Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tu mějte hezky,já běžím na cvíčo :-) hezký zbytek dne všem
Odpovědět
Profilova fotka
luci: pááá a hezky si zacvič.. ;-)
Odpovědět
no, holky... problem je, ze me se na ty fotce libi taky vic s tema rukavkama :-D ale na miste, pri tom zkouseni, nam vsem co jsme tam byly, prisly lepsi ty s tema raminkama.. no tak ja fakt nevim :-D rozhodnuty to jeste stopro neni, teda, skoro bylo.. :-D ale sit se jeste nezacalo, takze prostor pro zmeny tu je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: já myslím, že na ty první šaty s ramínkama by se ty rukávky taky pěkně hodily... ;-) no je to na tobě, co ti bude i víc příjemnější ... by to chtělo alespoň načrtnout na papír jak by to zhruba vypadalo... nebo je řešení, že si necháš udělat přes ty šaty s ramínky lehoučké bolerko s krátkými rukávky... ;-) a můžeš šaty dle libosti obměňovat...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi... mě se popravdě taky v těch rukávkových moc líbíš :-D :-D :-D
Odpovědět
no holky, ani vas tu nemusi byt vic a uz jsem nahlodana az az... jdu to napsat me dvorni svadlene :-D at zkusi nakreslit a vymyslet, jestli by sel spodek z raminkovych a vrsek z tech rukavkovych :-D
Odpovědět
Ahojík jsem tu zase na skok :-D co to je za týden to jako fakt nevím 8-( babi máme na jipce tak snad se z toho do svatby vykřeše :-( jinač tak globálně Nevím která z vás to holky byla ale ta správná nevěsta se v tom určo najde :-N ...botičky parádní princeznovské :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D co se týká počasí holkýýýý fakt nestrašte ...já se snažím seč můžu to tam nahoře domluvit :-N :-N :-N tak pevně doufám že se to povedeeeee....jinak jsem dnes byla v Karviné ...šla jsem kolem zámku kde budeme mět obřad a jako ony nám holky na pouliční lampy věší muškáty ...to bude zase krása se začínám těšit Pajik - moc díky za info ty jo 93 dní a já zatím nejsem nějak moooc nervozní ....zatím teda ...jde to podle plánu do konce dubna jsem chtěla mět prstýnky doma...do svátků v květnu jsem chtěla mět objednané oznamko - taky je ...šatky se taky řeší podle plánu :-) dorty, restauračku maj na starosti mamča s tatkou :-) botky a spodní prádlo z čeho jsem měla noční muru hned od tý doby co jsem byla požádana o ruku už jsou taky doma ....takže co víc si přát ....zdraví pro všechny mé blízké jenom :-N ...budu si brát toho nejbáječnějšího mužskýho takže víc k životu než to zdraví pro všechny momentálně nepotřebuji x-)
Odpovědět
holino: zámek ve Fryštátě je v létě úžasný, celé náměstí je plné květin, na balkoně zámku stojí trubači, prostě romantika a krása. A park za tím je taky krásný, to budou fotky. Moje kamarádka se tam vdávala a mají úplně úžasné fotky. Jinak když vidím, kolik dní nám zbývá, začínám být nervózní. ja_fi: taky tě nahlodám, i mně se líbí ramínka víc ;-)
Odpovědět
misaroz: pockej pockej! raminka nebo rukavky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jsme ti trochu zamotaly hlavu... ;-) :-D :-D
Odpovědět
pajik: trochu?!?!?!?!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak začínám uvažovat, že korunka nebude, neb se mi líbí véééélkéééé náušnice a korunka, závoj a nááááušnice by se mi tloukly... ach joooo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jafi: trochu víc... :-D
Odpovědět
pajik: :-D jo! hm, ale ta korunka by ti fakt slusela....
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak to můžu prostřídat aspoň na focení..taky možnost... :-D něměj zamotanou hlavu, ty rukávky ti sluší, udělala bych to z nějakého lehoučkého materiálu ;-)
Odpovědět
jo, dvorni svadlenka mi akorat psala, ze to proste vyzkousime, az budeme sit a uvidime, co je lepsi :-) my stejne planujem, ze bude taft nebo co je to ten svatebni matros (leskly, pevnejsi) a na tom sifon jako je na tech satech s raminkama. a rukavky by mohly byt z toho sifonu taky
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je dobrý nápad ty šifonové rukávky!!! :-)
Odpovědět
:-) tak jo! :-) ja se s rukavkama asi budu citit i lip...
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak uvidíte co bude lepší na živo... ;-) a kdy se začne šít?
Odpovědět
to jeste nevim, zatim se sijou saty te druhe kamaradce :-) a uz rozesity vypadaji teda fakt krasne!
Odpovědět
Ahojte my to máme naplánovaný na začátek srpna, takže přípravy v plném proudu, jenže jsem na to tak nějak sama :-| , tak sem chodím pro inspiraci ;-)
Odpovědět
jeeej, dalsi nova nevesta na srpen! vitej mezi nami. neboj, nejsi sama, kdo je na to sam, nebo aspon skoro sam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky vítám novou nevěstu! :-) ja_fi: mě přijde, že si v těch rukávkách taková nějaká... jak to říct, ab to neznělo divně... něžnější :-D
Odpovědět
danuska: :-D :-D :-D jo, me teda ty raminkovy porad pripadaji takovy jako letni saticky, ale ne svatebni.. to ty rukavkovy k ty svatbe maji dle meho bliz.. jen je otazka, jak to bude vypadat, kdyz nebudou tak vypasovany.. v nich se nedalo sedet, hurza, ani dychat.. ty raminkovy byly super pohodlny
Odpovědět
Profilova fotka
kanga: Vííítej nová slečno nevěsto!!! :-) Teď už na to nejsi sama, když jsi tady s náma... :-D :-D :-D danuska/jafi: přesně tak..nezní to divně..už jsem taky psala, že ten vršek působí jemněji... ;-) ...s rukávky samozřejmě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: ušijete ramínkový a přidáte rukávky..takže šaty budou stále super pohodlný... ;-)
Odpovědět
pajik: :-D tak jo! ono to tak nejak bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Mám super novinku - dnes nám přišly naše oznámení!!! Nevím, jestli je dřív nevykoukám, než je rozdáme :-) :-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
danca: gratuluji ;-) tak se pochlub fotečkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotečka už je dlouho v albíčku, jen se nezobrazuje náhled, ale fotka pak ano - alespoň mně. Ještě někdy vyfotím i vnitřek a ještě mám určitě pár restíků, které chci nafotit a dát si do albíčka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?