Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
ahoj holky, konecne jsem se sem propracovala! teda vy se tam na severu moravy mate, do polska blizko (omlouvam se, ale jsem lina psat velky pismena... :-N ). z prahy bych za benzin dala tolik, ze by se to asi nevyplatilo. koukam, ze ve_fi to tu uz taky rozebirala :-D midy: me se teda vic libi ten druhy, k tem satum by mi prisel dokonalej pro romantickou verzi princezny. jestli na tom oznamku jsi ty, tak by to bylo fakt paradni.
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdarek ja_fi! Kde se couras? :-D ;-) Co vikend? Musim rict, ze me se midy taky libi vic ten druhy, ale hlavne musi sedet tobe ;-)
Odpovědět
ahoj nuuno :-) vikend byl paradni! v sobotu jsme byli na vyletiku v dolnich pocernicich, mimis krasne usnuli v kocarku na prochazce, prospali i vetsinu obeda na ceskem statku, takze jsme se i v klidu najedli, zjistili jsme, ze tam pracuje nas soused, jehoz dcera nam plivala na balkon :-D v nedeli jsme jeli do berouna na hrncirske trhy, utratili jsme tam snad dva litry, ale mam super keramickou formu na babovku a spoustu jinych blbin :-N a slecna usla asi kilometr po svych, furt by chodila! :-D fakt paradni vikend..
Odpovědět
akorat jsem ted nejak unavena a mam svatebni krizi! nejak ve me sili pocit, k cemu vsechny ty nervy, paradicky a hlavne vydaje... proc kolem toho vseho delame vsichni takovy coro moro...? uf... asi jsem fakt unavena! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no ty blaho, to zni primo idylicky! :-) Ale teda s tim sousedem v restauraci jsem se fakt musela smat, jeste ze uz jsem dojedla, jinak bych mela spagety i na monitoru :-D Copak jste si hezkeho povedeli? :-D
Odpovědět
nuuna: my jsme na sebe hodny a slusny! on je fakt v pohode :-D ale fakt jsem sla do kolen, kdyz jsem ho tam videla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: nic si z toho nedelej, ja mam takove obdobi uz dyl ;-) Asi je to normalni. Ono na zacatku skoro kazdou nevestu chytne takove to blazneni, serepeticky, vsechno sladene atd. ... a casem to cloveku nejak zacina byt jedno, a chce si hlavne uzit ten den jako takovy! ;-)
Odpovědět
nuuna: tak to jsi me uklidnila :-D kdyz fakt vidim, jak kazdy ma nejaka ocekavani a ze sve pozice napr. rodicu maji mozna opravneny pocit, ze by to melo byt samozrejme i podle jejich gusta, tak jdu do vyvrtky. posledni dobou nejsem moc tolerantni :-D jinak jsme asi vyresili venceni mimis - pres znamou, co ma agenturu na hlidani deti vezmeme slecnu. nebude to sice nejlevnejsi, ale ona si dava fakt zalezet na skoleni tech lidi a protoze jsou malicky, jako ta agentura, tak to vybira podle svyho citu, jak ji ty lidi sednou. slecna ma dorazit zitra, tak uvidime, jak si sedneme a jak sedne mimisum a podle toho budeme resit dal... jinak mi mezitim nabidla znama svoje dve dcery :-D akorat bych radsi nekoho, kdo s tema deckama bude zodpovedne i behat za ruce a tak... no uvidime, nezatracuju to, jeste by se mi to treba hodilo! myslite taky na dalfy?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: copak je s dalfy? jezis ze me zase neco uslo? To s tou slecnou zni celkem dobre. Snad si sednete ;-)
Odpovědět
nuuna: ja pevne doufam, ze si sedneme a nebudeme to muset dal resit! jo, jeste se musim pochlubit, ze jsem o vikendu dostala a presadila staleplodici jahody.. mam pet kericku :-) jsem se oprela do zahradniceni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jeee, zavidiiiim. my meli minuly rok staleplodici jahody v zavesnem truhliku, chtela jsem, aby byly pekne previsle.... a prisla zima, a z jahod zbylo kulovy :-N stejnetak z holandskych tulipanu 8-( Ach jo, me tam uspesne roste jen mech, ktery nam decimuje travnik ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den zatím slečny, tak já hlásím super víkend... sobota byla krásná, takže jsme zahradničili a včera přjela ségra s rodinkou a mamka, tak jsem jeli do pizzerky a vůbec jsme si užívali neděle... ;-) a prstýnky jsme posunuli na čtvrtek, jelikož si přítel chce prodloužit víkend, tak si bere dovču čtvrtek, pátek... a já už jsem na ně táák natěšená... :-D se mě ptal, jestli je už budeme nosit až si je přineseme domů... :-N Lukáš teď pořád mluví o svatbě, dokonce mi včera na netu vybíral bižu na krk a pořád se ze mě snažil vytáhnout jaké mám šaty... :-N na dalfy myslím od rána, nesnáším doktory a vyšetření všeho druhu :-S ... snad jí všechno dobře dopadne... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nuuna: no já si to představuju takhle: Vstávat budu o půl šesté, na šestou dorazí kadeřnice / vizážistka v jednom, v osm budu odjíždět k rodičům přítele, což je hodinu a čtvrt cesty. v 9,15 budu u nich, tam se nechám nevléct do šatů, upravit make-up a v deset se vyráží na obřad, který je půl hodiny cesty. v 10,30 tam a v 11,00 to vypukne :-) No a mezitím mi někdo vyzvedne kytku, někdo nazdobí auta, někdo omyrtuje hosty, někdo rozsadí do aut a srovná kolonu. Někdo naskládá do aut potřebné věci, až se budem fotit (občerstvení) Myslím, že by po nás nikdo neměl už nic víc chtít, ne?! Výslužky budou už hotové a nabalené den předem čekat v místě odpolední hostiny, stejně jako cukroví, chlebíčky a dort - v restauraci.... Verunka: tím zkoušením jsem mínila normální tulení x-) ...A nesnažili jsme se, to samo...jak píšu, plánovali jsme to až po...to bych si tady pak "stězovala" zbytečně, nemyslíš? :-D
Odpovědět
Já jsem taky uvažovala nad tím druhým, ale pak sem začala uvažovat i nad tím prvním... :-D Kdyby byl jen jeden, bylo by to jednoduché, ale možná vemu ten druhý, k těm šatům bude asi lepší. ja_fi: ta na oznamku jsem já :-D jinak jahody jsem taky chtěla letos zasadit, ale asi to nechám až na příští rok, do té doby budu muset nějak vystrnadit šneky, snědli mi polovinu ředkviček ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
l.frulova: no jo, jenze ja presne nevim, kdo u nas bude ten "nekdo" kdo vsechno udela, a jestli se muzu na nekoho spolehnout :-D Budu muset jeste zapatrat, kdo se toho ujme, a jestli je dostatecne organizacne schopny...vidim to na svedkyni, doted se zivila coachingem, tak by to mohla zvladnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: já zaúkoluju vytipované persóny 8-) . ¨ Jedna bude švagrová (budoucí), to je sekernice, takže ta to bude rovnat do aut. A pak moje svědkyně a kamarádky. Jedna myrty, druhá obžerstvení, jedna mě bude rvát i s balónkem :-D do šatů :-) Tchýně raděj nic, počítám, že budou stejně nervní jako já... neboj a jhlavně se snima domluv už teď...budou poctěny a rády pomůžou...ještě někoho solidního v záloze...kdyby některá zklamala...Moje krédo je NIC ten den už nedělat...a bavit se a užívat si...(snad nebudu někde blinkat na záchodě.. :-S )
Odpovědět
Profilova fotka
midy: mně se líbí ten první... ;-) nuuna: tak já organizací pověřím kamarádku, je schopná a puntičkářka jako já... :-D tak by vše mělo klapnout...
Odpovědět
nuuna: ted jsi mi kapla do noty :-D mam dotaz! co presne je coaching? uz jsem se s tim setkala nekolikrat, neprimo, a neumim si moc do detailu predstavit, jak takovy coaching probiha.. tusis?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ja bych taky nejradsi nedelala nic a zaukolovala ostatni, ale znam se...mam takovy ten problem, ze neverim, ze to ostatni udelaji tak, jak bych si to udelala ja... :-N :-D Urcite budu mit nutkani si vsechno udelat sama, coz samozrejme nebude v mych silach. Hele devcata, ted me v praci pobavili... Rozeslali nam mailem nejake smernice spolecnosti, co po nas chteji podepsat. Ale frajeri to maji jen v anglictine, a polovina z nas anglicky neumi, a ti smoulove nam ani neplati anglictinu! Tak tomu rikam for dne... 8-(
Odpovědět
nuuna: vedeni mate teda docela se smyslem pro humor.. :-D ja teda zaukoluju, jen jeste nevim presne koho, ale kandidatu par je. dve kamosky asi znarodnim a vezmu si je s sebou do hotelu - jedna oblikat (svadlenka) a druha moralni opora a pripadna fotografka. treti kamaradka - kmotra deti - bude doma komandovat babicky a trosku rovnat rodinu do late :-D asi dostane i ty stuzky, kdyz bude doma... a vetsina se sejde tam... za mnou dojedou ostuzkovani ...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, vtipni teda jsou... Ty smernice maji skoro 50 stran. Jako sorry, ale neminim jim podepsat nic, cemu nebudu 100% rozume,t to po me nemuzou chtit, i kdyby se na hlavu postavili!
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak to je dobrý... :-D :-D :-D jafi: máš to pěkně vymyšlený... ;-) holky vy už to máte za 95 dní... a já bubdu teprve lámat 100 ach jooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83: ja jsem teprve na 109 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no paráda, já 88.. :-o
Odpovědět
my uz to mame 95 ????????????:-o :-o :-o
Odpovědět
nuuna: oni te nemuzou nutit podepsat neco cemu nerozumis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jsme se drze dotazala, jestli by ceska verze nebyla. Nu, pry nebyla, a kdo tomu nebude rozumet, pry to pred podepsanim muzeme projit osobne... chi chi, jsme zvedava, kdo ze sebe udela "blba" a prihlasi se. Pocitam ze samozrejme nikdo...
Odpovědět
tka to je trosku divny ne? to jsou hodny ze to s tebou projdou, ale kdo ti zaruci, ze ti rikaji to co tam je napsany??? ja bych to teda chtela v cestine,.. myslim, ze ani nemaji pravo po tobe chtit neco podepsat, pokud to neni v tvy materstine.. ne?
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: souhlas s jafi...
Odpovědět
Tak to já vůbec nevím, koho zaúkoluju, asi nachystám stužky a dám k nim lístečky s instrukcema a seznam kdo jak pojede v koloně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?