzni by cely den v Lidicich nevydrzeli - budou potrebovat driv domu).
15. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 Ahoj holky! Tady se to za tyden ale rozjelo! Mela jsem tu na tyden rodice, snedla jsem 80 svatebnich kolacku emoticon co mi maminka upekla a dovezla a jsem zase tu emoticon
Pokud jde o nazor meho snoubence na svatbu, hodne me podporuje a nemysli si ze by jsem plasila predcasne emoticon Je to zlaticko. Vcera jsme si bookli letenky domu na zari, abychom mohli jit zamluvit restauraci na hostinu emoticon
Pokud jde o obrad, tak ten bude na zamku, mame 2 na vyber v blizkem okoli, tak uvidime ktery nam vyhovi s datem..
16. črc 2009 ve 14:40  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 ahoj bluejay a kde bydlíte,že poletíte domů? U nás překvapivě budoucí ženich řeší místo obřadu a pak hostinu teď na víkend máme naplánovaný výlet tak uvidíme. Včera jsem byla v ikee a mají plátky růží - textilní za 49 a vínové byly poslední tak jsem si je koupila emoticon
16. črc 2009 ve 21:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 Dalfy: bydlime v anglii, zenich je anglicak emoticon Kolik platku ruzi dostanes za 49kc? Maji jich plno na Ebay a ruzny barvy, taky uz jsem na ne koukala emoticon Zatim to vypada, ze svatba bude zluto-bila..
16. črc 2009 ve 21:17  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 na ebay se chystám až bude víc času koukala jsem,že tu je i diskuse tak to musím taky prubnout jen se obávám těch následků.
Jen jsem opravdu zjistila, že teda nás čeká pěkná fuška pokud nechceme vše klasicky ale pokud neztratíme elán tak snad nám to vyjde.
ty růže jsou malá krabička to spíš tak jako že byly vínové ...
kde plánuješ svatbu?
16. črc 2009 ve 22:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 Jsem z vesnice kousek od Melnika, takze svatba bude v blizkem okoli- zamek Nelahozeves pokud tedy budou mit nas termin no a hostina taky v Nelahozevsi v Marine. emoticon
Na Ebay prodavali asi 1200 listku za 7 liber - 210kc.
17. črc 2009 ve 14:56  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paja.83
1
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Svatba byla 9. září 2010
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
paja.83
1
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 1 album. Region Brno.
    Region Brno
 Ahoj holky, se hlásím po delší době a hlásím, že u nás to stojí na mrtvém bodě. Zatím je přemýšlím, jaký zvolit typ šatů. Chtěla jsem korzetové šaty bez ramínek, ale teď váhám, neboť mám široká ramena, malá prsa, tak mám strach, abych nevypadala jak zápasník emoticon. Asi bych měla spíše volit nějaké s ramínky. Uvidíme při zkoušení. Jinak půjdete zkoušet šaty už na podzim nebo počkáte až na novou kolekci šatů?
17. črc 2009 v 15:14  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paja.83
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
paja.83
1
    Region Brno
 bluejay : Koukám, že jsi se nakonec rozhodla pro žlutou barvičku emoticon
17. črc 2009 v 15:17  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 emoticon zluta je proste takova slunickova... emoticon
jinak k satum, tez bych chtela korzetove a taky mam silny ruce, jenze vsechny saty s raminkama co jsem zatim videla jsou jak pro starsi a hodne silnejsi nevesty, proste jsem jeste nevidela zadne smrncovni s raminkama emoticon
Taky dokud si je nezkusime, tak se nam muze libit cokoliv ale realita je nekdy dost jina..
17. črc 2009 v 15:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 tak já šaty hodlám jít obhlídnout až tak prosinec/ listopad... Jelikož potebuju zhubnout a kdybych šla teď tak nejen že na mě tady budou koukat jak na tele, tak na mě by asi teď žádný nebyly,,,
Jsem tlustá, hodně vysoká a mam silný ruce, takže i když mam předběžně vyhlídlý styl a vim jaký jsou moje "snový" tak spíš počítam stim, že budu mít takový, jaky na mě budou... a jaký mi budou nejvic slušet...třeba to bude uplně jiný styl než chci emoticon
18. črc 2009 ve 21:12  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 tak já měla v plánu si nechat šaty ušít, ale ted nevím, asi taky oběhnu ty svatební salony někdy na podzim kolem listopadu, kamarádka (svědkyně) se na to těší téměř víc než já, takže jí to asi nemůžu udělat, abych to s ní neoběhla, nebo teda ona se mnou emoticon jen nevím, jak se tam na mě budou tvářit, když si vyzkouším půlku šatů ze salonu, kamarádka mě vyfotí, a pak si žádný brát (prozatím) nebudu, ale měli by s tím asi počítat, tak se to dělá, ne?? Já taky nemám ideální míry, takže taky to uplně jednoduchý neebude emoticon
18. črc 2009 ve 21:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 ahoj holky koukám, téměř všechny asi řešíme stejný problém i já a to já jsem fakt bacule - hrůza a děs tak jsem se do toho dala mám dole 9 kg ale je to teda fuška. Přítel ten to bere sportovně a pořád říká že mě má rád takovou jaká jsem ale i já bych chtěla vypadat poprvé a doufám naposled moc krásně. Ale nevím co s rukama jsem jak sumista zbytek se spoléhám že zhubnu a pak že existuje dobré prádlo ale ruce teda nevím.
Taky mám akční kamarádku,která se na všechny přípravy těší mě ty šaty děsí já zkusím někdy kolem ledna oběhnout půjčovny a pak se uvidí. Koukala jsem že některé si objednávají šaty přes to abay ale nevím jak by dokázali ušít na mou kyprou postavu.
18. črc 2009 ve 22:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 i na silnější postavu by to neměl být větší problém, když se to všechno šije přesně na míru, ale to je pak tře ba se taky pořádně přesně změřit. Ale já si je asi fakt nechám ušít, i když ty salony některý asi přecejen oběhnu, ale nechce se mi pak dát spoustu peněz za půjčení na čtyři dny a strachovat se o ně, pořád celý den dbát na to, že je eště musími vracet..
18. črc 2009 ve 22:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 thyjo, já zas obdivuju ty co si to nechávají šít.. U nás teda šití nic moc- spíš děs a bída.. Tady frčí jedině pujčovný, sice je to drahý, ale mame tak luxusní salony a docela slušnou kvalitu těch šatiček, a vim že snad žádná švadlena nebo nějaky šicí salon by nebyl schopen ušít šaty v takový kvalitě jako je maji koupený salony a jestli.. - (nechci urážet) tak za šílenou pálku...
Na ebay se radsi ani nekoukam, když nejsem schopna jít 4x na zkoušku tak si to nekoupim-preci mi nemusí pak sedet- jako slušet, to je stejný jako na aukru. Tam maji šaty na těch modelkách že jenom slintám...ale když to vidim focený jinde a nebo na figurýně tak děs a bída..emoticon I tady maji nějaký holčiny na sobě šaty z půjčovny a vypadaji jak bohyně, pak si tam dají popisek : ty si nechám ušít.. a potom tam maji "moje saty": a uprimne, uuuplne neco jinyho a tak v 80% jim nesedí a nejsou tak ůůžasný jako ty profi...

a taky jak říkam..mam 3 styly který jsou naprostej luxus- ale už teď vím, že na mě se bude hodit tak max jeden stylemoticon To proste musim vzit na sebe a už se na to tááák těšim! to je snad nejvíc na co se těšim. Žiju pověrou že dokud to neni pro tebe tak se svatbení šaty zkoušet nesmí nebo to nosí smůlu, takže jsem je nikdy neměla na sobě, a jak jsme chodila s kámoškama...jééé těch bylo... kráásný...bála jsem se jich i dotknout-proste magor emoticon emoticon Tak teď chci vyzkoušet vše do čeho se vejdu emoticon emoticon
18. črc 2009 ve 22:31  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 já zatím nevím ale spíš mám obavu,že pokud je svatba v sprnu a v půjčovně budou šaty pro každého tak aby nebyly zničené. Omando a ty si je necháš šít podle obrázku? Já bych spíš brala,že bych si je zkusila jaké a ty bych si pak nechala šít. Každopádně u mě to připadá v úvahu až po novém roce to budou i nové kolekce. Chystám se i na nějaký ten veletrh.
19. črc 2009 v 01:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiczka83
1
Registrovala se 15. června 2009 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 30. července 2010
    V Mělníku, hostina na zámku v Liblicích, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
janiczka83
1
Registrovala se 15. června 2009 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 30. července 2010
    V Mělníku, hostina na zámku v Liblicích, Region Mělník
 Ahojky, tak jsem zase zpátky z dovči a závislačim... emoticon emoticon emoticon

Dneska se mi zdálo, jak jdeme s miláčkem zkoušet oblek a já tam neodolám a taky už chci zkoušet ve snu šatičky!!! emoticon
Hrozně se na to těším... říkala jsem si, že se na to vrhnu na podzim, ale nevim přesně jak je to s novou kolekcí, mají ji v salónech opravdu až od ledna, nebo dřív???
Co se týče půjčování nebo šití... nejlepší varianta by byla: narazit v půjčovně na úplně nové šaty, nechat si je doupravit podle sebe a pak si je koupit emoticon
Já mám představu o šatech hooodně princeznovskou (viz. album), tak doufám, že ty moje snový někde objevím.. emoticon

Teď mi dělá starost ale spíš jiná věc... máme zamluvenou hostinu a veškeré mecheche v Liblicích a mě to už teď připadá, že se tam všichni nevlezeme, na oběd to jooo, ale když si představim parket, nějakou tu kapelu... nějak se mi to tam v představách něchce vtěsnat... dělali jsme si seznam hostů a ten se nám nenápadně pohybuje kolem 100 emoticon
19. črc 2009 v 08:01  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 thyjoo.. 100 lidi-tolik snad ani neznamemoticon
Tak mas dost casu to ošéfovat jestli vejde nebo nevejdeemoticon

Nu, tady se šaty ze salonu nedají koupit... A taky my to přijde zbytečny(co pak s nima). Nu a o odrbání do tý doby bych se nebála...Chodim do těch salonu docela často (kamošky nevěsty a společenské šaty) a vidim tam třeba jedny šaty 3roky a pořád vypadají dost luxusně - jako zachovalý. Právě že salony si na to dávají sakra bacha aby je měli tip top- přece jim ty šaty vydělavajíemoticon Ale tak jestli se bojíš, tak si je nech radši ušítemoticon Jediný co mi v salonu vadí, že šaty namlátí do termínů kdy jdou z ruky do ruky a nedej bože aby se jedna zpozdila s odevzdanim. Když jsem šla kamošce- tak jsme se ptali na tyden před pujčením- jak ty šaty jsou pryč a nebo ne- a vybrala si takový který byli i tyden před volny- radši a co kdyby náhodouemoticon emoticon
19. črc 2009 v 10:10  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paja.83
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
paja.83
1
    Region Brno
 Ahoj holky, já jsem napsala do poradny paní Išky Fišárkové, je to na i-dnes. Popsala jsem ji svoji postavu a odpověděla mi, že pro mě nejsou vhodné korzetové šaty a určitě mám volit šaty s ramínky nebo s rukávky, s hlubokým výstřihem a zvolit jednodušší střih šatů kvůli mé výšce. Řekla bych, že mi doporučila přesný opak, než jsem chtěla emoticon .
19. črc 2009 ve 13:06  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 paja.83
Ja myslim že když tě neviděla, tak nemůže přesně říct co ti sluší... Ještě k tomu jsi se určitě popsala hůř než doopravdy vypadáš emoticon emoticon Je mi to jasnýemoticon
Já myslim-jdi si to vyzkoušet a sama uvidíš co ti bude nejvíc sedět emoticon emoticon emoticon
19. črc 2009 ve 20:31  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 teda holky tady to nejak drhneemoticon
19. črc 2009 ve 23:27  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak já si tu budu povídat sama emoticon Tak ja zas jdu...ať už to vážně nevypadá že jsme nemocná emoticon
20. črc 2009 v 11:07  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 Holky souhlasim s alkapinkou: taky jsem tu videla hafo fotek kde si holciny zkusili saty v salonu a na fotce vypadaji krasne, a pak si je nechali usit podle obrazku a je to des bes emoticon Takze ja bych se moc bala.. Rozhodne si saty pujcim, co bych pak s nima taky delala?
20. črc 2009 ve 14:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 já se zas bojím toho lítání po salonech, že někde se na mě budou tvářit všěelijak, když si zkusím fůru šatů, nechám se v nich vyfotit a nakonec si vyberu šaty v jiným, ale na to sou asi připravený, ne?? A bojím se taky pak toho vracení šatů, dyž s nima budu blbnout do rána, že je dost zašpiním a tak, o svý bych se nebála, takže asi to tak udělám, že přecejen oběhám salony, abych věděla, který typ mi padne a pak si je nechám ušít, třeba i přímo v tom salonu
20. črc 2009 v 18:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 omandra: ja si myslim, ze na to v salonech musi byt zvykli, svatebni saty jsou zarucene cast odevu kterou si clovek vybira nejdele emoticon Pokud jde o pokuty za poniceni, to si chce zjistit dopredu, aby to nebyly nejaky sileny palky.
Pokud vim, tak saty stejnak pokazde cisti, takze se zaspinenim se tam jiste pocita emoticon
20. črc 2009 ve 21:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 omandra:
Toho se neboj, když budou nepříjemný, tak už tam nikdy nepřijdeš a tim pádem už tě nikdy neuvidí emoticon
No já se na to těšim jak blázen, jen si musim na to zkoušení šatů naspořit. U nás se totiž vydělává na všem, takže neexistuje se v salonu vyfotit a jít dál... Někdě to uplně zakážou a jinde za poplatek- co si pamatuju od kamošek tak 300Kč ... Nu nevim jak je to teď, vim že žádná kamoška neměla fotky ze salonu.. Což mě mrzí, když tu procházim ty albumy a vidim jak ty holčiny mají na sobě i 20šatů tak žasnu- závist největšíemoticon
20. črc 2009 ve 21:14  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 alkapinka: To je pravda, taky jsem to tu cetla, ze si nekde uctujou za zkouseni. Prijde mi to fakt nehorazny.Jako kdyby Ti v krame uctovali za zkouseni svetru! emoticon
Ale uz se tez tesim. Pujdu mozna uz v zari az budeme na tyden doma emoticon
20. črc 2009 ve 21:21  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 bluejay:
No co s edá dělat..ale ja myslím že jim ty prachy dám, potřebuju o tom přemyšlet a taky se v tom pořádně vidětemoticon no já chtěla jít až tak listopad a dýl (taky až zhubnu samozdřejmě) ...ale vim, že tady je to docela vypujčovaný, tak možnááá už v září..teď to prohlížim a už se fakt těšim..to mi přijde na tý svatbě best offemoticon Vlastně až si vyberu šaty: Co já budu dělat? emoticon emoticon emoticon
20. črc 2009 ve 21:30  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš