Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
ivelinka: teda ty saty na odkazu jsou nadherny! romantika... x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, máte vybrané krásné prstýnky. Taky by se mi líbila kombinace mat a lesk a já kamínky ženich bez :-) A koukám, že je vás tady hodně z Prahy. Nuun, ten viniční altán jsem ani nevěděla, že něco takového je. Takže taky plánujete svatbu venku? Já pořád nevím :-) Na jednu stranu chci moc, na druhou se bojím, abych toho nelitovala, že to nebude tolik slavnostní..
Odpovědět
ivelinka: diky :-) nas oslovily hned a bylo jasno :-) ten mat se casem osoupe, ale myslim, ze to bude vypadat dobre i celo-leskle ;-) My taky budeme pokud mozno venku, nevim jak je na tom cerveny hradek, ale poptej se, jaka je destova varianta. pokud standardne oddavaji i uvnitr, v pripade deste budete uvnitr, ne? tak to vetsinou byva.. takze bych si s tim hlavu nelamala, domluvila se na venek a doufala, ze bude krasne! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivelinka: My chteli rozhodne venku, protoze v tom altanu je to romantika, a vubec mi to neprijde min slavnostni ;-) Navic tim ze je to v altanu se ani nemusime bat deste - pokud nebude nejaka prutrz mracen, v klidu se tam schovame :-) Chodime tam docela casto na kaficko, a moc se tesim na to, ze tam budeme moct rok co rok malinko oslavit vyroci a zavzpominat :-)
Odpovědět
jo. holky! jsem malem zapomnela :-D vcera ty Ctyri dohody s Duskem - to bylo naprosto neuveritelny a uzasny a fakt vtipny, ale pritom hoooodne na zamysleni.. pokud jste cetly knihu, tak vite. Vrele doporucuju! Jen nechapu, jak ten clovek dokaze jet vlastne monolog skoro 2,5 hodiny!
Odpovědět
http://jaroslav-dusek-ctyri-dohody.vs... :-D :-D :-D je tam smskova soutez o vstupenky ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: To same jsme nechapala, kdyz jsme byli s pritelem na Cavemanovi :-D
Odpovědět
Ahojda holky, tak zase konečně jednou tady ;-) tak u nás nic nového.. tedy scháním botky.. a furt nic... prostě nikde nic nemají.. ach jo.... Jinak už rozdáváme pěkně oznámení. Jinak se musím pochlubit, že nám náš úřad povolil vzjezd, tak snad se teď už konečně hneme s povolením na baráček. koukala jsem, že tu řešíte nějaké divadlo.. Cavemana jsem taky viděla a moc se mi to líbilo.. ale teď jsme byli na Pan Kaplan má třídu rád.. fakt super... jsme se nasmála :-) doporučuji.. akorát je to furt vyprodané a sehnat listky je fakt akce.
Odpovědět
ja_fi: díky a víš, co je na nich nej? Že stály 115,-, sice u Vietnamců, ale já tu bílou fakt asi nevyužiju.
Odpovědět
brou: tak to gratuluju k povoleni! konecne se to pohne dal... misaroz: tak to je super! hlavne aby byly pohodlny!
Odpovědět
hm, holky, objevila jsem novy rozmer ledovyho kafe! nemeli vanilkovou zmrzku, koupili jsme karamelovou... bozska mana!!!! x-) x-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: miluju karamel x-)
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna: ze jo? nedavno jsme meli milku s karamelovou naplni... tu obri... no k sezrani! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ty mrsko, ja si tu slintam do klavesnice :-D
Odpovědět
:-N ja nic, ja sama nevinnost
Odpovědět
Já taky zbožňuju karamel. Slintám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
I.P.Pavlov by mel radost :-D
Odpovědět
to jo :-D :-D :-D no, holky, rozhodla jsem se, ze budu zahradnicit! vcera jsem utratila majlant v hornbachu za seminka, hlinu, naradi a ja nevim co jeste :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no vida, my se zase chystame do Obi :-) Mame nejake slevove kupony, a potrebujeme bambusovou roletu na zahradku na plot, protoze ta nase uz je prusvitna... Navic mama bude potrebovat nejaky novy bezudrzbovy plot na chalupu, tak to chci omrknout.
Odpovědět
Jdu na vteřinku juknout :-) Veru prstýnky jsou to ty co mám v albu a cena 5800,- je za oba :-) můj s brlijantíkem na tom přítel trval :-D takže fakt paráááda :-)) Už se těším na realitu Co se týká zlata tak jsme měli 2 pidi tenké prstýnky, jeden zlatý tenounký a krátký řetízek a 1 zlatý zub :-))
Odpovědět
Profilova fotka
holino: jé, my taky máme prstýnky od Stocha. Teda budeme mít. Měly by být hotové každým dnem. Taky jsme si je objednávali na veletrhu, ale tím že jsou kombinace ocel/zlato tak trvají dýl. Ze zkoušky jsem měla stejný pocit jako ty. ;-)
Odpovědět
Tak to mě zahradničení nebere, tak maximálně skalničky. Zato doma mám ráda spoustu kytek v květináčích. Ale Obi a Hornbach apod. mám ráda pro inspiraci. Zítra jdeme na ty prstýnky, tak snad vybereme dobře.
Odpovědět
misaroz: neboj, vyberete :-) ja jsem odpoledne zasela seminka, tak jsem zvedava, co mi z toho vyleze... nejaky bylinky a rajcata :-D
Odpovědět
ja_fi: tak aby ti z toho nevyrostla fiala nebo divizna :-D Nezapomeň zpívat: vstávej semínko holala...
Odpovědět
misaroz: staci, ze z myho zpevu rostou deti ;-) jeste aby z toho rostly kytky :-D
Odpovědět
Safi určitě budou brzo :-) a budou moooc hezkýýý ...my ty naše měli mět 21. a teď v pondělí už paní volala že si můžeme přijít :-N ....ale nemůžeme.... jsme oba v praci teda hlavně ja až kdesi do večera - noci takže tam utíkáme ve čtvrtek. já ty naše sice ještě osobně neviděla ale přítel ano (stavoval se tam v pracovní době :-D na kukačku :-N) a je z nich celý pryč - a prej mám na zkoušku zapomenout a hned - tak se těším a taky doporučuji zkoušku pustit z hlavy :-) Určitě pak kouknu na vaše prstýnky misaroz - držím palečky s prstýnkama určitě vyberete ty pravé :-) Utíkám do pelechu ráno je třeba zaseee brzo vstávat 8-( :-p Tak krásnou dobrou noc holky
Odpovědět
Estetická nevěsta, tak to si musím snad někde zapsat :D, ať to pak můžu vykládat dále, taková blbost :D Když jste u toho zahradničení, tak já bych už jako mohla přesadit kytky, nějak se mi rychle rozmnožují a po zimě, už to potřebují jako sůl. Příteli se po antibiotikách už trošku ulevilo, tak je to snad na dobré cestě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem, dneska jsem si vzala půl dne volna,abysme mohli s přítelem zajet vybrat oblek, tak jsem na to zvědavá jak to dopadne :-) doufám že něco vybereme. Už se těším :-)
Odpovědět
Dobré ráno, nevěsty :-) msonulka: tyjo, kvapem se to blíží! Já jsem nervózní za tebe :-D A už se fakt moc těším na fotky!!! S přítelem to je super zpráva :-) Za chvíli zase mizím na rehabilitace, tak teda pište, ať mám po návratu co číst ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holi: snad budou podle představ. Už se na ně moc těším! x-) Dneska to je 14dní co jsme byli na zkoušce a paní říkala, že do těch 2 týdnů od zkoušky by měly být hotové, tak čekáme na telefon. Máš pravdu v tom, že přístup je skvělý a pan Stoch velký profík. Na veletrhu jsme jednali přímo s ním a hodně nám poradil. Líbilo se nám tam víc vzorů, tak jsme je zkombinovali a udělali ty naše, takže vlastně ani přesně nevíme jak budou vypadat :-D msonulka: vidíš, tak do svatby bude určitě fit! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?