Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Ahoj
picasso: myslím, že budeš muset ty přísavky přišít, což by neměl být problém, plyšák je měkký a na přísavkách bývá očko na uchycení
holino: oblek super, počkám ještě na lepší fotky a šaty za tu cenu, paráda. U nás nikdo nešije, chtěla jsem si je nechat u nás ušít, ale nakonec mě nadchly ty ze salonu, takže jsem to vzdala.
9. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
 Tak jsem dočetla
Holino paráda, že máme krom bot všechno na ženicha u nás to taky ještě jsou boty to poslední koukej udělat lepší fotku jakou má oblek barvu?

Picasso a ty se rozmýšlíš jestli krátké šaty nebo dlouhé? Pak dej fotky ať tě vidíme.

Ja_fi hrnčířské jsou super ale tím,že jsem tam dřív chodila jak na jaře tak na podzim tak už se mi to stalo stereotypem letos jsme tam chtěla jít ale nejde to včera jsem s velkým přemáháním zvládla třetí narozeniny naší dračice a byla jsem totálně vyčerpaná.

Ach jo škoda,že nemáme ten notebook takhle budu bez pc minimálně týden to pak vás nedočtu.

Včera jsem si s kamarádem domluvila odvoz na obřad tak se povezu Audi A8 long sice nevím jak to vypadá ale prý to je pěkné tak uvidíme.
Jo a teď jsem zjistila,že jsme po 100 dní což je teda opravdu nářez. emoticon sakra nějak se to blíží
9. kvě 2010 v 15:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 Děkuji za pochvalu emoticon
fotky fakt nic moc - vše foceno mobilem - foťák jsme půjčili známému na dovču tak týden budem bez emoticon ..ale příští víkend se pokusíme nafotit emoticon
co se týká barvy tak je to lískový ořišek nebo nugát nebo jak to nazvat na té fotce je to fakt není tolik poznat
...jako barev tam bylo haba kuk ale bohužel budoucí manžel si nemohl vybírat a musel brát to co bylo v jeho velikosti emoticon ....ale i tak jsme spokojeníííí moc emoticon
Jinak botky se nekonaj venku je hnusně pršavo a muž odmítl v takovém dešti někam jet tak snad jindy
9. kvě 2010 v 16:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.frulova
Registrovala se 17. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 200 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
l.frulova
Registrovala se 17. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 200 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holky, díky moc..jste mne potěšili..mě neva, že to bude na mně třeba znát,ale nerada bych vypadala spíš tlustá emoticon
Jinak se mi to přes noc trochu rozleželo, už nejsem v takovém šoku a začínám se těšit... emoticon
A jdu vybírat toho fotografa, jsem ve skluzu...mám na výběr 3 a do zítra se musím rozhodnout...
Hezký zbytek neděle...
9. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
 I.frulova : Mooooooooc gratuluji k těhu! To je super zpráva!!! emoticon

dalfy: zítra ti držím palečky!!!!!! emoticon
9. kvě 2010 ve 21:50  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 I.frulova, tak to ti gratuluju!! emoticon No jo, jestli si si chtěla užít svatbu bez mimi, tak jste to zkoušení měli s přítelem ještě odložit! emoticon Však to je hned... emoticon Ale ve čtvrtým měsíci ještě vůbec nemusíš být jako soudek (a 100% neudeš, budeš mít jen krásné malé bříško emoticon ) a trocha vínka ti určitě neublíží! Hlavně, aby ti nebylo špatně! A myslím, že to bude mít zase svoje kouzlo, že už budeš mít v bříšku mrňouse! emoticon To je dobře, že už se těšíš! emoticon

Pájo, gratuluji k vývazkům! emoticon

Mio, to nevypadá na moc solidního advokáta! emoticon emoticon Nechcete si zkusit najít někoho jiného, u kterého uvidíte zájem něco řešit??

Holin, oblek fakt paráda!!! emoticon Obzvlášť ta kravat je úžasná!! Přesně takovou bych chtěla pro přítele taky! emoticon A to je jako obyčejná kravata nebo to má nějaký speciální název?
9. kvě 2010 ve 22:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija85
Registrovala se 1. března 2010 na beremese.cz. Přidala 193 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
 ahoj holky,
tak jsem zase tu emoticon
verunko, koukala jsem co má holino v albíčku, podle mě je to regata, jen by mě zajímalo kolik Tě holino stála, já koukám že na webu jsou tak kolem 700,- třeba na svatebnímatelieru tečka cz emoticon
holino: to jsi jí kupovala taky v polsku? vyšlo to levněji?
s advokátem ještě počkám do zítra, už má přítel kontakt na nějakého jiného, tak kdyby se ten první neozval, tak půjdeme k jinému...
9. kvě 2010 ve 22:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Mia, na tohodle bych se klidně vyprdla, pže mi to připadá jako velice neprofesionální jednání... emoticon Já jsem myslela, že regeta je ale krátká. Ta Holiny nevypadá, že by byla krátká.. Tak já už tomu vůbec nerozumím! emoticon Prosím, vysvětlit!! emoticon
9. kvě 2010 ve 22:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
 koukni se na svatebniatelier.cz do záložky pro ženicha a regaty premium, hnedka první...jsou prostě premium, klasické jsou krátké, premium dlouhé emoticon zřejmě emoticon
9. kvě 2010 ve 22:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.frulova
fotoportrét
fotoportrét
l.frulova
 verunka_berunka: Jaképak zkoušení? Nebo vy to "nezkoušíte?!" emoticon
My se poctivě chránili..(ale asi až posl. 5 minut emoticon)
9. kvě 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Krásné dobré ránko nevěstinky emoticon
já už se hnedle takhle z rána snažím pracovat emoticon
ohledně kravaty ....je kupovaná v polsku společně s oblekem a košili - takže asi nějaký setík emoticon emoticon (až doma jsme zjistili že u kravaty je i kapesníček - samozřejmě stejný - takže parádička parádní) a celé sakum pikum oblek s vestou košile kravata vyšla na 3000,- takže asi tak emoticon emoticon emoticon

Veru, ale myslím že určitě v polsku půjde koupit i samostatně emoticon)

ale teď koukám do peněženky na paragon a tam je to vše rozepsané takže u kravaty je uvedena cena 65 zl takže jestli dobře počítám vyšla na 390,- emoticon

Holky jestli je to Regata to fakt netuším emoticon v tomhle jsem asi děsnej analfabet emoticon ...já měla původně v plánu ouplně jinou kravatu .......no ale už ani nechci emoticon emoticon

Teď se jdu juknout na ty vaše webovky kde je podobná kravata za 700,- :-d abych byla v obraze aspoň trošinku emoticon
10. kvě 2010 v 06:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Tak jsem jukla na ten web hm hm zajimavé ....já jsem tak ráda že jsme to všechno sehnali tak krásně ....a taky levně koukám emoticon emoticon emoticon ....
verunka_berunka tak jsem teď zjištovala co to vůbec ta regata je atd atd ...protože ta přitelova kravata - regata
mě nepříjde teda krátka ani náhodou...i když není ani dlouhá jako klasická kravata - bych řekla něco mezi emoticon
no ale na netu jsem zjistila že u regaty jde spíše o ten uzel a způsob zapínání emoticon ...teda aspoň já to takhle chápu
....no zkusím to tady hodit .....
více tady :

Slavnostní regaty a plastrony jsou ozdobné doplňky především svatebních a společenských obleků a anglických žaketů.Regata je typ slavnostní kravaty s již navázaným uzlem, je dlouhá jako navázana kravata takže nemusí být doplněna vestou.Plastron je krátká kravatka, která se hodí do všech typů vest..Regata i plastron se zapínájí pomocí flexi posunovacího háčku a očka.
10. kvě 2010 v 07:02  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Dobré ráno, musím s tebou souhlasit, holino, že ceny v Polsku jsou skvělé, vše minimálně o třetinu levnější než u nás a přitom stejná nebo lepší kvalita. A počkej, až budeš mít mimino, to se teprve vyplatí jezdit. Stejné výrobky, jen jiné jméno, a cena nesrovnatelná emoticon
10. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ahoj holky, krasne rano emoticon

i.frulova: velika gratulace! emoticon

dalfy: jsem naprosto unesena vasim oznamenim..! emoticon Je naprosto dokonale, opravdu! emoticon

Holky, tak si predstavte, ze nam o vikendu na chalupe prakticky celou dobu svitilo slunicko, dokonce jsme se musela mazat opalovakem, a behala jsem jen v tilku a kratasech. Tomu rikam vikend! emoticon
10. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 nuuna: to jste byli někde daleko, ne? U nás bylo hezky jen v sobotu dopoledne, pak už většinou hnus.
Jinak už nám zbývá jen 89 dni, to je hrůza, jak to utíká, asi zase budu stresovat, že nestíhám emoticon
10. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 misaroz: prave ze vubec emoticon Podle tachometru je to neco malo pod 60km od Prahy - za Berounem smer Plzen, okres Rokycany. Sama jsem byla prekvapena, co se to deje, ze bylo tak krasne emoticon
10. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 No tedy devcata, vy to pri tom pondelku naaak flakate emoticon
10. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
 Ahojky, právě že spíš makáme emoticon
10. kvě 2010 v 11:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Ja mam dneska nastesti prace tak akorat emoticon Od te doby, co jsme se prestehovali, me nikdo v praci nerusi, takze stiham oboji, jak praci, tak obcas pisnout - super! emoticon
10. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
fotoportrét
fotoportrét
danca21
 Tak to máš bezvadný! Já sem spíš zas skočím večer. Jen jsem dnes psala mail paní ohledně ubytování na část našich líbánek. Před pár týdny jsem to s ní domlouvala telefonicky a měla mi poslat na mail objednávku a celkovou cenu a ono pořád nic... Možná si špatně napsala ten mail...
10. kvě 2010 v 11:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 danca: my to meli stejne s cenovou nabidkou z restaurace. Pani to sice poslala, ale na uplne jiny mail emoticon emoticon
10. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
fotoportrét
fotoportrét
danca21
 Já mám na zařizování asi teď úplně špatný období. Na zkoušku prstýnků nám měli volat do minulého pátku a taky nic. Přítel jede v neděli na 3 týdny na tu služebku emoticon , tak je taky budu muset nahánět, ať stihneme spoň zkoušku velikosti než odjede... Už to mají měsíc. Nerada bych na ně čekala 3 měsíce emoticon emoticon emoticon
10. kvě 2010 v 11:48  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
 Holky, potřebuji vaši pomoc, mám v albu 2 štrasové náhrdelníky a nevím, který si vybrat, líbí se mi oba stejně a musím se rozhodnout ještě dnes emoticon
10. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
fotoportrét
fotoportrét
danca21
 Ahoj Midy, já bych hlasovala pro ten první. Máš moc krásné šaty.
10. kvě 2010 v 11:54  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 midy, tezko rict. Me se libi oboji emoticon Vem to podle toho, do jakeho stylu se chces vic trefit. Ten prvni mi prijde takovy elegantni a moderni, ten druhy je zase spis romanticky a takovy vic princeznovsky. emoticon
10. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 ahojky,
midy: me se libi ten prvni
10. kvě 2010 ve 12:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 i.frulova: gratulace k mimi emoticon
10. kvě 2010 ve 12:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Holky, tak jsem dneska zkousela pocitat, v kolik hodin bych mela ve svatebni den vstavat a zacit s pripravami... A zjistila jsem, ze absolutne netusim, kolik casu navic ci mam ke vsemu pro jistotu nechat - vsak to zname, pokazde se neco nepovede a cloveka to zdrzi... A jak to tak vidim, nakonec to dopadne asi tak, ze budu vstavat se slepicema a pak budu doma hodinu stepovat, vsechno hotove, a casu fura emoticon I kdyz rozhodne byhc radsi tohle, nez nestihat - to jsem pak totiz hoodne neprijemna... emoticon
10. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 I.Frulova, tak tomu moc nerozumím... emoticon My to nezkoušíme, protože beru antikoncepci. emoticon Takže jsem vycházela z toho, že vy už jste se nechránili a pracovali na miminku. emoticon Každopádně ať tak či tak, je to skvělá zpráva! emoticon Už přemýšlíš o jménech? emoticon

Holin, tak ty ceny jako.... Naprosto bezkonkurenční!!! emoticon Jenže nám se do Polska opravdu jet nevyplatí, pže když k tomu započítám cenu za benzín... emoticon Navíc už vidím mého nastávajícího! emoticon A děkuju moc za vyčerpávající úryvek o regatách! Ted až budeme schánět, alespoň nebudu vypadat jako úplný blbec! emoticon

Midy, mě osobně si o trochu víc líbí ten druhý! emoticon Ale hezké jsou oba, takže 100% nic nezkazíš! emoticon

Nuuna, já to radši ještě nepočítám, pže už teď mi je jasný, že budu muset vstávat hoooodně brzo! emoticon Ale souhlasím, že je 100% lepší čekat a stepovat, než nestíhat a stresovat! emoticon Radši si nechat na všechno víc času i než normálně, pže asi budeš trochu nervózní a ještě svatební hosté do toho atd! emoticon
10. kvě 2010 ve 13:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 veru: jj, navic mam pocit, ze pokud si to clovek vsechno nevyzkousi nanecisto, stejne nemuze vedet, kolik casu to nakonec zabere emoticon Treba takovy zdobeni aut...stuzkovani svatebcanu... To vsechno zalezi na sikovnosti ostatnich, a tam bych tomu dala veelkou rezervu emoticon navic zatim ani nevim, kolik casu nechat vizazistce a kadernici, to se dozvim az tak dva tydny pred svatbou nejpozdeji... No a prujezd mestem....tam tomu nechavam hodne casu navic, zname sobotni zacpy... emoticon emoticon Uz se vidim, jak sedim nacancana v aute a besnim jako buh pomsty, stojic v zacpe. To by se okolojdouci asi bavili emoticon Jen nevim, jestli prijedeme hodne brzo, co tampak budu na miste delat, kdyz me nikdo ze svatebcanu nesmi videt emoticon
10. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš