Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
dalfy: ja se v adach nevyznam, tak jsem se musela podivat, o cem se bavite :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino: oni mají gumovou špičku tak bude chvíli trvat než je okopeš... ;-) ale vydrží fakt hooodně...kámoška je má už strašně dlouho a neštetří je a pořád jsou k světu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku, ja mam bile s cernymi pruhy, a koupila jsem je v A3 sportu v Palladiu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja doted taky nevedela, jak se jmenuji - jen jsme vedela, ze to je takova ta "klasika" no :-D
Odpovědět
hm hmmm.... tak to zni super... ja kdyz uz se postavim a udelam par kroku, tak taky kazdou chvili zakopavam.. blbe se mi zvedaji spicky... takze, kde ze maji ty skvele ceny? na Smichaci..?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: viz vyse ;-) jsou za 890,pokud je zajem, radim rychle jednani :-D
Odpovědět
aha, tak uz se neptam... teda, my dneska jedeme... v A3 takovy slevy? jsme tam byli (teda v Letnanech) ted v sobotu, mame tam kamaradky, tak ukazat mimis.. ale na boty jsme nekoukali.. chyba!
Odpovědět
mame A3 i tady na cernaku.. se tam mozna juknu..
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: klasika k těm se hodí všechno... ;-) stejně musím do Phy koupit ségře dárky k narozeninám tak to omrknu... díky za tip.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: my tam vlezli jen na kukacku - kdzy jsme sli z prace. Ani sjme nechteli nic nakupovat. Ale kdyz jsme videla tu cenu, nemohla jsme je tam nechat... Zajimavy je, ze tam meli jeste uuuplne stejny cernobily, jen s jinym typ.cislem, a staly asi o 700 vic, a to taky byly zlevnene...to jsem nepochopila, jaky v nich byl rozdil. Navic je jasne, ze ty drzasi neprodaji, kdyz hned vedle v regalu maji stejne levneji :-D
Odpovědět
jeeeejku holky ste mě navnadily teda :) jetli jsou tak parádně odolné ..tak to je musím mít :-D 8-) ..no ale Praha je odemně hooodně vzdálená 8-( ....takže asi pořídím pokladničku a budu střádat na botky za standard cenu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jj, vypadaji suprove jak ke sportovnejsi sukni, tak k dzinum, a klidne i k platenym "lepsim" kalhotam :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hmmm vtipný..já byla o víkendu v A3 v Kolíně, ale jelikož se u bot tlačila hromada lidí tak jsem to jen prolítla...teď vím proč tam byl takovej zájem... :-N
Odpovědět
pajik: :-D jo, takhle nakupovat umim taky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: tak to doufej, ze nebude vsude v tve velikosti vyprodano ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holino: tak zkus ten MMB tam do 1200,- seženeš..jen si je nejdřív někde v obchodě vyzkoušej ;-) nevím jak je to u nich s číslováním...
Odpovědět
no cislovani - ja u adidasek vzdycky silim - mam 42, ale jejich boty tak 44... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja mam klasicky 38, a kupodivu mi ty Ady byly presne :-) To uz nepamatuju, kdy jsem se takhle trefila - na hory mam 39, na svatbu mam 36 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
takže já když mám 36-37 tak budu mít 38-39???? :-N :-D :-D
Odpovědět
pajik - jo jo díky za tip :-)) No ještě mě tak napadlo že A3 sport je tuším v Karviné nebo v Ostravě v Shopinu ....tam se sice nedostanu ...tak brzo asi ale Karviná by po práci některý den klapnout mohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, holky, hlasim ze Holesovice maji opet nebe bez mracku a sviti slunicko :-)
Odpovědět
Tak ted jsem koukala a máme to s mužem za 102 dní no ještě nějakých 14 dní a začnu bejt hooodně nervozní =-) :-N
Odpovědět
cernak uz taky :-) teda mracky jeste jsou, ale uz sviti
Odpovědět
jeeej, jsem malem zapomnela! pajik: 115 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na Kolínsku neprší, ale je pod mrakem a zima... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: děkujiiiii :-D
Odpovědět
neboj, dojde to tam! od berouna pres prahu na kolin ;)
Odpovědět
Profilova fotka
já zkušenosti osobní se superstárkama nemám - měla jsem je dlouho vyhlídlé ale pořád jsem si říkala,že jsou důležitější věci. Ale malé jsme je poprvé koupili, když začala chodit a když jsem viděla co vydrží tak jsem usoudila,že jsou vhodné i pro mě :-D my je máme z A3 na Smícháči.
Odpovědět
dalfy: ahaaa! rpoto mi utkvel ten smichac :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no už aby to bylo...mě ten víkend namlsal pěkným počasím... prý má být celý týden teplo a hezky a na víkend se to má pokazit... :-( a zrovna máme domluvenou grilovačku... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?