Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska to balim, mejte se tu krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jedete :-D Nějak vás nestíhám a to jsem doma na RD. Ale malá je nemocná, tak jsme dnes byli u Dr. Tak dneska jsme volali na matriku a prý se termín musí zamluvit osobně. Takže budeme muset jet na víkend k rodičům a zůstat tam do pondělí. A než se tam dostanem, snad nebude vše obsazené :-(
Odpovědět
socina: krásné prstýnky Holky, já taky pořád soutěžím a nic, to naši mají štěstí, jednou se jim podařilo vyhrát skútr, teď na plese televizi a odsavač par a spoustu drobností. Ale je fakt, že matka taky posílá skoro všechno, někdy si z ní děláme srandu, jestli nemáme sbírat i použitý toaleťák :-p
Odpovědět
Dneska jsem koupila botičky na přezutí, jsou moc pěkné. Tak zase trochu pokrok.
Odpovědět
Estetická nevěsta? Ten výraz jsem asi přehlédla, co to je :D? Jj, jinak jsem ,,mládě,,:) je mi 21.... Doufám, že ty antibiotika zaberou, už má 3 den teplotu, večer mu to vždycky vylítne, tak jsem z toho taková přešlá....bobek můj malý :) :(
Odpovědět
Pajik: obsazení jsme měli stejné...herečka co hrála Karin nám taky nic neříkala,ale přesně jsme si říkali to samé-nejhorší výkon-nelíbil se nám její hlas...A PeŠek?Prostě bomba! :-) No a celkově to nemělo chybu...doporučuji všem...
Odpovědět
msonulka: v diskuzi o vhodném věku na svatbu nějaká slečná podotkla, že svatba je estetická, pokud je nevěstě do 25 let :-) Tak to nás neestetické trochu zvedlo ze židle :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jak se všichni máte ?? Vůbec nestíhám chodit na diskuzi :-( . Vy jste se teda rozepsaly ... to budu číst další týden :-D :-D Jen teda co jsem letmo očima četla, tak teda estetická nevěsta mě pobavila ... to teda bych nechtěla slyšet výraz na nevěstu, které je 31 let ... bojím, bojím, jakej bych měla titul :-D
Odpovědět
Brý večíííír :-)) protože jsem tu zase po deeelši době nevím kde začít :-N snad na něco nezapomenu Vítám novou nevěstu :-) Holky gratuluji k prstýýýýnkům :-) nuuna parádní cena!!! Taky musím přidat svou trošku - ohledně prstýnků ...tak jsem se dnes po ránu v práci nudila ale pšššt tak jsem si tak listovala kalendářem a jen tak si říkám do středy do večera od rána do večera v práci - a pak přesně za týden prstýnky na to za 14 dní jedeme řešit šaty a oblek a nějak mezi oznámení :-) no a v tom mě volal přítel že mu volala paní ze zlatnictví že už si můžeme přijít pro prstýýýýnky :-N :-D :-D Jsem byla v ten moment tak šťastná že jsem si ani neuvědomila že fakt dřív jak ve čtvrtek to nezvládneme ....tak jsem mu obratem hned volala ať se tam po práci staví na ně aspoň mrknout (naštěstí zlatnictví je asi cca 10 minut chůze od práce) ....tak tam šela celý natěšený mi volal zpět že jsou parádnické úžasné skvělé a mám se na co těšíííít :D:D:D Holkýýýý jáááá se snad toho čtvrtku ani nedočkám snad ani nedospím .....ale moc mě potěšilo že jsou opravdu takové jaké jsme je chtěli :-) :-) Jooo a co se týká ceny tak myslím že taky není vůbec špatná :-))) 5800,- :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer! Holino: to je bezva, vůbec se nedivím, že se nemůžeš dočkat prstýnků! A cena je tedy taky výborná. My je teprve minulý týden zadávali, tak si ještě počkáme :-( Všechny tu už jásají z prstýnků, tak začínám být pěkně natěšená. Jinak já jsem dnes nadšená z bublifuků, konečně jsem si pro ně byla. Jsou ve tvaru dortu a hned jsme je doma vyzkoušeli :-D Jako malí. A to už taky těsně nepatřím mezi estetické nevěsty :-p
Odpovědět
holino: super cena, už jsem se tě asi ptala, ale skleroza je zlá, odkud máš prstýnky? Asi ne z Havířova?
Odpovědět
Bré ranko, nadšení se mě drží pořád už ať je čtvrtéék :-D Danca 21 - buď v klidku všechno v pohodě stihnete a zase tak dlouho čekat nebudete to jen tak vypada ....určitě budou prstýnky dřív než vám řeknou - u nás to tak aspoň je :-) zapoměla jsem dodat....cena je parádní to je fakt ale měli jsme veletržní slevu a taky něco málo svého zlata :-) Misaroz - :-) v pohodě prstýnky z Havířova nemáme - tam se nám nějak nic nepzdávalo :D máme je z Ostravy od Stocha - a jako sice jsem je neviděla doděláné - reálné, ale podle nadšení přítele můžu fakt doporučit :-)) super jednání fakt skvělý přístup Holky a fakt doporučuji na zkoušku nehledět pokud budete mít zkoušku tak na ní hoooněm zapomenout - protože je to fakt o něčem jiném tak ať nejste zbytečně rozladěné jako já :-d protože finále je fakt o něčem jiném 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, krasne rano! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak diskusi o estetické nevěstě jsem nenašla, ale asi není ani o co stát, přijde mi to jako blbost. Já se budu vdávat v srpnu, bude mi téměř 23 a připadám si naopak na svatbu hodně mladá :-D Tak kde je ten ideální věk?
Odpovědět
Profilova fotka
Ivelinko a kde si chcete brát? Nějak mi to uniklo... :-N Misaroz, skvělý, že už máš botičky! :-) Nechceš nám je ukázat? ;-) Já jsem si řekla, že ještě počkám podle toho, jaké si nakonec vyberu šaty na převlečení... Ty nějaké budeš mít nebo chceš být celý večer ve svatebním? Msonulko, ant. určitě zaberou, neboj!! :-) Vždyť je teprve úterý, to se do pátku zvládne! Držím ti všechny palečky!!! ;-) Holino, gratuluju k prstýnkům! :-) A ty ses bála, jak budu vypadat, viď?! :-) A ta cena 5 800?? Jestli je to za oba, tak je to neuvěřitelné... :-D Kolik jste měli svého zlata, jestli se můžu zeptat? A jestli to jsou ty, co je máš v albu, tak jsou opravdu krásné! Já bych chtěla spíš obrácený poměr bílého a žlutého zlata. Já mám vyhlídlé prstýnky kolem 10 000! :-p :-| Dančo, a kolik jste nakoupili bublifuků?? :-) A kolik jste jich včera vypotřebovali? :-D Mimochodem, ty šatečky, které sis nakonec vybrala, jsou úúúžasné!!! :-) :-) Moc ti sluší!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivelinko, o nic si nepřišla... Je to někde pod diskuzí Idalní věk na vdávání, ale ani to nehledej, pže je to ztráta času! 8-) Ideální věk samozřejmě neexistuje a ta slečně, co to napsala, tak sama potom uznala, že napsala blbost! ;-) A ty máš dceru? Kolikpak jí je? A dostala nějaké antibiotika nebo to není tak vážné? Nuuno, krásné slunečné ráno! :-)
Odpovědět
krasne rano holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivelinka: Ta me bude na svatbe cerstvych 25 a taky se jako nevesta citim spis dost mlada, nez naopak :-D ;-) verunka: Jj, diky bohu ze je opravdu SLUNECNE rano x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, teď mi vlastně došlo, že taky nebudu estetická, pže mi je 26... Sakriš, sakriš!!!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verun, my žijeme v Praze, ale oba pocházíme z Jirkova u Chomutova, tak svatbu plánujeme tam, na Červeném Hrádku u Jirkova. A právě se rozhodujeme jestli venku před zámkem nebo uvnitř. A jsme oba váhy, tak je to s námi těžké :-D A mám holčičku, minulý týden oslavila první narozeniny. Dala jsem ji do alba jako svoji družičku :-D Zatím se naštěstí drží a na atb to není, má jen atb kapky do nosu na hnisavou rýmu. To si pěkně užívá svůj první roček :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem se vrhla na vyrábění jmenovek na obědovou svatební tabuli, tak sem dotlačím nějaké fotky... :-) Myslím, že se mi docela povedly! :-D Možná, že k nim potom ještě něco malého dolepím...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já z vás začnu panikařit :-D My nemáme ani termín a vlastně jsme se o svatbě začli bavit v pátek a to jsem zasnoubená od Vánoc :-D Ale už jsem o víkendu koukla na šatky a líbilo by se mi něco takového http://www.hjechova-webgalerie.wz.cz/...
Odpovědět
Profilova fotka
ivelinka: tak to abych te radsi vubec nestrasila nasi story o zajistovani naseho terminu na nami vysnenem miste, a sjednoceni terminu s fotografkou :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nuun, a kde se chcete brát? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivelin, tak držím palce, aby se z toho holčička co nejdřív vykřesala! :-) Já bych nepanikařila a začala v klidu jednat! ;-) Šatečky jsou to hezké, na mě sice moc zdobené, ale proti gustu... 8-) Hlavně, aby jsi takové sehnala a cítila se v nich dobře, to je to nejdůležitější! Takže si asi šaty budeš půjčovat někde tam u vás a né v Praze, viď?! Jmenovky už jsou tam! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, jmenovky super! To jsi šikovná! A budeš ladit i ostatí výzdobu do růžova? Já neměla ani ponětí o tom, že se třeba vybírá i barva svatby :-) A máš vybraný moc krásný účes, já bych chtěla taky něco napůl svázané, napůl rozpuštěné. Jojo, šaty určitě půjčím v Jirkově, Chomutově nebo snad i v Mostě prý mají krásný výběr. Zrovna ten odkaz, co jsem dávala, tak to je ze salonu z Jirkova, že by je tam měli mít, ale taky je otázka velikost, že? :-D A ještě v nich můžu vypadat jako pako :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivelinka: Budeme to mit ve Vinicnim altanu v Praze :-)
Odpovědět
Holino: díky, jsem sklerotik, určitě už jsi to psala Verunka: krásné jmenovky, můžu se zeptat, kde jsi koupila ten podklad (červený)? Normálně v papírnictví? Boty dodám za chvilku, už jsem je vyfotila, tak je jen stáhnu. Převlíkat se nebudu, šatičky jsou lehoučké a chci si je užít, přece jenom, jak se znám, je to na dlouhou dobu poprvé a naposledy, kdy mám něco bílého. Ivelinka: ať se holčička rychle uzdraví, my jsme teď s prckem prodělali střevní chřipku a bylo to nic moc :-( O barvě svatby jsem se taky dozvěděla až tady :-D A na různé mandličky, kamínky, čokoládky a vína apod. blbinky asi kašlu, to radši investuju peníze do prcka. ;-)
Odpovědět
Tak botičky jsou tam. Snad se budou líbit.
Odpovědět
ahoj holky, tady toho zase pribylo.. mrnata jsou v postelich, akorat se snazi je rozebrat.. ale ja mam zase chvili tu neco popsat! misaroz: boticky krasny! ve vedru budou prijemne vetrat! veru: ty jmenovky jsi vyrabela sama???? sikula! fakt pekny! stejny dotaz jako ted nevim kdo - odkud jsi kupovala papir? jinak my na blbinky typu mandle a pod. taky kasleme. uz tak mame rozpocet, ze me z toho zacina bolet hlava :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?