Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
dalfy: neni zac :-) doufam, ze je to ok... ne vzdycky se z netu podari stahnout poradnou pouzitelnou verzi.. a neposlouchala jsem to se priznam..
Odpovědět
veru: cernak furt nic... aha, kecam, uz prsi :-D ale to je fajn - mimisum se bude lip dychat...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to jo, vzduch se teda krásně pročistil... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nas je tedy taky pekne zatazeno a leje 8-( hlavne aby vikend a patek vysel,jedu na zkousku satu,tak at mam k tomu hezke pocasi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru na Zličíně jsem byla před hodinou pracovně a stačilo mi to. 8-) Jafi zjistím to doma moc děkuji Pokud byste měli tip na českou píseň vhodnou na prvomanželský tanec tak sem s ní. Musím něco vymyslet ale musí to být česká
Odpovědět
Profilova fotka
Dalfy a co "Ještě že tě lásko mám"! ;-) Teď jsem zahlídla v debatě o písničce na 1. tanec a docela by se mi to líbilo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty!!!! :-) Tááákže já dnes dala opět opalovačku s knihou a teď jsem byla zahnána deštěm do baráku... 8-( No aspoň můžu na beremko... ;-) Jdu okouknout nové fotky od Zuzky...
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku, teda, jeste ze prsi, alespon nas " v kanclu pracujici" nebudes popuzovat tim, ze se slunis venku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru tu už mám stáhnutou - já dávám dohromady tipy na obřad to je jedno co a pak na hostinu musíme vymyslet playlist pro kapelu českých písniček + samozřejmě prvomanželský tanec tak chytám inspiraci. Páč nechat to celé na ženicha tak je mi jasné jaký by byl prvomanželský tanec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: :-D :-D :-D teda fotečky jsou krásnéééé, já už chci taky!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pajik mě se taky líbí ty svatební prostě to má takové pro mě kouzlu nebo jak to napsat takový nádech. No povím vám po víkendu až se vrátíme :-D už jsem dala dohromady +- oblečení tak snad to bude dobré
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teda ja porad myslim na probehly vikend, bylo tak naaadherne!!! x-) Vcera jsme si byli na nedaleke louce s pritelem zahazet s talirem, a teda pohodovejsi odpoledne nepamatuju, pocasi jak ze skatulky...Uz aby byl zase vikend... :-| ja_fi: tobe jsme s ezapomnela pochlubit, ze jsme v nedeli byli koupit uz definitivne boticky na hory. Jsme sice o 7.200,- lehci, ale takovou radost, jakouo to udela...! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den, i když se to venku pokazilo :-) Letmo jsem dočetla a musím reagovat na ja_fi. Nebyli jste ve Ctěnici včera odpoledne???? My ano a možná jsem Tě tam zahlídla :-) Holino, za mě teda musím hlasovat, že s miminkem v bříšku si svatbu dovedu představit :-) On je to stejně takový zázrak krásný :-) A většinou se to stejně nedá naplánovat, takže až to přijde, tak to tady bude a pak to nejspíš ani řešit nebudeš a budeš se na svatbu těšit i těhotná i s nevolnostma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty fotky od Zuzky jsou opravdu parádní! :-) Docela závist! ;-) Nás bude fotit Tadeáš Narovec a nevím, jestli jsem se neunáhlila... Některé jeho fotky se mi u něj na webovkách moc nelíbí... :-( Ale zase je moc milý po mailech. Tak se asi nechám překvapit, jak to nakonec dopadne! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jj víkend byl nádhernej!!! Ty jo tak to jsou botky samochodky... :-D hele a ta cena je za jedny nebo za oboje??? Jo jinak byla jsem v těch Střevících v Pze a nepořídila jsem..asi jsem byla moc náročná... :-N Každopádně mám objednané bokty z netu. Takže bosa nebudu... :-D
Odpovědět
ahojda holky.. já se sem v poslední době nějak nemůžu vůbec dostatat :-( jinak už jsme pořidili pro přítele oblek.. fakt sranda... přišli jsme v 18:40 a zavírali v 19.. .a odcházeli jsme s oblekem. Tak co sednul, líbil se nám a cena super. Takže teď ještě někde sehnat vestičku s regatou a bude. Jinak kytky už mám taky domluvené, tak ještě někde sehnat ty koláčky a moje botky :-| a je to ;-) Holky.. jinak se musím pochlubit. Dostali jsme super nabídku od kámošky.. její rodičé nemůžou, tak to nabídla nám.. sice je to už od konec května., ale co.. jako dlouhé přípravy.. tak tedy.. máme možnost jet na okruh pro Chorvatských ostrovech na lodi a budeme tam jezdit na kolech.. taková kololoď :-D tak jsem na to zvědavá.. zase trochu jiná dovolená.. na 10 dní.. s polopenzí. Dovča jinak stojí kolem 18 tis. a my to bude mít za 6500,- :) se vším všudy.. i s nadstandartní kajutou s vlastní koupelnou a wc.
Odpovědět
jo holky.. náhodou neobjednávala jste si nějaká botky přes zuza shop??
Odpovědět
Profilova fotka
brou: panejo, tomu rikam paradni cena! pajik: cena je za oboje, a to jsme meli na jedny slevu 1.000, a na druhy asi 400. :-)
Odpovědět
ivelinka: :-D :-D svet je mrnavej!!! jj, vcera odpoledne! (ctenice) pajik: no, jeste ze to pocasi... jsi k nam aspon mrkla :-D nuuna: boticky super! to verim, ze ma clovek radost.. tak uz hura nekam vyzkouset je hm? ;-) brou: no nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaar! ty jsi tu nebyla snad nejdyl ze vsech :-D ta dovca zni skvele! tyjo! me by teda na lodi bylo zle, ja proste houpani nesnasim, ale jako aktivni dovca to zni fakt super! a jeste ta cena! no parada! do toho nejit by byl hrich!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no, nejdriv musi prijit vyplata ( jsme totalne vycucnuta a zbytek musi stacit na jidlo :-N ), a pak jeste musiem poridit impregnacni sprej pro me, a vosk pro pritele. No a pak huraaa vyzkouset. Skoro priteli zavidim ty jeho, ma je celokozene, sice bez GTX ale super pohodlne. Ty bych brala taky...ale to uz bylo o dost drazsi nez ty moje v akci :-) Asi je vyzkousime na pochodu Praha - Prčice :-D Nebo vyrazime na Rip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A byli jste tam vzadu dole u rybníčku? Tady na té fotce, jestli to uvidíš, vlevo :) http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-a...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Brou! :-) Tak cena je opravdu super!! Neváhala bych ani minutku... :-D Můžu se zeptat, kde jste oblek pořídili? :-) Nás to teprve čeká a bude to asi horor! :-|
Odpovědět
nuuna: vsak nemusite nikam za draho :-) proste se jdete nekam projit ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
2.5. ve 13:30 jdu zkoušet šatyyyyyyyyyyy dnes se to napevno domluvilo, tak pak už nemůžu moc hubnout ani přibírat :-D koukala jsem, že tady řešíte diety :-D
Odpovědět
ivelinka :-D :-D :-D jasneeeeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi: ahooooooj :-) no právě.. jsem si říkala, že takovou příležitost na dovču už mít nemusíme.. no to já jsem taky zvědavá, jak to zvládnu.. kolo, loď... hm.. ale máme přejezdy lodí jenom přes den.. v noci na spaní jsme ukotvený v přístavu ;-) hlavně to kolo tam asi bude mazec.. :-| a hlavně si asi přivezu super opálení na všechny možné způsoby - ponožky, brýle, trička, nátělníky, cyklo kalhoty, rukavice, helma.. no to budu kočka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi tak to je góóól :-) A jinak souhlasím, prostředí je tam krásné a fotky budou určitě taky, vybrali jste dobře ;-)
Odpovědět
verunka: hele.. ta cena není za oblek, ale za dovču ;-) jinak oblek byl levnější.. stál 4600,- klasika tmavý, ale z přírodního materiálu.. a fak super sedí... jinak stál 4900,- jsem si všimla povytažené nitě, tak jsme dostali slevu.. ale nit jsem doma zastrčila pohoda :)
Odpovědět
brou: to do leta prepalis :-D ivelinka: no fakt se chechtam.. my tam potkali jeste dalsi dvoje znamy, uplne nahodou... svet je mrnavej
Odpovědět
vekunka: jo jinak jsme ten oblek koupili v outletu - Štěrboholy, myslím, že ten obchod se jsmenuje park avenue.. nebo nějak tak... měli ho tam v černé, tm.modré a antracit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?